Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-10-03, 00:24

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny JPbm1tY
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-08-31, 21:20


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
Nem tudom, hogy mégis ki lenne akkora idióta, hogy ne venné jó szívvel minden egyes dicsérő szavát Jess-nek. A mosolya mondjuk már alapból egy bónusz, mert szinte azt akarja elérni az emberrel szemben, hogy ő maga is tükrözze az arckifejezését, vagy vele együtt nevessen. Valamennyire azért örülök, hogy ennyire pozitív irányt vett a kettőnk kapcsolata és nem akarjuk egymás fejét leharapni a helyéről. Meg aztán, ha nem is jönnénk ki egymással nem hiszem, hogy sok kedvem lenne új partnert keresni magamnak. Mindegyik kapcsolatba időt és energiát kell fektetni így felesleges lenne egy újba belekezdeni ahelyett, hogy ezt próbálnánk megoldani. De persze vannak olyan végletek, ahol nem érdemes próbálkozni.
- Csak alkohol nem. - Mondjuk, ha valamit soha nem kísérelnék meg az nem más, mint az ittas vezetés. Az oké, hogy magadban szíves örömest tennél kárt, de másban is az már egy teljesen más kérdés. - De amúgy erről jut eszembe megünnepelhetnénk akkor egy ital keretében, hogy örökre a nyakadon maradtam. Vagy lehet gyászünnepség is. Mindkettő esetében elég nagy főszereplő a pia. - Mivel már elmondta, hogy egyáltalán nem tartja rossz dolognak, hogy társak maradunk és nem tervezem leváltani semmilyen formában sem valószínűleg köze sem lesz gyászünnepséghez, de ettől még igen csak reménykedem, hogy sikerül egy újabb kellemes megjegyzést halásznom magamnak.
- Még szép! - Hamar magamhoz kapom a kulcsomat, majd minden ajtót kinyitva neki beleértve az autóét is szállok be majd a kocsiba.
Áthajolva előtte nyúlok a biztonsági övért, hogy bekapcsoljam neki, amit nem is értek, hogy miért teszek tekintve, hogy ezt ő is ugyanúgy meg tudná oldani.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-08-26, 10:49


Nathaniel && Jessamine

Nick Wilde && Judy Hopps

Felnevetek. Nem tudom, mikor változtak meg iránta az érzéseim, de az biztos, hogy a humora sokat tett hozzá és persze az a fene nagy önbizalma. Nem reagálok szavakkal, csak mosolygok végül rajta. Hangoztassam minden nap, mennyire fontos? Nem tudom, valójában mit reagálna rá, ha tényleg megtenném. Lehet, előbb-utóbb leesne neki, hogy többet jelent nekem? Vagy csak elkönyvelné annak, hogy ő kérte és ezért mondom neki?
A szoros ölelése nagyon jólesik és elnyújtanám, de nem lehet. Ha túlzásba esnék, akkor tényleg könnyen lebuknék előtte az érzelmi-pakkommal.
- Nem muszáj kávét inni, lehet az tea is vagy üdítő – Mosolygok, miközben megvonom a vállam. Rajta múlik, lelépünk-e járőrözni, vagy sem. Mikor belemegy, a mosolyom még szélesebbé változik egy pillanatra, majd megemberelem magam. – Rendben! – Magamhoz veszem a mobilom, majd újra Nate-re nézek. – Vezetsz? – Ha igenlő választ kapok, abban az esetben nem kezdem el keresgélni a saját kulcsom az autóhoz, csak odalépek mellé és ha készen áll, el is indulok ki az irodánkból.

158 words ✦ aláfestõ ✦ note: ravasz buta róka Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 841472469    



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-07-07, 01:24


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
Lehet, hogy a kettőnk kapcsolata nem indult túl fényesen, de ettől függetlenül még nem cserélném el semmire. Minden kapcsolatnak megvannak a maga kihívásai, ahogy a partnerségnek is. Úgyhogy, ha rajtam múlik tőlem már nem szabadul, akármi is legyen az oka a kezdetleges tiltakozásának.
- Akkor kérem szépen ezt minden nap hangoztatni, hogy jobban érezhessem magam tőle. - A bókokból soha nem lehet elég. Én pedig kifejezetten szeretem, ha valaki simogatja az egómat, ha ez a személy pedig pont Jess lenne, akkor annak azért talán még egy kicsivel jobban is örülnék. Nem hiába ölelem magamhoz szorosan, amikor lehetőségem adódik majd fel is emelem a talajtól, aminek köszönhetően fel is nevet, ami furcsa dolgokat éreztet velem és nem tudom hirtelen hova tenni őket, de pont ezért nem is akarok elmerülni bennük.
- Koffeinmérgezésre fel? - Bökök a kávés pohara felé. Mondjuk egy kávé még igazán nem a világ vége. Még egy meg aztán megint csak nem. Talán az ötödik után éreztem egyszer, hogy a szívem a szokottnál hevesebben ver. De ha jobban belegondolok lehet, hogy Jess volt az oka. Hihetőbb kiváltó ok lenne, mint mondjuk a tömény koffein, amit magamba öntök szüntelen, mert nem tudom visszafogni magam. - De benne vagyok menjünk járőrözzünk egy kört aztán beülhetünk egy kávéra addig úgy is kikopik belőlünk ez az adag. - Magam ismerve valószínűleg abban a pillanatban, hogy kilépünk a rendőrőrsről. Sajnálatos módon még mindig nem hajlandó senki sem vénásan a szervezetembe juttatni a koffeint így a hatása sem olyan erőteljes, mint azt szeretném, vagy amire szükségem lenne.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-07-02, 22:58


Nathaniel && Jessamine

Nick Wilde && Judy Hopps

Igaza van, de azt hiszem, akkor nem feltétlenül érti, mi volt nekem a problémám. Nem vele volt bajom, hanem azzal, hogy senki sem kérdezett meg arról, nekem megfelel-e ez a változás. Fel is mondhattam volna akkor és tudom, hogy a főnök nem ezt akarta volna. Talán meg is próbált volna visszatartani valamilyen módon, hiszen nem voltam és nem is vagyok béna abban, amit csinálok.
A visszakérdezése váratlanul ér, nem is tudom, hirtelen mit mondhatnék. Zavartan nézek félre, majd vissza rá és aprót biccentek, jelezve, hogy elég.
- Több, mint elég – Válaszolom némileg halkan, majd nagy levegőt veszek. Bóknak szánom, amit mondok, de nem tudhatom, ő minek veszi.
Nem bírok magammal, átkarolom és megölelem. Ha rajtam múlna, rövid lenne és gyors, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni egyikünket sem, de mégis ő az, aki hosszabbra nyújtja, sőt, felhúz a székből és még fel is emel, ami meglep. Szorosabban kapaszkodok belé és még fel is nevetek a gesztusra.
- Én nem foglak elzavarni! Soha. – Teszem hozzá, mintegy nyomatékosítva, hogy mennyire fontos nekem. Mármint, nyilván az, hogy a partnerem maradjon és még véletlenül sem akarok olyasmit sugallni, hogy többet jelentene nekem. Pedig így van. Az együtt töltött idő megváltoztatott bennem valamit, amit nem kellett volna. – Akkor akár el is mehetnénk innen. Úgy értem, járőrözés a városban, meg közben beülhetnénk valahova egy kávéra, vagy ilyesmi – Vetem fel ötletként, majd zavartan félrepillantok. – Persze, ha nincs kedved, nem gond. – Nem akarok semmit sem erőltetni nála.

239 words ✦ aláfestõ ✦ note: ravasz buta róka Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 841472469    



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-06-24, 12:03


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
- Attól, hogy nem dolgoztál még mással nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz. A dolgok változnak az életben, ha akarod ha nem. - Bár remélem, hogy a jelenlegi állapotunk nem változik, mert nem hiszem, hogy képes lennék elviselni még egy beszoktatási időszakot valakivel. De vannak változások az életben, amelyeket akármennyire sem szeretnénk mégis megtörténnek. Mint a tény, hogy időközönként egy róka néz vissza rám a tükörből, amely azért valamilyen időközönként igazán hozzásegít engem ahhoz, hogy felébredjek egy kicsit. De miután a villámszerű ébresztésem kimerült ugyanolyan fáradt vagyok így mondhatni hálás vagyok a kávéért, amit hozott nekünk.
- Miért én elég vagyok? - Amennyire fényezte a többieket hozzájuk képest én sem vagyok túl nagy szám. Egy kezdő vagyok, aki az ő szárnyai alatt bontakozott ki többé-kevésbé. mondhatnánk azt is, hogy kevesebbet érek, mint ő, mert nem merném azt mondani, hogy megütöttem az ő szintjét. Vannak olyan képességei, amelyeket nem lehet eltanulni. Azt hiszem sosem leszek annyira empatikus, mint ő.
Ahogy magához húz egy pillanatra meglepődöm. Persze élveztem az agyát húzni a közelségemmel, de nem gondoltam volna, hogy ő lesz majd az, aki átlépi ezt a képzeletbeli határt, amely eddig kettőnk között lebegett, de nem időztem sokáig hamar viszonoztam az ölelését egészen annyira, hogy felhúztam ültéből és kiegyenesedve még sikerült annyira felemelnem, hogy a lábai is elhagyják a talajt. Ha már belementünk menjünk bele nagyon. Aztán még lehet ettől is teljesen zavarba jön. - Nem megyek sehová míg nem zavarnak. De lehet még akkor sem. - Ahogy elhúzódik tőlem akarva-akaratlanul is széles önelégült mosoly ül ki az arcomra. - Azon kívül, hogy valamilyen formában el kell érjük, hogy ébren maradjak semmi. Legalábbis nem tudok róla. - Lehet, hogy valahol van valami a napirenden csak az agyam annyira álmos, hogy nem igazán fogta fel az információkat.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-06-01, 10:11


Nathaniel && Jessamine

Nick Wilde && Judy Hopps

Meg sem lep, hogy emlékszik. Tudom, hogy az egész szitu gáz volt, leginkább miattam.
- Jobb lenne elfelejteni – Motyogom neki félrepislogva, majd rá. – A duzzogásom amúgy sem neked szólt, hanem a főnöknek, aki meg sem kérdezett semmiről. Nélkülem, vagyis helyettem eldöntött valamit. Még ha joga is van hozzá, egyáltalán nem volt fair, hiszen én mindig is egyedül dolgoztam, sosem valakivel párban – Magyarázom teljesen feleslegesen, hiszen már mindegy, mi volt régen. A múlton úgysem tudunk változtatni, így miért kellene róla túl sokat beszélni?
Látom, hogy a kezemre néz, de ennek ellenére sem húzódom el tőle.
- Sosem lehet tudni, mit gondol a másik. Sosem lehetek teljesen biztos benne, hogy elég vagyok neked, mint társ. – És ez igaz. Nem tudhatok semmit biztosra, mert nem látok bele a jövőbe. És őszintén? Nem is akarok. A jövő rejtély, a ma ajándék, a múlt történelem. Legalábbis, azt hiszem, így szól ez a fura mondás, bár a sorrendben sem vagyok biztos. Logikusabb lenne a múlttal kezdeni, aztán a ma, végül a jövő.
Mély levegőt veszek, majd hagyom, hogy legyőzzön az ölelési kényszer és odahúzom magamhoz, hogy átkarolhassam.
- Örülök, hogy nem mész el, Nathaniel! – Ha nem is érti, mire fel ez az ölelkezés a részemről, nem baj, nekem erre most szükségem van. Elengedem néhány hosszabb másodperc után és megköszörülöm a torkomat. – Szóval, van valami életbevágó ügyünk mára? – Az asztalomon levő papírmunkán kívül, ami közel sem életbevágó, persze.

231 words ✦ aláfestõ ✦ note: ravasz buta róka Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 841472469    



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-05-27, 12:49


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
Szórakoztató volt játszadozni vele, de nem is tehettem volna meg ezt, ha nem kezdi el kerülgetni a forrókását. Mármint rákérdezhetett volna, hogy mégis mik a terveim, de persze azt is megértem, hogy valószínűleg félt a választól. Pedig annyira már ismerhetne, hogy nem gondolkozom ennyire előre a jövőben így meg sem fordult, hogy lenne lehetőségem arra, hogy partnert váltsak. Meg aztán minek tenném, ha úgymond már bevált az egyik? Ez sem indult olyan fényesen úgyhogy kétlem, hogy a másikkal túlságosan nagy sikerem lenne. Nem vagyok könnyű eset és ezen szerintem senkinek nem kell meglepődnie.
- Még tisztán emlékszem a kis duzzogásodra. - Azt hiszem sokkal inkább a felettese ellen szólt a kis lázadása, mint személyesen ellenem tekintve, hogy nem az én döntésem volt, hogy mellette kössek ki. De valakin ki kellett töltenie a benne felgyülemlett feszültséget és erre remekül megfeleltem. Talán a legjobban, mint életemben bármi más szerepre.
A tekintetem egy pillanatra a karomat megragadó kezére terelődik, majd újra az arcát kezdem fürkészni immár valamivel szélesebb mosollyal az arcomon.
- Mégis miért mennék el? Jól kijövünk, vagy nem? - Szándékosan nem húzódom el tőle. Bár talán jobb lenne, ha megtenném mert még a végén annyira zavarba hozom a közelségemmel, hogy lefordul a székről helyben. - Addig szórakoztató igazán amíg még ilyen hatással van rád az egész. - Nem hiszem, hogy valaha eljutnánk arra a pontra, hogy ne tudnám zavarba hozni vagy az idegein táncolni. Az lehet, hogy módszert kellene váltanom, de kétlem, hogy eljönne az a pillanat, hogy ne járnék sikerrel. Bár nem mondanám, hogy nem okozna valamilyen örömet, ha egyszer tényleg eljutnánk arra a pontra, hogy már bízik önmagában annyira, hogy ne legyek rá ilyen hatással. Emelném a képzeletbeli kalapomat előtte tisztelgésként.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-05-20, 01:31


Nathaniel && Jessamine

Nick Wilde && Judy Hopps

Nyilván csak én vagyok az, aki mérhetetlenül ostobának érzi magát. Nathaniel legalábbis nem úgy néz ki, mint aki furán érezné magát, sokkal inkább jól szórakozik. Vagyis gondolom. Mindig húzzuk egymás agyát, de néha, mint most is, nem örülök neki, mert engem komolyan érdekelt, hogy mik a tervei. Jó, aláírom, hogy én sem voltam valami egyenes, mikor megkérdeztem. Tehát ilyen szempontból még jogos is, hogy úgy viselkedik, ahogy. Aprót nyelek.
- Nem tudhattam, mennyire ragadt meg benned mélyen a kezdeti viselkedésem. – Én még élénken emlékszek rá, mennyire a hátam közepére se kívántam a jelenlétét. Goromba voltam, és tudom, hogy nem kellett volna. Nem az ő döntése volt, hogy hozzám került, hanem a felettesünké.
A közelsége továbbra is zavarba hoz, és már látszik az arcomon is, ebben biztos vagyok. A fejemet rázom, majd ösztönösen megragadom a karját, illetve csak megsimítom.
- Nem akartam, hogy ezt hidd, csak bennem tényleg az volt, hogy biztos elmész, ha lehetőséged nyílik rá – Nagyot nyelek. – Nem tudtam, hogyan is kérdezzek rá, így teljesen beégtem. – Visszahúzom sietve a kezem, majd elfordítom a fejemet és a tekintetemet is leszegem. – Viszont te – Ránézek újra. – szinte élvezted, hogy kikészítesz, ugye? – A fejemet csóválom, továbbra is zavarban. Nem tudom, mégis mit tesz velem Nathaniel, de közel sem jót. Mintha a közelében elfelejtenék igazán gondolkodni.
Meg akarom ölelni, tudatni vele, hogy örülök, hogy velem marad, mármint partneremként, de talán azzal átlépnék egy olyan határt, amit nem szabadna. Elvégre tényleg csak kollégák vagyunk és kizárt, hogy ő másképp látná ezt. De persze én már túlpörgettem mindent.

252 words ✦ aláfestõ ✦ note: ravasz buta róka Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 841472469    



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-05-04, 07:59


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
Minden esetben van egy összeszokási időszak, amit nem szívesen tapasztalnék meg még valaki mással is. Vele sem volt kifejezetten egyszerű, de megtanultunk többé-kevésbé együttműködni, úgyhogy ezt felesleges lenne csak úgy kidobni az ablakon. Természetesen lehet, hogy lenne valaki, akivel még jobban megtalálnánk a közös hangsúlyt, de sosem voltam túl nagy szerencsejátékos. Mert minden csak a szerencsén múlna. Ha pedig ez nem olyan rossz, akkor mégis miért is jutna eszembe ezt kockáztatni? Még, ha maga lenne a pokol vele együtt dolgozni, akkor biztosan elgondolkozom rajta. De már mondhatjuk, hogy megszoktam vagy tényleg valamivel javult a helyzet. A lényeg, hogy már nem igazán variálnék rajta, ha nem szükséges.
- Nem volt felhőtlen ez igaz, de azért valljuk be, hogy ott van az a múlt idő, amit te is erőszeretettel használsz. - Egy pillanatra sem húzódom el tőle távolabb, de közelebb sem férkőzőm, hiszen már így is igen csak szórakoztató, hogy mennyire zavarba sikerült őt hoznom. Bár ezen dolgoztam most megállás nélkül és tényleg szórakoztatott, de még azon csodálkoztam, hogy ő nem unta meg, hogy megállás nélkül szívom a vérét. Vagy talán már kezdte megkedvelni.
- Pedig már kezdtem azt hinni, hogy kitennéd a szűrömet. Úgy ajánlgattad nekem itt a lehetőségeket, mintha alig várnád, hogy valamelyik karjába vessem magam aztán soha többet ne kelljen látnod engem. - Persze ez közel sem volt az igazsághoz, hiszen nagyon nehezen tudja elrejteni a gondolatait előlem. Amennyire nehéz bennem olvasni, annyira egyszerű benne. De nekem ez már mondhatjuk úgy is, hogy valamiféle szakmai ártalom. Egy megfejthetetlen rejtélynek kell lennem mindenki számára. Néha még saját magamnak is.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-05-02, 16:05


Nathaniel && Jessamine

Nick Wilde && Judy Hopps

Rég éreztem magam ennyire ostobán, de nem tudok mit tenni ellene, csupán bebizonyítani magamnak és neki is, hogy ez az egész semmiség és a legkevésbé sem bánom, ha úgy dönt, itt hagy és lecserél valaki másra. Miért is ne tenné? Nem indult jól a viszonyunk és utáltam, hogy kaptam magam mellé valakit, én, aki sokkal inkább szereti egymaga megoldani a feladatokat, mint valakivel együtt dolgozni. De aztán ez megváltozott és nagyon is hiányozna, ha elmenne, azonban mégsincs okom visszatartani őt. Jobban is járna valaki mással. Ebben biztos vagyok.
Meg sem hallom, hogy feláll az asztaltól, annyira bele vagyok merülve a saját gondolataimba. Még néhány papírt is összekeverek, majd ahogy megfogja a székem, ijedtemben még le is verek valamit az asztalról. Felpislogok a férfira, ahogy megfordít a székkel együtt, hogy aztán szembekerüljek vele. Várjunk, mikor került ő ide? Az előbb még ott volt, a saját asztalánál! Meglepve pislogok néhányan, majd ahogy közelebb hajol, nagyot nyelek. Némileg ledöbbenek.
- M-most miért? Az lenne a leglogikusabb, ha azon törnéd a fejed, mikor szabadulsz tőlem. Tekintettel arra, hogy nem volt felhőtlen a viszonyunk. – Magyarázom, nem is, inkább hebegem-habogom, majd újabbat nyelek. A közelsége furcsán hat rám, pedig nem kéne. Nagyon nem. El kéne engednem minden kósza gondolatot vele kapcsolatban, de nem könnyű, mikor ennyire közel van hozzám. – De ha tényleg nem gondolkodtál rajta, akkor én örülök. Mármint nem örülnék, ha elmennél, bár ez már biztos lejött. Vagy nem? Bocsánat, sokat beszélek feleslegesen. – És tényleg. Meg kéne tanulnom egyszerűen csak befogni a számat. Félrepillantok, egyenesen a karjára, ami ott van mellettem.

256 words ✦ aláfestõ ✦ note: ravasz buta róka Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 841472469    



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty2021-04-24, 16:11


Nathaniel & Jessamine
nick wilde && judy hopps
Kifejezetten szórakoztató volt az idegein táncolni. Nem tudom, hogy pontosan miért is leltem ekkora örömet benne. Talán mert túlságosan egyszerű volt. Meg sem fordult a fejemben egy pillanatra sem, hogy esetleg mást válasszak társamul. Nem is nagyon jutott eszembe, hogy ez lehetőség, mert úgy gondoltam, hogy ami bevált azt felesleges megpiszkálni. Mi is úgy rázódtunk egymás mellé egy döcögősebb úton keresztül ezt pedig nem játszanám el még egyszer. Arról nem is beszélve, hogy nem biztos, hogy a végén ilyen jól passzolnánk egymáshoz egy másik személlyel. Ha valami nem működik rosszul, akkor mégis miért is kellene azt lecserélni? Nem arról vagyok híres, hogy mindent szeretnék megtanulni. Ha pedig mégis így lenne inkább tanulom vele, mint valaki mással. Biztos vagyok benne, hogy akiket olyan nagyon tisztelnek azoknak az orruk is valahol a csillagos ég között helyezkedik el. Nekem pedig ahhoz nincs gyomrom.
A nevek meglepnek és azzal a lendülettel, ahogy érkeztek csúsznak ki az elmémből, mert tényleges választ nem vártam és nem is érdekelt különösebben. Még listát is lusta voltam csinálni nem, hogy pont majd őt teszem a végére.
Szívnám még egy kicsit a vérét ugyanakkor már nem akarok átesni a ló túloldalára, mert ahogy elnézem igen csak rosszul esik neki a tény, hogy a buta kis fejében úgy gondolta, hogy majd megyek amerre látok. Tényleg azt hinné valahol mélyen, hogy alig várom, hogy megszabaduljak tőle? Nem tudom, de az lesz a legjobb, ha most és mindörökre kiverem a fejéből ezt a gondolatot.
Felállok az asztalomtól, majd az övé mögé sétálok a székét magam felé fordítom és a karfáján megtámaszkodva hajolok közelebb hozzá. - Hogy is juthatna eszedbe, hogy egyáltalán gondolkoztam azon, hogy más partnerem legyen? - Egyrészt nagyon sajnálom, ha azt a feltevést sikerült velem szemben felállítania, hogy ilyen szinten a jövőmet tervezem. Mert inkább élj a mának típus vagyok, mintsem olyasvalaki, aki hosszas terveket készít. Legfőképpen mondjuk azért, mert nem tudhatja az ember, hogy mit hoz a holnap. Én aztán végképp.
remélem megfelel
Vendég
Vendég
Anonymous

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
TémanyitásCoffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty

Ajánlott tartalom

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny Empty
 

Coffee Date ♡ Clever Fox & Dumb Bunny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» First date
» Easter Bunny
» But first coffee: Leo&Cami
» Coffee Break
» Little Date