Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Tegnap 15:56-kor


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 23:01


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 22:44


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 25%


3 Hozzászólások - 25%


3 Hozzászólások - 25%


1 Témanyitás - 8%


1 Témanyitás - 8%


1 Témanyitás - 8%



Megosztás
 
Luka Oakley Webster
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLuka Oakley Webster Empty2023-11-15, 04:46

Luka Oakley Webster
Play by: Tyler Lawrence Gray



Becenév
Lou, Low
Mesehõs
Jamie Bennett (Az Öt Legenda)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall ✦ bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
Diák (havi szinten váltogat melót)
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
bi
Mi történt velem?

Hittem benned... Hosszú-hosszú időkön át. Hittem benned... Elhittem, mert láttam a csodákat tőletek. Elhittem, mert ott voltál azon a napon, amikor az emberek hite ingadozni kezdett. Elhittem, mert léteztetek. De talán tényleg itt volna az ideje, hogy felnőjek. Hogy elengedjem ezeket a gyerekes emlékeket és hiteket, melyek csak romokba döntötték az életem. Ha elfeledtelek volna titeket, akkor a családunk is együtt volna még. Nem kellett volna Fata Morganaba költöznünk az Isten háta mögé, és Sophie...Sophie is jobb iskolába mehetett volna.
Tudom, hogy minden az én hibám. Túl eltökélt voltam és makacs. Meg akartam győzni másokat arról, hogy léteztek, de őszintén? Már csak egy rossz álomnak tűnik az emléketek. Ha ti nem lettetek volna, ha nem feditek fel magatokat, akkor én sem ölelgettem volna azokat a gyerekes tévhiteket. Már nem vagytok a közelemben. Minden utolsó reményfoszlány elveszett. Magamra hagytatok. Magamra a gondolataimmal, a hitemmel és a szenvedésekkel, melyeket miattatok kellett átélnem. S miért küzdjek tovább értetek, ha számotokra már nem is létezek? Kimondtad a nevem, Jamie! Hallgass! Nem, nem, nem nem... Te nem vagy valós, Dér Jankó, nem! Szerinted ki okozta a hóviharokat és a havas buckákat? A természet! Mi más?! Nem őrültem meg! Nem őrültem meg... Még ha az agyam különös emlékképeket is zúdít rám, nem hihetek bennetek. Ha a szemeim néha csalóka játékot is játszanak és felfednek, akkor sem hihetek bennetek. Megfizettem az árát nem egyszer. A szekálások, lenézések, folytonos megszégyenítések végleg összeroppantották bennem azt a cseppnyi kitartást is. Minek küzdjek, ha ezzel csak mindent elveszítek? Apánk is elhagyott utánatok, s mégis ki lesz a következő? Anyánk? Vagy Sophie esetleg? Senki sem marad meg mellettem. Mi a baj velem? Mit vétettem?! Valaki adjon magyarázatot miért kell szenvednem! Elegem van... Elegem van, hogy a szemeim duzzadtak és ködösek az éjszakai álmok miatt. Elegem van, mert minden nap a tükörbe nézve csak egy kidobott szemetet látok. Elegem van, hogy a világ engem büntet helyettetek! Fogtündér, Húsvéti Nyuszi és a Mikulás, mekkora átverés ez már! Bár soha ne léteztetek volna!
Mégis miket beszélek...? Mégsem kívánhatok ilyen szörnyedelmeket nektek, hiába hagytatok magatok után egy fájó szívet. Nem őrültem meg. A fejemet kalapáló gondolatok erősebbek, mint a csend, amiért kívánkozok. Se éjjel, se nappal nem hagynak békén, csak tovább gyötörnek, ezzel újabb délibábokat festve elém. Sokszor már azt sem merem elhinni, ami valós. Mintha a két világ teljesen összefolyt volna előttem. Épp ezért nem teszek ellene semmit sem. Hagyom hát, hogy gyötörjenek, megvessenek és a porba temessenek. Hogy ettől bármi jobb lesz? Kétlem... Nevetséges, hogy mihez vezettetek. Vajon az elejétől fogva ilyen hamis álmokkal dédelgettetek? Én azt hittem a végsőkig ki kell tartanom értetek. Milyen röhejes, ostoba felvetések. Bolond voltam. Egy taknyos kölyök, aki még színesben látva a világot elhitt bármit bárkinek. S lám hova vezetett. A végzetemhez...
Nap, mint nap a szobámban ülök éjjelente és elmélkedek rólatok. Kivárva a pillanatot, amikor már végleg nem tudom nyitva tartani szemeimet. Mert félek tőle... Félek, hogy elragad és feketeségbe burkolva ő is összeroppant. Hol van ilyenkor az álmok őre? Már nem láttam őt sem egy ideje. Ó, hát persze! Nem létezhet! Ha létezne, akkor már itt lenne, hogy végre lehessen egy nyugodt éjszakám. Egy békés...csendes éjszakám. De nem! Had szenvedjen csak a hitetlen!
A szobám is már az őrület fokait tükrözi a maga rendetlen berendezésével. A törött üvegdarabok és szétvetett papírfecnik tömkelege pedig végleg arra mutatnak, hogy elvesztettem, mint a négy kerekem. Mégse tudok mást tenni csak vörös szemekkel mosolyogni. Megőrültél Bennett!
Talán igen... Talán tényleg megőrültem. Hiszen, ha mindenki azt mondja rólam, akkor csakis igaz lehet. Fogadjam el végleg vagy küzdjek ellene? Melyik volna...kevésbé megterhelőbb? Ha elfogadom a tényeket, akkor visszatérhet a család feje? Vagy csak ismét mínuszba esünk hirtelen? Lehet csak a fáradtság beszél már belőlem, hiszen nincs itt senki, aki a magamban feltett kérdésekre válaszokkal illethetne. Az ablakon túl lévő faágak árnyékai kúsznak csak fel szobám üres falaira, ezzel némi megnyugvást tanúsítva.

Ébren vagyok.

Jamie, Jamie...

Vagy mégsem...

Képességem

✦ Akár csak a kívülállók, te is átmehetsz a mágikus falakon.
✦ Nagyon erős a hited, mivel tanúja voltál egy igazi mese megelevenedésének, habár mostanság kételkedni kezdtél önmagadban. Ha rájössz, hogy a téged körülvevő személyek között mesehősök is vannak, a hiteddel képes leszel hatástalanítani bármilyen téged vagy a szeretteidet fenyegető varázslatot, egyfajta pajzsként védeni tudsz másokat.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Noah Campbell and Rooney Dylan Webster csillámport hintett rá


Luka Oakley Webster
Hõs
Hõs
Luka Oakley Webster
Mesehõs :
Luka Oakley Webster Tumblr_n68i4kKeEK1st0dt8o1_250
Az Öt Legenda
Jamie Bennett
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
the two-faced victim
✦ ✦ ✦ :
Luka Oakley Webster Rotg-rise-of-the-guardians
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Tyler Lawrence Gray
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Luka Oakley Webster Tyler-lawrence
A tükör mögött :
Lyndriana

Luka Oakley Webster Empty
TémanyitásLuka Oakley Webster Empty2023-11-16, 13:30

Csillámporos üdvözlet illet téged
Luka Oakley Webster ✦ Jamie Bennett


„I do believe in you. I'm just not afraid of you.”

Kedves Luka!

Muszáj egy picit csalnom és előre vennem téged a sorban, remélem, hogy a többiek ezt most elnézik nekem, ugyanis régóta várunk már rád, Jamie!  Luka Oakley Webster 554922804
Mumus már le is csapott rád egy kezdővel és ugyan ki vagyok én, hogy megakadályozzam az átcsábításodban? Ja, hát végülis csak a húgod, meg a kedvenc őrződ, khm. Luka Oakley Webster 1542743629  Remélem, nem dőlsz be a dumájának! Jack egy kicsit tényleg elveszett (a plotban és a játéktéren is), de ígérem, mostantól lehet rá számítani! A húgod pedig eddig sem volt kérdéses, ott van a fenekedben és lesi minden mozdulatod, csak hát... az álmaidban nem tud megvédeni. Még.   Luka Oakley Webster 3404093883 Mintha Szurok ígért volna kicsi Sophie-nak valami olyasmit, hogy megtanítja utazgatni az álmok között. Muhahaha.  Luka Oakley Webster 2330161217
No, de térjünk rá a lapodra mielőtt a Gonosz Nagyúr engem is megterrorizál álmomban, amiért csak rizsázok magamról.  Luka Oakley Webster 2732251548
Tökéletes Jamie vagy, tudod? Luka Oakley Webster 1623695724 Mindig nagy elvárásokkal hirdetek meg karikat, sokszor átrágom magam rajtuk és igyekszem a lehető legtökéletesebben átadni, hogy mit is képzeltem el velük kapcsolatban (ígérem, mindjárt befejezem a magamról rizsázást, csak felvételiztem a Ripacs Seggfejek Klubjába Gastonékhoz és ez a beugró!), és most sem kellett csalódnom! Luka Oakley Webster 1149350199  Imádtam minden sort. Mit minden sort? Minden betűt! Nincs könnyű dolga, nem is lesz, de szerintem minden percét élvezni fogjuk ennek a kötélhúzásnak, amiben Jamie a kötél és a trófea is egy személyben.  Luka Oakley Webster 3942121423
A végén az a sejtelmes "Jamie, Jamie"... Ahj. János üzeni, hogy ő is ír neked, amint lesz egy szusszanásnyi ideje, és kéri, hogy addig ne csábulj sehova, hallgasd meg az ő ajánlatát is, van valami akció meg kedvezmény, ha a Frost-csomagot választod!  Luka Oakley Webster 321849167
De viccdet félretéve, tényleg nagyon sietek, mert tényleg nagyon vártalak.  Luka Oakley Webster 841472469




Köszönöm, köszönjük, hogy bevállaltad és megígérjük. Simán megérte eladni érte a lelkünk!  Luka Oakley Webster 3375341651
Ismered a járást: foglalózás, aztán irány a játéktér!  Luka Oakley Webster 1504217148






Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Morgan Cornish csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Luka Oakley Webster 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Luka Oakley Webster 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Luka Oakley Webster Empty
TémanyitásLuka Oakley Webster Empty2023-11-16, 17:25

Örülök, hogy megérkeztél!
To the Prince of Nightmares


Kedves Jamie!

Mégis milyen mentor lennék, ha nem köszöntenélek illően? Drága gyermek, terveim mozgatórugója, kicsiny sötét hercegem, kérlek engedd meg nekem, hogy kifejezzem örömömet, amely érkezéseddel töltött el!
Egy szavát ne hidd el, az áruló Frostnak, ifjú Bennett! Ha igazán a barátod lenne, vagy valóban figyelne a gyerekekre, akkor melletted állt volna a nehéz pillanataidban. De nem volt ott! Tudod mi volt jelen? Sötétség és Én. A Te képzelőerőddel és hiteddel, illetve az én hatalmammal és barátaimmal olyan merész dolgokat hajhatnánk végre, amiről álmodni sem mersz!
Élveztem a lapodat minden sorát, olyannyira, hogy a játéktéren is beköszöntem hozzád. Jamie, alig várom, hogy a játéktéren kibontakozzon a kapcsolatunk, és végre az életben helyesen dönts!

Nem szórt rá senki csillámport



Phobos Athanasiou
Gazember
Gazember
Phobos Athanasiou
Mesehõs :
Luka Oakley Webster E35661182b043e9f5791c326ae80c2e3ba5a18d9
Az öt legenda
Mumus
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
37
Titulus :
The King of Nightmares
✦ ✦ ✦ :
Luka Oakley Webster A9f756e515c96c18338a70e8195b0e6cb866e75b
Akinek az arcát viselem :
Richard Harmon
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Luka Oakley Webster Tumblr_inline_nblm8fASzy1sh5zsy
A tükör mögött :
Lazarus

Luka Oakley Webster Empty
TémanyitásLuka Oakley Webster Empty

Ajánlott tartalom

Luka Oakley Webster Empty
 

Luka Oakley Webster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal