Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
The real prince charming
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe real prince charming Empty2023-11-26, 17:37

Maximilian Monroe
Play by: Hunter Doohan



Becenév
Max
Mesehõs
Szőke herceg (Shrek 2-3.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
House of DeVil modellje
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Hol volt, hol nem volt, túl az Óperencián, élt egy király és egy királynő, akiket egy gyönyörű leánygyermekkel áldott meg a sors. És mindenki boldog volt a birodalomban, amíg le ment a nap, és ki nem derült, hogy a kislány szörnyű varázslat sújtja minden egyes éjszakán. Kétségbeesésében a király a Jótündértől kért segítséget, aki egy messzi toronyba záratta a kis királylányt, hogy ott várja a daliás Szőke Herceg csókját.
Mert a Herceg volt az, aki megkockáztatta a veszedelmes utat a fagyos hágókon és a perzselő pusztákon át, vágtatott éjjel-nappal, életét és épségét sem féltve, hogy elérje a Sárkány várát.
Mert ő volt a legbátrabb, legcsinosabb messzeföldön, és őrá várt, hogy a csókja megtörje a rettentő átkot. Egyedül ő tud felmászni a legmagasabb vártorony legfelső szobájába, hogy belépjen a királylány lakába…


Szőke hasogató fejfájással ébredt. Szavak nem voltak arra mennyire gyűlölte múltbéli életét, pontosabban azt, amivé az életét varázsolta egy szörnyű ogre. A herceg a Jótündér gyermekeként megkapott mindent, amire fiatalon vágyott. A legjobb lovagok között tartották számon, és kisfiú korától fogva tudta, hogy egy szép napon majd uralkodó válik belőle. Édesanyja jóvoltából pedig a terv remekül sikerült, Fiona hercegnőt átokkal sújtották és ráhárult a feladat, hogy megmentse őt. Azonban mire odaért, elragadták tőle a hercegnőt, elvették a királyságát és a jövőjét. Édesanyja halála és a sikertelen próbálkozásai után egyedül maradt. Kevesen tudták, hogy életben maradt, sokáig rejtőzött, aztán hosszú útra indult, hogy megtalálja az Alvilág lejáratát.
Egyedül gyenge, kisemmizett és tehetetlen volt. Szüksége volt anyjára, a tanácsaira, támogatására és varázserejére, hogy ismét úgy érezze: ért valamit ebben a világban.
Minden nehézség ellenére átküzdötte magát az Alvilágon, hogy Hádész színe elé járulva könyörögjön édesanyja lelkéért. Alkut kötött az istennel, lovagi esküt tett neki és biztosította őt szolgálatairól, amikor az isten hívatni akarta, illetve felajánlotta saját lelkét, amennyiben nem lett volna elégedett a szolgálatával. Hádész lehetőséget látott az alkuban, Szőke visszakapta az édesanyját, azonban mielőtt találkozhatott volna, a boszorkányok átka végigsöpört rajta is. Kiragadta őt a mesevilágból és egészen Fata Morganáig repítette.
Éveken keresztül korábbi élete emlékei nélkül élt. Kisugárzásának és kinézetének köszönhetően eleinte reklámforgatásokon vett részt, aztán egy kisebb divatcégnél helyezkedett el, amíg Szörnyella hajlandó volt modellként alkalmazni őt. Szőke élvezte a hirtelen jött rivaldafényt és figyelmet. Hamar a címlapok élére került, úgy hogy kifejezetten meg sem kellett erőltetnie magát. Az arcával bármit el tudtak adni, ügynöke pedig figyelt arra, hogy Szőke viselkedése az online téren és a valóságban is mindig PR-képes maradjon.
A herceg úgy gondolta, végre beteljesíthette az álmát: rajongói akadtak, rengeteg pénzt keresett, a valós világban igazi reklámarcnak számított. Aztán a tükörben látni kezdte valós énjét. Kérdései voltak, zavarodott volt, de nem foglalkozott vele, hiszen az áhított hírnév mindenért kárpótolta.
Egy napon azonban édesanyja megtalálta őt: buborékok formájában jelent meg és emlékeztette arra, hogy ki volt ő valójában. Eszébe jutotta mindazt, amelyet egykoron elveszített. Habár nem vágyott már Fiona kezére, sem a birodalomra – hiszen kiépíthette a sajátját -, de szomjazott a bosszúra. Talán nem tudott átjutni a falakon túlra, de édesanyjával szörnyű tervet kezdtek kidolgozni.
Ha pedig egyszer leomlanak a falak, és Szőke figyelmét nem tereli el semmi, készen áll majd anyja oldalára állva bosszút állni Shreken és Fionán. Azonban nem volt lehetősége ezen tovább töprengeni, hiszen egy temetésre volt hivatalos, és tökéletesen kellett festenie a ceremónia alatt.

Képességem

✦  Sármoddal és meggyőző erőddel képes vagy levenni másokat a lábukról, azonban ez a képességed a nálad makacsabb személyekkel szemben hatástalan.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Amber Lilian Monroe csillámport hintett rá


Maximilian Monroe
Gazember
Gazember
Maximilian Monroe
Ennyi ember hisz bennem :
1
✦ ✦ ✦ :
The real prince charming Prince-charming-shrek
Akinek az arcát viselem :
Hunter Doohan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
The real prince charming F2b16e0b4013bfcd3193b2f7983d24e4796c8e78
A tükör mögött :
Lazarus

The real prince charming Empty
TémanyitásThe real prince charming Empty2023-12-02, 13:30

Csillámporos üdvözlet illet téged
Maximilian Monroe ✦ Szőke herceg


„...õ volt a legbátrabb, legcsinosabb messzeföldön, és õrá várt, hogy a csókja megtörje a rettentõ átkot.”

Drága Max!

Be vagyok zsongva!! The real prince charming 2250790558  The real prince charming 2067867876  The real prince charming 3726835930  The real prince charming 1149350199  The real prince charming 841472469 Amikor megírogattam a listámat, hogy kiket tudnék még elképzelni magamnak, felvéstem Jenna Ortegát, aki számomra valami rejtélyes okból még senkinek sem kellett - aztán jöttél és nyertél. Újabb párost üdvözölhettünk köreinkben! The real prince charming 3942121423 Tudom, rossz szokás, én nagyon rá tudok pörögni a shippekre, aztán találom ki köré a történetet. De általában jól össze vannak rakva - szerintem.
Wednesday és Szőke meg egy nagyon érdekes és vicces páros lesz, véleményem szerint.  The real prince charming 2067867876  The real prince charming 2067867876  The real prince charming 2067867876 A temetkezési vállalatnál dolgozó lány és az egoista, önmagát imádó modell love storyja.  The real prince charming 2359898509 Hát imádom! The real prince charming 2607835867  The real prince charming 642527747 Örülök, hogy összeraktuk!
A lapod ennek fényében igazán fantasztikus lett, hozza Szőkét - a mesebeli herceget és azt az enyhe gonoszságot is, ami benne van. A bosszú viszont nem a legjobb út - a harag rossz tanácsadó, szokták mondani! Előre félek, mi lesz, ha a falak leomlanak és újra az anyjával lehet... és annak minden mágiájával és trükkjeivel. Ajjaj! The real prince charming 803573226



Ígérem, sietek hozzád Wednesday-el, de még lógunk pár canon leírással, hogy hivatalosan is bekerülhessen a fórumra a leányzó! The real prince charming 3375341651  The real prince charming 841472469 De addig is... Szőke, ne fuss el! The real prince charming 1115489239
Érezd jól magad ebben a bőrödben is! Jó játékokat kívánok! The real prince charming 1149350199  The real prince charming 841472469  The real prince charming 2607835867  The real prince charming 642527747






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
The real prince charming D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

The real prince charming 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

The real prince charming Empty
 

The real prince charming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A real hunting experience