Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Misunderstandings hurt the most
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-09-25, 20:42



Cornelia & Caleb
misunderstandings hurt the most


Tehetetlen haragot érzek magamban, mert bármit mondhatok olyan, mintha teljesen másképp csapódna le Calistában. Nem ő tehet róla. Én vagyok egy címeres ökör, amiért arra sem vagyok képes, hogy őszinte legyek vele, pedig minden ember közül, akit ismerek, ő érdemli meg a legjobban. A gondolat, hogy olyasvalami miatt haragszik rám, ami nem is feltétlenül igaz még kínzóbbnak hat számomra. Még hogy én és Cheryl… Nevetségesnek hangzott.
- Szerinted érdekli őt, hogy mit gondolok? – vonom fel a szemöldökömet kérdőn, de a hangomban lévő frusztráció nem neki szól, hanem ennek az egész elcseszett helyzetnek, kiváltképp az elcseszett életemnek. Tényleg tanácstalan vagyok a lányokat illetően, hiszen nem akarom megbántani Calistát – vagyis ennél is jobban bántani őt -, és tudom, hogy mindez érzékeny pont neki, de szükségük van egymásra. Ismerem annyira, hogy tudjam, vagy csak sejtsem, hogy neki is hiányzik a barátnője. Cheryl nem feltétlenül hallgat rám, de bízni akarok benne, hogy Calistának hinni fog. Egyszerűen hinni kell. Nem dobhatja el a barátságukat egy vadidegenért.
- Különben is, szinte mindig látom őt, vannak sejtéseim arról hogyan érzi magát – piszkálom a cipőm orrával a fényes padlót. Aztán egy belső késztetés, vagy Calista képzelt szúrós tekintete miatt inkább abbahagyom ezt a fajta pótcselekvést, és viselkedem.
- Jó ég, Calista! Komolyan azt gondoltad, hogy…? – pillantok rá hitetlenkedve, ugyanis nem gondoltam volna, hogy a hallgatásomból és az elzárkózásomból azt rakja össze, hogy rá vagyok kattanva Cherylre. Felhorkantok és a fejemet rázom erre a képtelen gondolatra. – Épp úgy a barátom, mint neked, és ígéretet tettem az apjának, hogy vigyázok rá.
Fűzöm hozzá magyarázatképp az igazságot, elvégre annak idején Mr Montgomery, ha nem is a lelkemre kötötte, de megkért rá, hogy tartsam szemmel a lányát és óvjam meg azoktól a butaságoktól, amelyeket esetlegesen elkövetne. Ehhez viszont láthatóan úgyis kevés lennék, ha az Őrzők mellettem állnának, mert nincs az az erő a világon, ami észhez térítené a lányt, és ne vonzódna többé ehhez ez álnok, kígyónyelvű rohadékhoz. Ha legalább jól nézne ki, vagy lenne valami pozitív tulajdonsága, ami vonzóvá tenné esküszöm, hogy megérteném, de messziről süt róla, hogy egy aljas és megátalkodott szociopata, aki azért van még szabadlábon, mert elég pénzzel rendelkezik ahhoz, hogy másokat lefizessen.
Nem tudom, hogy mire szeretne még magyarázatot kapni, vagyis vannak sejtéseim, de fogalmam sincs, hogy miként beszélhetnénk kettőnkről. Pedig magányos perceimben, a lakókocsi tetejét bámulva már-már beleőrülök abba, hogy nem mesélhetek neki Corneliáról, ahogy azért is bűntudatom támad, hogy a Calistával töltött közös perceinkről fantáziálok, pedig tudom jól, hogy más mellett köteleztem el magam.
- Nem, nem ismerlek félre. Pontosan tudom, hogy kiről beszélek – rázom meg a fejemet, ragaszkodva az igazamhoz, pedig belülről engem is kételyek gyötörnek, hogy valóban Calistáról beszélek-e, vagy Corneliáról. Bármelyikük is legyen az, tagadhatatlanul, már-már összezavaróan hasonlóak, ezért is gyűlölöm magam, hogy mindkettejüket szeretem.
- Mert… - Egy pillanatra megakadok, és nem is tudok előhozakodni az érveimmel, így inkább becsukom a számat, és hagyom, hogy ő beszéljen helyettem. Felhergelnek a szavai. Nem ő, nem is az, hogy a múltban mit tett meg Cherylért, hanem a keserű, kiábrándító valóságtól válok haragossá. – Te is tudod, hogy a testvére egy pöcs és nem is törődik vele.
Hogy ezt ő miért nem látja meg? Talán annyira örül a testvérének, hogy nem akarja meglátni azt, amivel a környezetében mindenki más tisztában van. Pedig, ha nem ébred rá az igazságra, akkor a jövőben jobban fog fájni neki, amikor szembesül vele.
- Nem, nyilván nem akarom ezt – rázom meg a fejemet, ugyanis hiába szeretném, hogy Cheryl logikusan és reálisan gondolkozzon a testvérét és annak a „barátait” illetően, még nem kényszeríthetek rá semmit. Viszont nem tagadom, hogy aggódok érte, kiváltképp, mióta egyre tisztábbak az emlékeim a múltat illetően.
- Mert… Mert akkor elsiklottam felette – túrok a nedvességtől csöpögő hajamba zavartan, ugyanis hogyan mondhattam volna el neki, hogy „bocs, akkor tértek vissza az emlékeim az előző életemről és szerelmemről, szóval fel sem fogtam, hogy mi történik körülöttem?”. Á, teljesen hülyének nézett volna.
- Látni nem láttam semmit. De tudom, hogy a szüleik eltűnése előtti éjszakán Mr Montgomery vitatkozott Wesleyvel. Nagyon dühös volt rá. Sokat panaszkodott miatta, Cherylhez jobban ragaszkodott és féltette őt. Hogy Wesleytől, vagy sem, azt nem tudom, de valami nem stimmel az eltűnésükkel – foglalom össze tömören Calistának az emlékeimet. Hülye lennék, ha nem gondolnám, hogy nincs összefüggés a történtek között.
- Állítólag neki is meg a patkány haverjának is betonbiztos alibije van arra a napra, de szerintem valami nagyon stimmel – teszem hozzá tétován, ugyanis az én feltételezéseim és spekulációim közel sem olyan kőbevésettek, mint az ő alibijük. Szeretném megérinteni Calistát, amikor a pultra roskad, de félek, hogy nem kér az érintésemből.
- Hogy mi? Mit mondtál? – kerekednek ki a szemeim, amikor Meridián Fényét emlegeti, és egy pillanatra elszorul a torkom a gondolattól, hogy talán még semmi nincs veszve.
- Várj, várj… Mit mondtál az imént? – emelem fel a kezeimet értetlenkedve, és egy pillanatra önző módon elfeledkezem az egész mizériáról Cheryl körül, mert tudnom kell, hogy Calista vajon tényleg azonos személy-e Corneliával, vagy sem.
Engedelmesen követem őt a bolt hátsó részlegébe, és még azt is némán tűröm, hogy erőből hozzám vágjon egy törölközőt. Egyébként is lassan reagálok, épphogy sikerül a mellkasomhoz szorítanom a törölközőt, ugyanis minden mozdulatában és gesztusában Corneliát vélem felfedezni.
A törölközőt a hajamhoz emelve szárazra dörzsölöm, amikor pedig végeztem, akkor a nyakamba csúsztatom azt, de olyannyira letaglóznak a saját gondolataim, hogy képtelen vagyok cselekedni, csupán idióta módjára állok és bámulom őt.

885 szó •••  Misunderstandings hurt the most 3726835930  ••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport



Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-09-13, 20:51

Memory is the treasury and guardian
of all things
Cornelia x Caleb
Mindig is erősnek és függetlennek tartottam magam, de Cole felé képes lettem volna kinyitni egy olyan kaput, ahol a biztonság és megértés játszott főként szerepet. Az erőviszonyok és társadalmi ranglétrák nem számítottak volna, mert éreztem kettőnk között egy olyan köteléket, ami elszakíthatatlan volt. Nem értettem miért döntött úgy, ahogy és miért nem tisztázta le. Miért nem tisztázza most le, amikor lenne rá lehetősége. Az ő prioritásai viszont most más irányokba vezették a beszélgetést, s ő akármennyire is tagadott mindent, nem tudtam neki százszázalékosan hinni.
- Őt kerested egyáltalán erről? Hogy hogyan van? - kérem számon. Könnyű az én ajtómon kopogtatni és válaszokat keresni, mialatt Cheryl-t szép lassan felemészti a bátyja. Haragudtam rá is, amiért nem látta, hogy én csak jót akarok neki, amikor figyelmeztettem, hogy a tulajdon vére rosszban jár a háta mögött. De ő nem hitt nekem és most úgy eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Nem tudtam miként bizonyíthatnám be az igazamat, de talán még nem volt túl késő feladni… Csak meg kellett rágnom magamban minden negatív érzést, amit a helyzet magával vont. Mert nem tudtam könnyen megbocsátani, de tudtam, hogy a lánynak szüksége lesz rám később is.
- Szóval egyáltalán nem? - láthatja az arcomon a meglepettséget, mely leginkább a kérdésemet illető reakciójára bélyegzek. Hiszen szavakkal még lehet hazudni, de a viselkedés az, ami a leginkább tükrözi a válaszokat. S még ha ez nem is lett volna elég, a szavaival is alátámasztott, hogy a vádlásaim értéktelenek és alaptalanok. Jogom volt a féltékenységre, főleg azok után, hogy mindenki, aki valaha fontos volt nekem kilépett az életemből. A lányokra azóta se bukkantam rá, az itteni kapcsolataim pedig felértek egy tragikomédiával. Cole és Cheryl voltak azok, akikre a leginkább számítottam, de most úgy éreztem, mintha elvesztettem volna az iránytűmet. Minden, ami eddig biztos volt az életemben, most bizonytalanná vált. Nem tudtam miként állíthatnám rendbe az egyensúlyt. - Ha félreértem, akkor magyarázd meg. - utasítom, továbbra is ragaszkodva a köztünk lévő távolsághoz, de attól nem félek, hogy ő rövidebbre akarná fogni ezt.
- Bizonyára valaki másról beszélsz. - szorítok rá a magamat ölelő karjaimra. Igaza volt, nem lehettem ilyen megtört. Sosem voltam ilyen megtört. Nem hagyhattam, hogy a fájdalom eluralkodjon rajtam. A körülmények nem győzhetnek le. Mert még mindig én voltam Cornelia Hale, csupán elfelejtettem milyen erős vagyok igazából. Az a Cornelia akit mindenki ismert, nem volt ilyen labilis, ő berúgta volna az ajtót is, csak hogy megmentse a barátait. De ők nem voltak itt velem és mégis mennyi hitet fektethetek abba, hogy minden rendben lesz? Egyedül voltam, egy olyan erő ellen, amit aligha ismertem.
- Mit számít az, ha hiányzik? - vallom be végül. Mégiscsak a barátnőm volt, az a lány, aki támaszt nyújtott nekem az elmúlt évek alatt és aki a tudtomra adta, hogy nem vagyok egyedül. - Meg akartam őt óvni, de ő nem kért belőle. Ezt a játékot nem egyedül űzöm, Cole. Ha olyan egyszerű lenne a saját testvéred ellen fordítani valakit, akkor már rég megtettem volna és Cheryl most itt állna mellettem. - bökök a padlóra közvetlen mellettem. - Ő hozta meg a döntését. Azt akarod, hogy erőszakkal láncoljam magamhoz? - mert azt már tudtam, hogy puszta szavak nem voltak elegek Cheryl meggyőzéséhez. S akármennyire is vissza akartam kapni a barátnőmet, bizonyítékok nélkül nem tudtam hatni rá.
- Hogy micsoda?! - szemöldökeim az egekig szöknek. - Miért nem ezzel kezdted, te agyas? Láttál valamit? - próbálom kiszedni belőle hátha van több alátámasztása a feltételezéséhez. De mindez igaz, akkor Cheryl még nagyobb veszélyben van, mint azt előtte hittem. Mihamarabb ki kell onnan hoznunk őt, vagy ki tudja mit csinál vele az a pszichopata féreg.
- Persze, hogy nem akarom a halálát. Vannak még érzéseim és igen, fontos nekem. - sóhajtok fel, végül a mögöttem eső pultra roskadok, s kitámasztom magam két kezemmel. - Olyan, mintha megint Meridián fényéért kellene küzdenem… - egy pillanatra lehunyom szemeimet és azokra a pillanatokra gondolok vissza, amikor a fejembe vettem, hogy egyedül megtalálom Elyon-t és helyreállítom a barátságunkat. Különös párhuzamok ezek, amiket nem hagyhatok figyelmen kívül. Akkor sem adtam fel Elyonért, s most sem fogom feladni Cherylért. Felnyitom szemeimet, hogy közöljem az elképzeléseimet Colenak.
- Először is kell derítenünk a feltételezéseid szilárdságát. Cherylt szembe kell állítanunk a tényekkel, hogy a saját szemével lássa mi folyik körülötte és a hátterében. Nem akarom, hogy bántsák, Cole… - hangom kicsit elhalkul a végére, majd oldalra döntöm a fejem, ahogy jobban szemügyre veszem a Cole kabátjából csöpögő vízcseppek formálódását a kövezett padlón. - De előtte meg kell száradnod. - fintorogva húzom el ajkaimat és intek neki, hogy kövessen a hátsó szobák egyikéhez, ahol törölközők és más kenceficék sorakoznak a polcokon. Amennyiben lesz olyan jófiú, hogy követ, hozzá is vágok egy törölközőt a neki megérdemelt erőbedobással. Mert még mindig nem bocsátottam meg neki, de hajlandó vagyok összedolgozni Cherylért.




Calista Evergreen
Nem szórt rá senki csillámport


Cole Strife csillámport hintett rá


Calista Evergreen
Hõsnõ
Hõsnõ
Calista Evergreen
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most Tumblr_p8gitzkP6X1ut0jmvo4_400
W.I.T.C.H.
Cornelia Hale
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 0f9feab9989574f3e76afa61c5532778fd7a6bd8
sarcasm isn't an attitude
Misunderstandings hurt the most 812b827002af558bfa0b1e6281886acfac1d1bec
Akinek az arcát viselem :
Jenny Boyd
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 20192879b847cce256c7d50108c0b63dcf33db53
it's an art
Misunderstandings hurt the most 35f030c46327464b818fc9192d811bd36c120b1e
A tükör mögött :
Lyndriana

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-22, 21:45



Cornelia & Caleb
misunderstandings hurt the most


Elbizonytalanodom. Talán nem a legjobb ötleteim egyike felkeresni Calistát, talán nem is kellene megpróbálnom visszatérni az életébe, mert megbántottam őt, de vagyok annyira önző, hogy legalább magamnak elismerjem, hogy hiányzik. A vele töltött pillanatok azonban összemosódnak a Cornelia iránti érzéseimmel és nem szeretnék hűtlen lenni Corneliához. Annyi kellemes és borzasztó pillanatot átéltünk együtt, hogy bár fogalmam sincs merre lehet, de kitartok mellette. Még akkor is, ha az orrom előtt ez a csodálatos lány, aki épp annyira szeretnivaló, mint a másik világbeli kedvesem.
Egyikükkel sem akarok szórakozni, vagy beletaposni az érzéseikbe, de akkor, amikor kitáncoltam a randinkból, nem éreztem helyénvalónak azzal az indokkal lemondani, hogy: „Én amúgy nem ebből a világból származom, és amúgy bocs, de van barátnőm.” A végén még őrültnek gondol és elintézi, hogy pszichiátriára kerüljek. Akkor pedig tényleg nem akad senki, aki szemmel tartja Wesleyt és Vernont.
Szólásra nyitom a számat, hogy elmagyarázzam miért kellemetlen ez az egész, de ahogy Calistára pillantok, inkább meg sem szólalok. Kerülni akarom a hazugságokat, ezért is kezeltem a múltkor helyzetet úgy, ahogy. A kezeimet visszacsúsztatom a kabátom zsebébe, a vállaimat pedig ösztönösen feljebb húzom, de nem a hangnem miatt, hanem a nyakamon csordogáló, csiklandozó esőcseppek miatt.
Valamelyest fellélegzek, amikor ismét kinyitja az üzletet, mert nem szerettem volna tüdőgyulladással az ágyat nyomni, bár tegyük fel, az én hülyeségem, hogy nem vagyok hajlandó esernyővel rohangálni. Évekbe tartott megszoknom a Meridián utáni másik világ, amely borzasztóan hasonlít technológiailag az ittenire. Még emlékszem a legelső telefonfülkés malőrömre, és minden egyes alkalommal, amikor megcsörren a mobilom hasonló belső frusztrációt érzek a kütyü használatától. Régebben nem értettem miért leszek ingerült, amikor valaki hívogatni kezd, de most már jobban értem az érzéseimet.
A bejárat mellett megtorpanva két dolog jár az eszemben: ha Calista kiakad, akkor kell egy gyors menekülőút, ha pedig elnapolja a gyilkosságomat, akkor sem érzem azt, hogy beljebb kellene tolnom a képemet. Tisztelem a határokat és mások érzelmeit. Még akkor is, ha a lány most nem így látja.
Annyira még én se vagyok, hogy ne érzékeljem az ingerültséget, ami a hangjában rezonál. Egy fásult sóhajjal teszek ismét kísérletet arra, hogy magyarázatot adjak neki.
- Mert érdekel, hogy mindketten hogyan vagytok – vonom meg a vállamat, de nem kezdek hosszas okfejtésekbe, hogy tudom mennyire megviseli őt az egész szituáció, ahogy azt sem boncolgatom, hogy Cherylre mennyire nincs jó hatással a bátyja és az idióta barátai. Nem vagyok a szavak embere, nem fecsérelem az időmet felesleges körökre, most mégis valami azt sugallja, hogy kommunikációs akadályokba ütközöm.
Feszülten felszusszantok. Fogalmam sincs honnan ered az az ötlete, hogy bármit is akarnék Cheryltől. Még a feltételezés is olyan bosszúságot varázsol az arcomra, mintha az imént pofozott volna fel.
- Mi? Dehogy! – rázom a fejemet értetlen arccal, mert tényleg gőzöm sincs ki mesélte be ezt neki. Hosszasan beszívom a levegőt, kinyújtom az ujjaimat és ismét ökölbe zárom azokat, hogy ne engedjek teret a frusztrációmnak. – Nem vagyok jártas a témában és nem akarok vele randizni se. Sose akartam.
Csak úgy mellékesen szúrom oda, hogy amióta ismerem a lányt, azóta nincs ingerenciám arra, hogy bármiféle romantikus gesztust tegyek az irányába. Nem az esetem. Barátok vagyunk, ha még remélhetem, hogy így szólíthatom és a szülei is azt szeretnék, ha valaki vigyázna rá. Cheryl nem látja, hogy milyen mocskos játszmába keveredik a meggondolatlan és szertelen viselkedésével, ahogy azt sem, hogy a bátyja miként manipulálja őt, vagy Vernon hogyan játszadozik az érzéseivel. Cheryl nem több, mint egy öntudatlan sakkfigura a nagyok játszmájában. Ezen pedig változtatni kell.
- Hobbi? – ütközök meg a következő kijelentésen. Elkeseredett vigyorral rázom meg a fejemet, ugyanis sok mindent lehet mondani rólam, de azt nem, hogy másokkal szórakoznék. Sőt, még az sem indít be, hogy nap, mint nap táncoslányok vonaglanak a látóteremben. – Félreérted az egészet.
Ahogy telik az idő körülöttünk, úgy kelti azt a benyomást bennem, hogy ő már elkönyvelt engem valami világi seggfejnek, aki csak bántani akarja őt. Lenne értelme egyáltalán megpróbálnom elmagyarázni neki a helyzetet, vagy még több feszültséget szülne közöttünk? Elkalandozok. Próbálok azokhoz az emlékekhez menekülni, ahol Calista még nem utált, vagy még messzebbre nyúlok, amikor még otthon lehettem. A csettintésre kizökkent viszont a gondolataimból, zavartan pislogok, majd egy fáradt sóhaj kíséretében felé fordulok.
- Nem ilyennek ismertelek. Az a Calista, aki én ismertem, foggal-körömmel küzdött az igazságért és a barátaiért. Mégis mióta engeded meg, hogy mások lekörözzenek, kitúrjanak vagy félreállítsanak téged? Nem gondolod, hogy túlságosan könnyen feladod? – Kissé képmutatóan hangzik kiejtenek ezeket a szavakat a számon és már azt sem tudom eldönteni, hogy Calistáról, vagy Corneliáról beszélek-e éppen, mégis most rajtam a sor, hogy megmakacsoljam magam. Ha nem is vágok sértéseket a fejéhez, de emlékeztetni akarom arra, hogy halovány árnyéka önmagának, és ennél sokkal erősebb és határozottabb nőt ismertem meg a személyében.
- Calista – szóltam rá komorabban, ahogy tettem az irányába egy-két lépést. – Szükségetek van egymásra. Lehet, hogy most egy görénynek tartasz és minden jogod megvan arra, hogy utálj, de azt nem tagadhatod, hogy hiányzik neked Cheryl, és azt te is látod, hogy neki is kellene a legjobb barátnője.
Lassan formálom a szavakat, hogy minél jobban nyomatékosítsam a mondanivalómat, ahogy megpróbálom minél jobban megközelíteni a lányt. Az arcomra kiülő szigort viszont nem tudom sokáig fenntartani, a vonásaimat ellágyulnak, ahogy fáradtan, megkínzottan ráemelem a tekintetemet.
- Valami nem stimmel – túrok bele az esőtől nedves hajamba. – Nem mondtam senkinek, de szerintem Cheryl szüleit meggyilkolták. Nincsenek kézzel fogható bizonyítékaim, de látok és hallok dolgokat. Azok alapján pedig úgy érzem, hogy Cheryl is veszélyben lehet.
Ha Calista hajlandó meghallgatni, akkor szívesebben kifejtem neki bővebben, hogy az emlékeim mellett milyen terhek nyomják még a vállaimat. Ha másért nem, ezért csak félre tudja pakolni egy időre a saját büszkeségét.
- Ha nem is tartod a legjobb barátnődnek, de ismerd el, hogy valahol még fontos neked és a halálát te sem kívánnád. Cali, te vagy az egyetlen, aki segíteni tud nekem megvédeni őt és kideríteni az igazságot. Nem kérnék tőled ilyesmit, nem zaklatnálak a történtek után, ha ez nem lenne komoly. – Ha valóban ismer már annyira, akkor láthatja, hogy nem szórakozok sem vele, sem pedig Cheryllel. Ez az ügy sokkal komolyabb, mint amilyennek ő képzeli, és ugyan nehezemre esik bevallani, de nem ő az egyetlen magányos ember ebben a helyiségben. Az teljesen más kérdés, hogy nekem távol kellene tartanom magam tőle, hiszen meg kell találnom Corneliát.

796 szó •••  Misunderstandings hurt the most 3726835930  ••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport


Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-21, 21:40

Memory is the treasury and guardian
of all things
Cornelia x Caleb
Elfáradtam. Ez nem volt titok senki előtt, habár furfangosan elhitettem velük továbbra is, hogy minden rendben. Csak egy kérdést kellett volna feltenniük. Egy ártatlan kérdést. Mert nem voltam jól és belefáradtam Elyon hajkurászásába. Tudtam, hogy a bátyja nincs jó hatással az elméjére ő pedig tárt karokkal hagyta is magát neki. Megváltozott a barátnőm és már csak haloványan láttam magam előtt régi énjét, mégha a múltkori találkozónk alatt a bocsánatomért is esedezett.
Nem lep meg, hogy a mai nap is ilyen pocsék. Nem volt mostanában győzelmem a világ ellen és ezt az esőzések, szürke napok is tökéletesen tükrözték. Néha kedvem támadt volna csak kiállni a szakadó eső közepébe, remélve, hogy minden gondomat elmossák majd az esőcseppek. Ám odáig még nem jutottam el, hogy beáldozzam a ruháim épségét. Persze, csak víz, de az én ruhadarabjaim roppant kényesek mindenre. Ahogyan én is…
- Azt rögtön gondoltam… - sóhajtottam fel Cole előtt némileg visszafojtva a további kíméletlen gondolataimat. Mert haragudtam rá, de nem akartam minden dühömet rázúdítani, hiszen minden más jelenlegi érzelmemmel keveredett volna: a csalódottság, elkeseredettség és magány. Az, hogy magamra hagyott és elhitette velem, hogy lehet köztünk valami, csak még inkább belém nyomta a tövist. Azt a tövist, amit már Elyon belém bökött és Cole tolt rajta még egyet. Hiányoztak a barátnőim, mert tudtam, hogy ők támogatnának, megértenének, hisz’ az emlékeim velük mind kedvesek voltak, s a nehézségek ellenére is összetartottunk. Miért voltam akkor egyedül? Miért nem lehettem boldog, úgy, mint odaát?
A lámpák feloltását követően nem vártam meg, hogy Cole elhelyezkedjen, de ahogy a recepciós pult elé léptem, szemem sarkából láttam, hogy ő inkább lecövekelt a bejáratnál. Helyes. Nem is akarnám feltétlen, hogy azt higgye minden rendben. Tudnia kellett a helyét és azt is, hogy habár hajlandó vagyok vele a kommunikációra attól még nem fogom visszaengedni a kegyeimbe. Ellőtte az esélyét, s én sosem voltam az a típus, aki az ilyen árulásokat félvállról veszi. Mert ez az árulás egyik mocskosabb fajtája volt.
Megismételte önmagát, mire szemöldökeim a magasba szaladtak. Nem értettem miért hezitál ennyit, ha akkor, ott, azon a napon nem tétovázott faképnél hagyni. S még van mersze megemlíteni az Ő nevét.
- Miért érdekel? - hangom számonkérően csengett, mialatt összefontam magam előtt a karjaimat is, mintha ezzel önmagamat próbálnám védeni vagy csitítani. Mert nem ért annyit az egész, hogy a józan eszemet veszítsem el holmi pasi miatt. Vagy épp a barátnőm miatt, aki nem hitt a szavaimnak és inkább ahelyett, hogy megbeszéltük volna, ő a távolságot választotta. De most már késő volt, hiába próbált újra a szívembe férkőzni, nem voltam hajlandó kinyitni előtte az újrakezdés kapuját.
- Talán azért, mert őt is el akarod hívni magaddal? Roppant jártas vagy ebben a témában, ugye? - billentettem fejemet, de nem vettem le róla a szemeimet. Még van képe Cherylről kérdezni mindazok után. Mintha semmissé tehetné a múltat. De már azon se csodálkoznék, ha a másik szöszi irányába akarna próbálkozni. - Nagyon jól űzöd ezt a hobbit, meg kell hagyni. - tettem hozzá sértetten, némileg a fejébe akartam férkőzni, hogy még a jelenleginél is jobban érezhesse a dühömet. Megérdemelte, s nekem elég volt látnom a mozdulataiból mennyire kellemetlenül érezte magát.
- Haló? - csettintettem egyet a levegőbe, miután láttam tekintetén, hogy elkalandozott az üzletem mélységeiben. Azt még nem mertem feltételezni róla, hogy bőrápolási tanácsokat fog kérni tőlem a következő pillanatban. A figyelmét tehát jobban tette, ha rám helyezte… Nem az árumra. S ugyan megértettem, hogy a helyzet roppant kompromittáló lehet neki, attól még voltak elvárásaim vele szemben. Főleg, ha ő kért tőlem szívességet.
- Megválasztotta a maga útját, mit akarsz, mit tegyek érte? Ő volt az, aki eltaszított magától. Talán jobban szívleli azt az utca sarki nőt, mint engem, aki tényleg a legjobbat akarta neki. - keserű volt az igazság és még nekem is nehéz volt lenyelnem. - Ha beszélnék is vele se hinném, hogy hallgatna rám.- fújtam ki végül a levegőt. Nem hazudtam, tényleg nem hallgatott volna rám, hiszen már az elejétől fogva megkérdőjelezte az én szándékaimat. Főként azok után, hogy a bátyját vádoltam meg, kétlem, hogy hinne nekem bármi másban.
- Már nem vagyok a legjobb barátnője. - kontráztam rá. Akármennyire is akartam, hogy a barátságunk helyre jöjjön, nem láttam esélyt arra, hogy megváltozzon a véleménye és legalább egy kicsit is megpróbálja látni a dolgokat az én szemszögemből.




Calista Evergreen
Nem szórt rá senki csillámport


Cole Strife csillámport hintett rá


Calista Evergreen
Hõsnõ
Hõsnõ
Calista Evergreen
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most Tumblr_p8gitzkP6X1ut0jmvo4_400
W.I.T.C.H.
Cornelia Hale
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 0f9feab9989574f3e76afa61c5532778fd7a6bd8
sarcasm isn't an attitude
Misunderstandings hurt the most 812b827002af558bfa0b1e6281886acfac1d1bec
Akinek az arcát viselem :
Jenny Boyd
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 20192879b847cce256c7d50108c0b63dcf33db53
it's an art
Misunderstandings hurt the most 35f030c46327464b818fc9192d811bd36c120b1e
A tükör mögött :
Lyndriana

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-20, 23:37



Cornelia & Caleb
misunderstandings hurt the most


Tucatnyi ellenérvet tudnék felsorakoztatni, hogy miért nem kellene itt lennem: kezdhetném az olyan alapvető dolgokkal, mint a “nem akarok tüdőgyulladást kapni az esőben”-nel, és folytathatnám úgy, hogy “Calista jobbat érdemel egy magamfajtánál”. Hosszú lenne a listám, ami a nem felé billentené a mérleget, azonban sosem tartoztam a racionális emberek közé, így most úgy cselekszem, ahogy a szívem diktálja.
Ahogy a távolban figyelem az alakját, villámcsapásként ér a felismerés, hogy mennyire hiányoznak az életemből azok a pillanatok, amikor a boltjában ücsörögve elbeszélgetjük az időt, vagy amikor a kassza mögött ácsorogva figyelem a karcsú alakját, ahogy megtölti a polcokat termékekkel. Nem értek azokhoz a kenceficékhez, amiket a lányok magukra kennek, de szeretem nézni Cali ténykedését. A közelsége megnyugtató, biztonságot és határozottságot áraszt, most mégis nehéz szívvel jelenek meg mögötte.
Esküszöm, még Delsinnel is szívesebben mennék egy kukázótúrára, vagy keresgetnék az Aphrodite’s mögötti sikátorban használt cigicsikkeket vele - vagy gyártanám én neki azokat -, mint amennyire ezt a találkozót szeretném. Idegesen izzad a tenyerem és elfog a vágy, hogy rágyújtsak még egy cigire, de nem teszem. Helyette épp olyan hősiesen tűröm a záporozó esőcseppeket, mint amennyire várom Calista lecseszését. Nem történik meg. Az esernyője takarásából méreget, s bár elsőre nem tűnik annyira haragosnak, mégis perzsel a  tekintete.
Az ujjaimat ökölbe szorítva szívom be a levegőt, ugyanis borzasztóan szégyellem magam a történtek miatt, mégsem fogok magyarázkodásba. Inkább csomót kötök a nyelvemre, és nem engedek a késztetésnek, hogy a nevem hallatára ne tegyek valami cinikus megjegyzést. Helyette frusztráltan bólintok, amolyan “igen, én vagyok, ki más lenne?” gesztusként.
- Hidd el, eléggé zavaró - szusszantok idegesen, és elfog az undor, ahogy felidézem a mai nap, sőt az évszázad legborzasztóbb jelenetét. Idegesen rángatom a kötést a kezemen, de nem érzem azt, hogy indokolt lenne a kedvessége. Hiába billenti az irányomba az ernyőt, nem lépek be alá, de nem is hátrálok ki alóla. Érzem, ahogy a vízcseppek végiggördülnek az arcomon és a nyakamon. Egyszerre csiklandozó és kellemetlen.
Összeráncolom a homlokomat, ahogy az ujjai közé csippenti a dzsekimet. Próbálom megfejteni őt, keresnék valami értelmet annak, hogy miért ilyen türelmes velem szemben, de tanácstalan vagyok. Nem értek a lányokhoz. Fogalmam sincs, hogy mitől olyan kitartóak, makacsak, vagy esetenként hisztisek, pedig a múltban hatan is a mindennapjaim részei voltak, de ez nem jelenti azt, hogy ezáltal valami szakértő lennék.
Az utasítására végül megindulok, miután ismét kinyitja a boltot, követem őt az épületbe. A megérzéseim azt súgják, hogy a csendes viselkedése a kezdeti döbbenetnek köszönhető és nem több a vihar előtti csendnél. Amíg Calista a sarokba támasztja az esernyőjét, addig én kibújok a vizes kabátomból, és felakasztom valahová, ahol a legkevesebb gondot okozza.
A csendben töltött pillanatok kíméletlenül hosszúnak tűnnek, mintha már évek óta ácsorognék a bejárathoz közel. Nem is megyek beljebb a kelleténél, mert pofátlannak tartanám, ha most elkényelmesednék.
- A segítséged kell - szólalok meg ismét, de csak időt akarok nyerni magamnak, amíg a kötéssel babrálok ismét, mert ez remek pótcselekvésnek tűnik. Amikor hirtelen felindulásból eldöntöttem, hogy ide jövök, még nem tudtam mit fogok mondani Calistának, ahogy pedig előtte állok, minden maradék gondolatomat elfelejtem. El akarom mondani neki, hogy mennyire hiányzik és mekkora egy seggfej vagyok. A tudomására kellene hoznom, hogy nem lehetünk együtt, mert nem az az ember vagyok, akinek gondol, de helyette csak ennyit bökök ki: - Cheryllel még mindig haragban vagytok?
Gőzöm sincs, hogy mi van kettejük között. Pasiként legfeljebb a bárban ácsorgó részegek és Delsin öntik ki nekem a lelküket, de egyikre sem szokásom túlságosan figyelni. Ha pedig Cheryl szóba állna velem és csak egyetlen elejtett mondattal utalna akár Vernon létezésére is, szinte azonnal ellenállást váltana ki belőle.
- Aggódom érte - túrok bele a hajamba, aztán a kezemet levezetve a nyakamat kezdem masszírozgatni. A tekintetem körbevándorol az üzleten: rendezett és tiszta, valahol Calista pedánssága Corneliára emlékeztet, ahogy az üzletben terjengő illatok is. Eleinte orrfacsarónak találtam a helyet, sokszor még most is tüsszenthetnékem támad egy-egy terméket érezve, de mára ehhez a helyhez kellemes emlékek fűznek csak.
- Mostanában nem teljesen önmaga: rúdtáncolni tanul Celeste-től. Fogalmam sincs honnan jött neki ez az ötlet, de a szülei halála előtt abszolút nem volt ilyen, sőt… Tudod mi a legrosszabb? Ma láttam smárolni Vernonnal, de én hiába mondom neki, hogy tartsa távol magát attól az alaktól… Nem tudsz valamit tenni, hogy észhez térjen? - Ígéretet tettem a szüleinek, hogy figyelni fogok a lányukra, de azt senki nem írta bele a szerződésembe, hogy ez azzal jár, mintha a nemlétező tinédzserlányomat akarnám lebeszélni arról, hogy még véletlenül se zúgjon bele a suli legbalhésabb srácába.
- Te vagy a legjobb barátnője, csak hallgat rád… - Jöhetnék még azzal a dumával is, hogy a csajok általában jobban megértik egymást, különben is, ha én nyomatnám jobban Cherylnek, hogy hagyja a francba azt az álnok kígyót, akkor a végén még azt szűrnék le, hogy tetszik nekem. Pedig nem. Szimplán jó barátja akarok lenni, ha már más nem akadt, hogy vigyázzon rá abban a fertőben.


796 szó •••  Misunderstandings hurt the most 3726835930  ••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport


Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-20, 02:27

Memory is the treasury and guardian
of all things
Cornelia x Caleb
Lassan bezártam a Meridian Cosmetics üzletének ajtaját. Nem voltam túl jól. Nem fizikailag, hanem lelkileg. Minden hamisnak tűnt körülöttem, mintha a képzeletem festett volna egy ideális képet. De ez nem a képzeletem szüleménye volt, hanem valami sokkal szörnyűbb. Sápadtan fújtam ki a levegőt, ahogy a küszöböt átlépve tanúsítottam a mai időjárás borzasztó előszelét. Az eső finoman szemerkélt, apró cseppekben hullott a földre, mintha a természet is osztozna a gondolataimban. Az utóbbi időben sok minden megváltozott. Emlékeim visszatértek és vele együtt az a tudat is, hogy én valójában nem a hétköznapi Calista Evergreen voltam. Bár azt is hozzá kell tennem, hogy sosem voltam hétköznapi. Az a szerep nem feltétlen illett…hozzám.
Ahogy a kulcsot elfordítottam a zárban, gondolataim visszatértek a múltba, a többi Őrzőre és legjobb barátnőimre… Will, Irma, Taranee és Hay Lin… Mindannyian különlegesek voltak és együtt olyan kalandokat éltünk át, amiket soha nem felejthettem volna el. Vajon ők is emlékeznek? Vajon ők is érzik azt a furcsa kettősséget, amit én? Egyáltalán életben vannak még? Gyűlöltem ezt az érzést. Az érzést, mely összezavart, hogy egyszerre éltem két világban…Két életet… A barátaim nélkül…
A hétköznapok Fata Morganaban mások voltak, idegenebbek, amióta rájöttem az igazságra. Néha azt sem tudtam elfogadni, hogy ez a világ valós, de aztán a tükörképem és Calista külsője bebizonyította, hogy ez nem lehet rémálom. Ilyen arc nem való oda.
Az utcára lépve mélyen felsóhajtottam. Az eső hűvös érintése felébresztett és egy pillanatra elfeledtette velem a gondjaim. De csak egy pillanatra. Morcosan rántottam össze szemöldökeimet, majd a táskámból előhorgásztam egy esernyőt, melynek doboza igencsak hasonlított egy vörösboros üveg formájára. Talán pontosan ilyen okokból találták így ki, ám az biztos, hogy nem én vettem magamnak. Ajándék volt egy vendégtől és nem volt kedvem, se esélyem eldugni vagy lepasszolni valaki másnak. Pechemre viszont a mai nap kierőszakolta belőlem, hogy használjam a már hónapok óta porosodó esernyőt…
Ahogy lépésre ösztökéltem magam a védőburkom alatt, egy ismerős hang szólított meg. Cole állt előttem. Hangja kelletlenül csengett, mintha nem igazán akarná ezt a beszélgetést. Oldalra billentettem a fejemet és fel-le méregetve őt bíráltam el a szakadtas megjelenését. Mondjuk a nedves haja sokat dobott az imidzsén. A fiú mindig is különleges helyet foglalt el a szívemben, de most, hogy újra emlékeztem, csak még inkább összezavart a jelenlétével. Vajon ő is egy lehet közülük? Ám ahhoz, hogy erre rákérdezzek, a bátorságom egyáltalán nem nyilvánult meg, így magát a feltételezéseket is mélyen eldugtam az elmém legmélyebb, legelfeledettebb bugyraiba.
- Cole? - a karórámra pillantottam, miután megálltam. Nem hiszem, hogy ma bármiért is ide hívtam volna, ám ahogy folytatja a szavait, valami egészen nyugtalan érzés ébred bennem.
- Elég fontos lehet, ha ilyen időben rászántad magad, hogy ide gyere. Jesszus! - egy kicsit közelebb billentettem felé az esernyőt. Ugyan nem szakadt még ránk az ég, ám igencsak bosszantó volt, hogy kezdett csurom vizes lenni az apró cseppektől. Na! Ne ácsorogj már itt mint egy kivetett kutya, gyere csak! - két ujjam közé csippentettem a bőrdzsekijét - mert eléggé finnyás voltam amúgy is- , remélve, hogy nem fog nagyon ellenkezni, ha behúzom magam után az üzletbe. A kulcs ismét előkerült, hogy a zárt ezúttal feloldja és visszatérhessek a már leoltott lámpák sötétjébe. Egy-két csattogás után viszont ismét felgyúltak az üzlet fényei. Kelletlen ábrázattal ráztam ki az esőcseppes esernyőt, majd a sarokba támasztottam.




Calista Evergreen
Nem szórt rá senki csillámport


Cole Strife csillámport hintett rá


Calista Evergreen
Hõsnõ
Hõsnõ
Calista Evergreen
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most Tumblr_p8gitzkP6X1ut0jmvo4_400
W.I.T.C.H.
Cornelia Hale
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 0f9feab9989574f3e76afa61c5532778fd7a6bd8
sarcasm isn't an attitude
Misunderstandings hurt the most 812b827002af558bfa0b1e6281886acfac1d1bec
Akinek az arcát viselem :
Jenny Boyd
✦ ✦ ✦ :
Misunderstandings hurt the most 20192879b847cce256c7d50108c0b63dcf33db53
it's an art
Misunderstandings hurt the most 35f030c46327464b818fc9192d811bd36c120b1e
A tükör mögött :
Lyndriana

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-15, 14:58



Cornelia & Caleb
misunderstandings hurt the most


Forr a vérem. Nem csak azért, mert szívből gyűlölöm Vernont, hanem azért is, mert remekül ért ahhoz, hogy elcsessze az ember kedvét. A kezemen lévő seb még mindig sajog, a rögtönzött kötés pedig olyan szoros, hogy mire végzek a munkában már nem érzem az ujjaimat. Nem is érdekel igazán. Azon viszont felidegesítem magam, hogy Cheryl minden óvaintésem ellenére úgy akaszkodik össze a sráccal, ahogy nem szégyelli, pedig a palinak a homlokára van írva, hogy veszélyes és takarodj a közeléből. Úgy tűnik, Cherylnek valamiért ez az esete, nem tudna inkább felszedni valami rendes srácot… De hát nem vagyok sem az apja, sem pedig a jóképességű bátyja, hogy megpróbáljam megfékezni. Ettől függetlenül eljátszok a gondolattal, hogy a smárpartijuknak véget vetek azzal, hogy bemosok egyet Vernonnak, de ennél okosabbnak tartom.
Fújtatva vágom be magam után az ajtót, és indulok meg az utcán. A szürke, borongós időjárás hűen tükrözi az én hangulatomat is, és ha nem tudnám mára pontosan kicsoda vagyok, akkor bemesélném magamnak, hogy az idő az én hangulatomhoz igazodik, de ezt a szupererőt meghagyom valaki másnak, aki talán több hasznát veszi ennek a képességnek, mert ha rajtam múlna, akkor állandóan vihar lenne.
Zsebre vágom a kezeimet, ahogy sietős léptekkel megindulok, abban a reményben, hogy még zárás előtt sikerül elcsípnem Calistát – és nem fog agyonverni. Pofátlannak érzem magam, amiért mindenféle mondvacsinált indokokkal kerülöm őt, most pedig arra készülök, hogy a segítségét kérjem. Már majdnem olyan undorítónak tartom a saját viselkedésemet, mint a főnökömét.
Vegyes érzésekkel emelem a tekintetemet a távolban kirajzolódó üzletre: egyrészt, nem esik nehezemre bevallani, hogy hiányzik Calista, de amennyire hiányolom őt az életemből, annyira ragaszkodok Corneliához, márpedig így is csalódást okoztam saját magamnak, nem akarok Cornelia érzéseibe gyalogolni azzal, hogy hűtlen voltam. De ettől függetlenül szívesen töltenék időt Calistával, és szeretném elmagyarázni neki a helyzetet, hogy nem vagyok olyan pasi, aki kihasználja a lányokat, majd dobja őket – bármennyire is tűnik úgy most a szituáció. Ennél ez sokkal bonyolultabb, ezért is tartok attól, hogy az első reakciója az lesz, hogy felpofoz, ha meglát. Még csak nem is ellenkeznék, mert megérdemelném.
Szemerkélni kezd az esőt, amelyet egy ingerült szusszantással reagálok le, ahogy összébb húzom magamon a bőrkabátomat és rágyújtok egy cigire. Már régóta le akarok szokni, de egy-egy feszültebb pillanatomban szükségem van rá, hogy elcsitítsa a gondolataimat. A cigaretta csak addig lóg a számban, amíg közelebb nem érek az üzlethez, még az úton elnyomom egy kukánál, mielőtt megszólítanám az üzletből kilépő lányt.
Tisztes távolságban megtorpanok. Felmerül bennem a kérdés, hogy vajon jó ötlete-e előhozakodni most ezzel a témával, de tudom, hogy ő az egyetlen, aki talán még hatással lehet Cherylre. Tudom, hogy a viszonyuk nem a legjobb, de a barátunknak a szülei halála után szüksége lenne rá, mert… Úgy látom, kicsit kifordult magából, ha ilyen söpredékekkel akar lógni.
- Szia Calista. Zavarhatlak? – szólítom meg, miután rászánom magamat, hogy megtöröm a nyugalmát. Zavartan túrok bele az esőcseppektől nedves hajamba, a hangom pedig épp olyan kelletlennek hangzik, amennyire vágyom erre a beszélgetésre. – A segítségedre lenne szükségem.
Talán meggondolatlanul válogatom meg a szavaimat, de utólag már nem tudom visszaszívni azokat, így szimplán leeresztem a karomat a testem mellé, és felkészülök a legrosszabbra. Nem akarok kifogásokat keresni, sem pedig szabadkozni, mert megérdemelné az igazságot, amelyet nem vagyok még kész megosztani vele. Ez viszont nem jelenti azt, hogy a tekintetembe ne költözne fájdalom, vagy szomorúság, ahogyan rápillantok, elvégre nekem is fáj az egész szituáció, mégsem tehetek semmit. Hogyan is tehetnék? Hiszen ő ember, én pedig… Csak egy mesefigura.


571 szó •••  Misunderstandings hurt the most 3726835930  ••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport


Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty2024-06-15, 14:55

Misunderstandings hurt the most
Cornelia && Caleb

Nem szórt rá senki csillámport



Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Misunderstandings hurt the most B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Misunderstandings hurt the most Empty
TémanyitásMisunderstandings hurt the most Empty

Ajánlott tartalom

Misunderstandings hurt the most Empty
 

Misunderstandings hurt the most

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isaac & Benjamin - If you hurt her...