Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Nathaniel Hayes
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNathaniel Hayes Empty2023-11-12, 21:43

Nathaniel Hayes
Play by: Harry Styles


Becenév
Nate
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
rendőr
Családi állapot
egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Judy Hopps
Mi történt velem?

Ahogy kinyitom a szemeimet, el fog a rettegés. Rémülten ülök fel a sötétben, azonban még előttem él előttem a kép, hogy Sonja leül a kórházi ágyamra, és a kezemet szorongatja. Akkor nem értettem, hogy miért cselekszik így, de miután már átéltem ezt az eseményt és azóta is kísért álmaimban, pontosan ismerem a forgatókönyvet: a társam, Jason meghalt.
Hidegvízként ér a felismerés, ahogy a szemeim elől szertefoszlik az álomkép, és automatikusan a telefonomhoz nyúlok, hogy tárcsázzam Jason számát. Kicseng. Hallom a búgást a vonal végén, azt a szokásos hangüzenet: A hívott szám nem elérhető.
A telefon kicsúszik az ujjaim közül, az ölembe pottyan, miközben is az arcomat a kezeimbe temetem. A hajamba túrok. Nem akarom elhinni, hogy ez tényleg megtörtént. Elfojtom a sírást, és hangtalanul remegni kezdek a takaró alatt.
Az akció nem történt meg. Az volt az álom. Mégis, amikor lelököm magamról a takarót, és megpróbálnék ránehezedni a lábamra, erőtlenül csuklok vissza az ágyra. Képtelen vagyok tovább visszafogni a könnyeimet: keservesen zokogni kezdek, mert a legjobb barátom, a társam és bajtársam részben miattam halt meg. Ezt pedig soha nem fogom megbocsájtani magamnak.

***

- Sajnálom, Nate, de nem oszthatok meg további részleteket az üggyel kapcsolatban – sóhajt fel Anderson, miközben próbálok belepillantani az előtte heverő papírhalmazba. Finom mozdulattal rátenyerel a papírokra és elhúzza az orrom elől. Csalódott fintorral tekintek rá, de valahol megértem. Én sem feltétlenül osztanám meg annak az esetnek a fejleményeit, ahol egy kollégám társa életét vesztette.
Mégis úgy érzem, hogy én vagyok a felelős Jason haláláért, és talán ha akkor kicsit másképp döntöttem volna, akkor Jason még élhetne, én pedig nem lennék lesántulva.
- Nate, a főnök keres téged – bukkan fel Julie aggódó tekintettel, mire a mankóimra nehezedve próbálok megfordulni. Anderson és Julie ugyan érdeklődnek afelől, hogy segítsenek, de csak megrázom a fejemet. Köszönöm, de nem vagyok béna, ha talán nehézkesen is, de tudok még járni. Sokkal nagyobb veszteség ért ennél az életben.
A főnök az irodájában pöffeszkedik. Kényelmesen hátradől a bőrszékében, miközben a kezében egy papírost lenget. Nem tudom innen kivenni a betűket, de a hivatalos pecsét és az aláírása így is szemet szúr.
- Hívatott – szólalok meg nemes egyszerűséggel, mire hajlandó rám pillantani. Sosem kedveltem őt, elég egy pillantást vetni a borostás arcára és a mélyen ülő, gonosz tekintetére, hogy tudjad: pont olyan korrupt, mint azok a rohadt politikusok.
- Részvétem Jason miatt – töri meg a csendet az üdvözlését követő rövid csend után. Tudom, hogy hazudik. Utálta Jasont, mert Jason volt az egyetlen, aki szembeszállt a hülye döntéseit illetően.
- Csak ezért keresett? – kérdezem fojtott hangon. Ha nem állnék ingatag lábakon és ne lennék jól nevelt, akkor rég eltörtem volna az állkapcsát a mankómmal.
- Nem. Megtárgyaltuk az esetedet, és arra jutottunk, hogy áthelyezünk téged másik városba. Nem jó neked ez a környék, Nate. Túl sok a rossz emlék és attól tartok, hogy az igazságszolgáltatási vágyad rossz irányba terelne, ha itt maradnál. Így amíg lábadoztál, elintéztük az áthelyezésedet. – Felém nyújtja a dokumentumot, azonban teljesen le vagyok sújtva. Komolyan képes volt eltakarítani engem is az útból? Biztosra veszem, hogy ő sem olyan feddhetetlen, mint amilyennek mutatja magát. Jasonnek igaza volt. Ez a fickó nyakig sáros.
Hangot adok a véleményemnek. Összeveszünk. Idegesen a földhöz csapom a mankóm végét, ő távozásra szólít fel. Odabicegek az asztalához, farkasszemet nézek vele, majd megragadom a hülye kérelmét, és otthagyom.
Ahogy a hűs víz az arcomhoz ér és felemelem a fejemet, a félhomályos fürdőszobában épphogy ki tudom venni a saját vonásaimat a tükörből. Még mindig nem tudom elfogadni, hogy szabotáltak engem. Végére fogok járni az ügynek, vagy így, vagy úgy.

***

Mivel továbbra sem jó a lábam, hogy terepmunkára küldjenek, így nekem jut az unalmas papírmunka, adatrögzítés, illetve a vallomások rögzítése. Nem ehhez vagyok hozzászokva. Régebben túszdrámákban vettem részt, gyilkosságokat derítettünk fel, vagy elrabolt személyeket találtunk meg, most pedig itt ülök ebben az apró, dohszagú irodában, és minden napom azzal telik el, hogy átértékelem az életemet.
Nem vagyok hajlandó elfogadni a tényt, hogy így kiszúrtak velem, de nem a fata morganabelieket okolom emiatt, hanem a volt felettesemet, aki vélhetően veszélyt látott bennem, ezért eltüntetett a világvégére. Szó szerint a világ legdugottabb zugának érzem ezt a helyet, ugyanis ezelőtt sose hallottam a városról.
Kevesebb, mint egy éve kerültem ide, de még mindig tud meglepetésekkel szolgálni a város. Csörög a telefon. Kellemetlenül nyúlok a régimódi telefonkagyló után.
- Hamarosan érkezem. – Felsóhajtok, miután végighallgatom a kollégámat és bontom a vonalt. Mégsem tűnik annyira álmos városnak a hely, amióta a buszos incidens történt. Sőt, azóta egyre több apróságot veszek észre a várost járva és ez egyáltalán nem tetszik nekem. Azonban nem érek rá ezen az ügyön töprengeni – egyrészt nem az enyém, másrészt csak annyi közöm van hozzá, hogy felvegyem a vallomásokat -, így az asztalra támaszkodva feltornászom magam a székből, és bicegve elindulok a kihallgatóterem irányába.
Még mindig szörnyen megalázónak érzem, ahogy a sérült lábammal lépdelek végig a folyosókon, amelyeken ismeretlen arcok köszöntenek vissza rám. Hol siklott ki ennyire az életem?
- Üdvözlöm, hölgyem. Kérem, fáradjon velem, szeretnék feltenni Önnek néhány kérdést az esettel kapcsolatban – köszöntöm a nőt, aki kicsit rémültnek látszik. Nem csodálom, kész mészárszék lehetett. Ma már ő a harmadik, akit ki kell kérdeznem, és úgy érzem, hogy ez a sor még csak növekedni fog…

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Nathaniel Hayes
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Nathaniel Hayes
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
The cop
A másik felem :
Nathaniel Hayes 6c0a03329f99f5308956323c97c272a708312b6a

Nathaniel Hayes VmsGRZG
✦ ✦ ✦ :
Nathaniel Hayes 75fdd20e0547e14da2038c4d7fb5613d82c6ac22
Akinek az arcát viselem :
Harry Styles
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Nathaniel Hayes Bdfbad450b299372fa020fc2600a5cd078c7bb27
A tükör mögött :
Lazarus

Nathaniel Hayes Empty
TémanyitásNathaniel Hayes Empty2023-11-16, 19:39

Csillámporos üdvözlet illet téged
Nathaniel Hayes ✦ Hitetlen


„Nem tudod, mennyire szeretsz valakit, amíg rá nem jössz,
hogy soha többé nem fogod látni. Hogy egy olyan világban
kell élned, ahol õ már nem létezik.”

Kedves Nate!

Sorry not sorry - te vagy most az első, nem kérdés, miért! Nathaniel Hayes 2250790558  Nathaniel Hayes 841472469  Nathaniel Hayes 841472469  Nathaniel Hayes 841472469 Nagyon-nagyon vártalak már és végre megérkeztél! Örülök, hogy a végére Harrynél maradtunk, mert imádom a párost és megannyi közös anyag áll a rendelkezésünkre.... Nathaniel Hayes 2732251548 tudom-tudom, én már csak ilyen rögeszmés vagyok. Na de...
A plot. Illetve Nathaniel.
Szegény pára! Sosem egyszerű elveszíteni valakit, főleg, ha még némi bűntudat is társul a dologhoz. Remélem, Nate előbb-utóbb rájön, és elfogadja, hogy nem ő tehetett a történtekről... sőt, hát azért az ex-főnöke keze elég mélyen benne lehet a történések alakulásában. Meh. Vajon ide is elért a keze? Hmm... talán nem. Azért Fata Morgana csak megóvja az ártatlan lelkeket, nem?! Nathaniel Hayes 703152122  Nathaniel Hayes 841472469  Nathaniel Hayes 841472469 Jó, erre én sem vennék mérget.
Hayley lányom, aki valójában Sophia Mendoza... nos, kicsattan az örömtől! Végre itt a partnere, az új jövendőbelije, akivel előre látom, jó döcögős lesz majd a románc, de ez cseppet sem gond! Nathaniel Hayes 1115489239  Nathaniel Hayes 841472469


A magam részéről nagyon várom, mit alkotunk a játéktéren és apropó... mielőtt elfelejtem: szeretném megköszönni, hogy alkotsz velem! Igazából többeteknek tartozok efféle hálával, mert hát én egy pár éve elhatárolódtam amúgy az olyan párosoktól, akiknek az userét kevésbé ismerem. Nem akartam feleslegesen plotokat építeni és miegymás, de most tényleg olyan fantasztikus a közösségünk, hogy merek nyitni és játszani veletek! Úgy igazán! (Mindenki vegye magára ezt a bekezdést, akivel van párosom!!!! Nathaniel Hayes 642527747 )

Végezetül pedig: érezd jól magad ebben a szívdöglesztő bőrödben is! Nathaniel Hayes 4028024232  Nathaniel Hayes 642527747  Nathaniel Hayes 841472469  Nathaniel Hayes 1149350199






Nem szórt rá senki csillámport


Nathaniel Hayes csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Nathaniel Hayes D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Nathaniel Hayes 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Nathaniel Hayes Empty
 

Nathaniel Hayes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal