Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Nina 'n' Hero - Úszólecke?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-05-10, 22:57

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Nina 'n' Hero - Úszólecke? JPbm1tY
Nina 'n' Hero - Úszólecke? C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Nina 'n' Hero - Úszólecke? 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Nina 'n' Hero - Úszólecke? 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-03-05, 18:00



Hero & Nina

- Nyilván attól lesz jó, hogy ott laksz.
Némi irónia azért fűszerezi a szavaimat, aligha gondolom komolyan, nem ismerem, és amit eddig sikerült belőle felfedeznem, az nem az igazi, be kell valljam. Meglehet, csak nekem túl sok, gőzöm sincs, az is esélyes, hogy nagyon rossz napon sikerült egymásba botlanunk, a mai reggelem nem volt épp konfliktusmentes. Magammal. Éljen. Igaz, mit magyarázok én, akinek konkrétan valóban személyiségzavara van. Én lehetek az utolsó, aki bárkit megszól a fura viselkedése miatt. Nem szoktam tenni, most sem teszem, de tény, nem a legkedvesebbik arcomat mutatom, pedig alapvetően nagyon bájos teremtés volnék, csak hát… nos, ebből nem sok látszik most, az teljesen biztos. Ettől kicsit kellemetlenül érzem magam, de nem tehetek róla, olyan bosszantó ez a kis simaképű.
- Szokás azokat is, az biztos. Kis fabábúkat, márványt, jeget, akármit. Részletkérdés.
Őt nem sikerült, az biztos, noha éppenséggel nem fogok a kifejezésről litániát szőni neki, hisz aligha a szó cselekvésköteles értelmében említettem pont ezt a jelzőt, no de arra rájöhettem volna röpke ismeretségünk alatt, hogy mindenbe beleköt a srác, még az élő fába (khm… szigetbe) is.
- Szerintem túlteszed magad rajta.
Nem hinném, hogy zavarnia kellene egy teljesen idegen véleménye a teljesítményéről, amiről fogalma sem lehet. Nyilvánvalóan csak visszamarok, amikor valami olyat hallok, amolyan csajos védekezésképpen.
- El kellett volna jusson hozzám a híre? Nem akarlak lelombozni, de életemben nem hallottam még sem a te, sem a „sárkány” híréről.
Emelem meg aposzróf jelzésre ujjaimat, azért az elég kemény, hogy valaki sárkánynak titulálja a lába között található testrészét. Ilyet még nem hallottam, annyi bizonyos. No de üsse kavics, annak nevezi, aminek akarja, nekem aztán teljesen mindegy.
- Ohhó… reménykedj.
Csóválom meg lazán a fejem, kósza mosollyal, tény, hogy van benne valami cuki, de azért ezt a világért sem közölném vele, még a végén kidurran nekem a fene nagy önbizalomtuningtól. Azt azért nem szeretném. Láthatólag egyébként sincs semmi problémája ilyen téren, van bőven tartaléka ego terén.
Már a második ugráshoz készülődöm, amikor odaér, és olthatatlan vágyat érezvén némi újabb suttyóságra, meglök hátulról, amitől természetesen a hibátlannak szánt fejesemből csinos kis hasas lesz, ami eléggé csíp, ami azt illeti, de nem vagyok kifejezetten nyafka fajta, szóval túlélem. Azt azonban nem hagyom ki, hogy mikor jönne fel, visszanyomjam kissé a víz alá, hogy kapjon egy kicsit többet a nedves közegből. Kölcsön kinyír visszajár. Természetesen hamar elengedem, megfojtani nem szándékozom, csak szemtelenkedek, miként ő maga.
- Igen, heti háromszor legalább.
Válaszolom meg vigyorogva a kérdését, és ezúttal én öltök nyelvet, aztán lefröcskölöm, és elkezdek úszni a medence másik vége felé.

szószám ● Mushuu  Nina 'n' Hero - Úszólecke? 543020205
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-03-03, 19:30

"This life is like a swimming pool.


You dive into the water, but you can't see how deep it is."
Túl simán rávágja, szóval kezdek kételkedni abban, hogy tényleg csókolt-e már halottat. Mindkettőnk szerencséjére, azt hiszem.
- Pedig jó hely, pláne mert én is ott lakom! - kacsintok rá teljesen figyelmen kívül hagyva, hogy le se tojja a szomszédságomat. Általában véve az szokott a legjobban érdekelni, hogy nekem mi izgalmas, innentől kezdve nehezen is veszem észre, hogyha mást cseppet sem foglalkoztatnak a felsorakoztatott témáim. Igazából valószínűleg nem véletlen, hogy Mulanon kívül nincsenek más barátaim. Talán álmomban néha egy Cirip nevű tücsök, de igazából ezt meg nem merem ragozni, mert még a végén bezárnának valahová azért, mert flapnis vagyok. Elvégre ki cimborál tücskökkel, amikor szunyál?
- Faragni amúgy is a szobrokat szokás, nem? - vonogatom a vállamat, lepergetvén magamról a megjegyzést. Érdemes is a nőket megdicsérni! Én itt smúzolok, hogy jól áll neki a fehér, hihette volna azt, hogy ily módon akarom nőül kérni és arra célozgatni, hogy hófehérben akarom oltár elé vezetni.. erre ő? Tuskónélküli faragatlannak nevez. Pedig ha már itt tartunk, szerintem igen is szépre vagyok faragva. Ki is húzom magam, hadd domborodjon jobban ki minden míves vékonydongájúságom.
- Áucs. Ez fájt! - kapok szívemhez, amikor kiröhög. Mondjuk nem amiatt fogok a Fata Morgana melletti erdőben csobogó patak vizébe fulladni, mert tönkre tette az önbizalmamat. Aki látta - pláne ha nemcsak látta - az nem panaszkodott még, szóval ő is csak azért vihog, mert nem tudja miről is beszél. De én ugyan nem bocsátkozom ismétlésekbe. egyszer már felvidámítottam azzal, hogy közöltem amihez most is tartom magam: nem tudja mit hagy ki!
- Ha a kígyóbundába bújt anyajegyre célzol a köldököm alatt két ujjal akkor igen, az valóban ici-pici. De nagyon izgalmas az alakja ám. Nyilván hozzád is eljutott a híre, hogy mekkora sárkányt rejtegetek, különben most nem hoztad volna fel a témát. - pofátlankodom ezúttal bedobva egy újabb hamukát, mint a 2/b-s szomszédom esetén. Majd pedig gondolok egyet és magam után cibálom a zuhanyzók felé.
Már a csobogó víz alól kifugott fejjel villantom rá tacskóvigyorom.
- Csak nem képes lennél belefojtani egy ilyen cuki fiút? Gonosz némber! - öltök rá nyelvet, de a végén azért elröhögöm magam. Percekkel később megtisztulva trappolok a rajtkövön szobrozó csinoska mögé, s ha eddig még nem ugrott, akkor mint egy rossz gyerek egyszerűen megtaszajtom hátulról, hadd essen bele a vízbe, de hirtelen. Majd pedig magam utána ugrok egy kecses seggest, természetesen röhögve.
- Egyébként gyakran jársz ide? - dobok be egy kérdést, hogyha előkerülünk mindketten a víz alól.
Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-03-01, 13:18



Hero & Nina

- Mindennap, naná.
Istenem, hát mit evett ez, hogy így megveszett? Megboldogult nagymamám tizenöt éves tacskója nem volt ilyen ostoba vakon, süketen és szaglás nélkül. Mindegy is, kár belé a szó, úgy érzem, szerencséje, hogy birka türelemmel áldott meg az ég, noha őszintén, lehet jobb lenne, ha most a másik lenne előtérben, de bezzeg most nem eszi ide a rossz sors, hogy kiszórakozza magát a kisgyerekkel. Helyette nekem jut ez a megtiszteltetés.
- Őszintén, totál hidegen hagy a bazedov-kór, a 2/b-s szomszédod meg még inkább, főleg, hogyha ilyen szemet gyönyörködtető látvány lehet, a kedves párjával egyetemben. Fura helyen laksz, az egyszer biztos.
Mondjuk, az eddigiek alapján ő is beleillik az illusztris társaságban, engedjük hát el ezt a kérdéskört, kár rá a szó. Amúgy meg, ki az isten idézi a wikipédiát? Elég sok ideje lehet, ha ezeket megtanulja csak úgy passzióból. Hihetetlen komolyan. Én is tudok ám sokat beszélni, de ő olyan, mint valami leállíthatatlan búgócsiga.
- Azt hiszem, a faragatlanság tökéletesen illik rád.
Eleve beslattyog a női mosdóba, büdösen, lecsulázza a tükröt, és mikor hadonászik a hülye fogkeféjével, akkor még rám is fröccsen belőle. Rettentően, végtelenül, elmondhatatlanul türelmes ember vagyok, de ő… hú… esküszöm szíves-örömest megcsapkodnál egy péklapáttal arctájékon törődésem csalhatatlan jeleként. Ezt el sem hiszem. Fújok egyet, mintegy kiűzve magamból a negatív gondolatok és érzések sokaságát, és ahelyett, hogy bármit mondanék, lemosom az arcomról a fogkrém maradványát.
- Nagyon megnyugtató.
Megcsóválom a fejem. Talán erre mondhatnánk, hogy reménytelen eset. Ez a csávó biztos mindenből kidumálja magát, mert inkább mindenki ráhagyja, mielőtt lyukat beszélne a hasába. Én ugyanezt az elvet követem jelenleg, tovább jutok, ha nem erőltetem a kommunikációt, beszél ő magától, nem kellek ahhoz én a jelek szerint.
Könnyed röhögésbe fullad aztán a hitetlenkedésem, amikor nagymellénnyel közli, hogy nem tudom, mit hagyok ki. Te jó isten. Az egoizmusa elég meredeken ível felfelé, no de nem ő az egyedüli, akiben ennyire túlteng az önbizalom, szóval kifejezetten nem lepődöm meg a dolgon. Az első reakciómat azonban nem tudtam leplezni, bár általában nem akarom, nem vagyok a mesterkedés híve. Van arra más odabenn.
Megforgatom a szemeimet a finnyás és kényes szavakra, de inkább szavakkal nem illetem, fölösleges lenne, miként a fejtegetés maga is, lévén már mondtam, hogy még nem ért víz, innentől nem, nem lehetnék, pláne úgy, hogy én hoztam fel a vizes haj témáját, ergo engem nem zavar. Csak ez a kölyökképű köt bele mindenbe, és őszintén szólva kezdi cincálni a cérnaszálakat odabenn, amire azért nem sokan képesek.
- Ó… hogyne… az icipici kis valamire a gatyád alatt.
Csak nem bírom ki, pedig esküszöm, próbáltam magamban tartani, de folyamatosan kóstolgat, ennyire futotta. Nem vagyok egy cukkolós, flörtölős típus, de ha már ilyen vád ért, hát meglovagolom a témát, örüljön a fejének. A magam részéről nem szokásom medence mellett meztelenül zuhanyozni, de lehet valami perverziója, ha neki így tetszik a téma.
Annyira meglep a magával rángatás és a lendület, hogy vetődöm utána, isteni szerencse, hogy nem esem pofára vagy épp fejelem le a visszazáródó ajtót.
- Az úszás nincs ellenemre, de ha még egyszer le Ninickézel, esküszöm nem kerülsz ki abból a medencéből.
Lassan már füstölni fog a fejem az idegbajtól, úgy érzem. Bőven itt lesz az ideje, hogy lehűtsem magam a vízben, nem is vagyok hajlandó megvárni, hogy lezuhanyozzon, ha eltűnik a falak mögött, akkor felfogom a hajamat, és ráállok az egyik rajtkőre, hogy fejest ugorjak. Imádom a vizet, megnyugtat.

szószám ● Mushuu  Nina 'n' Hero - Úszólecke? 543020205
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-28, 19:43

"This life is like a swimming pool.


You dive into the water, but you can't see how deep it is."
Megforgatom a szemeimet. Csak a fogkefével töltött szám tart vissza attól, hogy epésen megjegyezzem, hogyha látja, akkor mégis minek kérdezi? Áh. Nők!
Próbálok szépíteni a tükrön, de nagyjából mindketten egyszerre jövünk rá, hogy nem fog összejönni. Ellenben a kisasszony megjegyzésére az eddig habban áztatott nyelvem kiszalad a számon egy undorodó fintor kíséretében.
- Hát fúj! Azt ne mondd, hogy te csináltad már. - reflektálok a hullapusszantás elképzelt képére. Hát mit ne mondjak, eléggé gyomorforgató a gondolat. Majdnem annyira, mint a kábeles barnamedve szaga a férfimosdóban az imént.
- Ez a leírás elég sokakra illik. Ott van például az a fazon a 2/b-ben! Csak nem te is ismered? Olyan, mint a kutya ülve, könnyebb megkerülni, mint átugrani és ha lábujjhegyre áll akkor épp meg tudja nyalogatni a hórihorgas csaja csecsét. Na és a szemei! Bazedov-kórosak. És mielőtt jönnél a szöveggel, hogy az nőkre jellemző, idézem neked a wikipediát. - kihúzom magam, megköszörülöm a torkomat és a fogkefével a levegőben vezényelve kezdem szavalni a folytatást. - A basedow-kór egy főként nőket érintő pajzsmirigy-betegség. Főként. Tehát nem csak. Szóval a gülü pasi a szomszédban tuti ilyen. Vagy csak megverte a teremtő a rusnya pofájával. - a kinyitott csap alá lógatom a fogkefémet, hogy leáztassam róla az eddig még le nem rázott nyálas fogkrémmaradékokat.
- Egész jól áll a fehér! - vigyorgok a csajra. Ha belenéz a tükörbe, akkor láthatja, hogy az arcára is sikerült a fogkrémemből az előbbi karmesterkedéskor freccsentenem. És mivel büdösnek titulál így a szőnyeg alatt, ezért önérzetesen nem kérek bocsánatot a képe kidekorálásáért.
Ezúttal rajtam a vállvonogatás sora. - Ha kukkolni akarnék, akkor nem a budiban tenném, hanem az öltözőben. A pisilés vagy a kakózás nem szexi. Ellenben a fürdőruha le és felvedlése annál inkább. - a végére azért szétszalad egy vigyor a képemen, hiszen megdicsért. Remekbeszabott. Az dicséret, nem? Azt pedig imádom! Dagad tőle a girhes mellkasom.
- Jól van. De nem tudod mit hagysz ki. - engedek meg a téma zárásaképp egy kacsintós vigyort. Oké, hogy nem akartam lehúzni itt a gatyám, de azért szájkaratézni szabad, nem?
- Ez a megjegyzés nem helytálló. Lehetnél finnyás és kényeske legyecske, aki nem mártja bele a haját a vízbe, nehogy tönkremenjen a frizurája. - okoskodom egy kört, s már éppen folytatnám a sziporkázást, amikor elér megint a szagomra tett burkolt célozgatása. Sértődötten húznám fel az orrom, de inkább csak pimaszul hümmögök.
- Tudtam, hogy mégis a pucér testemre vagy kíváncsi! - csapok le rá, mint akit rajta kaptam a kukkolási vágyon. Elvégre ki zuhanyzik ruhában?
Elkapom a kacsóját, s ha nem vágja be a féket, akkor magam után húzom sebtiben, s talán együtt hagyjuk el a mosdót a zuhanyzók irányába.
- Egye kutya, megvárhatsz kint is! De aztán leúszunk együtt pár hosszt, ugye Ninicke?
Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-27, 20:04



Hero & Nina

- Jójó… azt éppenséggel látom.
Nyilván arra vonatkozhatott az értelmetlen zagyvaság, ami elhagyta a száját, hogy éppen a fogát mossa, bár ha engem kérdezne bárki, akkor azért furcsának találnám ezt egy nyilvános fürdőben, de vannak furabogarak a világon, szóval elengedem ezt a dolgot, mert sehová sem vezet egyébként sem.
Nemes egyszerűséggel elkerekednek barna lélektükreim, amikor meglátom, hogy a srác lecsulázza a tükröt. Ahogy odapillantok, elmaszatolódott vonásaimat vélem csak felfedezni, de a jelent folytán muszáj véleményt kifejezzek egy nem túl szolid fejcsóválás kíséretében. Hát ez hihetetlen.
- Halottnak a csók.
Jegyzem meg a fölösleges próbálkozást látván, és az az igazság, hogy mostanra talán egy kicsit elkezdett szórakoztatni a fiú, kölyök, fogalmam sincs mennyi idős lehet, olyan kis tacskóképű. Épp úgy lehet 16, mint mondjuk 25, szóval inkább nem kezdek vad tippelgetésbe.
- Palotapincsi? Akkor már inkább sárkány, előbbi hangos, idegesítő és gülüszemű.
Fogalmam sincs, hogy ezen jelzők egyébként talán illőek lehetnek egy Mushu nevezetű sárkánykára is, de talán ami késik, nem múlik. Kizárólag a palotapincsik leírására gondoltam az imént. Azért vannak lényegesen szebb kutyafajták, meg kell hagyni.
- Ami büdös, az büdös.
Vonok vállat, a rózsaszínt én szeretem, csaj is vagyok, fölösleges vitatkoznom a témát illetőn hát, maradjunk a szaghatásoknál. Sajna, a fintor az olyan, hogy jön magától, az ember a legritkábban ura olyan szinten vonásainak, hogy kellőképp leplezni tudja felsejlő érzéseit.
- Akár véletlenül is bejöhettél volna, a tükör leköpése után őszintén, semmin sem lepődnék meg. Azon sem, ha ez valami csajkukkoló hadművelet lenne. Igaz, ami igaz, annak egészen remekbeszabott verziója lenne.
Elvégre, egy ilyen bénázásról ki felételezne bármi hasonlót.
- Helyben vagyunk. Tarts a gatyádban a mutogatni valódat, nem vagyok rá kíváncsi.
Szerencséje, hogy nem vagyok egy vérmes perszóna, a másik viszont bizton kapva kapna az alkalmon, hogy magára rántsa a kis pimaszt, de engem más fából faragtak, sokkal inkább szeretem, ha a dolgok romantikus mivoltunkban bontakoznak ki, nem torkollnak idő előtt céltalan testiségbe.
- Nina vagyok. S amint szerintem hajam szárazságának jeleznie kéne, jövök.
Mondjuk használhattam volna úszósapkát, de véleményem szerint nem létezik olyan darab, ami után valóban minden hajtincs megőrzi száraz mivoltát. Igazán kitalálhatná már valaki, mert részemről a hajszárítás olyan dolog, amivel nem igazán szeretek bajlódni, lévén igen sok és dús hajam van, egy fél élet, mire egyáltalán a feléig eljutok.
- Azért kérlek nyugtass meg, hogy lezuhanyzol, mielőtt akár a kislábujjad körmét is beledugnád a medence vizébe…
Elvégre, nem kéne a szagmintával megakadályozni sem a vizet, sem a benne esetlegesen már fürdőzőket. Némi pimaszkodást immár azért én is megengedek magamnak, és nyilván jó része vérszívás a dolognak, bár én tényleg szorgalmaznám a helyében azt a kellemesen frissítő, szagelűző zuhanyt.

szószám ● Mushuu  Nina 'n' Hero - Úszólecke? 543020205
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-27, 19:22

"This life is like a swimming pool.


You dive into the water, but you can't see how deep it is."

Fogkefével a számban sem vagyok vak, épp csak a szemlegelhető hümmögés mellé a szám szegélyét nem tudom megnyalintani a gyönyörtől, látván a formás fart felém gömbölyödni. A fintort elsőként magamra sem veszem, fel se tűnik, annyira lefoglal egyrészt, hogy habköpő és fröcsögő magyarázattal szolgáljak, másrészt pedig altájékon fegyelmezzem a huncut tábornokot, jelezve számára azzal, hogy egy tál nyálkahalra gondolok hogy egy szál fecske fürdőgatyában nem lenne éppen diszkrét, hogyha véleményt nyilvánítana a női farpofákról.
-Moszom a fogam. Szikálom. Puszolom. Áh! - legyintek mérgesen, amikor rádöbbenek, hogy visszakérdezésére magyarázatul nem találtam egyetlen olyan szinonimát sem, melyet selypítés nélkül ki tudtam volna mondani, fezzel felvilágosítva őt arról, hogy mit is csinálok épp. Mondjuk szerintem látványra egyélrtelmű, de ugyan! Nem minden nőt szeretünk az eszéért, meg ez egy uszoda, az is lehet, hogy a szódásszifont a szemei elől az öltözőben hagyta, s így most egyáltalán nem veszi észre a pók seggén a pattanást, na meg a fogkefét sem, mely habzó számból kifigyel.
Hanyagul megállok egy mosdókagyló mellett, oldalra sercintek egy kecseset, s már épp vállon veregetném magam, amiért ilyen jó nyálkosaras vagyok, amikor feltűnik, hogy a tükröt sikerült lecsulázzam.
- Upsz! - esek neki tenyérrel, hogy letöröljem a foltot, de persze csak még nagyobb maszatot sikerül kreáljak, így végül inkább beveszem a leszarom tablettát és a lányzó felé fordulok.
- Házisár - megakadok a szó közben, mert eszembe jut a tükörben néha felbukkanó sárkány, s diszkréten úgy helyezkedem, hogy ne látszódjak a tükörben. Nem akarok egy nagy gyíkkal szemezni, miközben nőt szédítek épp. - kányka! Cuki. Inkább valami palotapincsi, hogyha muszáj vállati alakot válassz magadnak. - ajánlok alternatívát meglehetős előzékenységgel. Mert nem akaródzik sárkányokról beszélnem sem hallanom.
Sármos vigyort küldök a barna felé, de egyelőre nem kacsintgatok, csak bólintok egy mindentudót.
- Tisztában vagyok vele. Szép kis budoár, bár az én ízlésemnek kicsit rózsaszín, de nyilván erre buktok ti csajok. Amúgy meg láttam ám a fintort! - utalok vissza, midőn épp megfelelő alkalmat találok a magyarázkodásra. - Nem én bűzlök, hanem utánam jött a férfi mosdó szaga. Szerinted miért nem ott mosom a fogam? Valaki akkorát fercintett, hogy a csempék is leestek a falról, s a bűz elűzött egész idáig.
A kérdést hallva elnevetem magam.
- Ennél - mutatok végig magamon - többet csak akkor mutathatnék, ha lekapnám a textilt, de fürödni jöttem s nem akarom kidobatni magam. Persze, hogyha mindenképpen látni szeretnéd, akkor tudok mondani helyalternatívákat! - kacsintok pimaszul. A fogkefét átkapom bal kézbe, majd a jobbomat a csajszi felé nyújtom.
- Hero, amúgy. Ha már így összefutottunk, akkor akár elárulhatnád a nevedet te is. Jössz, vagy mész? - célzok arra, hogy úszás előtt vagy után van-e esetleg. Persze a fürdőruhája vizességéből megállapíthatnám, de mivel nem én viselem, hanem ő, így taperolás nélkül nem tudok infot szerezni. A pofonokat pedig éhgyomorra szintén nem kedvelem, úgyhogy a tipitapitól éppúgy tartózkodom, mint a meztelenkedéstől.

Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-27, 18:18



Hero & Nina

Vannak napok, amikor az a legjobb, amit tehet az ember (haha...) lánya, hogy megpróbálja leporolni magáról a hét eseményeit, és inkább pihen. A magam részéről ma jött el ez a pillanat, lévén a héten immár másodjára sikerült könnyed szívinfarktust kapnom a másik miatt. Nem díjazom a dolgot, kicsit morcosabb vagyok, mint szoktam lenni, de szerintem mindenki az lenne a helyemben. Talpig rózsasziromban ébredtem, mellettem valami helyes szőkével, akiről én semmit sem tudtam, már azontúl, hogy meztelen volt - vak nem vagyok, amúgy jól nézett ki. Na meg rajtam sem tengett túl a ruhadarabok száma, de ezen gyorsan változtattam, a szőkét meg kitessékeltem. Nekem semmi szükségem nem volt rá, a másik pedig már megkapta, amit akart. Éljen.
Inkább akkor ellébecolok a fürdőben, úgyis némi megmagyarázhatatlan szimpátiával viseltetek az ott dolgozó leányzó iránt. Azaz alapvetően mindenkinek megadom a pozitív kezdés lehetőségét, de ő valahogy más. A lényeg, hogy kedvelem, és olykor jól elbeszélgetünk. Mintha, nem is tudom, réges-régen ismernénk egymást. Olykor elkapnak ilyen megmagyarázhatatlan érzések, de mindig arra fogom, hogy biztosan a másiknak akadhatnak emlékei egyes emberekkel kapcsolatban.
A női öltözőből nyíló mosdóban fogtam fel éppen a hajamat, a törcsi közben lecsusszant a derekamról, s amikor végeztem, éppen lehajoltam az említett darabért, kevésbé képesebbik, inkább formásabbik felemet meresztve az ajtó felé, s mit ad isten, éppen nyílik az ajtó. Nem nagyon foglalkoztam vele, mert nyilván nőre számít az ember a női öltözőben.
Ennél nagyobbat aligha tévedhettem volna. Nem elég, hogy nem nő, nagyon fura is volt mellé a fogkefével a szájában, mintha részéről mi sem lenne természetesebb, és ettől persze a szájából elhangzottak elég furán vették ki magukat.
- Hogy mi?
Aztán csap meg a felőle vagy belőle áradó kellemetlenség, ami valljuk be, eléggé facsarja a virágillathoz szokott nózimat. Meg éles párhuzamban áll azzal a kellemes aromával, ami engem leng körbe.
- Huhh...
Nem vagyok ám ennyire tapintatlan az esetek nagy százalékában, de a mai nap nem indult valami fényesen, és a női mosdóban rám törő férfi bizony nem a jobban alakulás irányába tereli a dolgot.
- A világért sem szeretném a házisárkányt játszani, de ez a női mosdó.
Mutatok rá a meglehetősen egyértelmű tényre, de ne úgy tűnik, mintha ez annyira zavarná. Talán pontosan tudatában van a dolognak.
- Remélem, nem valami mutogatós szatír...
Azzal összébb húzom magamon a törülközőt. Szerintem szerencséje van, hogy csak én vagyok itt jelen pillanatban, és a köz felháborodása helyett csak az enyémet vívja ki. Bár, kötve hiszem, hogy bármelyik olyan nagyon érdekelné.

szószám ● Mushuu  Nina 'n' Hero - Úszólecke? 543020205
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-26, 22:27

"This life is like a swimming pool.


You dive into the water, but you can't see how deep it is."
Nem szeretem a kutyákat. Büdösek, bolhásak és örömükben bokán is pisilnek. Pfujj! De a morgásukat azért elég gyakran utánozom, mint például ma reggel is, amikor csipás szemeim sörzsölgetése közben a fürdőszobába ballagva a zuhanyból nem friss, üdítő és tiszta víz zubogott álmos hab testemre, hanem rozsdás csőtrutyi. Mondanom se kell, hogy nem sikerült megtisztuljak, sőt! Mi több úgy összemocskolódtam, mintha egy hétig kint fetrengtem volna a vadászles alatt valami rókalyukban. És vizesen még hagyján volt, de rám száradva a rozsdás rettenet olyan látványt kelt, amit nem óhajtok a tükörben nézegetni. Meg amúgy is! Mostanában kerülöm a tükröket, mert az a rühes sárkány mindig ott kamillázik rám, s már kezdek elbizonytalanodni, hogy én álmodom a dögöt, a dög engem vagy komoly anyagot szívok saját tudtom nélkül, ami ilyen halukat okoz. No, de egy szó, mint száz: sürgősen fürdenem kell, mert ma még randim lesz egy csinos bögyössel, szóval nem szeretnék úgy szaglani, mint valami csatornaszökevény.
Első gondolatom szerint Mulanékhoz kéretőztem volna át zuhanyozni, de eszembe jutott, hogy az talán mégis egy kicsit idétlenül venné ki magát. Mi van, ha Shang beállít látogatóba, hogy egyeztessenek valami vadászstratégiát, én meg előlibbenek egy szál törcsiben? Így is eléggé rezeg a léc Shang és köztem, nem akarom még jobban kihúzni a gyufát. Jobb, hogyha teljesen szakszerűen csak vadász-menetfelszerelésben lát, s nem alulról öltözve, felülről meg mezítelenül. Pláne nem a Fa család fürdőjében. Úgyhogy nem maradt más hátra, mint előre: irány a nyilvános fürdő.
Az illem kedvéért talpig fecskében, tangapapucsban és vállamon hanyagul átdobott törülközővel slattyogok a folyosón az öltözőkből a mosdók felé. Számból félig habzó fogkefe lóg ki, így füttyögni nem tudok, de majdnem csukott szájjal dudorászni igen. A hitetlenkedő vagy rosszalló pillantások gazdái irányába csak kacsintgatok egyet kettőt, de különösebben nem foglalkoztat a nyomoruk. Fürdeni jöttem, s a reggeli zuhany mellé a szájhigiéném is jár, nem fogok kirohadt fogakkal illatozni, mert az semmivel se lenne jobb, mint bűzölögni ezer wattos és hófehér fogsorral.
Befordulok jobbra, majd veszek egy kanyart balra, végül bevágódom a férfimosdó ajtajá, hogy aztán azzal a lendülettel forduljak is ki onnan, s lenyelve pár öklendést meg egy adag mentolos fluuridot inkább a szomszédos ajtót nyissam ki magam előtt.
- Nudalom, szak medmoszom a fogszolom ész itt sze vadok! - hűtöm le a pisakáló női kedélyeket, ha esetleg volnának odabent. Igen, tudom. Ez a női vécé. De mivel ajtó mögött pössentenek nekem pedig csak egy csap kell, ahová köphetem a fogkrémet, szerintem nem zavarjuk egymást. Itt legalább úgy tűnik igaz a mondás: a nők még üríteni is rózsaillatút szoktak.
Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty2021-02-26, 21:55

Nem eszem több feneket!
Nina (Te Izéhozé) && Hero (Mushu)

Vendég
Vendég
Anonymous

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
TémanyitásNina 'n' Hero - Úszólecke? Empty

Ajánlott tartalom

Nina 'n' Hero - Úszólecke? Empty
 

Nina 'n' Hero - Úszólecke?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» hana & junjie✦ you're my hero
» Dorian Onasis - Zero to Hero
» Csajok egymás közt - Kayla & Nina