Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Rashaude Anwar
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásRashaude Anwar Empty2021-03-02, 11:04

Rashaude Anwar
Play by: Mena Massoud



Becenév
"Dean"
Mesehõs
Aladdin (Aladdin)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Tolvaj
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Tudod milyen az igazi félelem, vagy hajszál híján a kilátástalanságba süllyedni, esetleg a túlélésért való küzdeni akarás? Nem? Azt kell mondanom, hogy szerencsésnek érezheted magadat. Legalábbis ezerszer jobb helyzetben vagy, mint én. Nem kell azon aggódnod, hogy mi kerül az asztalra… vagy vajon mit fog hozni a holnap. Szerető családban élsz és kimondhatom, hogy hozzám képest mindened megvan. Persze… mindenki jobb életre vágyik, viszont gondolj bele abba… igen, lehetne jobb, de ott az ellenkezője is… tehát akár lehetne sokkal rosszabb is a helyzet. Szóval, csak arra kérlek, becsüld meg mindazt, amid van.
Ha a kérdésre mégis Igen, volt a válaszod?... Nos… csak annyit mondok, hogy kitartást. Talán közel olyan helyzetben lehetsz, mint én… annyi különbséggel, hogy van családod, illetve nem kell lopnod ahhoz, hogy életben tudj maradni. Jól gondolom, ugye? Ettől függetlenül erősnek kell lenned, sőt sokkal erősebbnek bárki másnál. A világunk egy kegyetlen hely és ezt mindenki a saját bőrén tapasztalja meg. Nem adhatod fel. Nem szabad, hogy az őrület teljesen eluralkodjon rajtad. Nem. A sokadik padlóra kerülés után is talpra kell állnod és igenis meg kell mutatnod, hogy képes vagy rá… Persze, tudom… könnyen beszélek… hiszen eladtam a lelkem… nem küzdöttem eléggé és a könnyebbik utat választottam… Nem vagyok rá büszke. Azonban… te ne legyél olyan, mint én… ne kövesd az én példámat. A tolvaj lét nem olyan rózsás, mint azt gondolnád… mert hiába szerezhetek meg magamnak bármit, amire csak vágyom… egy rossz mozdulat, döntés, vagy akár egy ballépés és már a hűvösön végzem… khm… vicces. Itt mindig hideg van… tehát jóformán, az egész város egy jégbörtön… lényegtelen ez most… Mindenesetre, ne juss el idáig… élj, küzdj tovább és ne add fel soha. Az igazi túlélők, így tesznek.

***

Amióta az eszemet tudom, mindig is így éltem… egy tolvaj vagyok, mondjuk ki. Az időjárás miatt az utcán nem sok mindent lehet ellopni, viszont emiatt kifejlesztettem a betöréses módszeremet. Kisebb üzletek lettek a célpontjaim. Mindig megszerzem azt, amit akarok. Muszáj ily módon cselekednem, mivel valahogy életben kell maradnom… Pontosan ezért végzem a dolgomat álruhában, és ha esetleg elkapnak egy rövid időre? Akkor sem fedem fel a valódi kilétemet. A nevem Dean. Csak ennyit mondok. A teljes nevemet nem használom… az azonnali lebukással járna. Nem bizony. Alapból, aki ismer, persze nem sokan, az a „tolvaj nevemen” szólít. Így könnyen rejtve tudok maradni.

Egyik nap rám mosolygott a szerencse. Sétáltam az utcán és a pékség közelében, a friss kenyér illata csapta meg az orromat. Vágytam arra, hogy a számban érezhessem az ízét. Nem haboztam hát, a sikátorban elbújva vártam az alkalmat, hogy lecsaphassak pár cipóra. Mikor az eladó eltűnt a pultból, befutottam az üzletbe és leemeltem két kiló kenyeret. Hónom alá raktam és futottam is ki, vissza a sikátorba. Nevettem egyet, hogy milyen egyszerű volt a dolgom. Visszanéztem az üzletre, majd hirtelen valaki hátulról megfogta a vállamat. Meglepődtem, ezáltal el is ejtettem a zsákmányt… havas lett. Igyekeztem felkapni mindkettőt. Letisztítottam, majd az idegenre meredt a tekintetem. Hádész volt az. Bemutatkozott és egy ajánlattal fordult hozzám. Konkrétan választásom sem volt, arra kért, hogy csatlakozzak hozzá, legyek az embere… ha nem teszem, akkor feldob a rendőrségen… Kénytelen voltam elfogadni…

Így lettem „hivatásos” tolvaj. Azért említettem szerencsésnek a dolgot, mivel így lett saját lakásom és persze valamennyi fizetést is kapok, azért cserébe, hogy információval látom el a kedves főnököt. Két legyet ütöttem egy csapásra, szóval nem panaszkodhatok. A szervezet tagjaként megismerkedtem Balto-val. Ő már régóta Hádész-nak dolgozik, legalábbis a beszélgetéseink alapján ezt szűrtem le. A hangjából érződött, hogy legszívesebben megpattanna erről a helyről. Az egyik rablásánál viszont be is bizonyosodott számomra, hogy ez így van. Megfigyeltem őt munka közben, és egyszerűen képtelen volt kirabolni a gyógyszertárat. Ezt próbálom eltitkolni Balto elől, hogy láttam a „kudarcát”, illetve legfőképp Hádész elől, mivel nem szeretném, ha konfliktus alakulna ki közöttük.

Időközben Hádész rám bízott egy nagyon fontos feladatot. A szervezethez nemrégiben csatlakozott nőszemélyt kellene megfigyelnem. Valamiért nem bízik benne, amiért meg tudom érteni. Nekem sem szimpatikus… van benne valami, ami megköveteli a tisztes távolságot. Gondolkodás nélkül vállaltam el a feladatot. Remélem, ki tudom deríteni, hogy mit tervez a főnök ellen, már amennyiben szándékában áll ilyesmit tenni…

Apropó, ha kicsit visszakanyarodunk Balto-ra, nos… valamilyen szinten megértem az álláspontját. Nagy valószínűséggel Jenna miatt nem akarta kirabolni a gyógyszertárat. Át tudom érezni… hasonlóképpen viszonyulok a teaházhoz. Annak az épületnek a rabja vagyok. Az összes munkámnak a menekülési útvonalát úgy tervezem meg, hogy mindenképpen elhaladjak mellette. Egy pár percre mindig megállok az ablak előtt és egy gyors pillantás erejéig bekukucskálok, hogy láthassam őt. Igen… Őt. A nőt. Eleinte csak ennyiről volt szó. Azután egyre több alkalmat kerestem, hogy találkozhassak vele. Azt lehet mondani, hogy törzsvendég lettem. Mindennap legalább egyszer beülök meginni egy csésze teát. Az összes fajtát megkóstoltam már, de az örök kedvencem a Jázmin tea. Valamiért ez a név nekem sokat jelent. Ráadásul, a tulaj közelében mindig melegség fog el. Még sosem éreztem ilyet. Ez az lehet, amire gondolok? Szerelem? De hiszen, nem is ismerjük egymást. Mégis ez az érzés, nem hagy nyugodni, pont ezért hajt a kíváncsiság… meg akarom ismerni. Már csak lépnem kellene felé és egyáltalán megszólítani. Hmmm… talán egyszer. Talán lesz annyi bátorságom, hogy megtegyem az első lépést…

Képességem

✦ Képes vagy szőnyegen repülni - csak meg kell találnod hozzá a megfelelő szőnyeget, ami ott lapult végig az otthonodban.
✦ A másik képességed: Dzsini úgymond a Te szövetségesed. Mindent megtesz neked, amire megkéred. Csak meg kell találnod azt a lámpást, megdörzsölni és persze neki is fel kell ébrednie a 4 éve tartó "álmából".
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Shouta

Fedora

Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope and Balthazar Doherty csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Rashaude Anwar Aladdin
Rashaude Anwar Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Rashaude Anwar Original
The Thief
Fedora

Rashaude Anwar Empty
TémanyitásRashaude Anwar Empty2021-03-03, 22:13

Csillámporos üdvözlet illet téged
Rashaude Anwar ✦ Aladdin


„If Only They'd Look Closer...”

Kedves Aladdin!

Néha igazán azt kívánom, hogy lehetne még olyan gyermeteg az elmém, hogy elhiszem, hogy tényleg valóságos lehet a repülő szőnyeg, de a világ kegyetlenül lerombolta ennek a lehetőségét. Bár így visszagondolva nem is tudom miért hittem, hogy ez valóságos lehet.  Rashaude Anwar 2440508350
Nagyon imádtam a lapodat, ahogyan felépítetted saját magadat, hogy mégis miként éled meg a hétköznapjaidat, amelyeket talán sokkal nehezebben, mint mindenki más..  Rashaude Anwar 554922804 Emellett pedig tökéletesen bemutattad a karakterkapcsolataidat is és mivel a többségük már jelen van sorainkban azt hiszem, hogy nem fogsz túlzottan unatkozni.  Rashaude Anwar 321849167
Az is idő kérdése, hogy megérkezzen hozzánk a leányzó, akin akaratlanul is megakadt a tekinteted.  Rashaude Anwar 3375341651
Remélem, hogy idővel majd sokkal jobban alakul a sorsod, hiszen lehet, hogy tolvaj vagy, de koránt sem azért, mert unatkozol vagy egyebek, hanem azért küzdesz minden áldott nap, hogy megélhesd a következőt.  Rashaude Anwar 4028024232
Nem is tartalak fel tovább indítsd be a szálaidat, de előtte még gyorsan foglalózz egyet.  Rashaude Anwar 1298976811

Jó szórakozást kívánok.  Rashaude Anwar 321849167



Vendég
Vendég
Anonymous

Rashaude Anwar Empty
 

Rashaude Anwar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I know your secret - Balthazar & Rashaude
» Conversation - Seraphin & Rashaude
» Kyra & Rashaude - Night robbery
» The thief and the beast! - Maverick & Rashaude