Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Emily Margaret Raleigh
Ma 15:08-kor


Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Conversation - Seraphin & Rashaude
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-06-06, 13:54

The end
Egy fejezet a végéhez ért
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Conversation - Seraphin & Rashaude JPbm1tY
Conversation - Seraphin & Rashaude C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Conversation - Seraphin & Rashaude 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-06-06, 13:46


Seraphin & Rashaude

Feelings change, but memories don't!



Részben tudtam, hogy mi miatt olyan furcsa Balthazar, azonban másrészről, komolyan nem tudtam, hogy mi lehet az oka annak, hogy annyira próbál eltávolodni, magától a szervezettől. Meg tudom érteni Jaelyn-nel kapcsolatban, de azon felül hatalmas kérdőjel. Pont ezért tettem fel a kérdéseket a főnöknek. Pusztán tényleg kíváncsiságból, hogy ő mit gondol erről az egészről. Neki mi a véleménye. Persze az is bennem volt, hogy ezáltal kiderítsem, vajon mit is tud a balul sült rablás körülményeiről. Mivel nem mondott semmit, csak azon kapta fel a vizet, hogy mit képzelek magamról a kérdések miatt… így tudtam, hogy konkrétan semmit. Ez viszont zene volt a fülemnek.
Nem akartam felzaklatni, és talán ezzel, így magam alatt vágtam a fát, mivel láttam rajta, hogy szinte tudja, hogy titkolok valamit. – Rendben van, Főnök Úr! Kiszedem belőle, amit tudok. – A kezemet a mellkasomra helyeztem. A másikat viszont a levegőbe olyan fejmagasságig. Jelezve felé, hogy akár veheti úgy, hogy el van intézve. Persze azért nem mindent fogok elmondani, bármit is tudok meg Balt-tól, de amit el lehet mondani, azt elmondom…
Az ajtó fele vettem az irányt, legalábbis szépen lassan hátráltam. Mindenképpen menni akartam… szabadulni az egyre kínosabb szituációtól… persze udvariasságból megemlítettem, ha óhajt még valamit… maradok, de ha nem, akkor indulnék a dolgomra. – Ez csak természetes! Valamilyen formában jelzek! – Szerencsére nem állított meg, csak közölte velem, hogy nem fontos felkeresnem. Elég egy hívás, vagy akár egy üzenet. – Akkor még egyszer szép napot kívánok, Uram! – Az ajtófélfába kapaszkodtam, már fél testtel kint voltam az irodából. Elköszöntem, majd ahogy csak tudtam már mentem is a dolgomra… dolgomra… igen… igazából Balt-tal kapcsolatban kellenem megoldást találnom, na meg ott van az a felültetett információcserés dolog is… inkább hagyjuk… konkrétan időpontot nem beszéltünk le, hogy mikor is hajtsam végre a feladatokat. Szóval… a mai napot mással fogom eltölteni…
Mivel a feszültség uralkodott rajtam, kénytelen voltam valahogy enyhíteni a jelenlegi hangulatomon, így az első dolgom volt, hogy benézzek a Teaházba… Ha látom Sabra-t akkor minden gondom elszáll… Így is tettem… ahogy beléptem az ajtón, tudtam, hogy ez a nap már csak jobb lehet…






You should do nobly even


if you weren't nobly born.
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-06-01, 00:24


Rashaude && Seraphin


299 words ✦ I'll be good ✦ note: köszönöm szépen a kört, 'Dean Conversation - Seraphin & Rashaude 841472469  Conversation - Seraphin & Rashaude 841472469  



what's up, thief?





Bíznom kellett abban, hogy Rashaude megoldja a rá kiszabott feladatot. Mindet, nem csak ezt, nem csak amazt, hanem a jövőben bármelyiket. Nem véletlenül alkalmaztam annak idején. Nem mintha lett volna választása, de mégis… egyszer sem láttam tőle olyan reakciót, ami aggodalomra adott volna okot. Ellenben Balthazarral, aki a leggyengébb láncszem volt. Sóhajtottam egy aprót és reméltem, hogy tényleg világos számára a feladat. Nem is hűztem hozzá többet, hiszen felesleges lett volna ennél is tovább csűrni-csavarni a szavakat.
Viszont a másik témát nem tudtam olyan gyorsan elengedni. Szerettem volna, ha tudja, hogy mennyire életbevágóan fontos ez az egész. De persze, vissza kellett kérdeznie. Terelni akarta a témát, legalábbis nekem úgy tűnt és zavaró volt. Itt én kérdezek, nem pedig ő.
- Találgatások. Hát, ne csak találgass, hanem szedd ki belőle, mégis mi változott meg hirtelen. Vagy lassan. Bárhogyan is, tudnunk kell, hogy segíthessünk rajta – A segítés ebben az esetben igencsak relatív volt, de mindenképp esélyt akartam adni a maradásra, vagy inkább a visszatérésre Balt-nak. – Mindennek oka van, ezt ne feledd, Rashaude. Még ha olykor nem is tudjuk, mi az az ok… - Jegyeztem meg elgondolkodva, de aztán arra lettem figyelmes, hogy menekülőre fogta a fiú. Egy ideig figyeltem, hogyan távolodik, egészen az ajtóig, majd akkor szólaltam meg.
- Amint tudsz valamit, kérem a jelentést róla. Mármint, elég egy telefonhívás is, ha fontos dolgot tudsz meg – Közöltem, és ezzel a mondattal hagytam, hogy távozzon. Nem kívántam tovább sanyargatni, így is tisztában voltam vele, mennyire nem kíván a főnök közelében lenni. Pedig nem voltam én annyira rossz, sőt, még a jó főnökök közé soroltam volna magam. Leszámítva azt az apró tény, hogy nem tűrtem szó nélkül, ha valaki kilépett a szervezettől. A titkaimat óvnom kellett, amik nem is csak az enyémek voltak, hanem Constance kisasszonyé is. Kockáztatni pedig pont ezért nem akartam.





A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport


Rashaude Anwar csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Conversation - Seraphin & Rashaude Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-05-24, 11:50


Seraphin & Rashaude

Feelings change, but memories don't!



Kicsit sem voltam zavarodott a parancsa miatt. Hogy tudom a dolgom… nem vagyok „hülye”, értettem… legalábbis oké, először nem teljesen tudtam mire gondol, de… az értetlenkedésemre olyan válasszal szolgált, amiből rögtön levágtam. Tehát, ha minden kötél szakad, akkor akár… végeznem is kell azzal a személlyel? Na, azt már nem… Sosem voltam olyan, hogy tettlegességig menjek, mármint ilyen értelemben. Olyan volt már, hogy verekednem kellett… szó szerint ki kellett vernem valakiből az információt. De ennél durvább… brutálisabb dolgot nem kellett tennem. Nem is akartam soha… még a verekedést is többször átgondoltam, hogy megtegyem vagy ne… – Dehogy kell, Főni! Minden világos! – Tartottam ki a kezemet előre jelezve, hogy egyáltalán nem kell elmagyaráznia. Bőven elég volt nekem abban a tudatban lennem, amit elképzeltem.
Miután letárgyaltuk a késésemmel kapcsolatos dolgot, indulnék kifelé, hogy végezzem az aznapi teendőimet, de visszafordulok és rákérdezek, hogy esetleg szeretne még valamit közölni velem. Ilyenkor jön a szokásos, „kellett kérdeznem” mondat. Rögtön rátért Balthazar-ra. Kifejtette, nem érzi, hogy teljesen itt lenne köztünk… Hirtelen nem is tudtam mit válaszolni. A Patika kirablása nem éppen úgy alakult, ahogyan annak lennie kellett volna. Konkrétan az első sorban láttam az egészet. Nem árulhattam el a főnöknek, hogy egy nő miatt nem sikerült neki a művelet. Hasonló helyzetben lettem volna én is. Sabra üzletét én sem tudnám kirabolni… Ebből a szempontból meg tudtam érteni Balt-ot. A témával kapcsolatban, próbáltam finoman válaszolni. Egy-két kérdést még fel is tettem az előttem ülő férfinak. Megrezzentem egy aprót a hangja hallatán. – Természetesen… elnézést, Uram! – Nyeltem egy nagyot. A becézés is elmaradt, hivatalos formára váltottam. Meglepett, ahogyan kikelt magából, nem is tudom, hova tettem az eszemet, amikor visszakérdeztem… – Nem, nincs semmi… – Menteni akartam a menthetőt, már ha ezt egyáltalán még lehetett. – Őszintén bevallom, fogalmam sincs, miért viselkedik Balthazar úgy ahogy. – Részben volt csak igaz, amit mondtam, mivel konkrétan nem tudhatom mi az oka… de… gondolom, hogy Jaelyn miatt viselkedik Balt furán. – A találgatásaimat vázoltam fel Önnek. – Tettem még hozzá, majd a mondandójára figyeltem, legalábbis először még annyira nem is, csak a nevem hallatára emeltem rá a tekintetemet. Agyaltam, vajon, hogy válaszoljak neki… úgy, hogy Balt titkát ne adjam ki, viszont felelni tudjak bármilyen kérdésre. Koncentráltam a szavaira. A hallottak alapján nem is tudom, hogy fog kikeveredni ebből a szószból, szegény Haver… – Teljesen érthető volt minden egyes szó. – Helyeslően bólogattam felé. – Ezek után már én is kíváncsi vagyok, miért olyan kedvetlen. – Csípőre tettem a kezemet… félrehúztam a számat. – Igyekszem mihamarabb kideríteni!... Viszont, ha nincs több kérdése, akkor mennék is. Szép napot kívánok! – Az ajtó felé indulok ismét, annyi különbséggel, hogy most gyorsabban teszem… nem tudom vajon sikerrel járok, de eléggé feltűnő a részemről. Remélem nem állít meg, hogy tovább faggasson Balt-ról…






You should do nobly even


if you weren't nobly born.
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-04-19, 02:18


Rashaude && Seraphin


343 words ✦ I'll be good ✦ note: Aladdin Conversation - Seraphin & Rashaude 3375341651  



what's up, thief?





Rashaude nem volt kezdő, de nem is volt még túl sok tapasztalata a szakmában. Mégis azt mondom, a legjobbkor karoltam fel: hisz még formálható állapotban van, tud tanulni, ha akar, és ha nem, tulajdonképpen akkor is. Hiszen vannak elvárásaim, amiket teljesítenie kell ahhoz, hogy ne hagyja ott a fogát valahol. Az élete a markomban van és ezt ő is pontosan tudja. Mondhatnám, hogy az alvilágban kemény törvények uralkodnak és csak egy olló kell ahhoz, hogy elvágjam valaki életének fonalát – de túl drámai lennék, ha ilyesfajta szavakat használnék. Mégis pontosan ez a helyzet. Mindenki élete egy vékony kis szálon függ, aki akár csak egyszer is hallott a szervezetről. És Én nem vagyok rest elvágni azt, ha az érdekeim úgy diktálják.
- Tudod. Vagy meg kellene magyaráznom, mit kell tenned? – Komolyan néztem rá, kérdőn, mégis a tekintetem azt sugallta, hogy ne merjen visszakérdezni. Elég világos voltam, nem? Ölje meg azt, aki átvágta.
Nem engedtem túl messzire, hisz az elsődleges, amiért behívattam, nem az információcsere volt, hanem Balthazar. Ő állt hozzá látszólagosan a legközelebb, így belőle szedhettem ki a legtöbbet. A visszakérdezésre hagyott kívánnivalót maga után, de egyelőre nem feleltem, csak hallgattam az okfejtését. Érezhető volt, hogy titkol valamit, és ez akkor vált teljesen világossá, mikor visszakérdezett.
- Itt én kérdezek, nem pedig te. – Szögeztem le kissé erélyesebben, majd sóhajtottam egy nagyobbat. – Ha elhallgatsz előlem valamit, és rájövök… - Nem fejeztem be. A hangsúly, amivel kimondtam a szavakat, eléggé sejtető volt. Újabb sóhaj hagyta el a számat, majd kissé nyugodtabb hangszínnel szólaltam meg újra. – Nem áll szándékomban elveszíteni egy olyan tagot, mint ő. Túl régóta van nálunk, túl sokat tud. – Magyaráztam. – Tudd meg, mik a szándékai, Rashaude. Ha pedig azt fontolgatná, hogy kilép, értesd meg vele, hogy az mivel járna a számára. Egyelőre én magam nem akarok belefolyni, mert ha nekem kell beszélnem vele, abban már nem lesz sok köszönet. – Nem akartam túlságosan előrevetíteni a jövőt, de mégis benne volt minden az elhangzottakban. Ha én behívom Balthazart a szóban forgó helyzet miatt, akkor élve aligha jut ki az irodából. Ezt pedig nem szerettem volna, ha megtörténik.





A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport


Rashaude Anwar csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Conversation - Seraphin & Rashaude Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-04-10, 14:24

Seraphin & Rashaude

Sosem voltam a szavak embere… könnyebben ki tudtam fejezni magamat a tetteim segítségével. Persze van olyan téma, amit még azzal sem tudok… úgy igazán. De az esetek kilencven százalékában a tettekre hagyakszom. Ezért is voltam sokkal idegesebb a kelleténél. Ráadásul, ha a főnökről van szó, akkor sosem lehet tudni, hogy éppen milyen lelki állapotban van. A legtöbb esetben normálisnak mondható, de előfordul egyszer-kétszer… inkább vagy tízszer-hússzor, hogy fel tudna robbanni, ha csak ránéznek.
Nem akartam nagyot füllenteni… viszont közölni sem akartam vele, hogy a teaházas látogatásom miatt késtem leginkább… így a munkát helyeztem előtérbe. Bevallottam, hogy az információcsere kudarcba fulladt… és… bevált. Szerencsémre bekajálta… – Ez csak természetes, Uram! – Helyeslően bólogattam az első két mondatára, majd amikor a harmadikba is belekezdett, egy pillanatra megfagytam… – Tudom… a dolgom? – Kikerekedett szemekkel néztem rá, végül egy nagyobbat nyeltem. Ugye nem azt akarta tőlem, hogy… esetleg… végezzek valakivel? Embert öljek? Nem tapadt vér a kezemhez… és nem most szeretném azt elkezdeni. Mondanám, hogy a parancs az parancs, de nem mindenáron…
Aprót ráztam a fejemen és a kijárat felé indultam volna, de a feltett kérdésemre szinte rögtön jött is a válasz. Pár másodpercig abban a mozdulatban maradtam… mint egy szobor. Balthazar? Pont róla érdeklődik? Mit mondhatnék? Áruljam el, hogy Jaelyn miatt nem sikerült az akciója… vagyis pontosítok… a lány iránt táplált érzései miatt nem rabolta ki őt? Hogy tehetném ezt vele? – Valóban így gondolja? – Nem volt elég a sok kérdés a fejemben, de még hangosan is kimondtam egyet. – Meglehet, hogy csak magát hibáztatja, a történtek miatt. – Próbáltam valahogy úgy csűrni-csavarni a dolgot, hogy valamennyire megfelelő válasz legyen, de közben semmit se mondjak a kudarc miértjéről. – Talán azért ilyen kedvetlen mostanában. – Bólogattam helyeselve a válaszomra. Ha hasonló helyzetbe kerülnék, akkor én sem lennék boldog… természetesen nem. Biztosan vacakul érezném magamat, mint ahogy Balt… – Vagy… Ön szerint más lehet az oka? – Kérdeztem vissza, ezzel ráterelve a szót, hogy megtudjam, mit tud az egészről… konkrétan úgy érztem magamat, mint valami beépített kém. Ajjaj, Dean… mi lesz ebből…

328 szó ✥ Somebody ✥ Boss Conversation - Seraphin & Rashaude 321849167
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-03-31, 19:58


Rashaude && Seraphin


303 words ✦ I'll be good ✦ note: Aladdin Conversation - Seraphin & Rashaude 3375341651  



what's up, thief?





Tudtam, hogy a csend mennyire nyomasztóan hat, pont emiatt használtam ki ezt a lehetőséget. Azt akartam, hogy gondolkodjon, stresszeljen, idegeskedjen, várakozzon, egészen addig, míg kegyelemdöfésként végre megszólalok. Így is történt. Még mintha egy izzadtság cseppet is láttam volna végiggurulni a halántékán – szórakoztatott, másrészt viszont iszonyúan zavart, hogy nem veszi komolyan a munkáját. Tudta, jól tudta, mi forog kockán – vagy csak sejtette. Egyértelmű volt, hogy nem tűrök késést és hibákat, mégis késett és aztán… vártam a megfelelő indokra. Nem tudtam eldönteni az első pár pillanatban, hogy a visszakérdezése hallatán egyből fegyvert fogjak rá, vagy várjam ki a végét. Na jó, talán túlságosan ingerült voltam, és talán nem is miatta, hanem Balthazar miatt. Róla akartam kifaggatni Deant, de egyelőre csak az idegeimen táncolt. Sóhajtottam egy aprót, jelezve, hogy türelmetlen vagyok és vártam, hogy kibökje, miért késett. Felvontam a szemöldökömet. Tényleg. Információcsere. Szinte ki is ment a fejemből, hogy megbíztam ezzel. Azonban nem kecsegtetett ez ügyben sem pozitív válasszal.
- Nem hagyod ennyiben, remélem. Kinyomozod, ki ültetett fel és kiszeded belőle az információt, amire szükségünk van. Ha nem megy, akkor tudod a dolgod – Komolyan néztem rá. Nem érdekelt, kiről van szó, ha nem tette, amit kellett… A legtöbb emberem tudta a dolgát. Dean még viszonylag új volt, így nem kértem még soha arra, hogy öljön, de mindent el kell kezdeni valahol. Valamikor. Újabbat sóhajtottam, majd feszülten kiropogtattam az ujjaimat.
- Tulajdonképpen igen. Balthazar. Tudsz róla valamit? A legutolsó elbénázott akciója óta, mintha… nem lenne velünk lélekben. Te állsz hozzá a legközelebb, így abban bízom, hogy te tudod, mi jár a fejében. – Nem tettem fel szándékosan konkrétabb kérdést. Puhatolózni akartam és persze azt is tudni szerettem volna, hogy Dean még lojális-e a szervezethez, vagy már ő is fél lábbal elhagyott minket. Nem örültem volna neki, valahogy Deanben sok lehetőséget láttam, amit még ki akartam aknázni a közeljövőben.





A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport


Rashaude Anwar csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Conversation - Seraphin & Rashaude Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-03-21, 20:54

Seraphin & Rashaude

Egy ideig nem is tudtam, hogyan kellene viszonyulnom a főnökömhöz. Vagyis úgy értem, a kellő tisztelet az megvan. Tudtommal a munkámat jól elvégzem, mármint amire megkér, azt próbálom a lehető legjobban teljesíteni. Ezzel nem lehet gond. Ilyen szempontból jó a kapcsolatunk. Sőt még szerencsésnek is mondhatom magamat. A teaházban Sabra figyelése mellett a vendégek beszélgetését is ki szoktam hallgatni. Sokszor esik szó a főnők-beosztott kapcsolatról és csak a panaszkodást hallom. Ha normális napja van, akkor a főnit szinte kenyérre lehet kenni, viszont előfordul az is, ha csak egy gyufaszálat is elmozdít valaki, akkor tőle zeng az egész bolt. Pont ezeket a hangulatingadozásokat nem tudom hova tenni néha. Kedvelem őt és nála jobb főnököm sosem lesz, de amikor olyanja van, legszívesebben a város másik végében lennék…
Fogalmam sincs mitől ennyire morcos… és ha belegondolok nem is láttam még mosolyogni… hmm… bár biztosan meglepődnék, ha megtörténne valaha is. Ha kívánhatnék, akkor egyértelműen erre pazarolnám el azt. „Bár csak láthatnám egyszer mosolyogni…” Ez lenne a kívánság… Viszont, ez a nap sosem fog eljönni… Nem…
A pult mellett haladok el és hozzá intézek pár mondatot… bár amit mondtam neki, azt még magam sem hittem el… nem volt meggyőző és fogalmam sincs mit vártam tőle. Talán, hogy azt feleli, „Rendben van, menj hátra és kiosztom a feladatokat”. Ehelyett megszólít, és nem véletlenül torpanok meg, mivel a valódi nevem hagyja el a száját. Na… most van baj… Ha eddig nem is lett volna akkora, most aztán… végem… Nyelek egyet, majd remegő hangon válaszolok neki.
Az irodájába parancsolt… nem szerettem volna, ha még rosszabbra fordul a helyzetem, így engedelmeskedtem. A szobába lépve, rögtön a kanapéra dőltem le. Vártam… és vártam, azonban nem kellett túl sokat várnom, pár perc múlva megjelent. A fekvő helyzetből hirtelen váltottam át ülő pozícióra. Szinte kihúztam magamat és úgy figyeltem, hogy végre megszólaljon. Igen… szó nélkül foglalt helyet, és felvette a szokásos pózt az asztalnál. Síri csend… csak nézett némán. Már szinte éreztem, hogy egy izzadságcsepp folyt végig a halántékomon… mire megszólalt.
Valóban nem győztem meg a mondandómmal, valami sokkal jobb magyarázatot várt tőlem… – Nos, hol is kezdjem… – Felálltam a kanapéról, majd a fotelek felé indultam. Tudom, nem éppen a legjobb válasz… de mindenképpen valamilyen igazságot kellene közölni vele… – Említettem, hogy dolgom volt, ugye? – A két karosszék között álltam meg és rájuk támaszkodva folytattam… Kezd alakulni, bár ha így haladok, akkor csak fel fogom dühíteni… – Az egyik feladatot intéztem, amit rám bízott, Uram. Információcseréről lett volna szó, azonban a másik fél nem jelent meg a megbeszélt helyen… – A tekintetemet a padló felé fordítottam… – Felültettek… – Sóhajtottam, és reménykedtem, hogy elhiszi a féligazságot… mivel ez valóban igaz volt, azonban, hogy miért késtem, az egyáltalán nem emiatt történt. Persze azzal nem állhattam elő, hogy útba ejtettem a teaházat és legurítottam egy csésze teát. Még azt kellene! Itt mellettem robbanjon fel? Így is pipa… még mindig szikrákat szór a szeme… bőven elég az nekem… – Ezért késtem. – Visszanéztem rá és figyeltem a reakcióját. – Ezen kívül szeretett volna nekem mondani valamit? – Kérdeztem tőle. Őszintén szólva, nem igazán várnék rá normális választ… az lenne a legjobb, ha kiosztaná a mai feladatokat és egy köszönés kíséretében elmennék a dolgomra. Valahogy már semmi kedvem tovább maradni az irodában. Eléggé feszült helyzet alakult ki… ami részben az én hibám volt…

537 szó ✥ Somebody ✥ Boss Conversation - Seraphin & Rashaude 321849167
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-03-16, 13:38


Rashaude && Seraphin


315 words ✦ I'll be good ✦ note: hi, Aladdin Conversation - Seraphin & Rashaude 3375341651  



what's up, thief?





Sosem szerettem azokat, akik nem tartották a szavukat, vagy az én szabályaimat képesek voltak áthágni. Dean pont ezt tette most: nem jelent meg időben és már fortyogtam a dühtől. Kedvem lett volna tettlegességhez fordulni, mikor végre magától megjelent az üzletben. Gyilkos, szúrós tekintettel döfködtem, egy szót sem reagálva az ő „jó reggelt”jére. Morrantam.
- Koránt sincs már reggel, Rashaude – Akkor szólítottam a teljes nevén, mikor haragudtam rá, így ezt ő is pontosan tudhatta, ha a tekintetem önmagában nem lett volna elég. – Elmesélheted, miféle fontos dolgod akadt ahelyett, hogy a munkádat végezted volna. Hallgatlak, tessék csak – Továbbra is haragosan csengett a hangom. Kár lett volna palástolnom a dühömet iránta, úgyis ismert már, mint a rossz pénzt.
- Gyere az irodámba. Most. – Kihangsúlyoztam az utolsó szót, megemelve némileg a hangomat. Megvártam, míg elindul, majd ezután utasítottam valaki mást arra, hogy a kasszát átvegye tőlem. Végül követtem Rashaude-t az irodámba. Az asztal mögé lépve ültem le, és úgy fordítottam a tekintetemet újra a férfi felé. Felkönyököltem az asztalra, majd összefűztem az ujjaimat az állam alatt nem sokkal. – Nos? Epekedve várom a mesédet, Rashaude és azt ajánlom, valami jóval állj elő, ha nem akarsz bajt magadnak – Újabb szúrós tekintet következett a részemről, majd hátradőltem a székben, a kezeimet is elhúzva az asztalról. Tényleg érdekelt, mi fontosabb lehetett neki annál, minthogy a főnökének segítsen.
Apropó, arra még ki sem tértem, hogy megkérdezzem, mit tudott meg Balthazarról. Egy ideje figyeltem már a férfit és gyanús volt. Olyan volt, mintha már nem akarna itt lenni, nekem dolgozni, pedig nálam jobb fej főnököt keresve sem találhatott volna.
Nem állt módomban elengedni. Túl sokat tudott, túl mélyen benne volt az alvilági szervezkedésbe, túl sok dolgot tett már meg nekem ahhoz, hogy kisétáljon azon az ajtón, mondván, vissza sem néz. Épp ezért kellett nekem Dean, hogy kipuhatolózza, mit tervez és megállítsa, netán visszahúzza a mi oldalunkra. Láttam fantáziát mindkettejükben, ezért sem akartam megválni egyikőjüktől sem.





A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport


Rashaude Anwar csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Conversation - Seraphin & Rashaude Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-03-10, 17:06

Seraphin & Rashaude

Egy csilingelő hang jelezte az érkezésemet az üzletbe. Ahogy beléptem, jó pár szempár rám szegeződött… Egyik sem volt olyan szúrós, mint az az egy tekintet… igen, a főnök nézése a pénztár mögött, egészen a lelkemig hatolt. – Jó reggelt! – Köszöntem illedelmesen, mintha normális időben érkeztem volna a „munkahelyre”. Legalábbis a kedves vevőknél fenn kellett tartani a látszatot. Igen, ez egy régiségbolt és semmi több. Tíz óra is lehetett, ezért is igyekeztem minél gyorsabban a hátsó szekció felé menni. – Elnézést a késésért, Uram! El kellett intéznem néhány fontos dolgot… – A főnök mellett megálltam, de nem néztem rá és úgy közöltem vele…
Persze, fontos dolgot… Azért azt csak nem köthettem az orrára, hogy valójában a teaházat látogattam meg… Nem, és nem is akartam neki elmondani… nem akarok úgy járni, mint szegény Balt. Hasonlóképpen nem tudnám kirabolni azt a helyet. Ha csak rágondolok, elfog a rossz érzés.
Nagyot nyeltem, majd amint elindultam, azonnal meg is torpantam… A főnök, megkért, hogy menjek be az irodájába és várjam meg ott. Kikerekedtek a szemeim… – Re-rendben van! – Beparáztam… Kész, itt a vég… most fog felbérelni arra a rablásra… vagy ami még rosszabb, hogy kirúg… bár azért nem hiszem, hogy lenne rá oka, amiért azt tenné… hmmm, ötletem sincs, miért szeretne beszélni velem. Ezek a gondolatok játszódtak le a fejemben, amíg odaértem az ajtóhoz. Kicsit idegesen ugyan, de benyitottam és nyitva is hagytam az ajtót. Az asztal előtti fotelek helyett, inkább a fal melletti kanapé felé vettem az irányt. Ledőltem. Egy olyan pozíciót vettem fel, mint aki a pszichológusnál lenne. A kanapén fekve vártam, míg a főnök besétál az irodájába… és nem is kellett sokat várnom, pár perc múlva meg is jelent az ajtóban. Hirtelen kaptam oda a tekintetemet. Most kiderül, hogy mit szeretne valójában tőlem…
287 szó ✥ Somebody ✥ Boss  Conversation - Seraphin & Rashaude 321849167
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty2021-03-10, 17:03

Conversation
Seraphin Harthope && Rashaude Anwar


Nem szórt rá senki csillámport



Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin
Conversation - Seraphin & Rashaude Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Conversation - Seraphin & Rashaude Original
The Thief
Fedora

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
TémanyitásConversation - Seraphin & Rashaude Empty

Ajánlott tartalom

Conversation - Seraphin & Rashaude Empty
 

Conversation - Seraphin & Rashaude

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A quiet conversation
» Seraphin Harthope ↭ Hádész
» They'll call our crimes a work of art - Seraphin & Constance
» Rashaude Anwar
» I know your secret - Balthazar & Rashaude