Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Kugisaki Miyo
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásKugisaki Miyo Empty2024-02-02, 18:04

Kugisaki Miyo
Play by: Kumada Rinka


Becenév
Mi-chan, Miyo-chan
Hisz a csodákban?
Nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Pilótának tanul
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Hetero
Kedvenc mesehõs
Esmeralda, Nick Wilde
Mi történt velem?

Kumosakari no sora wa, Kakusuyou de kimi ni niteita
The cloudy sky seemed to hide, It looked like you

Edaha yurasu sono kaze wa, Kimi no hoo nadera no ka na
The wind that rustles the branches, I wonder if it’s caressing your cheeks


Amikor, már azt hiszed, hogy végre minden jóra fordult és úgy érzed, hogy végre fellélegezhetsz, akkor közben lép az a bizonyos nagybetűs élet és úgy érzed, hogy megint kicsúszik a talaj a lábad alól, elveszíted az életed irányítását.

Sasai na omoide wo kakaete, Mata kimi no egao wo sagashita
Holding trivial memories, I look for your smile once again

Veil ni fure sotto me wo sorasu, Bukiyousa de kizutsukeau canvas
Touching the veil and gently turn eyes away, We awkwardly hurt each other on this canvas


Viszont lehet, hogy egy kicsit előre szaladtam…
Nos, az én életem valahol, akkor változott meg, amikor édesapám meghalt egy balesetben. Akkoriban hét éves lehettem. Az anyai nagyszüleim más városban éltek, messze tőlünk, így nem sokat tudtak segíteni, az apai nagyszüleim pedig eleve nem voltak hajlandóak, mert soha nem kedvelték édesanyámat. Így magunkra maradtunk.
Anya próbált erős maradni, maga miatt, de leginkább miattam. Tudta, hogy apa nem lenne boldog, ha így látná őt. Ugyan nehéz időszak volt ez számunkra, de úgy tűnt, hogy sikerül mégis csak legyőzni.
Vagyis ezt hittük…

Musaishoku no sekai, Kono keshiki sa ima irozuite iku
In the world without colors, This scenery is now starting to color

Ao to mazaru akaneiro, Kimi wo utsushidasu ano sora
Deep red color blended with blue, That sky reflects you


Négy évre rá, anyunak rákja lett, amit pedig nem élt túl. Én pedig a nagyszüleimhez kerültem. Ekkor tájt kezdtem el befordulni a világtól. Teljesen új város, teljesen új emberek, új suli, új osztály. A régi barátaimat ott kellett hagyjam, ahogyan a régi életemet is. Sokan azt mondják, hogy egy tragédia után ez általában jót tesz az embernek, ám mindenki másképpen dolgozza fel a gyászt és a fájdalmat.
Én rájöttem, hogy nem akarok kötődni még egy emberhez, így nem is barátkoztam senkivel sem az új suliban, én voltam a magányos farkas minden suliban. Direkt maszkot is hordtam, hogy mindenki furának tartson és ha akarnak se közelítsenek meg. Ez volt az én védekező fegyerem.
Még a saját nagyszüleimmel is ridegen bántam, mert féltem, hogy az ő haláluk is fájni fog, hiszen ahogyan én is idősebb lettem, úgy ők is.

Mabushii hodo utsukushiku
It’s so dazzlingly beautiful

Hitotsu hitotsu kasaneta si no iro wo shiru
I come to know the colors of love


Az egyetem minden más lett. Fenekestül felforgatta az életemet egy személy, aki viszont a mai napig a legfontosabb a szívemben. Ő volt, Yamada Akio.
Fura egy szerzetnek tartottam először. Nem igen akarta megérteni a nemet. Persze ez így utólag, már inkább vicces és aranyos, hogy ennyire kitartó volt.
Szépen lassan törte át a falamat, amit felépítettem a külvilág felé és végül belé is szerettem. A szürke életemet ő festette színessé. Mivel egy szakra járunk, így elég sok időt töltöttünk együtt, amiket most már élvezek is.

-Aki, biztos vagy benne, hogy ez jó ötlet? - kérdezek rá félőn, ugyanis azt találta ki, mi lenne, ha az egyik gépet elvinnénk egy körre titokban. Nem igazán tartottam jó ötletnek, de végül csak meggyőzött.

You saved me. Sou futari de
You saved me. Yeah you and me

Mada nemurenai yoru no mukou
Beyond the night I can’t sleep through


Amilyen rossz ötletnek tűnt először, most annyira élvezem, hogy nem szimulációt csinálunk végre, nincs tanár sem, aki ránk szólna, csak mi ketten vagyunk és a szabad ég. Ám ez a boldogság sem tartott örökké.
A rendszer hirtelen meghibásodott, nem tudtunk mit kezdeni ezzel, elveszítettük az irányítást a gép felett és végül lezuhantunk.
Nehezen nyitottam ki a szemeimet és nem bírtam megmozdulni sem. Nincs erőm.
-Aki… - szólítom a nevén, reménykedve, hogy válaszol. Az ő ülése felé pillantok, viszont nincs magánál.
-A-Aki… - nyújtom felé a kezemet, viszont hirtelen mintha csak valaki fejbe vágott volna, nem bírtam nyitva tartani a szemeimet és elájultam.

You saved me. Egaku mirai
You saved me. The drawing future

Itoshii kimi ni ai ni iku
I’ll go to meet you, my beloved




Cha Woo-Jin

Jinx



You saved me, so I save you,

I will fight for you, fight for us.


Nem szórt rá senki csillámport


Yamada Akio csillámport hintett rá


Kugisaki Miyo
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kugisaki Miyo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
The pilot girl
A másik felem :
Just fly away

Kugisaki Miyo SCqay

Motto takaku

Kugisaki Miyo SCmNv

Far away
✦ ✦ ✦ :
Kugisaki Miyo Cf90227aa5fc74d665d4dbae6e4031ff26f636bb
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kumada Rinka
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
I could fall

Kugisaki Miyo SCmNq

or

I could fly

Kugisaki Miyo 2143be2a0e48c0b769edbb24fdc5311d6398d6ef
A tükör mögött :
Jinx

Kugisaki Miyo Empty
TémanyitásKugisaki Miyo Empty2024-02-29, 02:12

Csillámporos üdvözlet illet téged
Kugisaki Miyo ✦ Hitetlen


„As you navigate through the dark corridors of loss, remember that his hand is extended, ready to guide you and provide comfort along this difficult journey.”

Kedves Miyo!

Hű, hát ennyi veszteség után nem csodálom, hogy meg akartad kímélni magad még több fájdalomtól! A szülők elvesztése mindig fájdalmas, kiváltképp akkor, amikor nagyon fiatalon hagynak magadra. Támogató közeg nélkül, egy teljesen új környezetben pedig nagyon nehéz lehetett számodra új életet kezdeni. Én teljes mértékben megértem, amiért inkább elzárkóztál az emberektől, hiszen a fájdalom, amelyet más emberek hiánya okoz, nagyon elviselhetetlen érzéssé válhat. De biztos vagy benne, hogy az elzárkózás és elfojtás olyan jó ötlet? Később még nagyon visszaüthet, ha nem kezeled helyén a problémáidat.  Kugisaki Miyo 2440508350
Kissé sorsszerűnek hat ezek után, hogy a szürke mindennapjaidba betoppant valaki, aki idejét és türelmét nem sajnálva vette a fáradtságot, hogy megismerjen és megértsen téged. Szinte látom magam előtt, ahogy fokozatosan leomlanak a körülötted húzódó falak, ahogy Akio egyre jobban az életed részévé válik.  Kugisaki Miyo 2607835867 Azt mondom, mindenkinek szüksége van az életben egy vicces, figyelmes és kitartó partnerre. Adjunk mindenkinek egy Akiot!  Kugisaki Miyo 3726835930
Viccet félretéve, talán ezért olyan szép a kapcsolatotok, hiszen a türelmen és a kitartáson alapszik, és valljuk be, egy kevesebb problémával küzdő embernél is jókora adagnyi megértésre van szükség, egy olyan személynél, aki ennyi feldolgozatlan traumával él együtt… Hát, le a kalappal mindkettőtök előtt!  Kugisaki Miyo 3590078731
Nagyon izgalmas szakmát választottatok mindketten, de a cselekedeteiken kiütközik, hogy még nagyon fiatalok és meggondolatlanok voltatok. Én nem ítéllek el titeket azért, mert elloptatok egy gépet, de azért így utólag, remélem, belátod, hogy bármennyire is vágysz a szabad szárnyalásra, nem ez volt életed legjobb döntése. Jó ég! Kész csoda, hogy életben maradtatok!  Kugisaki Miyo 140082809
Akio oldaláról kicsit többet megtudhattam arról, hogy ő miként éli meg a balesetet és annak következményeit, így érdekelne az is, hogy te hogy érzed magad a bőrödben ezek után. Nem féltél abból, hogy bajotok lehet, vagy hogy elveszítitek egymást örökre?  Kugisaki Miyo 803573226  És mit szólsz ahhoz, hogy Akio nem emlékszik rád? Hátborzongató érzés lehet minden nap arra ébredni, hogy az ember, aki színessé festette a világodat, talán többé nem is létezik…  Kugisaki Miyo 2250790558



Én nagyon drukkolok nektek!  Kugisaki Miyo 841472469  Remélem, hogy sikerül elérned, hogy Akio emlékezzen rád, és kérlek ne hagyd őt magára ezekben a nehéz órákban! Szükségetek lesz egymásra, hogy boldoguljatok ezen a furcsa helyen.  Kugisaki Miyo 3942121423
A lapod egyébként szuper lett, mint mindig. Biztos vagyok benne, hogy a játéktéren bőven lesz mit megbeszélnetek Akioval, így nem is tartalak fel tovább! Érezd jól magad a pofiddal és segíts Akionak visszaszerezni az emlékeit!  Kugisaki Miyo 2359898509

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!

U.i.: ahogy nálam mindig, úgy most is fennállhat annak veszélye, hogy benéztem a gifecskén szereplő drágaságot (sry tényleg nincs szemem), szóval, sikíts, ha béna voltam, khm.  Kugisaki Miyo 2732251548










Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Kugisaki Miyo csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Kugisaki Miyo 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Kugisaki Miyo 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Kugisaki Miyo Empty
 

Kugisaki Miyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal