Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
a childhood dream come true!
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitása childhood dream come true! Empty2024-02-06, 09:00



Summer & Rosemary
A childhood dream come true!


Ma rengeteg teendőm akad, például egy új mosógépet venni, ugyanis az előző feladta a szolgálatot, így nem maradt más tiszta pólóm, mint egy ezeréves, Jégvarázsos darab. Nem mintha egyébként különösen zavarna a dolog, büszkén viselem a mellkasomon Anna és Elsa arcát, hiszen sokat jelent számomra a mese, és mondhatni az öltözködésem színvilágát tekintve egyébként sem változott annyit, hogy ne passzoljon hozzám a póló. Az időszakos aggodalmam leginkább onnan ered, hogy kicsit se értek a mosógépekhez és manapság olyan kütyüket gyártanak, ami sokkal okosabb egy átlagembernél.
Szerencsére ilyenkor akadnak olyan kedves eladók, akikben megbízhatok, így a választás nem esik nehezemre, bár nem túl pénztárca-barát megoldás, de a szerelő azt mondta, hogy a korábbi gép teljesen menthetetlen volt. Hálás vagyok apának is, hogy kipótolja a hiányzó összeget, így azonnal tudom orvosolni a problémát.
Ha pedig erre járok, akkor azt is megengedhetem magamnak, hogy egy kicsit körbe nézzek. Ígéretet teszek magamnak arra is, hogy nem fogok feleslegesen pénzt költeni, ehhez pedig egészen addig tartom magam, amíg észre nem veszek egy egészen hangulatosnak tűnő papírírószer boltot. Múltkor pont azon merengtem, hogy néha jó lenne visszatérni a kézzel való rajzoláshoz, így gondolkodás nélkül vetem be magamat az üzletbe.
Az ajtó fölé szerelt csengő vígan csilingel a hangommal vegyülve, ahogy köszöntöm a boltban lévőket, aztán kosarat ragadok és elindulok a sorok közé. Igazából tényleg nem akarok sokat, csak egy viszonylag nagyméretű vázlatfüzetet és egy minőségi ceruzakészletet. Ugyan bármi képes megragadni a figyelmem, ami színes, de folyton emlékeztetem magamat, hogy maradjak célirányos. Viszont talán a célirányosság túlságosan sok egyirányosra sikerül, ha szabad ezt mondani, mert a következő sarkon sikerül összekoccanom egy vörös hajú lánnyal. Miért történik mindig ez velem egyébként? Múltkor a könyvtárban, aztán most…
- Ne haragudj! – kapok a lány után, ha esetleg túlságosan is kibillentettem az egyensúlyából, ha pedig véletlenül kiverném a kosarat a kezében és a holmijai szétszóródnának, akkor kérdés nélkül segítek neki összeszedni őket. – Általában nem szoktam ilyen ügyetlen lenni, nem tudom mi történt velem!
Próbálok szabadkozni, de valljuk be, azóta érzem magam ilyen furán, hogy a városba érkeztem. Vagy mióta találkoztam Ethannel? Magam sem tudom megmondani, hogy melyik van rám jobban hatással, de elhessegetem ezeket a gondolatok, ugyanis helyre kell hoznom a károkat, amiket okoztam.
- Jól vagy? – kérdezem a lánytól, mert jobban megfigyelve az arcát, kicsit talán még mindig az ütközés általi sokk hatása alatt állhat, vagy a pólóm zökkenthette ki ennyire. Nem lepne meg az utóbbi, hiszen az utcákat járva kaptam néhány kérdő pillantást miatta, de egyik miatt se izgatom magam túlságosan.


••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Rosemary Holloway
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Rosemary Holloway
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
16
Titulus :
The Living Inspiration
A másik felem :
a childhood dream come true! 6cd3c2fbc9c2ca019b383cbcdbc921a6
✦ ✦ ✦ :
a childhood dream come true! 86189fd67eb002029868fa082dd08b09a6317b59
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
AnnaSophia Robb
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
a childhood dream come true! The-carrie-diaries-anna-sophia-robb
A tükör mögött :
Lazarus

a childhood dream come true! Empty
Témanyitása childhood dream come true! Empty2024-02-06, 08:56

a childhood dream come true!
Summer && Rosemary

Nem szórt rá senki csillámport



Rosemary Holloway
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Rosemary Holloway
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
16
Titulus :
The Living Inspiration
A másik felem :
a childhood dream come true! 6cd3c2fbc9c2ca019b383cbcdbc921a6
✦ ✦ ✦ :
a childhood dream come true! 86189fd67eb002029868fa082dd08b09a6317b59
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
AnnaSophia Robb
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
a childhood dream come true! The-carrie-diaries-anna-sophia-robb
A tükör mögött :
Lazarus

a childhood dream come true! Empty
 

a childhood dream come true!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Boy from My Dream ♡ Junjie && Ei-Meh
» Unexpected person in my dream
» Fever Dream ~ Precious & Johannes
» Avery Wonderling - is this only a Wonderful dream?