Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Everyday is a fashion show
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEveryday is a fashion show Empty2023-12-25, 05:02

Everyday is a fashion show

Chantelle && Max

Maximilian napja az elmúlt időszakban zsúfoltnak és fárasztónak tűnt, hiszen nemrégiben kezdett el dolgozni az új munkahelyén, a House of DeVilnél. Mindennek a tetejébe pedig egy barátjának a testvérének a temetésére is hivatalos volt, így az elmúlt délutánt öltönyök nézegetésével töltötte. A temetésre néhány nap múlva kerülne sor, így bőven volt ideje felkészülnie a napra. Nem mintha annyira el akart volna menni – a fekete nem állt jól a bőrszínének, egyszerűen sápította őt -, ráadásul a zokogó emberektől mindig kiborult.
Mégsem mondhatott nemet, hiszen sokat köszönhetett a Leifssonoknak a karrierje beindításában, hiszen az egyik terméküknek egy időben ő volt a reklámarca. Onnantól pedig lassan egyenes út vezetett a kisebb divatcégeken át a House of DeVilig.
A tükörképét nézegette, miközben a fodrászok és a sminkesek foglalkoztak azzal, hogy makulátlan legyen a megjelenése. Véleménye szerint ő mindig tökéletes volt, de figyelnie kellett arra, hogy ezt a róla készült képek is tükrözzék.
Amint végeztek vele, átkísérték a fotózás helyszínére, ahol meglepődve tapasztalta a főnöke jelenlétét. Nem gondolta volna, hogy ez ennyire fontosnak tartják ezt az eseményt, mégsem vált idegessé tőle. Tudta jól, hogy arra született, hogy a reflektorfényben szerepeljen, és ha egy letűnt életben el is vették tőle a dicsőségét, most más megvilágításban tündökölhetett.
A főnökéhez lépett, hogy köszöntse a nőt, de minduntalan az járt a fejében, hogy valószínűleg a megjelenése és a kisugárzása miatt alkalmazták. Néha zavarta a szépfiú szerep, amit magára öltött, de túlságosan is egyszerűvé varázsolta az életét, és még csak fizikai munkát sem kellett végeznie ahhoz, hogy mindenféle nélkülözés nélkül élhessen.
- Üdvözlöm, Ms Devlin! Készen állok a fotózásra – üdvözölte a nőt akár kézcsókkal is, amennyiben Chantelle engedte neki, hiszen Max úriember volt, sőt tulajdonképpen hercegnek, vagy lovagnak is nevezettük volna.
Azonban arra talán egyikük sem számított, hogy az egyik asszisztens idegességében véletlenül megbotlott és a kezében tartott kávéspohár tartalmával leforrázta Maximiliant. A férfi fájdalmasan felszisszent, az ujjai közé csippentve húzta el a bőrétől az anyagot, ahol a folt keletkezett és bosszús tekintettel szóra nyitotta a száját. Látszott rajta, hogy szerette volna csúnya szavakkal illetni az asszisztenst, mégsem tette meg, csupán így szólt: - Legyen óvatos, ezek a ruhák sokba kerülnek.
- Azt hiszem, visszamegyek az öltözőbe, átöltözök, hátha meg tudják menteni a ruhát
– fordult Chantelle irányába, amennyiben a nő nem tudott semmiféle folteltávolító csodaszert, úgy a férfi kénytelen volt úgy tenni, ahogy mondta.


402 words ; youtube ; note: Everyday is a fashion show 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Maximilian Monroe
Gazember
Gazember
Maximilian Monroe
Ennyi ember hisz bennem :
1
✦ ✦ ✦ :
Everyday is a fashion show Prince-charming-shrek
Akinek az arcát viselem :
Hunter Doohan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Everyday is a fashion show F2b16e0b4013bfcd3193b2f7983d24e4796c8e78
A tükör mögött :
Lazarus

Everyday is a fashion show Empty
TémanyitásEveryday is a fashion show Empty2023-12-25, 05:00

Everyday is a fashion show
Szörnyella && Szőke herceg

Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Maximilian Monroe
Gazember
Gazember
Maximilian Monroe
Ennyi ember hisz bennem :
1
✦ ✦ ✦ :
Everyday is a fashion show Prince-charming-shrek
Akinek az arcát viselem :
Hunter Doohan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Everyday is a fashion show F2b16e0b4013bfcd3193b2f7983d24e4796c8e78
A tükör mögött :
Lazarus

Everyday is a fashion show Empty
 

Everyday is a fashion show

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal