Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
You save me, I save you! That's the way it is!
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou save me, I save you! That's the way it is! Empty2023-11-29, 17:46


Oliver && Woo-Jin





Nem is tudom, hogy mikor kapcsolódtam úgy igazán utoljára. Kyung-Mi-val sokszor mászkáltunk el erre-arra, leginkább, mert ő szeretett volna valamerre menni, én meg mellé szegődtem. Viszont ennek ellenére élveztem minden percét, illetve a többiekkel is volt, hogy munka után elmentünk valahova. Viszont mióta Kyung-Mi eltűnt, azóta nem igazán megyek bárhova is. Nem mondom, hogy soha, de sokkal ritkábban. Talán emiatt is egy kicsit örülök, hogy most Oliver felvetette az ötletet, hogy menjek át. Eleget antiszockodok így is. Néha kell a változás.
Azért az ajtajánál elgondolkodtam még, hogy nem kellett-e volna valamit hozzak, de ahogy ismerem, úgy se venné magára. Sőt, ő tuti betárazott. Úgy hogy végül sóhajtok egyet, majd megnyomom a csengőt aztán várok. Persze hallom, hogy valami nem teljesen okés, aztán úgy nyitja az ajtót is, mint aki majdnem hogy maratont futott.
-Szia Oliver. – majd amikor karjait széttárja, csak egy apró mosolyra húzom ajkaimat, majd bele megyek az ölelés szerűségbe és én is megveregetem a hátát.
-Minden oké veled? Mintha zajt hallottam volna kintről. Ugye nem esett bajod? – kérdezek rá azért a biztonság kedvéért, miközben beinvitál engem. Sajna kinézem, hogy néha két-bal kezes és ügyetlen. Mondhatni megszoktuk, de azért jobb vigyázni.
-Köszönöm. – majd leveszem a cipőmet és a kis dzsekimet is felakasztom a ruhafogasra. A lábas viccén halkan felkuncogok. El is felejtettem, hogy még a rossz poénjai is megmosolyogtatják az embert.
-Mid van? – bár nem is kellett volna rákérdezzek, hiszen rögtön kezdi felsorolni, hogy mit lehet inni. Persze csupa alkohol, de hát nem is vártam mást. Talán nem is árt most, hogy mindent elfelejtsek és csak kikapcsolódjak, de úgy igazán. Erre pedig a pia az egyik legjobb megoldás. Egyszer, egyszer nem fog megártani az embernek. Bár lehet, hogy a hányinger és a fejfájás az, majd kellemetlen lesz, az viszont egyelőre még a jövő zenéje. Elég lesz, majd akkor foglalkozni ezzel, amikor bekövetkezett.
-Valóban bármit ki lehet nézni Astra-ból, de nem hiszem, hogy baja lenne ezzel. – teszem hozzá. Aztán ki tudja, lehet nincs igazam. -Kezdjünk akkor egy sörrel. Utána pedig meglátjuk, hogy mi fér még bele, mit szólsz? – mondom, majd még egy pillanatra ránézek. -Kérlek, ezt a bekarmolós dolgot többé ne mond. Így is furán hangzik, főleg a te szádból. – kuncogok, de amúgy viccen kívül, tőle ilyesmit hallani tényleg eléggé érdekes. Meg mondhatni fura. Szokott mindenről is hablatyolni, néha olyan szavakat használva, ami megkérdő jelezhető, hogy léteznek-e, de ez még tőle is kicsit bizarr.
-A káposztát inkább kihagynám, de köszi az ajánlatot. A pizza tökéletesen megfelel. – biccentek neki a fejemmel. -Viszont inkább segítek egy kicsit. Én gyorsabb vagyok mégis csak mint te. – biccentek a lábára, majd előveszek két tányért. Azért nem akarom, hogy csak ő pattogjon, oké, hogy én vagyok a vendég, de ennyiben kisegíthetem őt. Elvégre mégis csak a bajtársak mindig kisegítik egymást.
-Na és ha te fekszel ki hamarabb, akkor mi lesz? – nézek rá kihívóan. -Rég játszottam, szóval majd legalább ebben elverhetsz engem. – majd a mondata végén kissé csendben maradok. Igazából nem lepődtem meg, hogy ezt is fel fogja vetni. Mind a ketten aggódnak miattam, hiszen azért eléggé megváltoztam az elmúlt időszakban. Sejtettem, hogy ez a mai „pasis este” is erre fog majd kimenni, amellett, hogy már rég lógtunk csak így kettesben. -Oké, meglátjuk. Viszont neked is mesélned kell. Miújság Astra-val, hmm? – bököm oldalba finoman őt kissé cukkolva.



540 words ✦ youtube ✦ note: Mindig barátok maradunk ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Oliver Eivind Solberg csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
You save me, I save you! That's the way it is! How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
You save me, I save you! That's the way it is! Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
You save me, I save you! That's the way it is! 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

You save me, I save you! That's the way it is! 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

You save me, I save you! That's the way it is! Empty
TémanyitásYou save me, I save you! That's the way it is! Empty2023-11-15, 01:34


   
Woo-Jin && Oliver


As you fly through life, it's good to know who you can trust, and who you can't. I know I can always count on Toothless. And it's important for him to know that, no matter what, he can always count on me.

Sokkal korábban kellett volna, hogy ez eszembe jusson. De mennyivel! Ehelyett megvártam, hogy lemenjen a tegnapi gyűjtés, máskülönben a plafonról is a bűntudatom lógott volna. Most persze amiatt lóg, hogy nem előbb kerítettünk sort erre, hiszen mindkettőnkre ráfér a lazítás. Astra többször vetett rám Mi van Woo-Jinnel? pillantást, mint hogy észben bírnám tartani, én pedig annyiszor néztem rá Oké, kitalálok valamit tekintettel, hogy csúcsra járattuk a szemmel veréses metakomunikációt. Mert a Központban zajló élet az egyik dolog, egy másik dolog, hogy a barátunkat olyannyira megviseli Kyung-Mi hiánya, hogy akkor is feltűnne, ha nem lenne szemem és semmit sem hallanék, minden munkáját elvégzi, de ordít róla, hogy nem egész.
Csengetnek. Woo-Jin lesz az. Kivéve, ha Sveta néni talált meg egy újabb hordónyi adag ehetetlen káposztalevessel - ha csak rágondolok összerándul a gyomrom és fájdalmasan elfintorodom, mert a sok benne a vitamin nem elég jó indok arra, hogy egy hétig azt kelljen ennem. Mintha jakpuncsot kellene vedelnem vödörszám a csontjaim védelmében. Ez most hogy jutott eszembe?
A kanapénak támasztott lábamra sandítok, elvégre mindig leveszem legalább egy rövid időre, amikor hazaesek.
- Egy pillanat! - kiabálok ki az érkezőnek, aki vélhetően a lakás előtt toporog. A heverőn végignyúlva próbálom elérni az említett póttestrészt, hogy visszavegyem legalább amíg ajtót nyitok. - Ó, ne már! - Természetesen a láb a padlóra dől, így a karfában megtámaszkodva felállok, és az ajtóhoz ugrálok, útközben azért összeszedem az egyik útbaeső mankót, mielőtt az egyensúlyérzékem az ajtóban tréfálna meg, és Woo-Jin karjai közt kötnék ki vagy mindketten a földön.
- Pajtiiii - tárom szélesre a karjaim, hogy meglapogathassam a barátom hátát üdvözlésül, már amennyiben belemegy és ezen a ponton nem teljesen kínos neki az érzelemnyilvánítás ezen formája, emellett a folyosón tartózkodók sem dobálnak meg paradicsommal homofób  indíttatásból. Kicsit arrébb helyezkedem, hogy ne takarjam el a bejáratot, majd bereteszelem a barátom után az ajtót.
- A szokásos: érezd otthon magad, foglalj helyet, ahol tetszik- instruálom a vendégemet, miközben felhalászom az utángyártott, legújabb szériás végtagomata bot helyett. - Bocs a lábatlankodásért, nem akartalak megváratni! - pattintom fel magamra a vákuumos szerkezetet, hogy egyenesen a hűtő felé vegyem az irányt.
- Mit kérsz? - érdeklődöm a fridzsider ajtaját kinyitva, és az ottani opciókat szemügyre véve, amiket nem sorakoztattam fel a konyhapulton, mert a behűtés csak előnyére válik. - Van sör, whisky, ez a szirupos izé, amit Nyxtől kaptunk, némi vodka, gin, meg ez a bizonytalan eredetű és rendeltetésű üveg, amit Astra sózott a nyakamba, amikor beavattam a pasis ferde estét tartunk tervembe, de ha azt szerinted azért adta, mert megsértődött, hogy nem vele, akkor inkább ne nyissuk ki, talán a Halszálkában kifacsart konyharuhákból van - sorolom a lehetőségeket a hűtő előtt állva, egyik-másik üveget kivéve, esetleg kicsit meg is lögybölve bennük a folyadékot, hogy megbizonyosodjak arról, hogy egyrészt nem mentek-e tönkre, másrészt a mennyiségüket vizslatva, hogy vajon elég lesz-e. - Ja, tényleg, majdnem elfelejtettem, van bor is - emelem fel az egyik palackot - száraz, vörös - fűzöm hozzá, hogy tudja, mire vállalkozna. - Tehát mit töltsek, mennyire akarunk bekarmolni? - De hülyén hangzik ez az én számból! Megvárom a válaszát, és ugyanabból felmarkolok én is, vagy öntök magamnak is, mielőtt lehuppannék mellé az italokkal, illetve odanyújtanám az övét, a magamét meg kortyolgatni kezdeném. - Ha ennél, van még tegnapi maradék pizza és Sveta néni káposztásleveséből is akad még, van hozzá pisztrángkonzervem, ha falnál belőle, rendkívüli gasztronómiai élmény - utóbbi ajánlatomat igyekszem megfűszerezni egy őszinte és biztató arckifejezéssel, persze elég gyatrán sikerül. És ha már kihánytad a lelkedet, előkaphatjuk a konzolt, és közben mesélhetnél... - ajánlom fel a lehetőséget, hátha csak az ajánlatra van szüksége ahhoz, hogy önszántából dőljön belőle a szó, szinte esélytelen, hogy ez így legyen.

583 words ♛ youtube' ♛ note: érkezem végtelen szeretettel


You save me, I save you! That's the way it is! 841472469You save me, I save you! That's the way it is! 841472469You save me, I save you! That's the way it is! 841472469
Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Oliver Eivind Solberg
Hõs
Hõs
Oliver Eivind Solberg
Mesehõs :
You save me, I save you! That's the way it is! 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5141516779746e584c61517550673d3d2d313032363238353435382e313636336362376134666663613734313330323631383535353736342e676966
How To Train Your Dragon
Hiccup
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
iii. hiccup horrendous haddock
A másik felem :
You save me, I save you! That's the way it is! Tumblr_inline_p4ag39lBPT1st8lrx_500
I can't imagine a world without you in it.
✦ ✦ ✦ :
You save me, I save you! That's the way it is! 2287a13c861bbebc59ffb42e218cd1a2e13ddf76
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
andrew garfield
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
kelet - bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
Eret ✦ Dél
Halvér ✦ Észak
Takónypóc ✦ Észak
Felkészül: Hanga, Dagur, Mala és Bélhangos

✦ ✦ ✦ :
You save me, I save you! That's the way it is! Df34c50bf5d9d5b4f61b1843bd1c48fef584ed34
A tükör mögött :
jinnyjoewish

You save me, I save you! That's the way it is! Empty
TémanyitásYou save me, I save you! That's the way it is! Empty2023-11-15, 01:34

Yeah, well, tomorrow you're gonna have to deal with... Hicctooth!
   
Cha Woo-Jin && Oliver Eivind Solberg

   
Nem szórt rá senki csillámport



Oliver Eivind Solberg
Hõs
Hõs
Oliver Eivind Solberg
Mesehõs :
You save me, I save you! That's the way it is! 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5141516779746e584c61517550673d3d2d313032363238353435382e313636336362376134666663613734313330323631383535353736342e676966
How To Train Your Dragon
Hiccup
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
iii. hiccup horrendous haddock
A másik felem :
You save me, I save you! That's the way it is! Tumblr_inline_p4ag39lBPT1st8lrx_500
I can't imagine a world without you in it.
✦ ✦ ✦ :
You save me, I save you! That's the way it is! 2287a13c861bbebc59ffb42e218cd1a2e13ddf76
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
andrew garfield
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
kelet - bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
Eret ✦ Dél
Halvér ✦ Észak
Takónypóc ✦ Észak
Felkészül: Hanga, Dagur, Mala és Bélhangos

✦ ✦ ✦ :
You save me, I save you! That's the way it is! Df34c50bf5d9d5b4f61b1843bd1c48fef584ed34
A tükör mögött :
jinnyjoewish

You save me, I save you! That's the way it is! Empty
TémanyitásYou save me, I save you! That's the way it is! Empty

Ajánlott tartalom

You save me, I save you! That's the way it is! Empty
 

You save me, I save you! That's the way it is!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I'll save you, no matter what