Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Another one bites the dust
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAnother one bites the dust Empty2024-02-18, 18:40

Jamie Bennett & Sophie Bennett

Megint késik, de ez már nem lep meg. Valószínűleg a kis barátnőjével csacsog Isten tudja még meddig, holott a fél aréna már rég elhagyta a területet, csupán pár csapat lézeng még a bejárat előtt. Az első öt-tíz percben már feladtam, hogy az ablakon át azt lessem mikor tűnik fel a húgom, így inkább jobb időtöltésnek tartottam, ha az előttem lévő utakat vizslatom és a távozó hokicsapatok megaláztatott arcain szórakozhatok. Ám eme kellemes pillanatomat is meg kell zavarnia egy újonnan jött figurának, aki most a motorháztetőmre csapott és valószínűleg be is horpasztotta azt. Az idióta vigyorából rögtön kiderül, hogy nem csak azt akarja megkérdezni Piri néni hol árulja a friss kakaóscsigáját. Azt hiszem én is el tudok jutni egy pontra, ahol már semmi sem lep meg, így előszeretettel adok terepet a srácnak, aki időközben a volán melletti ablakra kenődik fel.
- Na hol a húgod Webster? Hihetetlen, hogy az a kis csitri megint nyert. Mivel eteted őt? Tesztoszteronnal? Meg is látszik, nagyobb benga állat, mint az osztálya, diszkvalifikálni kéne. Téged meg sittre rakni, Webster. Sírni fogsz? Gyerünk! Sírj apunak egy sort, na! - ez új. Rooney-t még nem szidta előttem senki, mert ő mindig mindenben tökéletes volt. De azt hiszem még ezt a tökéletességet sem tolerálja mindenki. Főként, ha az illetőt zavarja, hogy egy lány verte szét a csapatát. Nem is vártam mást a húgomtól, egyértelmű volt, hogy nyerni fognak, ellenben ez a mocskos beszéd valóban nem elfogadott. Ha legalább csak az én gyerekes hitemmel cseszegetne, azt még elnézném. Azt már megszoktam.
Szorosabban rámarkolok a kormányra. Nem nézek az ablaknál feszülő tagra, csak próbálom összeszedni a gondolataimat, hogy ne most robbanjak rá egy vadidegenre, aki ilyen mocskos módon beszél a testvéremről.
- Nincs más dolgod? - fordítom fejemet a srác irányába. Unott, sápadt arcom már megszokottá vált, aki pedig ismert, annak egyáltalán nem volt meglepetés, hogy ez az arc köszöntötte őket 0-24ben. - Inkább ko...- időm ugyan nincs befejezni a mondatomat, ugyanis a tag rögtön megkerüli a kocsit, mintha a célpontját sikerült volna bemérnie. Mégsem indul el a lány felé, csak tovább csapkodja az autó oldalát tenyerével. Automatikusan fordulok az aréna bejárata felé, remélve, hogy a húgom elkerülheti ezt a szemétládát..


356 szó ✦ sand ✦ release me
Nem szórt rá senki csillámport


Rooney Dylan Webster csillámport hintett rá


Luka Oakley Webster
Hõs
Hõs
Luka Oakley Webster
Mesehõs :
Another one bites the dust Tumblr_n68i4kKeEK1st0dt8o1_250
Az Öt Legenda
Jamie Bennett
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
the two-faced victim
✦ ✦ ✦ :
Another one bites the dust Rotg-rise-of-the-guardians
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Tyler Lawrence Gray
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Another one bites the dust Tyler-lawrence
A tükör mögött :
Lyndriana

Another one bites the dust Empty
TémanyitásAnother one bites the dust Empty2024-02-18, 17:22

Another one bites the dust
Jamie Bennett && Sophie Bennett

Nem szórt rá senki csillámport



Luka Oakley Webster
Hõs
Hõs
Luka Oakley Webster
Mesehõs :
Another one bites the dust Tumblr_n68i4kKeEK1st0dt8o1_250
Az Öt Legenda
Jamie Bennett
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
the two-faced victim
✦ ✦ ✦ :
Another one bites the dust Rotg-rise-of-the-guardians
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Tyler Lawrence Gray
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Another one bites the dust Tyler-lawrence
A tükör mögött :
Lyndriana

Another one bites the dust Empty
 

Another one bites the dust

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Golden Dust
» All you need is faith, trust and a little bit of pixie dust