Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Phobos Athanasiou
Ma 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Ma 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Ma 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 100%



Megosztás
 
Evangeline Snow ❄ Elsa
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEvangeline Snow ❄ Elsa Empty2021-02-21, 21:22

Evangeline Snow
Play by: Dove Cameron



Becenév
Angel, Line
Mesehõs
Elsa (Jégvarázs)
Tükörkép
látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Rendezvényszervező
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

❝Mondd mit akarsz, ma nem hagy nyugton ez az éj,
Sosem érkezik válasz, ez egy örök nagy rejtély.
Szirén hang szólít engem, olyan különös mint én,
Oly mélyről szól, olyan mintha ismerném.❞


2 évvel ezelőtt

Hogy hol érzem magam a leginkább otthon? Az Ice Magic Event Organizer rendezvényszervezői cégnél, ami tulajdonképpen az enyém, habár ez nem volt mindig így. Az előző tulajdonos, Yelana ugyanis nyugdíjba vonult. Úgy érezte, miután kitanultam mellette a rendezvényszervezés fortélyait, nyugodtan rám is bízhatja. Miután ő elment, a saját képemre formáltam a helyet – a neve sem ugyanaz már a cégnek. Úgy éreztem, hogy csak akkor válhat igazán az enyémmé, ha kívül-belül engem tükröz. De az embereknek tetszett ez az új stílus, annak ellenére is, hogy pont elég havat és jeget látnak anélkül is, hogy hozzám eljönnének. Ám inkább különlegesnek gondolták a legtöbben a változást, nem pedig elrettentőnek.
- Elsa! Van egy új felkérésed – Lépett be hozzám Honeymaren, majd nyújtotta át a papírokat.
- Köszönöm, Honeymaren. Ki az a bátor jelentkező…? – Érdeklődtem mosolyogva, anélkül, hogy a papírokra pillantottam volna. Aztán kiejtette a nevet a száján.
- A Szörnyeteg... – Ledöbbentem. De azt hiszem, ő maga sem tért napirendre a dolog előtt. A papírokra néztem gyorsan és tényleg az ő neve, és üzenete szerepelt rajta az igényeivel és árajánlatával együtt.
- Wáó. Hát… nem tudom. Úgy értem… ő nem az a fajta, aki túl sok rendezvényt rendezne magánál – Pislogtam. Honeymaren megvonta a vállát.
- Én sem értem. Meglepő volt, mikor a kezembe vettem a levelet és láttam a nevét… először arra gondoltam, valami panasz érkezett tőle, vagy valami – Nevetett. Én pedig nagyot nyeltem és elkezdtem elolvasni, hogy mit is akar szervezni. Hümmögtem.
- A Motel évfordulójára szeretne egy jelentősebb eseményt és ezért kér fel engem. Abban bízik, hogy az általam megrendezett összejövetel eljut a város minden pontjába és azon is túl, hogy minél több ember érkezzen hozzá – Magyaráztam a lánynak, miközben olvastam, majd felemeltem a fejem.
- Azért ez elég megtisztelő, nem? Bár azt hiszem, nem okozhatsz neki csalódást – Felvonta a szemöldökét, aztán mindketten felnevettünk. Egyértelműen a Szörnyeteg stílusára, habitusára utalt. Arra, hogy ha valamit elszúrok, akkor talán képes a fejemet venni.
De tudjátok, mit? Az esemény a legtökéletesebb volt, amilyen csak lehet. A Szörnyeteg annyira elégedett volt, hogy még plusz juttatást is kaptam tőle. Elismert. Ez pedig több volt, mint amit várhattam tőle.

❝Tárulj fel! A félelem elmúlt
Változnék, szárnyalnék már
Te vagy a sorsom, a végzetem - rejtőző árny!
Ó, tárulj fel! Hidd el, hallgatnék rád❞


Napjainkban

Az utóbbi hetekben egyáltalán nem ment a koncentráció. Képtelen voltam a felkéréseimre figyelni, ötletelni, agyalni a különféle színeken, beállításokon, díszeken, ételeken, italokon, ruhákon és még napestig sorolhatnám, miken. Egyszerűen a fejem tele volt valami… valami egészen mással. Nem értettem semmit sem. Az, akit a tükörben láttam és az, amik felrémlettek bennem: teljesen összekuszáltak mindent. Egy részem úgy érezte, hogy mélyebbre kell ásnom, megtudnom, ki vagyok, a másik viszont nem volt kíváncsi rá és csak az eddigi, nyugodt életét akarta. Ami, nevetséges, de már koránt sem volt olyan jó, mint azelőtt. A koncentráció hiányom miatt több felkérést visszamondtak az utóbbi időben, mert nem azt kapták, amit vártak tőlem. Nem azt, amit megszoktak. Sajnos törzsvendégek is visszaléptek, így bevételről álmodozni sem álmodozhattam. Baj volt, nem kicsi.
- Elsa? Bejöhetek? – Honeymaren az irodám ajtajában szobrozott. Ahogy felé pillantottam, láttam, hogy két pohár van nála. Gőzölgött. Tea? Fáziskéréssel reagáltam, aprót biccentve, hogy jöjjön csak be. – Nem akarok tolakodó lenni, de… van valami baj? Érted aggódom, nem az üzletért – Tette hozzá kiemelve az „érted” szót. Értem aggódni? Furcsán csengett. Lerakta az asztalra a két pohár teát, majd odahúzott egy széket mellém és leült rá.
- Nem, jól vagyok. Tényleg. Csak mostanában talán nincsenek olyan jó ötleteim… - Magyaráztam, de őt nehéz lett volna becsapnom. Egyből nekem szegezte a kérdést:
- Ha azt kéri a vevő, hogy válassz kék és zöld között, abban mi a nehéz? Nem mindegyik felkérés volt eget rengetően nehéz, Elsa – A fejét csóválta, én meg a kezembe vettem a teámat.
- Mindenesetre nem kell aggódnod. Összeszedem magam, hogy folytathassuk a közös munkát. Nem hagyom veszni azt, amit felépítettem – Aprót bólintottam, majd belekortyoltam az italba. Jólesett a forróság, de titkon valami hidegre vágytam. Jéghidegre, mint mondjuk… egy fagyi.

Képességem

❝A szívem hózáporként fúj majd mindent át.
A lelkem hadd vágtasson,
Hadd tomboljon, szóljon hát!
S ha végül minden percet jégkristállyá vált❞

✦ Uralom a telet. Képes vagyok jeget, havat varázsolni és belőlük bármit létrehozni. Akár még egy jégpalotát is. Vagy egy hóembert, aki végül életre kel a varázslatomnak köszönhetően. Az erőm egyben a gyengeségem is: ugyanis az érzelmi állapotom nagyban befolyásolja. Ha össze vagyok zavarodva, félek, akkor az erőm elszabadulhat és megállíthatatlanná válhat. Ha viszont megértem az erőm használatának mivoltját, képes vagyok felolvasztani is a jeget.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Mirai

Eliffe





The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright, Jasper Bodhi and Valfreyja Hedegaard csillámport hintett rá


Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Evangeline Snow ❄ Elsa Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Evangeline Snow ❄ Elsa Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Evangeline Snow ❄ Elsa Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Evangeline Snow ❄ Elsa F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Evangeline Snow ❄ Elsa Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Evangeline Snow ❄ Elsa Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Evangeline Snow ❄ Elsa Empty
TémanyitásEvangeline Snow ❄ Elsa Empty2021-02-23, 19:50

Csillámporos üdvözlet illet téged
Evangeline Snow ✦ Elsa


„Let it go, let it go! ”

Kedves Elsa!

A tél királynője megérkezett hivatalosan is a köreinkbe.  Evangeline Snow ❄ Elsa 2250790558
Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mégis miként is fog érinteni téged az emlékeid visszatérte, hiszen majd idővel talán megjelenik a kép arról is, hogy van egy testvéred, akiről sajnos nem tudod, hogy merre járhat, merre lehet. Főleg, hogy jelen állapotban egy üvegfal választ el titeket egymástól és jelenleg ő még közelében sincs annak, hogy elkezdjen téged hiányolni az életéből.  Evangeline Snow ❄ Elsa 554922804
Remélem azért nem fogsz teljesen kiesni a löketből és újra tudsz majd fókuszálni a rendezvényszervezésre és nem dől össze teljesen a jelenlegi életed sem, hiszen mondhatjuk azt is, hogy kár lenne érte főleg azután, hogy magától a Szörnyetegtől érdemeltél ki elismerést, ami azért nagy szó.  Evangeline Snow ❄ Elsa 140082809
Gyorsan ejtsd meg a foglalókat aztán pedig irány-darány a játéktér, hiszen biztos vagyok benne, hogy egy személy már biztosan várja, hogy hivatalosan is megérkezz mellé, hogy elkezdhessétek a közös kis utatokat.  Evangeline Snow ❄ Elsa 3375341651

Jó szórakozást kívánok.  Evangeline Snow ❄ Elsa 321849167



Vendég
Vendég
Anonymous

Evangeline Snow ❄ Elsa Empty
 

Evangeline Snow ❄ Elsa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elsa