Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 18:52-kor


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Let's celebrate the good things
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLet's celebrate the good things Empty2024-03-18, 15:15



to: Carmilla
from: Bonnie
Ma nagyon hosszú napom volt, csak úgy pörögtek az események és a projektek egymást követték. A legjobb barátnőmmel egy ideje nem volt időnk találkozni, őt lefoglalta a legújabb könyve kiadása, míg engem az új lehetőségek és a mozi bővítése. Éppen ezért csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Örültem, hogy ma mindkettőnknek sikerült kicsit elszakadnia és időt számunk egymásra, mert tényleg jól esett volna már egy csajos este. Bonnie csak úgy belibbent az irodámba, mintha haza érkezett volna. Egyből beül a kényelmes fotelba velem szembe és kérdésekkel halmoz el.
- Csak úgy pörögnek az események, van egy csomó ötletem a mozival kapcsolatban és kíváncsi vagyok a véleményedre. Ugyan, mindketten elfoglaltak voltunk. Mára semmit se terveztem, Verity mindent kézben tart, megbízom benne - mosolygok rá, hiszen tényleg megbízom az alkalmazottjaimban. A lánynak vannak vezetői képességei, amiket akár itt is tud hasznosítani, éppen ezért néha lehetőséget adok neki, hogy bizonyítson. Haloványan mosolygok barátnőmre, ahogy a gyermekemet dicséri, majd nézem, ahogy előveszi a legújabb könyvét és csillogó szemekkel veszem át.
- Még csak most adtad ki a legutóbbit és már a következőn gondolkozol? - nevetek fel, miközben rajta tartom a tekintetem - Egy sárkány mint hős? - kissé oldalra döntöm a fejem, úgy nézek magam elé. Egyből beugrik pár kép a múltból, ahogy elsőre gonosznak hittek, majd egy kisebb hős lett belőlem a barátaim mellett és, ami a szerelmet illeti, az megint egy másik dolognak minősül.
- Tetszik az elgondolásod és szerintem a gyerekek izgatottan olvasnák a sárkány hőst. Ennél már csak az lenne nagyobb durranás, ha lány lenne az a sárkány - gondolkodom hangosan, majd mintha semmi lényegeset se mondtam volna a könyvet kezdem bújni. Olyan szép már a borítója is, ahogy a hozzá tartozó apró rajzok is. Egy szörnyről szól, aki nem is olyan gonosz csak elnyomják és félre ismerik a körülötte lévők. Imádom, hogy Bonnie folyton olyan témákat boncolgat, amik elgondolkodtatják a gyerekeket.
- Olyan szép az új könyved. Mit szolnál, ha oda adnám az egyik nagyobb bábszínháznak, akikkel éppen tárgyalok előadások kapcsán? Szerintem szívesen színpadra vinnék a mesédet - még mindig nagyon mosolygok, persze semmit se akarok rá erőltetni. Ugyanakkor elő veszek két kristálypoharat, mert most tűnt fel, hogy egy üveg italt is hozott magával. .

354 szó
új lap?  Let's celebrate the good things 1311556981
Nem szórt rá senki csillámport



Carmilla Draco
Lázadó
Lázadó
Carmilla Draco
Mesehõs :
Let's celebrate the good things Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
Shrek
Sárkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Let's celebrate the good things Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
They say dragons never truly die. No matter how many times you kill them.
Let's celebrate the good things Tumblr_ppx8i9pQuj1r5dpsxo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Dragon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Let's celebrate the good things Tumblr_o0cyceb2Yk1qcvbteo7_250
Zenedoboz :
Let's celebrate the good things 71ebe472203a5bf185bcd1507411a0af567b608c
She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy
Lonely like a highway
She's livin' in a world and it's on fire
Filled with catastrophe
But she knows she can fly away
Let's celebrate the good things Tumblr_inline_ng89jpYmzo1rux6g0
Akinek az arcát viselem :
Deborah Ann Woll
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Let's celebrate the good things Shrek-dragon
A tükör mögött :
Vic

Let's celebrate the good things Empty
TémanyitásLet's celebrate the good things Empty2023-10-05, 13:43



Carmilla & Bonnie
Thank you for always counting on you, Carmilla


Majd ki csattantam örömömbe, hogy végre megjelent egy újabb gyermekkönyv. Tényleg reméltem barátnőm ma ráér egy csajos bulira, persze gondolom nem itt szeretné a moziban tartani, de én mindenesetre felszerelkeztem hoztam egy kis piát is illetve megmutatni a végleges könyvet, hogy milyen is kinyomtatva. Annyira izgatott vagyok még mindig! Alistair pedig majd csodás képeket készít ebben egészen biztos vagyok. Mindig nagyon jó munkája van legyen szó a könyvekről vagy az oktatásról készítettekről.
- Mesélj, mi történt mostanában? Szinte csak telefonon tudtunk kommunikálni. Ezért ne haragudj. Ugye el tudsz szabadulni akkor egy csajos estére? - nézek rá bűnbánóan. Részben az én hibám volt, hiszen a könyv is lefoglalt, illetve az oktatással kapcsolatos papírok meg maga az oktatás. Eléggé sűrűre sikerült ez az időszak, szerencsére a végére értem. Természetesen aggaszt még mindig az emlékek a régi életem, gyermekeim holléte, na meg vajon tényleg az e a férjem, akinek gondolom? Azt sem igazán tudom Carmillanak ezt miként mondjam el.  Mindenesetre rázok egyet magamon, itt az ideje ezt is kicsit talonba tenni. Kis pia után visszatérhetünk erre.
- Még mindig annyira szeretem ezt a helyet! Szó szerint felbecsülhetetlen milyen nyugodtságot tud adni nekem. - mosolyogtam barátnőmre melegen és elővettem egy példányt könyvemből majd odanyújtottam felé. Mindig izgatott voltam, hogy mit szól a teljes kész műre. Megszoktam várni, hogy egybe láthassa. Úgy adja át az igazi lelkét mit is tartalmaz a borítón belül a könyv. Persze Blake is majd megtapogathatja, ha hazaért mert otthon is van egy-két példány. Ő mindig segít átvészelni a nehezebb időszakokat, ha például kicsit válságba kerül az alkotói részem. Nem mintha Milla nem így tenne. - Már kezd körvonalazódni a következő terv a gyerekkönyvhöz szeretnék valami sárkányos történetet most. Legtöbb mesében mindig ők a rossz fiúk, de most miért ne lehetne egy hős sárkány? - mondom el gondolatomat, mindig jó egy új dolog és ezzel talán a gyerekek fantáziáját és nézőpontját is szélesebbre nyithatjuk.  Ez mindig izgalommal tölt el, látni a csillogást a szemükben. Igaz ők nem tudják ki az író, de rengeteg erőt adnak az izgatottsággal. A tanfolyamon is foglalkozom gyerekekkel, nem egy szereti a könyveimet. Tudnák pont az írónak mesélnek a történetekről!


353 szó ••• megjegyzés ••• [url=LINK]youtube[/url]



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Bonnie Levine
Hercegnõ
Hercegnõ
Bonnie Levine
Mesehõs :
Let's celebrate the good things Fiona-Shrek
Shrek
Fiona
Egyszer volt, hol nem volt... :
Let's celebrate the good things RDB
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Princess Fiona
Akinek az arcát viselem :
Jessica Chastain
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
A tükör mögött :
Dracarys

Let's celebrate the good things Empty
TémanyitásLet's celebrate the good things Empty2023-10-05, 13:31

Let's celebrate the good things


Sárkány

Fiona




Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Bonnie Levine
Hercegnõ
Hercegnõ
Bonnie Levine
Mesehõs :
Let's celebrate the good things Fiona-Shrek
Shrek
Fiona
Egyszer volt, hol nem volt... :
Let's celebrate the good things RDB
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Princess Fiona
Akinek az arcát viselem :
Jessica Chastain
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
A tükör mögött :
Dracarys

Let's celebrate the good things Empty
TémanyitásLet's celebrate the good things Empty

Ajánlott tartalom

Let's celebrate the good things Empty
 

Let's celebrate the good things

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal