Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
I'll save you, no matter what
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-07-01, 13:40

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
I'll save you, no matter what JPbm1tY
I'll save you, no matter what C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
I'll save you, no matter what 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
I'll save you, no matter what 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-24, 13:17



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

Mióta vagyunk mi egy mesében? Mikor lettem bajbajutott hercegnő? Ő pedig a hős megmentőből átváltozott sárkánnyá? Ha már itt tartunk... Megint sikeresen lesokkol azzal, miszerint ő az én sárkányom, aki nem ad olyan könnyen engem? Mi vagyok én, valami tulajdon? Mégis hogy képzel ilyesmit? Mielőtt nagyon bele lovalná magát a szituációba felemelem a kezemet jelzés gyanánát.
- Hé, álljon meg a menet! Mi az, hogy nem adsz olyan könnyen? - csípőre vágom a kezem és úgy meredek rá megint mérgesen, majd fújtatva egyet folytatom - Mikor lettem a személyes tulajdonod? - teszem hozzá mérhetetlen sértettséggel. Mégis valahol tetszik az, hogy így nyilatkozik. Sosem szorultam rá védelemre, most se volt szükségem rá, ugyanakkor jó érzéssel tölt el, hogy valaki vigyáz rám. Próbálom elhessegetni magát a gondolatot is, hogy ebből valami jó is kisülhet. Még mielőtt jobban belemennénk az egészbe el kell ijesztenem. A kérdésére csak megvonom a vállam, nem fogom az orrára kötni, hogy éppen a fene nagy segítségem miatt vagyok a mostani helyzetben.
- Oké, oké nem mondom. Higgadj le! Belül nevetek rajta, hogy az előbb még mindenáron megakart menteni, most pedig vissza vinne. Még hogy rajtam nem lehet kiigazodni... Éles szavakkal dobálódzok, hogy teljesen megutáltassam magam vele. Nincs szüksége rám, ahogy nekem sincs őrá. Az elköszönést követően haza indulok azaz indulnék, ha nem állítana meg újfent. Megint egy dühös sóhajt hallatok. Úgy tűnik tényleg nem fog békén hagyni, míg nem adok egy normális választ. Persze nem fogom elmondani a történetem, ugyanakkor hazudni se akarok neki.
- Kösz, hogy megmentettél Csodafiú - fogalmam sincs honnan jött ez a becenév, de olyan érzés volt, mintha nem is én mondtam volna, a hangokat valaki más formálta szóvá. Ezt követően újra megacélozom magam és felvéve vele a kesztyűt folytatom a mondandóm.
- Tudod, milyenek a férfiak: ha azt mondod, "tűnj el", úgy értik, "gyere, a tiéd vagyok!" - válaszolok mindkét kérdésére egyszerre, miközben közelebb lépdelek hozzá és úgy teszek, mintha a karjaiba omolnék. Végül aztán egyetlen picike pillanattal tovább maradok ott mint kellene és csak aztán hátrálok. Az én mozdulataim, az én szavaim mégis olyan érzés, mintha nem én irányítanám a testem, nem Margaret lennék. Ha nem Maggie vagyok, akkor ki? Egyből eszembe jut a tükörben látott meseszereplő, de amilyen gyorsan jött ez a gondolat, úgy vetem is el. Lehetetlen.


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





368 ♡ zene ♡ ne utálj nagyon  I'll save you, no matter what 2426842179
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-24, 11:54


Margaret && Caleb





Vannak olyan helyzetek, amiket még véletlenül se tudok hova tenni. Meg a lányokat se. A lányokkal kapcsolatos helyzeteket meg aztán főleg nem tudom hova tenni. Mondjuk lehet, hogy ők meg velem nem tudnak mit kezdeni. Van, hogy én se tudok magammal mit kezdeni. Nem csodálkoznék rajta, ha most is így állna a helyzet.
- Jó, tegyük fel, hogy én vagyok a sárkányod. De nem hiszem, hogy bármiféle hős lovag át tudna jutni a védelmemen. Nem adom ám olyan könnyen magam... meg téged se! Szóval kösse fel a gatyáját az illető, ha jót akar!
Tudom, hogy nem vagyok sárkány, mert hát hogy nézne már az ki? De megvédeni igenis meg tudom. Illetve meg tudnám, ha engedné. De láthatólag nem igazán van oda az ötletért, hogy bárki is a segítségére siessen. Mert nagy kislány, és meg tudja védeni magát. De ami a legfontosabb: még véletlenül se Bajbajutott Hercegnő. Aha... pont nem úgy látszott. De ő tudja.
- Nem az számít, hogy mennyi ideje ismeri a másikat az ember. Ha segíteni kell, akkor segíteni kell. Vagy te még sosem éreztél ilyesmit? A kérdésedre visszatérve: igen, valószínűleg jóságos sárkány lennék. Ne mondd, hogy olyanok nem léteznek, mert visszaviszlek a pasashoz Bajbajutott Hercegnősködni! Na!
Nem hiszem el, hogy az egyértelműt kell magyarázni, ráadásul szerintem teljesen feleslegesen. Ráadásul most még képes, és le akar rázni. Mi a fene? Most miért?
- Szép kis köszönet, mondhatom! Megmentelek, aztán elküldesz a fenébe, csak mert... tényleg, miért is? Szóval nem, nincs viszlát Caleb! Addig biztos nem, amíg el nem mondod végre, hogy mi a nagy helyzet!
Nem akarok erőszakoskodni, de ha máshogy nem lehet kihúzni belőle, hogy mi a gond - mert van gond, különben nem hívott volna fel -, akkor kénytelen leszek átmenni idegesítő üzemmódba. Egy biztos: addig nem megyek sehova, amíg helyre nem tettük a dolgokat.



302 word✦ I'll save you ✦ Hát szia  I'll save you, no matter what 2426842179 #dragonmode: on  I'll save you, no matter what 2732251548  ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-17, 10:18



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

Lassítok a lépteimen, mert bár minél előbb elakarok tűnni a raktár közeléből, de valahogy az ő közelsége egyáltalán nem zavar. Fogalmam sincs miért váltja ki ezt belőlem, talán emiatt kissé zavarodottá is válok. Állj le Margaret! Nem hagyhatod, hogy elkalandozzanak a gondolataid. Nagyot sóhajtok, ahogy újra elismétli egy kis csavarral az általa használt becenevet. Nem vagyok rest egy gyilkos pillantással jutalmazni. Ennél többet nem áll szándékomban hozzá tenni, mert semmire se mennénk vele. Bárhogy próbálom csavarni a dolgokat, akkor is Bajbajutott Hercegnő lennék számára. Minden vagyok, csak nem az! Amúgy se egy mesében élünk! Ennek ellenére könnyedén sárkányozom le, ha már ő hercegnőnek hív. Félig jogosan kiakad rajta, mire talán hosszú idő után először önfeledten elnevetem magam, hogy aztán a következő mondata belém fojtsa az egészet. Egy pillanat erejéig kikerekedett szemekkel nézek rá, majd elfordulok, hogy ne lássa az apró pírt az arcomon. Ha ő lenne a sárkányom ilyen helyeken meg sem fordulnék, mert feltehetően egy hercegnő lennék, akinek nincsenek anyagi gondjai. Milyen szép is lenne! Ahogy gondolataimba merülök egyszer csak bevillan egy kép a tükörben oly sokszor látott meseszereplőről, akit kiment a bajból egy igen jó képű férfiú. Olyan valóságosnak hat az egész, mintha egyszer már átéltem volna. Megrázom a fejem, amit vehet egyfajta válasznak is a kérdésére.
- Tegyük fel, hogy te vagy a sárkányom... akkor viszont bajban leszel, ha eljön a hős lovag, hogy megmentsen. Ki tudja pont azaz alak lehetett volna a hős - vonok vállat, bár az arcomra kiült fintorból leolvashatja, hogy nem tetszene az a forgatókönyv - Vagy te amolyan jóságos sárkány lennél? - az úton sétálva megkettőzöm lépteimet, hogy aztán szembe fordulhassak vele, fejem kissé oldalra döntve. Pár lépést teszek hátra aztán megállok. Nem kellene, hogy elkísérjen hazáig.
- Ahhoz képest, hogy nem is ismerjük egymást egyből a védelmemre kelnél? Ez nem sok egy kicsit? Lehet, hogy nem is engem kellett volna megmenteni, hanem ezt a férfit - megrázom a fejem, majd elgondolkodva lehajtom a fejem. Túlzásokba estem, elragadtattam magam, mintha tényleg egy mesebeli hercegnő lennék. De ez a valóság és fel kell ébrednem. Nem beszélgethetek vele ilyen önfeledten, nem is találkozhatunk többet.
- Nem tudom mit hiszel rólam, de tévedésben élsz az biztos. Az én életem túlságosan bonyolult. Mindkettőnknek jobb ha te vissza mész a terembe és edzed a vendégeidet, míg én is élem tovább az életem és messzire elkerülöm azt helyet - mondom ki határozottan, kissé bunkón egy szuszra az egészet. Elakarom ijeszteni? Hogyne!
- Viszlát Caleb! - elköszönök, hogy aztán sarkon fordulva megkettőzzem a lépteimet. Ez a helyes döntés tudom. Vajon miért fáj mégis ennyire?


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





415 szó ♡ zene ♡ ne utálj nagyon  I'll save you, no matter what 2426842179
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-10, 22:51


Margaret && Caleb





Néha nem tudok elmenni a nőnemű egyedeken. Na jó, a néhánál azért sajnálatos módon jóval gyakrabban megesik, hogy nem tudok elmenni rajtuk, de az már tényleg az én problémám. Nem értem, mégis mi a fene baja van. Segítettem neki otthagyni azt az idiótát, erre képes és nekemáll, meg felhúzza az orrát. Mindezt azért, mert képes voltam Bajbajutott Hercegnőnek hívni. Legalábbis nagyon úgy látom, hogy azt kezdte el kiverni nála a biztosítékot. Most komolyan... mi mást mondhatnék? Oké, tudom, mondhattam volna valami szebbet is, de hirtelen nem igazán jutott eszembe semmi,  úgyhogy... ez van, ezt kell szeretni. Vagy hogy szokták mondani.
Szerencsére észreveszi, hogy időközben elindulok utána, mert lelassítja lépteit, így nem kell rohanásba kapcsolnom. Nem lenne gond az sem, de azért mégis.... mindennek is van egy határa. Amit egyesek nem feltétlenül ismernek... vagy ha ismerik is, akkor csak magasról tesznek rá. Mert miért is ne, ugyebár.
- Rendben van, Nem Bajbajutott Hercegnő, kastély nélkül!
Nyomom meg a megszólítást direkt, mert hát engem sem kell félteni, ha szájkaratéról van szó. Majd ő is rájön... ha így folytatjuk, akkor mindenképp. Azt viszont nem tudom szó nélkül hagyni, hogy konkrétan lesárkányoz. Mégis mi a fene folyik itt? Nem vagyok sárkány!
- Micsoda?! Na, álljon meg a nászmenet! Vagy fáklyás felvonulás, vagy... nem is tudom, micsoda! Mi az, hogy sárkány? Én, mint sárkány?! Ezt mégis honnan veszed? Viszont ha én vagyok a sárkányod, akkor az biztos, hogy többet nem engedlek olyan idióták közelébe, mint az előbbi úriember. Ha kell, akkor tényleg tüzet fogok köpködni. Ugyan nem tudok ilyesmit, de... soha ne mondd, hogy soha! Egyébként pedig... miért is csinálsz ilyesmit, Meg?
Tudom, hogy valószínűleg megint kiakasztom, de annyi baj legyen. Majd megbékél, legalábbis nagyon remélem, különben baj lehet belőle. Majd meglátjuk... én tudok várni.



292 word✦ I'll save you ✦ Hát szia  I'll save you, no matter what 2426842179 Ne ölj meg miatta, ha lehet  I'll save you, no matter what 2732251548  ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-08, 15:56



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

A valaha volt legrosszabb ötlettel állt elő. Még hogy a bátyám lenne? Az eszébe se jutott, hogy egyáltalán nem hasonlítunk egymásra? Arról nem is beszélve, hogy túlságosan közel állunk egymáshoz korban - legalábbis első ránézésre -, hogy bárki bevegye a testvér maszlagot. Ezen ostoba csorbát próbáltam kiküszöbölni azzal, hogy viccnek állítom be az egészet a részéről és elhitetem, hogy egy pár vagyunk. De, nem! ő nem vette a lapot és mindent összezavart. Persze a cél szentesíti az eszközt. Ez mégsem változtat a lényegen, hogy elcseszte az egészet nekem. Soha többet nem mehetek oda vissza, így jó sok lehetőségtől foszt meg. Oké, álcával simán megoldom, de az nem lesz ugyanolyan. Ezen okokból csattanok fel és kérdezek rá, hogy minden rendben van-e nála fejben. Választ se várok tőle, mire ő mégis ad. Kissé visszahőkölök a válasza hallatán egyik szemöldököm felhúzva meredek előre, majd folytatom rá zúdítva minden haragom. A nagy kirohanásom közepette teljesen kiment a fejemből, hogy meg kellene köszönnöm neki a szíves segítséget. Viszont ez nem ma fog megtörténni vagy a közel jövőben. Szavai hallatán bennem reked a szó, kissé eltátom a számat, majd be is csukom, egyenes vonallá préselve azt. A teátrális meghajlásán csak szemeimet forgatom. Ahogy Bajbajutott Hercegnőnek hív felhúzom a kis fitos orrom. Olyan szívesen megmondanám neki a magamét, de a félmosolyát látva csillapult a haragom. Fogalmam sincs miért van rám ilyen hatással. Végül inkább "menekülőre" fogom magam és elindulok haza. Egyik felem reméli, hogy nem jön utánam, nem szeretném, ha tudná, hogy hol lakom. Míg egy másik számomra is ismeretlen részem élvezné, ha elkísérne, mint valami hős lovag. Bárhogy tagadom élvezem a társaságát. Ő annyira más, mint azok akikkel eddig össze sodort az élet. Nem nézek hátra, nincs rá szükség, így is hallom, ahogy a falevelek zörögnek a léptei nyomán. Végül egy nagyot sóhajtok és lassítok a lépteimen, hogy beérjen, közben a kis kabátom zsebébe rejtem a kezeimet.
- Nem vagyok Bajbajutott Hercegnő, hogy  a kastélyról ne is beszéljünk - szólalok meg egy kis idő után halkan, majd felé pillantok - De belőled jó sárkány lenne. Azok is  össze-vissza okádják a tüzet, legalábbis a mesékben így van, gondolom - megengedek magamnak egy kisebb mosolyt. Végül elveszem róla a pillantásom és az erdőből kiérve a főút felé veszem az irányt.
- A Maggie-t tényleg hanyagolhatjuk...- anyukám hívott utoljára Maggienek meg az a szemét, aki a szarban hagyott ...és lehetne simán Meg? - teszem fel a kérdést csak úgy másodlagosan. Senkit se kértem még erre, általában csak a barátaim hívnak Megnek, már ha vannak olyanok egyáltalán...


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





417 szó ♡ zene ♡ nem öllek meg, de nem vállalok felelősséget semmiért  I'll save you, no matter what 2426842179
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-04, 20:15


Margaret && Caleb





Nem értem... ezt az egészet. Nem értem magam. Mert most mégis, mi a fészkes fenéért volt az jó, hogy elkezdek szőke herceget játszani? Ráadásul kéretlenül? De nem értem azt se, hogy bár csak segíteni szerettem volna, mégis csak sóhajtozást meg szemforgatást kapok válaszul. Hát mi ez már? Mellesleg szép szemei vannak, meg kell hagyni. Csak lehetőleg ne forgassa őket. Vagy ne nekem. Úgy nem tetszenek. Ezt persze neki nem kell tudnia, mert a végén még ezzel is baja lesz. Az "ezt még megbeszéljük otthon" kijelentésre csak bólintok, habár őszintén szólva mire is gondol otthon alatt. Mármint... amint kiérünk innen valószínűleg az egyikünk balra megy, a másikunk jobbra. Na meg... ezek után valahogy kétlem, hogy akár csak az edzőterem közelébe is odamerészkedne. Kiváltképp akkor nem, ha én is ott vagyok. Márpedig tagadhatatlan, hogy én elég gyakran ott vagyok.
Pár percig néma csendben lépdelünk a közelben lévő erdő felé, közben pedig megpróbálok rájönni, hogy mi járhat a fejében. Aztán persze robban a bomba, miszerint teljesen hülye vagyok - e. Én pedig, minden előzetes átgondolás nélkül adom tudtára a választ, miszerint:
- Nem, nem teljesen! Csak amennyire annak látszom!
Paff! Azt hiszem, ennél értelmesebbet már nem is nagyon tudtam volna kitalálni... legalábbis Meg arckifejezése nagyon erről árulkodik.
- Egyébként pedig most mi a gond? Sikerült, nem? Azt hittem, el akarsz tűnni a mellől a pasas mellől. Vagy talán rosszul gondolom? Ebben az esetben elnézést, Bajbajutott Hercegnő, de egész nyugodtan mehet is vissza a vártoronyba a sárkán mellé! Akár vissza is kísérhetem, ha úgy kívánja!
Nem, nem feltétlenül tudom, mikor kellene befogni a számat. Most sem. A végén pedig még teátrálisan meg is hajolok Meg előtt, aki emiatt valószínűleg a plafonon, pontosabban az égbolton lesz idegrendszerileg. Arra, hogy nem szorult segítségre csak egy szemforgatással reagálok. Persze, pontosan úgy nézett ki, mint aki nem szorul segítségre.... higyjem is el, mi? Na még mit nem! Nem értem a kiakadását, de ha neki így jó, akkor egész nyugodtan akadjon csak ki... senki nem áll az útjába. Azért egy halvány mosolyt elejtek, mert nem bírom ki, persze figyelek, igyekszem nem túlzásba vinni az értetlenkedést meg a szórakozást, mert könnyen megjárhatom. Mint ahogy most is. Ahogy a tudtomra adja, hogy ő most inkább lelép, és elindul hazafelé, akkor úgy döntök, hogy ha már mindenáron hazamenne, akkor inkább elkísérem. Sose lehet tudni, kivel találkozhat út közben. Remélem, nem akar lerázni, mert azt úgysem fogom hagyni neki. Nem, ezt nem így játszák, de erre valószínűleg már ő is rájött.



410 word✦ I'll save you ✦ Hát szia  I'll save you, no matter what 2426842179 Ne ölj meg miatta, ha lehet  I'll save you, no matter what 2732251548  ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-04, 18:41



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

Nem gondoltam volna, hogy oda jön hozzám. Lehet, hogy arra gondolt, hogy meg kell mentenie? De mégis miért? Hogyan? Túlságosan sok kérdés kattog az elmémben, míg Justin még mindig sehol sincs. Ennyi idő után pedig már ide szokott érni. Így kénytelen vagyok meglovagolni a lehetőséget. Szavait hallva csak megforgatom a szemeimet és a lehető legcsúnyábban nézek rá. Miért nem veszed a lapot?!? Nagyot sóhajtok, majd megrázva a fejem rá pillantok. Szívesen elnevetném magam, ahogy a szívére teszi a kezét.
- Ezt majd megbeszéljük otthon - válaszolok morcosan, miközben felkelek a helyemről. A lehető leggyorsabb leakarok lépni innen, nagyon távol ettől a pasitól. Végül a kérdésemre válaszolva el is indulunk a kijárat felé. Reménykedni tudok benne, hogy a pasas annyira összezavarodott, hogy nem fog utánunk jönni. Néma csend telepedik ránk, amíg ki nem érünk, ahogy becsukódik mögöttünk a raktár ajtó újabb mély lélegzetet veszek és folytatom az utunkat.  A kisebb erdő felé veszem az utat, messze a várostól el nem engedve Caleb kezét. Ahogy tiszta lesz a levegő eleresztem és szembe fordulva vele rá meredek.
- Te teljesen hülye vagy? - teszem fel a kérdést egyből, hogy aztán meg se várva a válaszát folytassam - Szerinted ki az a hülye, aki beveszi azt, hogy a testvéredért jöttél? Felnőtt nő vagyok! Arról nem is beszélve, hogy ha már folytatom a színjátékot az a minimum, hogy bekapcsolódsz és nem össze-vissza beszélsz - morranok rá ahelyett, hogy megköszönném a segítségét. Karjaimat keresztbe fonom a mellkasom előtt úgy nézek fel rá, össze húzva a szemeimet.
- Amúgy se szorultam segítségre! Nagy lány vagyok, a ruhámat is egyedül veszem fel bátyus - teszem hozzá jól megnyomva a végét a lehető legnagyobb iróniával. Ó, hogy meg kellett volna köszönnöm neki az egészet?
- Arról nem is beszélve, hogy Maggienek hívtál. Soha, de soha ne próbáld meg újra! - magam mellé hullanak a kezeim, hogy aztán rá emeljem a jobb mutató ujjam - Szerinted a saját nevemmel voltam ott? - teszem hozzá, majd legyintek egyet - Tudod mit, inkább ne is válaszolj! Én léptem! - zárom le a témát, majd intve neki hátat fordítok és lassan elindulok haza. Biztos, hogy nem fogja annyiban hagyni a dolgot, de egy próbát megér.


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





348 szó ♡ zene ♡ nem öllek meg, de nem vállalok felelősséget semmiért  I'll save you, no matter what 2426842179
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-06-04, 17:08


Margaret && Caleb





Azt hiszem, néha tényleg igaza van Marconak amikor azt mondja, hogy fejjel megyek a falnak. Mondjuk akkor már régen betört volna a fejem, de az már részletkérdés. Nem igazán gondolkozom mielőtt cselekszem. Ha viszont mégis, akkor olyan sokáig, hogy még magamat is elbizonytalanítom, jó ötlet -e amit kitaláltam. De ha már a fejembe vettem valamit, akkor az esetek nagy részében véghez is viszem azt. Mint ahogy most is. Úgy érzem, nem volt valami túl jó ötlet odamenni az ismeretlen pasashoz és Meghez, de most már mindegy. Így jártam. Mondjuk fel vagyok rá készülve, hogy valószínűleg most majd jól megkapom a magamét a mentőakció miatt, de most... ha nem sikerül, akkor én leszek összeverve, neki nem lesz baja. Ha meg sikerül, akkor ne  kioktatni akarjon, hanem inkább köszönje meg szépen. Na jó, azzal sem jobb, sem könnyebb nem lesz a helyzet, ha okoskodok.
Én nem tudom, hogy titokban gondolatolvasó - e a bajba jutott leányzó, vagy mi a szösz folyik itt, de már - már ijesztő, hogy olyan, mintha hallotta volna, milyen agyament gondolatok vonultak végig az agyamon az imént. Legalábbis a pasashoz intézett szavai alapján simán ezt lehet hinni. Oké, azt hiszem, jobb lesz odafigyelni. Meg az arcvonásaimra is, mert a végén még elárulom magam, hogy nem, erre még véletlenül sem voltam felkészülve. Viszont ha harc hát legyen harc, nekem így is jó. Csak viselkedj természetesen, Caleb! Mondom természetesen, nem normálisan! Neked az valószínűleg úgyse megy, szóval ne erőltesd!
- Először is: Csak ne kérj tőle bocsánatot miattam! Másodszor pedig: mi az, hogy nem kell előadnom a testvér dumát? Ez nem duma! Vagy talán szégyelled, hogy a saját testvéreddel vagy, hm? Ejnye, Maggie, hát ezt nem gondoltam volna rólad, hogy szégyellsz engem!
A szívemre tapasztom a tenyeremet, és igyekszem egyszerre bosszankodó és bánatos arckifejezést mutatni... főleg az ismeretlen pasas miatt, hogy végre kopjon már le. Végül akkor esik le neki az a bizonyos tantusz, amikor Meg feláll, megfogja a kezemet, ezzel a másik tudtára adva, hogy itt bizony feleslegesen próbálkozik, ezt a csatát elvesztette.
- Persze, mehetünk!
Ahogy kimondom már indulok is a kijárat felé, már persze ha a lány nem akar még kedélyesen elcseverészni a pasassal. Nem mondom, hogy nem örülök, ha végre kiérünk az épületből, mert ezt bizony meg kell beszélnünk. Addig viszont nem szólok semmi többet, amíg tényleg hallótávolságon kívülre nem érünk. Nem szeretném, ha bárki is kihallgatná, amit beszélünk.



395 word✦ I'll save you ✦ Hát szia  I'll save you, no matter what 2426842179 Ne ölj meg miatta, ha lehet  I'll save you, no matter what 2732251548  ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-05-31, 11:58



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

A férfi mellett ülök és nevetgélek, mintha annyira jó humora lenne, amit megspékelek azzal is, hogy olyan ábrándosan nézek rá. A látszatát se keltem annak, hogy undorodok tőle és szívem szerint bármelyik pillanatban pofán törölnék. Most éppen nagyon gyűlölöm a munkám és azt, hogy a főnök egy ilyet sózott rám. De az én helyzetemben az alkalmazott neve kuss és megteszem, amit mondd, egy szó nélkül. Bárcsak sikerülne nyernem a lottón vagy valami hasonló, hogy kitudjam fizetni a maradék kölcsönt és új életet kezdjek. Vajon létezik egyáltalán olyan számomra? Felesleges ezen gondolkodnom, hiszen, ha nem jön hamarosan a felmentősereg, akkor nem csak kém leszek, hanem kurva is hamarosan. Aztán végül egy érdekes emberre leszek figyelmes, akit álmomban se gondoltam volna, hogy itt látok meg. Lopva felé pillantok, míg a mellettem ülő kezét fogom, hogy ne tapogasson annyira. Kellemesen csevegek, amit megszakít az Ő érkezése. Pillantásunk találkozik, majd a szavai hallatán elnevetem magam.
- Bocsánat, ő mindig ilyen - fordulok előbb a férfi felé, majd felkelek és Caleb mellé lépdelek, átkarolva a kezét - Ugyan drágám, nem kell előadnod a testvér dumát, anélkül is veled mennék haza - kissé összeborzolom a haját, majd adok egy puszit az arcára.  Végül megfogom a kezét és összekulcsolom az ujjainkat, jelezve a férfi felé, hogy mi ketten bizony együtt vagyunk. Látom a férfi arcán, hogy mennyire meglepett és a teljes megsemmisülés kerülgeti, amiért egy nála jóval fiatalabb és jobb állóképességű férfiú lehet a partnerem. Egészen gyorsan leesik neki, hogy minden terve romba dőlt és bizony nem vele fogok haza menni. Nem számítottam ilyen váratlan fordulatra, de ha már így alakult hülye lennék nem kihasználni a lehetőséget.
- Mehetünk? - pillantok fel Calebre és egy apró pillanat erejéig tényleg elhiszem, hogy ő más mint a többi férfi, amiről a heves szívverésem árulkodik leginkább. Meg kell hagyni tényleg jól néz ki, de van egy olyan sejtésem, hogy semmi szüksége egy hozzám hasonló koloncra a nyakán. Nem mintha annyira  a nyakán akarnék lógni... Meg se várva a válaszát elkezdem húzni a kijárat felé, miközben elköszönök a hoppon maradt ülőtől. Remélem gyorsan veszi a lapot és jön velem együtt, hogy a lehető leggyorsabban magunk mögött hagyjuk ezt a helyet.


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





359 szó ♡ zene ♡ remélem tetszik! I'll save you, no matter what 1149350199
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-05-25, 20:42


Margaret && Caleb





Végül csak kegyeskedik beleszólni a telefonba a vonal túlsó végén lévő személy, amitől kicsit megnyugszom, hogy mégsem átverést terveznek. Azonban nem tart túl sokáig a nyugalmam, ugyanis az is kiderül, hogy segítségre van szüksége az illetőnek. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy miért is engem hív... főleg ha valami Justintól vár segítséget. Aki, megjegyzem, szintén fogalmam sincs, ki lehet. A lány hangja ismerősnek tűnik, és rövid gondolkodás után rájövök, hogy bizony ez Meg, akarom mondani Margaret, a múltkori vendégem a konditeremben. És bajba került. Nem tudom, mi történhetett, ráadásul normális esetben is szívesen segítek akinek csak tudok, így aztán gondolkodás nélkül elteszem az időközben elnémult telefonomat, hogy tegyem amit mondott és a városrész végében lévő raktárba menjek.
Nyugalom, odaérsz időben, és minden rendben lesz! Mély levegő beszív, kifúj - futás!
Amint valamennyire kitisztul a fejem, és gondolatban kiadom magamnak a parancsot követem az utasítást - illetőleg a zenét -, és nem sokkal később már az említett helynél vagyok. Egy pillanatra megállok, hogy rendbeszedjem a légzésemet és ne keltsek semmiféle feltűnést - habár az is tény, hogy minden fennakadás és probléma nélkül mondhatom, hogy épp edzésben vagyok -, belépek az ajtón és becsukom magam után. Az ajtóhoz viszonylag közeli asztalhoz araszolok ülök le, onnan kémlelem a helyiségben tartózkodókat, hogy aztán megakadjon a szemem a lányon... valaki olyan mellett, aki nem igazán tűnik bizalomgerjesztőnek. Azt hiszem már értem, miért is hívta Justint - akiről még mindig fogalmam sincs, hogy mégis ki a csuda lehet. Itt tényleg baj lesz... nem vagyok egy nagy lángész, mármint vannak nálam sokkal okosabb emberek is, de azt még én is látom, hogy ez így nem teljesen oké. Segítenem kell neki, de egyelőre nem tudom, hogy hogyan.
Pár pillanatig csak magam elé meredve, gondolataimba zárkózva üldögélek, majd néhány gyors lépéssel odamegyek Margarethez és a legkevésbé sem rokonszenves pasashoz, és odafordulok a lányhoz, közben próbálok minél nyugodtabb maradni. Persze valószínűleg a próbálkozásom kudarcot vall, de majd kiderül.
- Meg! Miért nem hívtál vissza? Tudod, hogy anya mennyire aggódik, ha nem érünk haza időben... úgyhogy már megkért, hogy keresselek meg. Szóval gyere, menjünk haza!
Oké, ezzel valószínűleg nem jutunk egyről a kettőre, az tény, de legalább megpróbáltam. Persze az is lehet, hogy van annyira hülye a fickó, hogy elhiszi, hogy testvérek vagyunk a mellette ülő lánnyal, és elengedi, hogy "hazamehessünk". Aha... hát, a remény hal meg utoljára, nem igaz? Ha mégsem jön össze, akkor majd kitalálunk valamit.



396 word✦ I'll save you ✦ Hát szia  I'll save you, no matter what 2426842179kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty2021-05-25, 11:22



Caleb & Margaret


Hercules & Megara

Tudtam, hogy nem lesz egyszerű meló, mikor Silver kiemelte a ruházatomat. Gyűlöltem ezeket a munkákat, amikor majdhogynem a testemet kellett eladnom azért, hogy a szükséges információkhoz jusson. Nem  csodálom, az ő helyében én is kihasználnám, ha egy alkalmazottam ennyire dekoratív lenne. Szerencsére, eme előnyét csak a feladataimra korlátozza és nem a saját örömére. Hatalmasat csalódnék benne, ha egyszer bepróbálkozna nálam. Abban a pillanatban felmondanék - oké, valószínűleg nem tenném a helyzetem miatt -, azért nekem is vannak elveim.  A fene nagy elveimet tiprom a sárba, ahogy a célszemély ölében ülök egy ital társaságában és nagyokat nevetek a hímsoviniszta viccein. A kellő információkat nagy nehezen megszerzem tőle és éppen indulnék, amikor alkoholos mámor közepette vissza ránt magához és elkezd tapogatni, mintha egy tárgy lennék csak, amin kiélheti a vágyait. Összeszorítom a fogaimat és elnyomom a feltörni készülő sóhajomat, hogy egy gyönyörű mosoly keretében meggyőzzem arról, hogy csak a mosdóba akarok kimenni. Szívem szerint ott helyben bemosnék neki egyet.
- Ne várass sokáig szépségem - megfog az állam alatt, hogy annál fogva megcsókoljon, de elhúzódom tőle mintha csak húzni akarnám az agyát, hogy aztán felkeljek és biztonságos helyre vonuljak. A francba! Ilyen sose volt még! Ebből a helyzetből nem fogok szabadulni egyedül. Szükségem van egy B tervre. Gyorsan felmértem az esélyeimet, aztán magamhoz vettem a telefonom. Éppen a híváslistát nézem, amikor kopogást hallok a túloldalról. Összerezzenek és meg se nézem milyen számra sikerül nyomni. Pár percet várok, mielőtt a fülemhez raknám a készüléket, nincs sok időm.
- Justin, nincs sok időm! Gyere a városrész végén lévő raktárba, csak kövesd a zenét. Segítség kel... - be se tudom fejezni bontanom kell a hívást, mert két lány jött be. Egy halk sóhajt követően úgy teszek, mintha csak a dolgomat végeztem volna és anélkül, hogy a tükörbe néznék megmosom a kezem. Nincs szükségem arra, hogy egy mesehős nézzen vissza rám, így is kellemetlen szituációba kerültem. Fejem felszegve ülök vissza a pasi mellé - kizárólag mellé -, mosolygok mintha olyan jó kedvem lenne. Közben pedig lopva az ajtót nézegetem a megmentőm felbukkanásában reménykedve. Aztán egy jó negyed órát követően egy ismerős idegenre leszek figyelmes. Ő? Vajon mit keres itt? Nem olyan fajtának tűnik, aki egy napos edzés után itt vezeti le a fáradt gőzt. Érdeklődve figyelem tekintetemmel, miközben egy tapodtat se mozdulok. Az túl feltűnő lenne.


I'm a big tough girl.
I tie my own sandals and everything.





372 szó ♡ zene ♡ remélem tetszik! I'll save you, no matter what 1149350199
Vendég
Vendég
Anonymous

I'll save you, no matter what Empty
TémanyitásI'll save you, no matter what Empty

Ajánlott tartalom

I'll save you, no matter what Empty
 

I'll save you, no matter what

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Shall we call it dark matter?
» You save me, I save you! That's the way it is!