Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Felix Wright
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFelix Wright Empty2021-02-28, 12:08

Felix Wright
Play by: Dylan O'Brien



Becenév
egyszerűen Felix
Mesehõs
Eric (A kis hableány)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Halász
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Minden egyes nap ugyanolyan, mint az összes többi. Felkelek, Hook-nak eladom a halakat, elindulok pár matrózzal a tengerre, napnyugtakor hazaérünk a kikötőbe és végül a lakásomon lévő ágyon várom meg a reggelt. Ez ismétlődik már hosszú ideje. Nem is emlékszem, hogy másképp lenne.  Nem bizony… és ha valaki esetleg megkérdezné, akkor a válaszom, hogy nem… nem unalmas ez az élet. Nem véletlenül foglalkozok a halakkal, valahogy jobban szót tudok érteni velük. Egyébként jó hallgatóság. Amikor éppen olyan érzésem van, hogy rám tőr a magány, akkor a kifogott halakhoz szólok pár szót. Tudom, eléggé furcsa lehet… de nem ment el az eszem. Természetesen nem… valóban csak a magány váltja ki belőlem. Úgy érzem, mindenem megvan. Valamilyen szinten jól fizető munka… Hook-kal üzleti kapcsolat van köztünk. Viszonylag jól is fizet, bár van egy olyan sejtésem, hogy többet érnek a halak, mint amennyit ad értük, viszont amíg fizet, addig nem panaszkodom. Van két lakásom, az egyik nem messze a kikötőtől, a másik pedig nyilván a hajóm… Melody. Igen, imádom a hölgyet… igaz már nem mai darab, de még jól bírja a megpróbáltatásokat. És persze nem utolsósorban ott van a panoráma is, ami a munkához társul. A napkelte, illetve a napnyugta látványa egyszerűen mesés, mindennap gyönyörködök bennük. Tehát nem panaszkodhatok, bár szívesen megosztanám ezt valakivel. Valaki olyannal, akit a társamnak nevezhetek. Egy ember… pontosabban megfogalmazva egy nő, akit a szerelmemnek mondhatok. Akivel leélhetek egy életet jóban és rosszban. Igen… ez az egy hiányzik az életemből. Sajnos ez egy álom marad csupán… és csak remélni tudom, hogy egyszer eme álom megvalósul.

***

Azt mondtam volna, hogy minden egyes nap olyan, mint a többi? Tévednem kellett… egyik este váratlan esemény történt. Erre szerintem senki sem tudott volna felkészülni. A hajón ülve nézegettem a csillagokat, elmerengtem a teljes képben, ami elém tárult. Közben le-lepillantottam a Ticking Crocodile-ra. Láttam, hogy zárás után is betévedt pár vásárló, szerencsétlen Kapitány üzletébe. Mosolyogva figyeltem igaz, de egyben sajnáltam is. Az ott járkáló emberek közül az egyik gyanúsan a móló felé vette az irányt. Amint megláttam, a hajó végében próbáltam elbújni, hogy ne vegyen észre. Egyre csak közelített, majd az én bárkámnál állt meg. A sötétben nem teljesen lehetett látni, hogy éppen mit csinál, viszont valamit a halakkal kezdett el babrálni. Azzal a lendülettel felpattantam a rejtekhelyemből és határozottan haladtam felé. Megijedhetett, vagy nem tudom, de kapkodni kezdett és így a hálót elvágta, aminek a következménye az volt, hogy szinte az összes hal kiszabadult. Két-három darabot sikeresen megszerzett és azzal futott el. Menekülés közben, megbotlott és a késével levágott egy darabot a ruhájából. Olyan gyorsan szaladt, hogy nem tudtam utolérni, viszont azt a textil darabot megőriztem magamnak. A rablót figyeltem, ahogy egyre csak távolodott, majd a Horgászüzlet mellett egy női alakon akadt meg a tekintetem. Nem láttam ki lehetett, csak a haja volt az, ami elvonta a figyelmemet. A vörösen fénylő haja egyszerűen káprázatos volt, sajnálatomra csak pár pillanatig tudtam gyönyörködni benne, mert elindult a tolvaj irányába. Időm sem volt odakiáltani hozzá, vagy éppen bármit is csinálni… így már kettő rejtélyt kell megoldanom… a rablót és azt a lányt megtalálni.

***

Másnap reggel eléggé rosszkedvűen ébredtem. Érthető is, mivel a tegnapi fogásnak lőttek… így az abból befolyó bevételnek is búcsút mondhatok… A hajón ténykedtem, legalábbis az elvágott hálót eltettem, hátha fel lehet használni bizonyítéknak, persze a ruhadarab mellett. Majd egy másik hálót vettem elő, szerencsére volt pót… gondoltam olyan esetre, ha véletlen elszakad, vagy hasonló dolog történik… vagy esetleg egy őrült jön, aztán megrongálja… a lényeg, hogy volt másik. Viszont ez az utolsó darab… szóval, majd be kell ugranom Hook-hoz, hogy vásároljak tőle párat…
Nem telt el fél óra sem és a Kapitány szépen lassan odaért a hajómhoz. Mint mindig hozta is a fizetséget a friss halakért, ám rossz hírrel kellett szolgálnom. – Lenne egy kis gond. – Az idegesség miatt nagyot nyeltem… – Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de az érméket jobb lesz, ha elteszed. – Néztem rá, és talán összezavarhattam egy kicsit a mondandómmal… de nem akartam rögtön azzal kezdeni, hogy nincs mit eladnom neki…

Képességem

✦Amint visszatérnek az emlékeid, rájössz, hogy kiváló táncos vagy: még ha ez talán "ciki" is így első hallomásra, hidd el, bárkit leveszel vele a lábadról!
✦Az éneklésben is szuper vagy, a hangod egyszerűen mesés. A hangoddal megbabonázhatsz másokat, hogy azt tegyék, amit szeretnél.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Shouta

Fedora

Nem szórt rá senki csillámport


Evangeline Snow and Balthazar Doherty csillámport hintett rá


Felix Wright
Herceg
Herceg
Felix Wright
Mesehõs :
Felix Wright Tumblr_psfw4movbf1wqo9d3o1_400
A Kis Hableány
Eric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
Dylan O'Brien
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Nem tudom hol, hol és mikor,
Valahogy visszahúz a szívem
Felix Wright Tumblr_nrwsbdFXLY1tjeclto7_400
Hidd el nekem, tiéd leszek
Vár rám a Föld!
A tükör mögött :
Fedora

Felix Wright Empty
TémanyitásFelix Wright Empty2021-03-01, 16:13

Csillámporos üdvözlet illet téged
Felix Wright ✦ Eric


„Kis szíve csak érted ég, talán nem is kell kérned.”

Kedves Felix!

Ne haragudj, hogy így megvárattalak, kicsit belemerültem a mesés mémek vadászatába és elment az idő, de... tudom, hogy te sosem haragudnál rám! Felix Wright 3375341651 Nyugi, nem élek ezzel vissza! Szóval... ami téged, a lapodat illeti és magát a történetet, helyesbítve jeleneteket, amiket elénk tártál...  Felix Wright 2359898509 Azt kell mondjam, csodás lett! Felix Wright 2108006646  Felix Wright 841472469 Mindig mondom, hogy mennyit fejlődtél és mennyire jól írsz a kezdetekhez képest, és minden egyes írásod után egyre jobb vagy! Felix Wright 2607835867 Eric stílusa tökéletes lett és nagyon kíváncsi vagyok, miképp áll neki majd a nyomozásnak a tolvaj és a különleges lány kapcsán. Felix Wright 3375341651 Az az érzésem, hogy azzal a vöröskével még jóól össze fogsz gabalyodni... talán az álmod beteljesülése közelebb van, mint hinnéd? Felix Wright 1115489239


Foglalózni ne felejts és szaladj, már várnak rád! Felix Wright 2426842179







The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright csillámport hintett rá


Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Felix Wright Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Felix Wright Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Felix Wright Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Felix Wright F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Felix Wright Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Felix Wright Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Felix Wright Empty
 

Felix Wright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Felix
» Have you ever seen the rain? Felix & Dee
» Félix Madrigal
» Where did the fish go? - Felix & Richard
» First meeting - Laeriel & Felix