Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
you're ruining it! ✦ leo & miyoung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásyou're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty2021-10-03, 00:13

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
you're ruining it! ✦ leo & miyoung JPbm1tY
you're ruining it! ✦ leo & miyoung C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
you're ruining it! ✦ leo & miyoung 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
you're ruining it! ✦ leo & miyoung 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

you're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty
Témanyitásyou're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty2021-05-27, 14:10

Miyoung & Leo
✦  can you just go away?
Fel kellett volna vennem a kapcsolatot a csapattal, de mivel Alex szerintem egyenesen a tiltólistára tett, Sam-et pedig nem sikerült elérnem így arra gondoltam, hogy egyenest én ugrok fejest a dologba. Kaptam egy fülest, hogy ma este valami nagyobb dolog fog történi így nem habozhattam. Lehet, hogy az egészből nem lesz majd semmi, de nem engedhetem elúszni a lehetőséget annak, hogy lehet mégis történik valami, amiről lemaradnánk. Ezért is döntöttem úgy, hogyha egyedül is, de itt kell lennem. A lehető legkevésbé kell feltűnőnek lennem így igyekeztem beolvadni az itteni tömegbe, ami nem volt olyan nehéz, miután előzetesen felmértem a terepet és tudtam, hogy mire számítsak. Már csak azt kell megoldanom, hogy a színfalak mögé belopakodjak a megfelelő időben és megszerezzem az információt, ami közelebb juttathat minket az egész ügy lezárásához. Az utóbbi időben amúgy is túlságosan sok dolgon kattog az agyam, úgyhogy nem bánnám, ha egy dologgal kevesebbet kellene hordoznom a vállaimon. Na, meg persze azt hiszem ezzel be is bizonyíthatnám, hogy van helyem a csapatban. Csak jó lenne, ha Alex is végre észrevenné, hogy egyáltalán nem szándékozom átvenni Clover helyét a csapatban. Sőt mi több azon vagyok, hogy megtaláljam és talán rájöttem arra, hogy mégis hova szívódhatott fel, de ugyanennek köszönhetően koránt sem olyan egyszerű információkat szerezni a helyzetről.
Egy ideje már itt időzöm és amikor láthatóan elég tömötté válik a hely ahhoz, hogy megpróbáljak a színfalak mögé lopakodni nem húzom tovább az időt egyenest elindulok a cél felé, miközben igyekszem odafigyelni arra, hogy senkinek ne tűnjön fel, hogy mégis miben sántikálok. Nem szeretnék lebukni és főképp nem az arcomat is adni a lebukáshoz, mert akkor máris megnehezítem a dolgunkat, mintsem megkönnyítsem. Hiszen akkor nem jöhetnék ide vissza. Úgyhogy a hiba nem lehetséges. Sosem követtem el eddig hibát és ehhez igyekszem tartani magam.
Sikerült eljutnom a hátsó részig egyenesen egy sötétebb folyósra, aminek a végén ott volt az ajtó, ami mögött talán ott rejtőzött minden titok és információ, amire szükségem volt. Már éppen rátettem volna a kezemet a kilincsre, amikor hangokat hallottam a hátam mögül.

remélem tetszik
Vendég
Vendég
Anonymous

you're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty
Témanyitásyou're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty2021-05-27, 13:52

you're ruining it!
Britney && Olaf

Vendég
Vendég
Anonymous

you're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty
Témanyitásyou're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty

Ajánlott tartalom

you're ruining it! ✦ leo & miyoung Empty
 

you're ruining it! ✦ leo & miyoung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal