Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
I'm gonna lose my mind
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-09-04, 02:21

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
I'm gonna lose my mind JPbm1tY
I'm gonna lose my mind C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
I'm gonna lose my mind 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
I'm gonna lose my mind 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-07-29, 04:04


Mei & Ayolana
〥always good to see a friendly face 〥
- Nem feltétlen a kamaszkor az oka. Mondhatjuk azt is, hogy két erőteljes személyiség találkozása. - A véleménykülönbségek elég gyakran előfordulnak ezen talán senki sem lepődik meg igazán. Egy családban, ahol pedig mindenki igen csak makacs és megy a saját feje után azt gondolván, hogy neki van igaza talán még több a feszültségforrás. Néha igazán fejet kell hajtania az egyik félnek még akkor is, ha erre egyikük sem akarja rávenni magát. Érthető, hogy szabadságra vágyik, de ugyanakkor az is, hogy a testvére szeretné mindentől megóvni.
- Nem, dehogy. Akármennyire is szeretnéd az érzéseidet irányítani sajnálatos módon nem lehetséges. - Persze hozhatunk döntéseket az érzelmek teljes kizárásával, de ezzel igazából nem nyomjuk el mindazt, amit legbelül érzünk. Sajnálatos módon az élet koránt sem ennyire egyszerű. Pedig igazán kellemes tudna lenni, ha néha egyszerűen csak félretehetnénk az érzéseinket, mintha nem is léteztek volna.
- Köszönöm. Tényleg. - Hálás vagyok a felajánlásáért, de nem szeretném bajba sodorni azzal, hogy belevonom ebbe az egészbe, amibe én keveredtem bele egyes-egyedül. Nekem kell szembenéznem vele és valahogy majd lerendeznem ezt a számlát, amelyet biztos vagyok benne, hogy számon tart azaz őrült. De nem ugyanazzal a személlyel fog újra szembe találkozni az egyszer biztos. Viszont még engem is érhet meglepetés, ami azt illeti.
- Inkább csak egy másik világban nőttek fel úgymond így nem igazán tudják megérteni a mai dolgokat. Viszont szórakoztató tud lenni egy-néhány történet, amivel előállnak. Én legalábbis mindig szerettem mások történeteit hallgatni. - Leginkább apáét és az övéit egy életen át tudtam volna hallgatni, de úgy hozta a sors, hogy megfosztott ettől a csodától. Most pedig nekem kell felvennem a fonalat, amit ő elengedett, de amióta csak idejöttem a városba szinte meg-meg feledkeztem arról, hogy mégis miért is indultam útnak. Mintha minden egy kicsit értelmét veszítette volna. De egyszer talán, ha leülepednek a dolgok visszatérhetek a gyökereimhez.   
remélem tetszik  ♡ with love
Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-07-22, 00:20




To: Mei

I'm gonna lose my mind


Kellettek Mei szavai, hogy észhez térítsenek, még ha nem is azonnal történt a megvilágosodás. Nem volt velem egyszerű, ezt sosem tagadtam, így hát hatni rám is nehéz volt.
- Tudom. Vagyis... próbálom észben tartani. Remélem már nem tart sokáig a kamaszkor. - nevettem kicsit keserűen. Az igazság az volt, hogy kételkedtem benne, a kamaszkorra fogható a viselkedésem, de a szüleim halálával sem takarózhattam örökké. Hiszen nem létezik, hogy amiatt vagyok ennyire... ennyire... elcseszett. Vagy mégis?
Nani mindent megtett értem, de ő a nővérem volt, nem helyettesíthette a szüleimet, az űrt, ami keletkezett bennem, s igazság szerint ez őbenne is ugyanúgy ott lehetett. A hiányérzet, csak neki még rengeteg felelősség is szakadt a nyakába. Én viszont... problémás voltam, képtelen voltam megbirkózni az érzéseimmel, s attól féltem, ez örökre így marad, mert túl fiatalon változott meg az életem.
- Butaság, hogy én is így gondolom, mégis zavar? - fintorogtam. Mert én is tudtam, hogy jót akar, a legjobbat mindkettőnknek, főleg nekem, hiszen saját magát mindig háttérbe szorította. Ez viszont nem segített másképp gondolkodni, másképp érezni. Nem csillapította a dühömet semmi, ahogyan a magányt sem, ami olykor leterített a lábamról. Úgy éreztem magam, mint egy megkeseredett, idős néni.
Aggódtam Mei miatt, mert egyértelmű volt, hogy valamitől fél, vagy valami bántja, de nem árulta el az okát. Kicsit Nanira emlékeztetett, ő is inkább elrejtette a problémáit, és mással törődött helyettük, ami egyszerre volt hízelgő és bosszantó. Nem volt fair, hogy saját magukkal nem törődtek. Én legalábbis úgy láttam, Mei is hasonló.
- Az aggódás nem így működik. A semmiség pedig általában komoly gondot jelent. Nem akarom erőltetni, de remélem tudod, hogy hozzám bármikor fordulhatsz. - vettem fel vele a szemkontaktust, biztosítva arról, hogy számíthat rám. Talán nem ismertem túl jól, de jót akartam neki.
- Nem hiszem, hogy ez bekövetkezne. Te szórakoztató vagy és kedves. A szomszédaink öregek és nagyon bosszantóak. Némelyik idősebb ember azt hiszi, mindent tud, pedig a korral csak veszítenek az eszükből, nem lesz több. - vontam vállat duzzogva, miközben a szemeimet forgattam. Mindez persze nem a lánynak szólt, de tényleg elegem volt Nani béna bébiszitteres próbálkozásaitól.

346 szó ♡ bocsi a késésért I'm gonna lose my mind 1149350199

Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-06-24, 17:50


Mei & Ayolana
〥always good to see a friendly face 〥
Nem egyszerű fiatalnak lenni. Ez mindig így érződött akármilyen időket is éljünk. De a felnőttnek sem egyszerű lenni, aki gondoskodik adott fiatalról. A legjobbat akarja, de végső soron nem tudja, hogy pontosan miként is adja ezt meg. Mindenkinek más a legjobb.
- Próbálja a legjobbat kihozni egy kellemetlen helyzetből. - Érezhető rajta a feszültség, amely szinte minden mozdulatába és minden lélegzetvételébe beleköltözött. Mindez azonban nem múlik el olyan könnyedén, mint szeretnénk. - Biztonságban szeretne tudni, ami nyomasztó lehet, de a legjobbját igyekszik nyújtani neked. Még akkor is, ha nem mindig tűnik így. - Megértem, hogy nyomasztó lehet ha mindig ott van valaki, aki minden lépésed figyeli. Én sosem voltam túl lázadó gyerek, de nem is bíztak másokra a szüleim. Meg azt hiszem apa túlságosan is belevont a saját világába a meséivel, történeteivel, hogy észre sem vettem, hogy mennyire vágytam a társaságára és arra, hogy vele lehessek. Sosem éreztem tehernek a társaságát. De azt hiszem mélyen valahol Lana-nál sem erről van szó. Talán még hiányzik is neki a testvére csak ezt nem feltétlen ismerné be magának.
- Semmiség az egész, nem kell aggódnod egy percig sem. - Ez az egész csak rám tartozik nem szeretnék egy fiatal lányt belevonni az egészbe. Még akkor is, ha nincs olyan túl sok idő kettőnk között nekem kell elővigyázatosnak lennem. Meg aztán tényleg nem érdemelnék meg, hogy egy olyan pszichopatát a nyakukba akasszak. Ez csakis az én saját problémám, amit még nem tudom pontosan hogyan, de meg fogok oldani. - Ha átmennék hozzátok még a végén annak köszönhetően, hogy milyen jól kijövünk én lennék a következő, akinek "vigyáznia" kellene rád. Aztán máris nem kedvelnél annyira. - Élvezzük egymás társaságát mondhatni barátok vagyunk, de úgy érzem, hogy nagyon sok minden megváltozna abban a pillanatban, hogy én vigyáznék rá és az egész egyfajta kötelességé alakulna át. Na, de pont ezért nem is vállalnám be sose ezt a szerepet.   
remélem tetszik  ♡ with love
Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-06-22, 01:07




To: Mei

I'm gonna lose my mind


Tudtam, hogy Mei idősebb nálam néhány évvel, de ez egyáltalán nem zavart. Nem volt problémám a felnőttekkel úgy általánosságban, csak azokkal, akik lenéztek a korom miatt, vagy hülyének néztek. Sok idősebb emberre jellemző volt ez, szerencsére Mei nem tartozott ebbe a kategóriába. Nem volt sokkal idősebb, mint én, ráadásul kinézetre simán egyidősnek mondta volna bármi velem. Azt hiszem, ennek néhány tíz év múlva fogja érezni az előnyét, nem most, mikor még előtte az egész élet. Ahogyan előttem is természetesen, csak néha hajlamos voltam túlságosan is érzékeltetni, mennyire koravén a lelkem, akár szavakkal, akár a viselkedésemmel. Ebből a szempontból nem is csodáltam, hogy Nanit az őrületbe kergetem.
- Tudom, hogy aggódik értem, és... valószínűleg bűntudata is van, amiért annyit vagyok egyedül. Ettől még nem könnyíti meg a helyzetem. - sóhajtottam, s abban az egy légzésben benne volt minden dühöm, minden félelmem és szomorúságom. Valahogy hihetetlen volt, hogyan érezhetek ennyi intenzív érzést egyszerre. A mellkasom és a fejem is szét tudott volna robbanni tőlük. - Nem akarok hálátlannak tűnni. Rengeteget feláldozott értem, jóformán nem is volt fiatalkora miattam, és azt hiszem emiatt néha sokkal szigorúbban veszi a dolgokat. - vontam vállat. Próbáltam lazán kezelni a dolgot, mintha nem lenne nagy ügy, de az volt. Sajnáltam a nővéremet, nem akartam, hogy szenvedjen, de én pedig élni akartam a saját kis nyomorult életemet, s annyi mindent kihozni belőle, amennyit csak lehetett. Azért örültem, hogy ez a lány ennyire pozitívan látja a dolgokat, néha igazán rám fért egy ilyen társalgás.
- Ez nem hangzik túl jól. Minden rendben? Mármint... nyilván nem, de remélem nincs semmi komoly baj. Ha gondolod, meghúzhatod magad nálunk pár napig. Nani biztos nem bánná, ha hazavinnék egy barátot. Sőt, majd kicsattanna a boldogságtól. - fintor helyett ezúttal inkább mosolyogtam, hogy megnyugtassam vele, nem akartam arra terelni a témát, mennyire nincsenek barátaim. Azt talán már említettem is neki az első találkozásunkkor, és úgy tűnt, neki most nagyobb szüksége van egy barátra, vagy egy kis segítségre.

323 szó ♡ bocsi a késésért I'm gonna lose my mind 1149350199

Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-05-27, 13:02


Mei & Ayolana
〥always good to see a friendly face 〥
Mint ahogyan ezen a különös városon kívül is úgy itt is bőven vannak jó és rossz emberek. Már azért is szerencsésnek mondhatom magam, hogy eddig mondhatni a jobbik felével találkoztam az itt élőknek. Egy rossz tapasztalat nem elég ahhoz, hogy kikergessen a világból. Bár az tény, hogy egy kicsit elővigyázatosabb lettem, mikor a határ körül járok. Lassan már mozgásérzékelőket fogok beszerezni, hogy van-e valaki a határnál mikor éppen visszaindulok. Bár már így is mondhatni postássá váltam, mert azért még vannak olyanok is, akik nem úgy akarják kihasználni a "képességeimet", hogy azt rám erőszakolják, hanem ténylegesen megkérnek rá. Még mindig nem tudom, hogy hol lennék most, ha akkor nem szabadulok a fal másik oldalára. Az is lehet, hogy már a föld alatt lennék, amiért nem lennék hajlandó segíteni neki. Viszont örökké nem kerülhetem el egyszer még újra fogunk találkozni, de akkor már felkészülök rá. Arra mérget vehet.
Sosem voltam túlságosan lázadó természet, de valamilyen szinten meg tudtam érteni azokat, akik késztetést éreztk arra, hogy a felnőttek szavai ellen hirdessenek háborút. Ahogy múlnak az évek egyre inkább érezzük azt, hogy készen állunk felkarolni a világot. Aztán eltelik még egy kevés és visszasírjuk a gyerekkorunk egyszerűségét.
- Hát felfoghatod úgy is, hogy csak aggódik érted, mert fontos vagy neki. Lehet, hogy megkér valakit, hogy ott legyen veled, de nem azért, hogy ellenőrizze mit csinálsz, hanem legyen kihez fordulnod, ha valami baj van és ő nincs ott. - Természetesen nem biztos, hogy lesz valaha is olyan alkalom, mikor szüksége lesz segítségre. Vagy ha szüksége is lesz pont azt a személyt kérné meg, akire a legjobban pikkel, amiért ott van. De azért sosem árt, ha az ember nincs egyedül és ha szüksége van segítségre, akkor ott van valaki, akire számíthat. Talán még testőrt is kellene fogadnom. De akkor azt hiszem már kapásból négyet kellene.
- Mondhatjuk úgy is. Bár azt hiszem nem a legjobb helyet választottam hozzá. - Kétlem, hogy itt pont belefutnék, de ettől függetlenül a falnak ezen a részén tartózkodik, szóval itt van a legnagyobb esélyem belefutni még, ha nem is itt-itt.  
remélem tetszik  ♡ with love
Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-05-23, 19:39




To: Mei

I'm gonna lose my mind


Néha úgy éreztem, az egész világ összefogott ellenem, pedig maga a város nem volt túl nagy, hogy így érezhessek. Azt hiszem, ez a korommal járt, ilyenkor nagyjából mindenki vagy lázad, vagy a helyét keresi, esetleg mindkettő. Nekem viszont valahogy sosem ment se a beilleszkedés, se maga az élet, már gyerekkoromtól kezdve furcsának voltam titulálva. Ahogy nőttem, kezdtem megérteni, hogy valójában ez egy jó dolog, mert így kitűnök a tömegből, egyedi lehetek. Ettől függetlenül néha nagyon nehéz volt boldogulni akár az iskolában, akár a városban. Néha úgy éreztem, már a fényképezés miatt is furcsán néznek rám, hiába biztosítottam egy-két embert, hogy nem az internetre rakom fel, és még csak közszemlére sem teszem a képeimet az emberekről, különösen akkor, ha nem egyeztek bele.  
Valahogy nem számítottam senkire a környéken, elég kihalt volt a vízpart, a vízben egész biztos több hal úszkált, mint ahány ember a parton sétált. Nem is bántam, mert ugyan embereket jobban szerettem fotózni, néha jó volt úgy sétálni valahol, hogy nem követnek figyelő tekintetek, vagy nem kérdezősködnek a felnőttek butaságokat az életemről, Nani munkájáról, meg hasonló bosszantó dolgokról.  
Nem ismertem annyira jól Mei-t, barátoknak is alig nevezhettük egymást, de első alkalommal már megtaláltuk a közös hangot, és ez már jó irány volt a barátság felé. Kedveltem őt, annak ellenére, hogy ő hozzám képest szelíd és barátságos volt. Én meg inkább egy morgós játékmedve, mert külsőre minden voltam, csak ijesztő nem. A morcosság és furcsaság viszont túlságosan is jellemzett.
- Mindenki elől... azt hiszem. Leginkább a bébiszitter. A nővérem szerint nem bébiszitter, csak túl sokat vagyok egyedül, ami nem tesz jót, de... tudod, zavar, hogy gyerekként kezel. - vontam vállat. Még csak tizenhét voltam, de miért kellene valakinek vigyáznia rám, vagy akár rám néznie? Tényleg nem értettem, és kezdtem azt hinni, a nővéremnek csak bűntudata van, amiért olyan sokat dolgozik.
- Te is menekülsz valaki elől? - kérdeztem vissza, hiszen az a "te" szócska elég árulkodó volt. Vagy már csak üldözési mániám lett a “magánytól”.   

325 szó ♡ lesz ez jobb is I'm gonna lose my mind 3726835930

Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-05-19, 11:16


Mei & Ayolana
〥always good to see a friendly face 〥
Az utóbbi időben igyekeztem minimálisra csökkenteni a falak közötti átjárásomat. Arról nem is beszélve, hogy legutóbb, mikor idejöttem szó szerint úgy lopakodtam, mint aki rosszban sántikált. Igyekeztem körbenézni, hogy véletlenül se lehessen senki a szemtanúja meg az éjszaka sötétjében előbb buktam orra párszor, mintsem bárki meglátott volna. Bár meghallani meghallhatott, de az is lehet, hogy egyszerűen csak állatoknak vélték a mozgásomat. Mindenesetre most, hogy itt voltam kerültem az olyan helyeket, ahol veszélyben lettem volna. A nyüzsgő helyeken járkáltam és örültem, hogy egyszer sem futottam bele abba az őrültbe, akiről pontosan tudtam, hogy itt tartózkodik valahol, hiszen nem tud átmenni a falon bármennyire is szeretne. Ha pedig rajtam múlna négy fal közé zárnám jó hűvösre.
De szerencsére nem csak rossz élményeim vannak ebben a városban mondhatjuk azt is, hogy barátokra tettem szert. Persze például Leo-val is megvolt a magam élménye, amit szerintem semmihez sem hasonlíthatok, de talán még az is egyfajta pozitívum ahhoz a pasashoz képest.
Annak is örültem, hogy nem kell fejvesztve menekülnöm a városból, mert találkoztam annak valószínűleg a legrosszabb alakjával. De az is lehet, hogy eddig szerencsés voltam és elkerültem még a nála is rosszabbakat, de ez igazán kérdéses.
Most is örültem annak, hogy szabadon mozoghatok és sétálhatok a városban, kivételesen nem rendelkeztem ténylegesen céllal, hogy még többet tudjak meg a városról. Már így is úgy érzem, hogy titkon megőrültem és hallucinálok, de ahhoz túlságosan is valóságos minden. Ekkora képzelőerővel meg gondom sem lehetne újabb könyveket írni, hogy folytassam apám munkásságát. De ez továbbra is álom marad egyelőre.
A sétám közben sikerül kiszúrnom egy ismerős alakot, akinek arca félig eltűnik a kamerája mögött, de mosolyogva elkezdek közelíteni hozzá, amit észre is vesz tekintve, hogy a kamera ezúttal többé-kevésbé rajtam állapodik meg.
- Ezek szerint. - Rámosolyogtam, majd pedig viszonoztam az ölelését. - Gondoltam, hogy sétálok egyet. Te ki elől menekülsz a kamerád társagába? - Sosem voltam túl lázadó típus, de nem is volt mi ellen lázadnom azt hiszem, de mindenki máshogy éli meg a dolgokat és tinédzsernek lenni mindig a világ legnehezebb dolgának tűnik.  
remélem tetszik  ♡ with love
Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-05-17, 16:51




To: Mei

I'm gonna lose my mind


Alig vártam a pénteket, hogy végre kicsit megszabaduljak az iskolától, kipihenjem a hét fáradalmait, és végre egyedül legyek egy kis időt. Nem vágytam másra, csak bebújni egy jó puha pléd alá a kanapén és a tv-vel randevúzni. Ledobtam a táskámat az ajtó mellé a földre - nem voltam sosem az a gyenge, nádszál kislány, de tényleg úgy éreztem sokszor, mintha téglákat cipelnék. A terveimet tökéletesen láttam magam előtt, mintha mágnes húzott volna a nappaliba, ahol aztán legnagyobb meglepetésemre ott ült a szomszéd, középkorú nő. Kedvesen mosolygott rám, amit megpróbáltam én is leutánozni, de valószínűleg inkább egy grimaszra futotta csak.  
- Mondja meg Naninak, hogy fotózni mentem! - szúrtam oda azért foghegyről, és fordultam is sarkon, ki az ajtón, miután a fényképezőgépet kiszedtem az előszoba szekrényből. Örülhetett a nő, hogy egyáltalán elmondtam, hová megyek. Nem értettem, miért kell egy ennyi idős fiatalt felügyelni? Nem fogok sem éhen veszni, sem kárt tenni magamban, nem vagyok csecsemő! A társaságomat pedig jobb szeretem én kiválasztani.
Lementem a vízpartra, csináltam pár fotót, de egyelőre egyiket sem nyomtam ki a polaroidos géppel. Egyes emberek amiatt is furcsának tartottak, mert szerettem a régi dolgokat. Oké, a polaroidnak nagy sikere volt az utóbbi években, a miénk viszont nem egy csúcsszuper készülék volt, csak egy régi “vacak”, ahogyan a lemezjátszónk is. Imádtam mindkettőt. Még a mobilom is a nővéremé volt előtte, de valahogy sosem érdekelt, hogy nem engedhetjük meg magunknak a legmenőbb holmikat.
Épp az egyik fát próbáltam meg lefényképezni, ha már emberek nem igazán voltak a közelben, amikor valaki mégis besétált a képbe. A kép szép lassan élesedni kezdett a kezemben, fokozatosan jelent meg a part, a fa a háttérben, majd a lány, aki nem csak egy egyszerű járókelő volt. Mei-t véltem felfedezni, de mire ténylegesen megpillantottam a képen, már közelebb volt.
- Te pontosan tudod, mikor kell felbukkanni, ugye? - kérdeztem vidáman, átszelve kettőnk között azt a néhány lépés távolságot is. - Szia, Mei! Mi járatban erre? - köszöntem, és egy kicsit engem is meglepett, amikor megöleltem. Általában nem bántam, hogy kevés barátom van, de néha igenis szükségem lett volna több baráti arcra magam körül.  

348 szó ♡ remélem így jó lesz! I'm gonna lose my mind 3726835930

Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty2021-05-17, 13:13

I'm gonna lose my mind
Shao Mei-Ling && Ayolana Keahi

Vendég
Vendég
Anonymous

I'm gonna lose my mind Empty
TémanyitásI'm gonna lose my mind Empty

Ajánlott tartalom

I'm gonna lose my mind Empty
 

I'm gonna lose my mind

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» will I lose my courage?
» my mind is collapsing
» New York State of Mind
» We're gonna get along, right?
» No one's gonna stop us soon the world will be ours