Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Seraphin Harthope ↭ Hádész
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSeraphin Harthope ↭ Hádész Empty2021-02-21, 21:36

Seraphin Killian Harthope
Play by: Ian Somerhalder



Becenév
Sera, Kill, Hope
Mesehõs
Hádész (Hercules)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
A H&D Antique Shop tulajdonosa
(Titok: Az alvilági szervezet feje)
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Ismered azt az érzést, mikor nem lehetsz teljesen önmagad? Hogy egyfajta álcát kell hordanod, hogy ne sérülj? Vagy épp csak azért viselsz álcát, mert amúgy rosszban sántikálsz és nem akarsz lebukni? Ha az utolsó kérdésre igennel feleltél, akkor pont olyan vagy, mint én!
Képzeld csak el, hogy van egy régiségbolt a városodban és csuda jó fej a tulajdonosa. Sokat beszélgetsz vele, ha betérsz hozzá, még néha veszel is tőle valamit, meghívod kávéra, vagy ilyesmi és mindeközben fogalmad sincs róla, hogy valójában a városi bűnhálózat fejével beszélgetsz. Ugye, mennyire vicces is ez?
Nos, velem nagyjából ez van. A H&D Antique Shop csak egy álca, hogy a jótétlelkek ne zárjanak börtönbe. Gondolok itt a mélyen tisztelt rendőrökre.
Néha elgondolkozok azon, milyen lenne egy csettintéssel felégetni azt, aki nem szimpatikus, vagy csak úgy... nem is tudom. Egész jó lenne, ha minden varázsütésre úgy lenne, ahogyan az ember akarja. Ki ne vágyna ekkora hatalomra? De persze, ilyesmi csak a mesékben létezik. Talán ott sem. Ha belegondolok, nem is nagyon ismerek meséket. De az erő... oké-oké, csak vicceltem! Nem vagyok én rossz. Annyira.
Csilingelve jelzett a bolt ajtaja, ahogy kitárult, hogy vendég érkezett, így gondolataimból felnézve pillantottam el a nő felé. Oh, helyesbítve: egy egészen csinos nő felé. Néhányszor már volt alkalmam találkozni vele a városban, de beszélni még nem beszéltem vele. Azt viszont tudtam, hogy ő Demóna. És ha az emlékezetem nem csal, akkor nem nagyon láttam körülötte embereket.
- Hello, én keresnék egy bizonyos… - Végig sem kellett mondania, mert ahogy körbenézett, ki is szúrta, mire van szüksége. Megfogta.
Bár nem tettem volna rá a nyakamat, hogy tényleg kell neki az a vacak. Furcsa érzésem volt vele kapcsolatban.
- Szia, szépségem. Szükséged van valami másra is? – Érdeklődtem, de ő a fejét rázta, majd lerakta elém azt a tárgyat egy papírral együtt. Egy üzenet? Ráncoltam a homlokomat.
- Mást most nem kérek. Talán majd egyszer… -  Komolynak tűnt, ahogy egymás szemébe néztünk. Megkérdeztem volna, mire gondol, de ekkor caplatott be az üzletbe Balto. Oh, az ördögbe! Átkoztam magamban, hogy pont most jelent meg. Azonban nem jött azonnal oda a pulthoz, hanem a sorok közt elveszve úgy tett, mint aki nézelődik és keresgél.
- Rendben van, drága – Szatyorba raktam neki a vásárolt dolgot, a papírt pedig gondosan a zsebembe csúsztattam.
Távozott. Úgy, ahogy jött. Váratlanul és kecsesen.
Amikor pedig megnéztem a zsebemben lapuló papirost, rájöttem, hogy tud rólam és a szervezetről. Csatlakozni akart hozzám.
Nos, kezdő lépésként megkértem, hogy dolgozzon a boltomban.
Később viszont, néhány hónap alatt elérte azt, hogy bekerüljön a belső körbe. Azóta lényegében ő meg én vezetjük a mi kis alvilágunkat. Bár titkon aggódom, hogy legszívesebben kitúrna a helyemről. Nem tehetek róla, sosem bíztam igazán senkiben még.

Képességem

✦ Ez a legjobb képesség, amiről valaha is álmodhattam. Látom bárki meséjét, akire csak ránézek. Tudok róla nagyjából mindent; honnan jött, ki ő valójában. *Megjegyzés: Amikor Hádész használja a képességet, a szeme zölden izzik fel... miért pont zölden? A Zordonnal való szövetségnek, amit Zootopiában az utolsó pillanatban pecsételtek meg, ez a hozománya. Hádész az oroszlán miatt látja a mesehősöket.
✦ Ezen felül pedig látom az emberek közt húzódó kötelékeket is, legyen szó szerelemről, barátságról, rivalizálásról, gyűlöletről és így tovább. Látom mindezeket és képes vagyok ezeket megszüntetni. Egyszerűen csak el kell vágnom a megfelelő eszközzel, vagy eltéphetem a két kezemmel is akár.
✦ Végül pedig uralom a tüzet. Azt hiszem, ez egy jégketrecben egész jól jön... elhozhatom a földi poklot, felolvasztva egész Frostcallt.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Seraphin Harthope ↭ Hádész Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Seraphin Harthope ↭ Hádész Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Seraphin Harthope ↭ Hádész Empty
TémanyitásSeraphin Harthope ↭ Hádész Empty2021-02-22, 23:48

Csillámporos üdvözlet illet téged
Seraphin Harthope ✦ Hádész


„It's a small underworld, after all, huh?”

Kedves Seraphin!

Örömömre szolgál, hogy nekem van lehetőségem üdvözölni az alvilág vezetőjét. Bár, hogy mennyire nagyon az hadd legyen az én kis titkom. Seraphin Harthope ↭ Hádész 3375341651
Tetszett a kis történetedet iszonyatosan jól átjött belőle a karakternek a megnyerő stílusa, ami tökéletesen passzol a főgonosz szerepéhez. Tényleg soha nem tudhatjuk, hogy igazából milyen személy is az, akivel nap, mint nap találkozunk. Legtöbb esetben, ha valaki el akar rejteni valamit azt el is tudja rejteni. Főleg, mivel a többség már elég tapasztalt ebben, mint ahogyan te is az vagy, egyértelműen.  Seraphin Harthope ↭ Hádész 3375341651
Viszont azt hadd jegyezzem meg, hogy nem szép dolog a rendőrséget megtéveszteni.  Seraphin Harthope ↭ Hádész 703152122
Kíváncsi vagyok arra, hogy mégis milyen jövője lesz a szövetségednek Demónával tekintve, ahogy téged sem ismerhet ki igazán senki sem úgy őt se ismerheted ki teljesen, talán neki is megvannak a sajátos céljai. Mindenesetre az egyszer biztos, hogy izgalmas dolgokban lesz részed és neked köszönhetően a város sem fog egy percig sem nyugodni.  Seraphin Harthope ↭ Hádész 2067867876
Foglald le az arcodat aztán pedig senki és semmi nem áll az utadba azért, hogy esetleg megakadályozzon abban, hogy kiélvezd a játéktér nyújtotta izgalmakat.  Seraphin Harthope ↭ Hádész 841472469

Jó szórakozást kívánok.  Seraphin Harthope ↭ Hádész 321849167



Vendég
Vendég
Anonymous

Seraphin Harthope ↭ Hádész Empty
 

Seraphin Harthope ↭ Hádész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Conversation - Seraphin & Rashaude
» They'll call our crimes a work of art - Seraphin & Constance
» Friend or Foe ↭ Zordon & Hádész
» Darkside ↭ Demóna & Hádész
» Are you angry? ↭ Harag & Hádész