Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
Tegnap 02:31-kor


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
sparkles ✦ joon & miyoung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-31, 05:13

The end
Egy fejezet a végéhez ért
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
sparkles ✦ joon & miyoung JPbm1tY
sparkles ✦ joon & miyoung C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
sparkles ✦ joon & miyoung 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
sparkles ✦ joon & miyoung 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-30, 01:58

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Olyan hihetetlennek tűnik ez a pillanat, mégis annyira valóságos, hogy már előre rettegek a pillanatól, amikor véget ér majd mindez. Persze minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, hogy ez a pillanat elkerülhető legyen. Ahogy végre a karjai között lehetek és megcsókolhatom és mindez nem csak egy álom felér a világon szinte mindennel.
Örülök, hogy belemegy az ötletembe, miszerint képzelje el azt, amit szeretne csinálni. Együtt nagyon sok mindent felfedezhetünk közösen és ettől talán csak még különlegesebb lesz majd az élmény.
Szinte látom rajta, mikor kinyitja a szemeit, hogy már meg is találta a tökéletes ötletet az ajkaim viszont kicsit lekonyulnak, mikor elmondja, hogy szeretné, ha meglepetés maradhatna. Nem tudom igazából, hogy szeretem-e a meglepetéseket, hiszen a legtöbb esetben nem igazán marad a meglepetés, meglepetés, mert előbb vagy utóbb valahogy megtudom, hogy mégis miről van szó. De, mivel itt jelen esetben azt hiszem igazán boldoggá tenné, hogy nem tudok róla majd igyekszem mindent elkövetni annak érdekében, hogy leküzdjem magamban az ingert arra, hogy kiderítsem mégis miről van szó.
- Hát legyen. Most az egyszer megengedem.. Aztán, ha élvezem a meglepetéseket talán még legközelebb is. - Nem tudom, hogy milyen érzéseim lesznek a meglepetéssel kapcsolatosan. Bár azt talán már most megjelenik tekintve, hogy nem vagyok oda azért, hogy várnom kell és nem szimatolhatom ki, hogy mégis miről van szó, de ha jó ötlet lesz és a végén pozitív hangon zárul az egész, akkor kérdés sem fér hozzá, hogy nem lesz bajom a meglepetésekkel. Majd kiderül azt hiszem.. Úgy is lesz bőven mivel elfoglalnom majd magam így talán nem is tudnék még egy dolgot megpróbálni kitalálni.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-15, 23:44


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Rengeteg dolog történt már velem az évek során. Némelyiket én idéztem elő, mások teljesen véletlenül sikerültek úgy, ahogy. Nem tudom mindegyikről megmondani, hogy melyik kupacba tartozik, de igazából nem is számít. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy a mostani helyzet melyik kupacba sorolható. Nem is érdekel... akár így, akár úgy, az számít, hogy mi van, nem az, hogy hogy van az az adott dolog vagy helyzet. Oké... tény, hogy nekem alapjáraton mindennek is tudni kell az okát, mert egyszerűen így vagyok összerakva. Most viszont valahogy úgy érzem, hogy az agyam szabadságra ment, és egyszerűen nem hajlandó visszajönni onnan. Ami súlyos probléma, ugyanis így nem biztos, hogy sikerül kitalálni valami értelmes ötletet. Vagy bármi mást, ami csak egy kicsit is értelmes. Nem, azzal most határozottan hadilábon állok. Az viszont megnyugtató, hogy Miyoung nem haragszik rám az előbbi vallomásomért. Ettől még nem változik a véleményem, miszerint inkább kétszer is átgondolom, hogy mit akarok mondani mielőtt megszólalok, nehogy idiótaság hagyja el a számat. Nem, abból inkább nem kérek, köszönöm. Halvány mosollyal viszonzom a csókját, aztán kicsit elhúzódok tőle, de éppencsak. Örülök, hogy benne van, hogy közösen találjuk ki, hogy mit csináljunk az első randinkon, de ettől még nem lett kevésbé nehéz kitalálni, mi legyen. Azt szeretném ha tökéletes lenne, ha nagyon jól érezné magát, de semmi, azaz semmi ötletem nincs. Ezért aztán gyakorlatilag mentőövként érkezik az ötlet, hogy csukjam be a szemem és gondoljak arra, mit csinálnék szívesen. Engedelmeskedem a kérésnek és lehunyom a szemem. Néhány pillanattal később egy léghajó alakja ötlik az eszembe, és még én is meglepődök rajta, hogy miért pont léghajó, viszont azt hiszem tetszene neki. Már csak meg kell szerveznem. Jé, a végén még nem is lesz szükség a többiek segítségére... ami azért nagy megkönnyebbülés, valljuk be. Ahogy eldöntöm hogy mit is fogunk csinálni kinyitom a szemem és újra a lányhoz fordulok.
- Azt hiszem megvan, mit szeretnék csinálni. És valószínűleg ezt is fogjuk csinálni, de egyelőre nem szeretném elárulni. Hadd legyen meglepi, ha nem gond.
Remélhetőleg belemegy és nem kérdez rá, mit találtam ki. Persze ha mégis, akkor elmondom neki, akkor is jó mókának ígérkezik. Már persze ha összejön... de a magam részéről mindent megteszek hogy összejöjjön.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung 1504217148  Will you be my...  sparkles ✦ joon & miyoung 2426842179    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-14, 16:49

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Remélem, hogy hamar meg tudunk nyílni mások előtt, hogy mégis mi is van kettőnk között. Na, meg aztán arról is, hogy a laborba is bejárásom van talán emiatt. Nagy valószínűséggel csak azért engedi, hogy bejöjjek ide, mert bizonyos érzések fűzik hozzám, amelyet egyáltalán nem bánok, hiszen én is hasonlóan érzék iránta. Talán nem is töltenék itt annyi időt, ha nem így lenne. Soha nem lehet tudni.
- Ahhoz képest, hogy okostojás vagy még mindig nem jut el az agyadig, hogy nem haragszom. Tényleg. Mert nincs is miért. - Egy újabb immáron hosszabb puszit lehelek az ajkaira, ami immáron egy rövidebb csókká alakul át, mert tényleg nem szeretném, hogy rosszul érezze magát, de nem tudnám letagadni, hogy hirtelen jött a vallomása és elsőre nem is tudtam igazából hova tenni, de ez nem azt jelenti, hogy ne melengetné a belsőmet. Nem fogok fejvesztve elmenekülni a karjai közül csak azért, mert bevallotta, hogy miként érez irántam. Ami egy kicsit hihetetlen a számomra, de nem bánom egy cseppet sem.
- Kitalálhatjuk közösen is igazából. Mármint én már attól is boldog vagyok, ha együtt töltjük az időnket meg esetleg megismerjük egymást közelebbről. Szóval, ha esetleg van valamihez kedved, de nem volt lehetőséged kipróbálni, mert mindig a laborban vagy, akkor kipróbálhatjuk együtt, ha szeretnéd. - Nem hiszem, hogy túlságosan sokat jár el a szórakozni, de ezt igazából saját magamról is elmondhatom, úgyhogy igazán nem illene pont nekem ítélkezni felette emiatt, de így legalább, ha mást nem egymást rángatjuk el oda, ahová a szívünk legmélyén vágyunk csak magunktól biztosan nem fogunk időt szakítani rá. Ami önmagában elég szomorú, de mindig kicsit másabb lesz a prioritás.
- Úgyhogy hunyd be a szemed. Aztán képzeld el, hogy mi az, amire a legjobban vágysz és azt fogjuk csinálni. - Aztán legközelebb kitalálhatjuk az én titkos vágyamat, amit majd megvalósíthatunk. Ez pedig talán nem olyan rossz kezdet, hiszen ezek alapján is nagyon sokat megtudhatunk egymásról.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-13, 21:30


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Húzzuk, pontosabban húzom ezt az egészet mint a rétestésztát, pedig Miyoungnak igaza van. Minél hamarabb elmondjuk a többieknek, hogy mi a nagy helyzet, annál jobb. Mondjuk azt hiszem teljesen mindegy, hogy mikor is tálaljuk nekik, valakinek így is - úgy is szúrni fogja a szemét. Pedig tényleg örülnék, ha jól meglennének egymás mellett, végtére is mindegyikük az életem része. Méghozzá fontos része, bár arra még rá kell jönnöm magamban, hogy mennyire fontos. Ugyanis ha véletlenül nem fogadnák el a lányt, akkor idővel választanom kell, akkor pedig valamelyik oldal biztosan sérül. Egyelőre viszont nem akarok ilyesmivel foglalkozni. Na meg tudom, legalábbis nagyon bízom benne, hogy Miyounggal együtt úgyis megoldjuk a dolgot, bárhogy is legyen. Ez viszont nem jogosít fel arra, hogy mindent is kimondjak ami az eszembe jut vagy érzek. Ha meg mégis kimondom, akkor legalább gondoljam át, még mielőtt kimondom, nehogy túl korai legyen. Márpedig most nagyon úgy néz ki, hogy ez a helyzet... túl korán nyitottam ki a számat. Nagyon szuper.
- Tényleg ne haragudj... okostojás probléma... néha hamarabb beszélünk mint gondolkozunk.
Tényleg össze kell szednem magam, méghozzá gyorsan. Még szerencse, hogy nincs senki a laborban rajtunk kívül. Mármint... nagyon remélem, hogy tényleg nem játszották ki a rendszert és a bizalmamat, mert tudják, hogy mit gondolok az ilyesmiről. Nem azt mondom, hogy nekik nincs bejárásuk a laborba, szó sincs ilyesmiről. Csak ha megkérem őket, hogy most ne zavarjanak, akkor tessék szépen megérteni, hogy kívül tágasabb. Akkor is, ha iszonyat kíváncsiak, hogy épp milyen kütyün dolgozok.
Amikor rákérdez, hogy van - e valamilyen elképzelésem az első randiról rájövök, hogy fogalmam sincs, hogy hova mehetnénk. Ha magamból indulok ki - márpedig magamból indulok ki, ki másból? - , akkor szinte magától értetődően jön a nyelvemre a válasz, miszerint hát majd itt elleszünk a laborban. Na, ez az, amit sürgősen ki kell vernem a fejemből, és ki kell találni valamit, ami működőképes lehet.
- Hát... még nincs, de majd gondolkozom rajta! Vagy... akár kitalálhatjuk együtt is, hogy mi legyen. Persze ha meglepetésnek szeretnéd, nekem úgy is jó...
Tényleg nincs semmi használható ötletem, de majd megkérdezem a többieket, hátha ők okosabbak ilyen téren. Na persze egyelőre nem mondom el nekik, hogy Miyoungról és rólam van szó... bőven elég lesz később, egyszerre sokkolni a csapatot.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-08, 11:15

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Azt hiszem a többség még a barátságunkért sem rajongott volna, de azért, hogy komolyabb és mélyebb kapcsolatban legyünk egymással talán még kevésbé. De emiatt nem fogom visszafogni az érzéseimet, amelyek ott rejtőztek már valahol mélyen bennem.
Amikor megcsókolt olyan volt, mintha mindig is erre vágytam volna a világon a legjobban. Nem is akartam megszakítani a pillanatot, amely kialakult közöttünk. Szinte fürdőzni akartam benne megállíthatatlanul és visszafordíthatatlanul. Azonban a csók utáni szavai megleptek talán egy kicsit is meg is rémítettek, de eszem ágában nem volt elutasítóan viselkedni vele, de azt mégsem tehettem meg, hogy viszonzom a szavait, hiszen számomra túlságosan is korán volt egy ilyen kijelentés. Ahhoz még ki kell gubódznom a gondolataimat az érzéseimet.
- Héé.. - Kezeimet az arcának a két oldalára csúsztatom és egy apró puszit lehelek az ajkaira. - Nincs miért haragudnom. - Nem szeretném, ha úgy érezné egy percig is, hogy valami rosszat tett volna. Az érzései soha nem lehetnek rosszak. Leginkább azért, mert az esetek nagy részében az ember nem is tudja irányítani őket, akármennyire is szeretné. Egyszerűen csak megtörténnek és próbáljuk őket feldolgozni, hogy aztán nekik köszönhetően valahogy meghozzuk a döntésünket.
- Erre soha nem mondanék neked nemet. - Akaratlanul is izgatott vagyok, hogy mégis mit is fogunk pontosan csinálni, de igazából nem is számít, hogy mit csinálunk, avagy hova is megyünk egészen addig amíg vele vagyok. Egy tökéletes randihoz igazából csak rá és a társaságára van szükségem, semmi másra. Lehet, hogy hosszú kerülgetés után fejest ugrottunk ebbe az egészbe, de egyáltalán nem bánom. Sokkal inkább úgy érzem, hogy sokkal hamarabb meg kellett volna tennünk, ahelyett hogy elnyomtuk magunkban az érzéseinket. De ugyanakkor megértem, hiszen én sem voltam biztos benne, hogy viszonozza az érzéseimet és talán benne is ugyanez zajlott le. Meg aztán nem olyan egyszerű a kettőnk dolga, mert még magunk mellé kell állítanunk a munkatársait, akik nem tudom, hogy mit szólnak majd hozzám, de nem biztos, hogy kiugranak a bőrükből. Főleg, ha megtudják, hogy bejárásom van a laborba. - Szóval  van már elképzelésed az első randinkról?

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-08-07, 23:50


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Nem tudnám megmondani, hogy mikor kezdődött ez az egész köztem és Miyoung között. Nem tudom, hogy mikor éreztem először, hogy ebből akár több is lehet, mint szimpla munkakapcsolat, de az biztos, hogy akármikor kezdődött is, igyekeztem nem mutatni. Sőt mi több, próbáltam teljesen kizárni az életemből. Ez sikerült is... egészen mostanáig. Mindenkinél eljön egy pillanat amikor tudja, érzi, hogy bármennyire is szeretné, bármennyire is kapálózik már nincs visszaút. Menthetetlenül elveszett, akár tetszik neki, akár nem. Így volt ez velem is. Váratlanul, szinte villámcsapásszerűen hasít belém a gondolat és az érzés, hogy talán, de csak talán most végre rámmosolyog a szerencse és a Sors. Már persze ha nem cseszem el valami hihetetlen ügyességgel. Hát, őszintén szólva egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy nem fogok valami olyasmit mondani vagy tenni amit nem kellene, de nagyon rajta vagyok az ügyön, az egyszer biztos. Meg az is, hogy ahogy karjaimba zárom úgy érzem, mintha megszűnt volna a világ, és rajtunk kívül nem lenne senki sem.
Mikor elválnak egymástól ajkaink és kiejtem számon azt a mondatot, amit egyszerre bánok és örülök hogy kimondtam látom az arcán a meghökkent arckifejezést. Nem számított rá... amit mondjuk egyáltalán nem csodálok, hiszen én sem azzal a szándékkal jöttem ma ide, hogy - mit szépítsük? - szerelmet valljak neki. A fenébe is, abban sem voltam biztos, hogy valaha is elmondom neki, mit is érzek iránta, erre tessék...
Szerencsére nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy azt az arckifejezése alapján gondoltam - vagy csak én nem vagyok olyan jó megfigyelő, mint amilyennek tartottam magam, és nem veszem észre, ha tényleg vészes a helyzet. Ezért aztán tiszta, friss levegőként ér az a mondata, hogy először talán el kellene hívnom randira, vagy valami. Halvány mosoly kúszik ajkaimra, és megnyugodva bólintok Miyoung szavaira. Megnyugszom, hiszen ezek szerint nem akar sikítva elrohanni a közelemből, még ezek után sem.
- Igazad van... jogos. Ne haragudj, nem akartam ajtóstul rontani a házba, csak...
Őszintén szólva én magam sem tudom mi történt velem, hogy hagytam kicsúszni a számon a vallomást. Máskor nem vagyok ilyen szókimondó, a lány társaságában egészen biztosan nem.
- Szóval akkor... kezdjük újra! Elölről... de most rendesen! Mit szólsz? Miyoung Park, eljönnél velem randizni?
Tényleg nem szeretném ráerőltetni semmit, ez az ő döntése kell, hogy legyen. Viszont az biztos, hogy komolyan gondolom, és bárhogy is dönt, az valószínűleg fordulópontot jelent majd a kapcsolatunkban.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-07-31, 23:27

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Mindig is szikrázott kettőnk között a levegő, de sosem léptük át azt a bizonyos határt egészen mostanáig. Belegondolni abba, hogy mindezt én kezdeményeztem, hiszen ha nem puszilom és ölelem meg talán ő sem közelít felém. Azt hiszem, hogy mind a ketten féltünk egy kicsit az elutasítástól, de ahogy a karjai közé kerültem olyan érzésem volt, mintha mindig is ide tartoztam volna. Ahogy teltek a másodpercek, mintha mindent tisztábban láttam volna.
A csók pedig teljesen felvillanyozott szinte el sem akartam engedni, de kénytelen voltam elismerni, hogy szükségem van arra, hogy levegőt vegyek így megelégedtem azzal, hogy a homlokaink érintkeznek és közben próbáltam rendszerezni a légzésemet, amikor egyik pillanatról a másikra egy olyan bombát dobott az ölembe, amitől újra megbolondult a kicsi szívem és ennek tetejébe még inkább elkezdett össze-vissza kalapálni. Eddig is volt minden csak normális nem a szívverésem attól a pillanattól kezdve, hogy a karjai közé vont, de most még nagyokat pislogtam mellé. Nem gondoltam, hogy ilyen erőteljesen érez velem kapcsolatban és hirtelen nem is tudtam, hogy mit mondhatnék zavaromban. De nem akartam őt sem lógva hagyni, hiszen fontos volt a számomra csak még nem tudtam pontosan meghatározni, hogy mennyire fontos. Nem ment ilyen könnyedén az érzéseim szavakba öntése. Talán részben azért, mert még én sem bogoztam ki egészen, hogy mi is zajlik a lelkemben.
- Na, de azért ne tessék ilyen nagy szavakkal olyan könnyedén dobálózni, Mr.. - Halovány mosoly ült ki az arcomra, amivel próbáltam leplezni a megilletődöttségemet. - Talán először igazán illene elhívnod randira, vagy valami.. - Nem szeretném, ha túl gyorsan haladnánk mindennel, hogy a végén teljesen kiégjünk és hamar véget érjen a kettőnk közötti szikra, mintha csak tűzijátékot figyeltünk volna egy aprócska darabig közösen.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-07-31, 20:57


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Igyekszem tisztán tartani a fejem - és az esetek nagy részében sikerül is. Amikor meg éppen nem, az... az elég ritkán esik meg, de akkor se mondhatja rám senki, hogy nem próbálkozok összehozni valami értelmes mondanivalót. Ha meg nem sikerül, akkor majd ráfogom a körülményekre... azokra mindig rá lehet fogni. Meg persze magamra... bár ezt a lehetőséget inkább hanyagolnám ha lehetséges. Szerencsére vannak helyzetek amikor nem is kell ilyeneken agyalnom... akkor se, ha Miyounggal töltöm az időmet. Persze lehet, hogy az is benne van ebben az egészben, hogy izgalmas, hogy a többiek nem tudják, hogy beengedem a laborba. Na meg természetesen azt sem, hogy közel állunk egymáshoz. Igencsak közel. Oké, hamarosan ezt is meg fogják tudni, mert tényleg nem titkolózhatunk és járhatunk a hátuk mögött, csak... legfeljebb egy rövid ideig.
Amikor Miyoung közelében vagyok valahogy úgy érzem, mintha minden sokkal könnyebb és egyszerűbb lenne. Olyan... olyan magától értetődő minden, amikor a lány közelében vagyok. Van ennek bármi értelme is? Nem tudom... de kell, hogy legyen bármilyen értelme? Nem vagyok biztos benne. Nem... nem kell, hogy mindenben értelmet keressünk... vagy ha keresünk is, nem feltétlenül kell találnunk. Néha élhetjük az életet csak azért, mert jó. Csak érezzük jól magunkat, abból még semmi rossz nem származott. Legalábbis azt hiszem.
Miután elszakadnak egymástól ajkaink a lány homlokának támasztom az enyémet, és mosolyogva figyelem őt.
- Nem... ha összefogunk, akkor együtt bármire képesek vagyunk. Ebben biztos vagyok. És abban is, hogy szeretlek, Miyoung Park!
Mintha minden megfagyott volna körülöttünk, mintha csak mi ketten léteznénk a világon. Elfelejtem hol vagyunk, és azt is, hogy néha a többiek is elfelejtik, hogy szólok nekik, ne jöjjenek a laborba. Azért remélem, hogy nem most téved be ide valaki... habár akkor biztos nem kell sokáig magyarázkodnunk.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-07-29, 05:17

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
- Lenne valami, amire együtt ne lennénk képesek? - Azt hiszem, ha igazán összefogunk nincs olyan, amit ne tudnánk megvalósítani. Ez majdnem az életem minden területére igaz lenne, de valahogy úgy érzem, hogy a többség nem kifejezetten kíván összefogni velem. Legalábbis a munkámban határozottan ez igaz. Akármennyire is szeretnék segíteni sokkal inkább a falnak ütközöm amelyet pont azok húznak fel elém, akiknek segíteniük kellene.
De nem akarok ezen rágódni és részben szeretem, hogy mikor Joon-nal vagyok nem is feltétlen kell. Persze rágódhatok azon, hogy az ő barátai és kollégái elfogadnak-e majd, de amíg ő maga elfogad úgy, ahogy vagyok és igyekszem a többiekkel is megszerettetni magam addig nem lesz túl sok gondom, nemde? Legalábbis őszintén remélem, hogy így lesz.
Egy aprócska hibából, avagy meggondolatlanságból pattant szikra hamar egy kész erdőtűzzé alakult. Legalábbis bennem határozottan. Nehezemre esett visszafogni magam, de mélyen belül féltem az elutasítástól ezért is hirdettem visszavonulót, de aztán ő volt az, aki a karjai közé vont, ahol most olyan természetesen töltöm az időmet, mintha mindig is itt lett volna a helyem.
Sosem választottam volna a görbe utakat, hogy végül mellette, előtte vagy a közelében kössek ki. Jobb az őszinteség. S néha szavak helyett cselekedetekre van szükség. Tekintetem pedig habár ajkain időzött nem tudtam átszelni a kettőnk közötti távolságot, de nem is kellett rajta gondolkodnom túlzottan sokáig, hiszen megtette ezt ő helyettem. Ekkor pedig nem fogtam vissza magam a karjaimat szorosabban a nyaka köré fontam, testemmel az övéhez simulva viszonoztam a csókját, miközben azután vágyakoztam, hogy ez a pillanat kettőnk között sose érjen véget. Valahol mélyen a gondolataim között még az is megfordult, hogy ne most sétáljon be váratlanul a laborba valaki.
De ahogy teltek a másodpercek és minél tovább érintették ajkaim az övéit kezdtem elveszíteni a józan eszemet és a képességemet arra, hogy egy értelmes gondolatot felépíthessek a fejemben.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-07-24, 21:25


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
A munkát és a barátságot nem kellene keverni, mert csúnyán megjárhatja az ember. Viszont az is biztos, hogy vannak helyzetek, mikor bármennyire is akarjuk nem tudjuk szétválasztani a kettőt egymástól. Akkor meg aztán pláne nem, ha nem is akarjuk. Mert ha jól elvagyunk, akkor ugyanmár mégis miért gondolkozzunk azon, hogy hogyan NE egyeztessük össze a kettőt? Na nem, az ilyesmit valahogy nem tudom megérteni, pedig azért illene.
- Majd én is megpróbálok segíteni valahogy a dolgon... bár azt még nem tudom, mivel tudnánk hatni rá, de valahogy megoldjuk, ebben biztos vagyok. Együtt menni fog.
Nem szeretném azt éreztetni vele, hogy csak hitegetem, mert egyáltalán nem ez a szándékom. Meg akarom nyugtatni, hogy minden rendben lesz, hogy Nabi is el fogja fogadni. Mondjuk előbb - utóbb kénytelen lesz.
Amikor azt mondja, hogy sose tervezte görbe utakon keresztül megszerezni amit szeretne csak elmosolyodok és bólintok egyet. Ezzel én is így vagyok. A görbe utak csak nehezítések, de tanulni valószínűleg nem tudunk belőlük, na meg a kilátás se olyan szép, mint amilyennek lennie kellene. Szóval azt hiszem csak nyerhetünk azzal, ha a kijelölt, egyenes úton megyünk. Bármi is legyen ott számunkra. Mondjuk ahogy most állnak a dolgok még az is lehet, hogy jó úton járunk... ki tudja?
Nem tudom mitől fél ennyire, hogy rögtön elfordítja a fejét, hogy még véletlenül se találkozzon a tekintetünk. Most viszont egy pillanatra mégis elkaptam a pillantását, amit aztán természetesen újra el is rejt. Szerencsére azt a választ kapom amire számítok, így egy sóhajjal kifújom az eddig bent tartogatott levegőt, aztán még mielőtt meggondolhatnám magam ajkaira tapasztom az enyéimet. Az egész csak néhány pillanatig tart, mégis többnek tűnik. Jóval többnek.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty2021-07-24, 17:52

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Az üzletet és a személyes kapcsolatokat általában jobb külön utakon kezelni, de ha egyszer valakivel igazán kijön az ember azt nem olyan egyszerű elnyomni magában. Meg aztán az üzleti kapcsolatok során is jobb, ha jól kijönnek egymással a felek, de ugye ez nem garantál semmilyen alapot arra, hogyha a jövőben az üzleti kötelék megszakad a személyes megmarad.
- Akkor majd igyekszem valahogy a kedvében járni. - Van azaz érzésem, hogy minél jobban próbálkoznék annál kevesebb sikert aratnék vele szemben. Senki nem szereti a túlzottan tenyérbemászó embereket így arról kellene inkább meggyőznöm, hogy én mint jómagam nem vagyok olyan szörnyű, mint az elsőre gondolná. Persze megértem és igyekszem elfogadni majd a fenntartásaikat, de végső soron remélem, hogy majd elfogadnak engem.
- Sosem terveztem, hogy görbe utakon keresztül szerezzem meg azt, amit szeretnék. - Egyáltalán nem kenyerem az, hogy másokat megkerülve jussak el a célomhoz. Akármennyire is hiszik most ezt jelenleg rólam, hiszen Clover eltűnésének köszönhetően azt hiszem egy kicsit mindenki úgy gondol rám, mintha én lennék maga a sátán. Mintha csak át akarnám venni a helyét. Azon sem lepődnék meg, ha Alex fejében megfordult volna már, hogy én tehetek az egészről. Pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy kiderítsem, hogy mégis mi történt vele, akkor talán lehetőségem adatik arra, hogy bebizonyítsam nem vagyok olyan rossz, mint azt elsőre gondolják. Ez pedig most sincs másként. Joon közelébe sem hátsó szándék miatt férkőztem és nem is használnék fel semmit sem annak érdekében, hogy közelebb kerülhessek hozzá. Az őszinteségen kívül egyáltalán nem.
Ahogy felemeli a fejem akaratlanul is találkozik a tekintetem az övével és egy pillanatra úgy érzem, hogy csak mi ketten vagyunk a világon, mintha teljesen beszippantott volna a saját különleges aurájába.
- De.. De nagyon is.. - A tekintetem elszakad egy pillanatra az övétől, de most nem a padlót kezdem el mély érdeklődéssel bámulni, hanem ajkaira tévedtek lélektükreim.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung Empty

Ajánlott tartalom

sparkles ✦ joon & miyoung Empty
 

sparkles ✦ joon & miyoung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» you're ruining it! ✦ leo & miyoung
» need your help ✦ chin-sun & miyoung
» confrontation✦ nabi & miyoung
» where's your boss, friend? ✦ cray & miyoung
» Strike up a friendship! ✦ Miyoung & Cody