Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Morgan Cornish
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMorgan Cornish Empty2023-11-14, 00:24

Morgan Cornish
Play by: Ashley Benson



Becenév
Momo, Boo
Mesehõs
Riley/Boo (Inside out/Szörny Rt.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall ✦ Bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
Diák és hokijátékos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Felfedezés alatt
Mi történt velem?


Joy
Amióta az eszemet tudom, Derű a legjobb barátnőm. Valahogy mindig is értett ahhoz, hogy mosolyt csaljon az arcomra és ő szurkolt a leghangosabban a lelátókon, amikor mérkőzésem volt. Néha irigyeltem őt, amiért képes volt mindenben meglátni jót. Azonban amióta ezek az őrültek elcipeltek ebbe a városba, azóta kevésbé vagyok boldog. Mostanában sokat voltam feszült apa hülye szabályai miatt és anya is néha indokolatlanul szigorú volt, azonban mostanában, néha hiányzott a túlzó gondoskodásuk.
Derű óriási ötlete volt elhozni engem ide, pizsamában autóba tuszkolni és uccu neki a nagyvilágnak. Eleinte haragudtam rá. Annyira dühös voltam, hogy a többiek még nem láttak ilyennek, még Haragra is a frászt hoztam. Azonban, ahogy telt az idő, kezdtem lecsillapodni és beláttam, hogy talán jobb volt nekem itt. Hiányoztak a szüleim, szerettem volna néha üzenni nekik, hogy ne aggódjanak, jól vagyok… De olyan csúnyán összekaptam apával az utolsó éjszaka, hogy nem mertem felvenni velük kapcsolatot.
Különben is, ők mindentől tiltottak, és nem voltam egyedül. Velem volt a második családom. Nem volt mitől félnem. Ráadásul, Derű mindig mindent megoldott, még ha az ötletei elsőnek kicsit őrültnek tűntek. Ő volt a legjobb barátnőm, a fogadott nővérem, a mosoly az arcomon, nem tudtam rá örökké haragudni.


Sadness
Bánat mindig meghallgatott. Valamiért különleges érzéke volt mindig akkor feltűnni a színen és az oldalamra állni, amikor a leginkább magam alatt voltam. Minden kételyemet és félelmemet megoszthattam vele, hiszen tudtam: a titkaim biztonságban voltak nála.
Derű maga volt a kétlábon járó boldogság, és tényleg csodáltam őt a személyiségéért, azonban voltak pillanataim, amikor szívesebben ücsörögtem Bánattal forró csokoládét szürcsölgetve. Bánat remek hallgatóság volt. Mellette lecsitultak a gondolataim, mert éreztette velem, hogy odafigyelt rám. Derű, Undor, Majré és Harag is figyeltek rám a maguk módján, azonban mindegyikük más és más megküzdési stratégiát alkalmazott. Bánat azonban remekült idomult hozzám és engedte, hogy pityeregjek a vállán, miután kiabáltam Jamie-vel, vagy éppen kikapott a csapatunk, amelyben Sophie is játszott. Szelíden rávilágított arra, hogy ha hibát vétettem, nem korholt le érte, ahogy a szüleim szoktak.
Amíg Derű volt az örökké mosolyogós nagytesóm, addig Bánat volt az, akinek kiönthettem a szívemet és a lelkemet. Olyan volt, mint Jack Frost, az iskolai pszichológus, csak épp ugyanolyan diák volt, mint én magam.



Fear
Majré mindig aggódott valamin. Voltak pillanatok, amikor viccesnek tartottam a túlzó aggodalmát, hiszen én nem sok dologtól féltem – Majré rettegett helyettem is -, azonban előfordultak olyan percek, amikor rettenetesen bosszantott. Valahol mélyen jól tudtam, hogy csak jót akart, azonban a folyamatos stressz, amiben élt, nem volt túlzottan egészséges.
Egyszer elhatároztam, hogy megpróbálom átadni neki a bátorságom egy részét, de azt hiszem, csak rontottam a helyzeten. Azóta többet majrézott, mint valaha. Undor arcán is sokszor láttam, hogy fogytán volt a türelme vele kapcsolatban, ami érthető volt, hiszen szegény Majré nem tartozott a kiegyensúlyozott emberek közé. Ettől függetlenül kedveltem őt. Ő a maga furcsa módján illeszkedett a kis baráti közegünkbe. Ugyan Derű volt a csapat tyúkanyója, azonban Majré néha képes volt túlszárnyalni őt. Hányszor, de hányszor hallottam tőle, hogy ne csináljak valamit, mert veszélyes!
És csak azért is belevágtam. Kellően makacs voltam ahhoz, hogy azt csináljam, amit akarok, épp ez vezetett néha az engem körülvevő vitákhoz. Valaki meg akarta nekem mondani, hogy mit csináljak, én pedig azonnal az ellenkezőjéhez fogtam. Kíváncsi voltam, hogy az újdonsült edzője a hokicsapatnak hogyan boldogul majd a dinamikus duóhoz, amit Sophie-val ketten alkottunk. (Nem Majré, továbbra sem fogom elvágni a kezemet a korcsolyaéllel, de azért köszönöm, hogy aggódsz értem!)


Disgust
Undor annyira menő volt! Hogy a viharba nem vettem észre eddig?! Imádtam a stílusát, az outfitjeit, épp ezért mostanában rászoktam arra, hogy a ruhatárából kérjek el egy-egy darabot, vagy éppen elcibáltam bevásárlókörútra, ugyanis alakítani akartam a stílusomon.
Eddig nem zavartak a gyerekesebb ruhák, vagy színösszeállítások, az sem zavart, hogy sportosabb ruhadarabokat hordtam, de ahogy telt az idő, bennem is valamiért feléledt a vágy, hogy időnként csajosabb legyek. Undor pedig ennek hatalmas szakértője volt, rengeteg követővel rendelkezett, így szünetekben sokszor az ő nyakán lógtam, hogy egyszer én is a legmenőbbek közé tartozzak. Nem véletlenül intett óva, hogy ne barátkozzak Jamie Bennettel, ugyanis Sophie bátyját sokan furának tartották. Majré is fura volt, mégis jól kijöttünk.
Apropó a többiek, az Undorral eltöltött szünetek miatt fordulhatott elő, hogy suliban talán kevesebbet lógtam együtt Bánattal és Majréval, de cserébe otthon mindig bepótoltam velük a kieső időt. Engedtem, hogy Majré válasszon esti tévéműsort, mert tudtam, hogy a horrort nem szereti, és hétvégéken megkértem Bánatot, hogy főzzünk együtt ebédet.


Anger
Mostanában nagyon felgyűlt bennem a harag. Egyik nap a suliban bemostam egy srácnak, mert Mabelt és Sophie-t akarta bántani. Sophie még talán megvédte volna magát, de Mabel... Az igazgató irodában kötöttem ki, ahol jól leszidtak majd büntetésre küldtek. Ezzel még semmi bajom nem lett volna, ha nem találkoztam volna kifelé menet Haraggal. Kérleltem, hogy ne árulja el Derűnek a történteket, ugyanis nem akartam, hogy a barátnőm csalódjon bennem.
Az edzéseken is a szokásosnál agresszívebben játszottam, sem a csapattársaim, sem pedig az edző nem tudta mire vélni a viselkedésemet. Minden idegesített és irritált. Olyan érzésem volt, mint belülről fel akarnék robbanni. Vajon Harag is így érzett, amikor felidegesítettük?
Szerencsére, megígérte, hogy segít kezelni az indulataimat, és elvisz majd edzeni, hogy máshol levezessem a felesleges dühömet. Nem avattuk be ebbe a többieket, ugyanis Undor kiakadt volna, hogy letörik a körmöm, Derű és Bánat talán helytelenítette volna az edzéstervünket, Majré pedig onnantól kezdve élete végéig azon aggódott volna, hogy ne essen bajom.
Voltak titkok, amiket meg kellett őrizni, különben csalódtam volna a szeretteim. Ezt pedig nem akartam megtapasztalni. Épp elég volt, hogy én szégyenkeztem a dühkitöréseim miatt. Tulajdonképpen, nem is értettem mi történik épp velem...


Képességem

✦ Azon szerencsések közé tartozol, hogy Fata Morgana belső határai számodra nem okoznak akadályt. Ugyanolyan átjárásod van, akár a kívülállóknak, azaz az embereknek.
✦ Egyszerre képviselsz két mesehőst. Riley és Boo is te magad vagy. A félelem érzeted kicsi, a képzelőerőd nagy.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Emilia Joy Sweeney csillámport hintett rá


Morgan Cornish
Lázadó
Lázadó
Morgan Cornish
Mesehõs :
Morgan Cornish Tumblr_njguiqdhau1rdvr0eo1_r1_500
Inside out/Szörny Rt.
Riley/Boo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
The girl with many emotions
✦ ✦ ✦ :
Morgan Cornish 833ccfabb07eed91855768914cbc94584551aec2


Akinek az arcát viselem :
Ashley Benson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Morgan Cornish 5d51e9cdf157934aed3ecd856258215d

Morgan Cornish Giphy
A tükör mögött :
Lazarus

Morgan Cornish Empty
TémanyitásMorgan Cornish Empty2023-11-17, 04:01

Csillámporos üdvözlet illet téged
Morgan Cornish ✦ Riley/Boo


„What is your problem? Just leave me alone!”

Kedves Boo!

Végre, végre hozzád is elértem! Látod, hogy mire nem jó egy inszomniás kutya? Morgan Cornish 1311556981
Amúgy elég kapós vagy, konkrétan elloptalak Sisutól, de mentségemre szóljon, hogy már csak te hiányoztál ahhoz, hogy Sophie-nak mindenkije is meglegyen, érthetően belelkesedtem.  Morgan Cornish 2067867876  Persze nem loplak el teljesen, közted és Derű között felbonthatatlan kötelék van, végtére is, azt sem vetted annyira zokon, hogy az a zseniális ötlete támadt, hogy raboljunk el téged.  Morgan Cornish 2250790558
Ugye mondanom sem kell, Haragot például egyáltalán nem kellett győzködni róla, és nem csak azért, mert csókos a barátnője, hanem mert... nos, ő Harag.  Morgan Cornish 1311556981  De mindenkit szép sorban körül jártál az előtörténetedben, így nem visszhangzom feleslegesen a te szavaidat (csak még mindig nagyon be akarok kerülni abba a klubba).
Szerintem örömködtem neked eleget, de azért illik itt is megemlítenem, hogy milyen nagyon boldoggá tettél, főleg, mivel Riley után rögtön (vagy nem rögtön?) lett Bánatunk és Majrénk is, így majdnem teljese a csapat.  Morgan Cornish 3726835930  De nem izgulok, szerintem a te kampányérzékeddel simán bemultiztatunk mindenkit is, aki még hiányzik, vagy menet közben felmerül. Morgan Cornish 1311556981 Amúúúúgy érdekel egy állás a Fang Marketingnél?  Morgan Cornish 3375341651
Bízom benne, hogy a többiek is megdobnak egy köszöntővel, szóval még picit locsogok a karijaink kapcsolatáról, meg arról, hogy amúgy piszok jó érzékkel választod ki őket. Imádok veled ötletelni!  Morgan Cornish 3942121423
No de. Mielőtt Düh dührohamot kapna itt mellettem és szétverné a klaviatúrámat... Azt üzeni, hogy ő bármikor nagyon szívesen lesz a partner in crime-od, és alapvetően egyet ért veled abban, hogy mindenkinek kellenek titkok, de ő nem szívesen hazudik Derűnek, két tűz közé meg pláne nem szeretne kerülni (megint), így hallgass inkább mindig Derűre, az a tuti.  Morgan Cornish 119568509  És nem csak a papucs szól ám belőle, időnként nagyon bölcs meglátásai vannak. Azt is üzeni, hogy Majréra sose hallgass, maximum akkor, ha választhatsz, hogy egy sötét sikátoron át sétálj haza, vagy a madárcsicsergős ösvényen, mert akkor lehet, hogy kivételesen nem súg hülyeséget. Amúgy mindig. Ezt ő mondja, nem én. Meg azt is mondja, hogy ha mégis a sikátort választod, ne feledd, hogy ne vállból küldd meg a jobbhorgot, hanem fordulj bele, ha esetleg valaki megtámadna.  Morgan Cornish 321849167
Sophie vár az elzáráson, amiért te is bunyóztál, bár még hisztis, mert "ő is meg tudja védeni magát" (asszem lesz miről beszélnetek), Mabel viszont odáig van, szerinte nagyon vagány vagy! Morgan Cornish 4028024232  Már csak arra lennék kíváncsi... Jamie mit gondolhat? Remélem, leírja!  Morgan Cornish 3399021160
Ki van még? Ja, igen. János! Neki szüksége lesz rád a jövőben, hogy Jamie-ből ne legyen Darth Jamie, de egyébként ő is vár téged csütörtökön egy kis lelkizésre.  Morgan Cornish 1298976811




Azt hiszem, pofátlanul hosszú lett így is ez az elfogadó, szóval elzárom a szócsapot és hagyok mást is érvényesülni. Téged is Morgan Cornish 1311556981 A többit majd a játéktéren és dc-n.  Morgan Cornish 3375341651
Még egyszer, örülünk hogy megérkeztél!  Morgan Cornish 841472469
A dolgod nyilván tudod, így csak annyi még, hogy érezd magad jól Riley/Booként is!  Morgan Cornish 1936549865





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Morgan Cornish csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Morgan Cornish 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Morgan Cornish 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Morgan Cornish Empty
 

Morgan Cornish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal