Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Lunch break
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLunch break Empty2021-10-03, 00:20

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Lunch break JPbm1tY
Lunch break C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Lunch break 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Lunch break 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty2021-08-20, 12:08


To: Jacqueline

It's not that diamonds are a girl's best friend, but it's your best friends who are your diamonds.


Örülök, hogy nem szid le azért, hogy nem éppen a dolgommal foglalkoztam, hanem... hát főként álmodoztam és agyaltam, hanem teljesen normálisan, sőt még cinkosan is áll hozzam, habár a kérdést nem tudom hova tenni hirtelen.
– Fiú? Milyen fiú? – nem tudom, kire gondolhat. Itt ugyan dolgozik néhány srác is, nem csak lányok, de miért gondolnék rájuk a munka helyett?
A gyümölcstál gondolata is elég csábító, ugyan nem tocsog zsírban, de hirtelen megkívánom a szőlőt, eszembe jut, hogy milyen régen ettem körtét és de jól esne most egy kis dinnye, szóval lelkesen bólogatok.
– A gyümölcs jól hangzik. De szerintem egyszerűbb, ha a piacra megyünk – nevetem el magam, mert hirtelen nem jut eszembe egy olyan hely sem a városban, ahol egy gyümölcskertet szolgálnának fel, pedig elég alaposan ismerem az étterem és kajálda kínálatokat, sem apa, sem én nem vagyunk túl jártasak a szakácsműveszetben, így mióta az eszemet tudom, kajáldákba járunk enni. Más a konyhába vagy az ebédlőbe megy automatikusan, ha éhes, mi meg el otthonról. Tudom, elég fura. – Maradjunk abban, hogy majd útközben eldöntjük – helyeselek, és amíg elmegy zárni, én összepakolom a táskám. Mikor visszatér, kész is vagyok és nagyot bólintok a kérdésére.
– Igen, mehetünk.
Az utcára kilépve megcsap az őszi hűvös, így kicsit szorosabban fogom össze magamon a vékonyka kabátot. – Nem szeretem az őszt – fintorogva nézek fel az égre. Van, aki szépnek találja a megsárgult levelekkel tarkított utcát, a gyakori őszi záporokat és ezt az időt, de nem én. Az elmúlást juttatja eszembe, ami azért ironikus, mert Stormreachben az év háromszázhatvanöt napjából háromszázhatvanöt egy-egy újabb őszi nap, ami így szinte soha sem ér véget.

263❖ bounce back ❖ remélem, tetszik!





princess and pauper

Nem szórt rá senki csillámport



Camille De Villiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Camille De Villiers
Mesehõs :
Lunch break Qq50KCo
Hercegnő és a béka
Charlotte la Bouff
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
Daddy's Princess
A másik felem :
You're not like the others
Futuristic lover
Lunch break 61842caf15491cc9f85468d2e725d5fed4fd1e23
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lili Reinhart
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Lunch break 39da533b6d74417aac93078dda17ecfd8c7ee69d
A tükör mögött :
Cherry

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty2021-07-08, 10:50



Jane & Charlotte


“Mindenki tudja, hogy családot nem választhatsz, de barátokat igen, és egy vérvonalak és bankszámlák uralta világban egy barát kifizetődő. Bár a legjobb barátnőd is elküldhet a francba, az szent igaz, hogy mindannyiunk kevésbé lenne gazdagabb nélkülük.”


Miközben a lányt karolom, eszembe jut, hogy tegnap itt járt a fiú és nem is szóltam még róla Caminak. Nem baj, ami késik, nem múlik, úgyis ki akarom faggatni Justinról teljes egészében őt, mert láthatóan van valami köztük, olyan, amiről még nem tudok, csak sejthetem. Elszakad tőle és így lépek mellé, majd azon kezdek agyalni, hova mehetnénk ebédelni.
- Igen, azt látom. A gondolataid csak nem egy bizonyos fiú körül forognak, hm? – Érdeklődöm mosolyogva, majd ahogy belemegy az ötletembe, a mosolyom kiszélesedik. Csodás, akkor máris pakolhatunk és mehetünk!
- Lehet, furán fogsz nézni, de én most valami hatalmas gyümölcstálra gondolok. Én azt hiszem, azt fogok enni, sok-sok gyümölcsöt. És nem azért, mert fogyókúrázok vagy ilyesmi – Mondjuk jó lenne tudni, melyik étterem elégítené ki ezt a fura igényemet hirtelen. De majd maximum addig járjuk a lábunkat, míg rá nem lelünk a tökéletesre. – De jó nekem gyümölcsös sütemény is. Vagy gyorsétterem? – Hamar lejjebb adom az igényeket, mikor eszembe jut a ropogós sültkrumpli. – Útközben majd eldöntjük, de most akkor intézem a zárást. – A tábla átfordítását legalábbis az ajtón, amit gyorsan meg is teszek, ezzel egy rövid időre magára hagyva a lányt. Percekkel később térek vissza hozzá, már a táskámmal együtt, amibe belepakoltam a telefonom és minden egyebet. – Mehetünk? – Nézek rá kíváncsian és ha jön, akkor a hátsóajtó felé indulok, hiszen a főbejárat most erre a rövid időre zárva lesz.

Vendég
Vendég
Anonymous

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty2021-06-30, 05:25


To: Jacqueline

It's not that diamonds are a girl's best friend, but it's your best friends who are your diamonds.


Vágyakozva figyelem, ahogy lassacskán kibontakozik abból a sok halom anyagból a ruha a szomszéd szobában. Már látszik a formája, a stílusa, de még hátra van néhány lépés mielőtt elnyerné a végső alakját. Egy újabb mestermű Jimenától, ami néhány hét múlva majd az én szekrényemben is ott fog lógni. Bár csak részt vehettem volna az elkészítésében is, hogy mikor valaki megdicséri azt mondhassam, igen, én terveztem. Vagy igen, én varrtam rá azt a gyöngyöt. Vagy igen, én választottam ki hozzá ezt a mesés színt. Ehelyett majd azt mondom, "igen, én fénymásoltam le a papírt a leltárról". Pff.
Naivan azt gondoltam, hogy néhány hét alatt feltörök, de csak annyit sikerült elérnem, hogy már nem néznek keresztül rajtam ez emberek, megköszönik, ha futárkodom nekik és ezt sikernek kellene elkönyvelnem ahhoz képest, amilyen rossz az elején volt. Még Jimenával is találkozhattam. De az igazság az, hogy ennél azért kicsit többre vágyom. Szeretném, ha szerves része lennék a divatcégnek, nem csak egy felejthető arc, aki a fénymásolást meg a kávét intézi.
A borús gondolatokból Janie rángat ki. Eleinte tartottam tőle, azt gondoltam, hogy mivel Jimena modellje, biztosan túlságosan el van telve magától, de kellemesen csalódtam. Janie kedves, vicces és okos.
– Ebéd? Már ennyi az idő? – kerekednek el a szemeim. – Jaj ne. Sehogy – túrok a hajamba megfeledkezve arról, hogy ma takaros kis kontyba rendeztem, amit most ügyesen tönkre is tettem. – Kicsit elkalandoztam – a szám szélét rágva nézek végig az asztalomat uraló káoszon – megrendelési és szállítási visszaigazolások, ügyfél lista, egy nagy halom vásárlói levél, amiket Jimenának címeztek, de neki nincs ideje foglalkozni velük, így az én dolgom elolvasni őket és feljegyezni a fontosabb észrevételeket, panaszokat –, aztán a tekintetem Janie-re vándorol. Hetekig szenvedtem azon, hogy mindenki átnéz rajtam, most, hogy valaki végre nyitott felém, biztosan nem hagyom veszni a dolgot. – Persze.
Lemászok a székről és miközben átmozgatom az elmacskásodott tagjaimat, kíváncsian fürkészem a lányt. – Mit eszünk?
Reménykedem benne, hogy nem salátára gondol, ugyanis nekem most sürgősen zsír vagy cukor túladagolásra van szükségem.

324❖ bounce back ❖ remélem, tetszik!





princess and pauper

Nem szórt rá senki csillámport



Camille De Villiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Camille De Villiers
Mesehõs :
Lunch break Qq50KCo
Hercegnő és a béka
Charlotte la Bouff
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
Daddy's Princess
A másik felem :
You're not like the others
Futuristic lover
Lunch break 61842caf15491cc9f85468d2e725d5fed4fd1e23
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lili Reinhart
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Lunch break 39da533b6d74417aac93078dda17ecfd8c7ee69d
A tükör mögött :
Cherry

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty2021-05-28, 00:25



Jane & Charlotte


“Mindenki tudja, hogy családot nem választhatsz, de barátokat igen, és egy vérvonalak és bankszámlák uralta világban egy barát kifizetődő. Bár a legjobb barátnőd is elküldhet a francba, az szent igaz, hogy mindannyiunk kevésbé lenne gazdagabb nélkülük.”


A délelőtt kész rohanás volt, most pedig igyekszem összerendezni az asztalomat. Kidobálom az itt hagyott blokkokat, közben morgolódok, hiszen, ha baja van a ruhának, majd jönnek vissza panaszkodni, blokk nélkül nem cseréljük vissza, nem adjuk vissza az árát, nem csinálunk semmit, de a vevő szemében mégis mi leszünk a rosszak. Mégis ennek ellenére nagyjából mindenki itt felejti a blokkot. Szándékosan! Még akkor is, ha beleszuszakolom a szatyorba. Már ha kér szatyrot a vevő.
Amint delet üt az óra, végre átfordíthatom a táblát az ajtónál és még be is csukhatom azt. Ebédidő! Hivatalosan is. Kifújom magam, igazítok a hajamon, félretűröm a szememből, majd indulok is tovább.
- Cami-Cami-Camiii, mondd, hogy eljössz velem ebédelni! – Rontok rá a lányra, aki bármit csinál, nem számít, mert ahogy a közelébe érek, átölelem a karját. – Ugye eljössz? Meghívlak. Lefárasztott a délelőtt, annyian voltak. Te hogy haladsz? – Érdeklődöm, elszakadva tőle és rápislogva arra, amin épp dolgozik, vagy amit egyáltalán csinál.
Közben viszont már azon töröm a fejem, hova menjünk ebédelni és mit is fogok enni. Vágynék valami ínyencségre, de nem is tudom, pontosan mire. Meg egy kávé sem árt, hogy a nap hátralevő részét is ép ésszel kibírjam. Néha inkább lennék csak és kizárólag Jimena modellje, a pénztárkodáson túl. Nem mindig kellemes a vevőkkel társagolni és hallgatni a nyűgjeiket, bármennyire is képes vagyok mosollyal az arcomon végigcsinálni. Tényleg, talán egyszer sem emeltem még meg a hangom, nem számít, mennyire készített ki egy-egy hölgy vagy úr.

Vendég
Vendég
Anonymous

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty2021-05-28, 00:00

Vendég
Vendég
Anonymous

Lunch break Empty
TémanyitásLunch break Empty

Ajánlott tartalom

Lunch break Empty
 

Lunch break

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Coffee Break
» cigarette break
» Need some break! Justin & Jonathan
» Is this glass? Can I break it? || So-Youn & Dean