Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Zel & Ginny || Into the wild
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-09-04, 02:31

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Zel & Ginny || Into the wild JPbm1tY
Zel & Ginny || Into the wild C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Zel & Ginny || Into the wild 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Zel & Ginny || Into the wild 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-08-10, 13:05

Zel & Ginny

- Az biztos! Pláne, ha nem jönnénk rá elsőre a megoldásra. - vigyorodok el, mert igaz, hogy több szem többet lát, de mivel ezek a szabadulószobák eleve több személyre vannak tervezve, gondolom, a nehézséget is úgy lőtték be, hogy ne legyen annyira gyerekjáték kijutni belőle.
- Ne aggódj, az enyém is hasonlóan fényvisszaverő hatású. - szerintem ha kifeküdnék egy homokos tengerpartra, simán beleolvadnék a homokba, vagy a hullámok fehér csillogásába. A szoláriumot mondjuk én se szeretem, de a történethez hozzátartozik, hogy az időm nagy részét is vagy a színházban, vagy otthon töltöm, sok esélyt nem is adva a barnulásnak… ha olyan a szerep, úgy is vannak már jó sminkek.
- Szurkoljunk neki! Mást nem, marad a kavicsdobálás meg a fényképezés. - vetem fel alternatíva gyanánt, mert annyira azért én se akarok fürödni, hogy a jéghideg vízbe merészkedjek… akármilyen jó is lenne pancsolni végre egyet.
- Igenis, kapitány! - szalutáltam nevetve Hazelt követve, és akaratlanul is jót derültem azon, hogy milyen érdekes… a hétköznapokban néha mindketten olyan szétszórtak tudunk lenni, hogy félelmetes, mégis, ha a színpadra lépünk, mint ha kicseréltek volna! Mondjuk az lett volna a szép, ha ott is megy az esetlenkedés, Mor’du le is szedte volna a fejünket!
- Egy próbát azért megér, hátha nem veszik észre rajta a szúnyogok a szavatossági időt. Van egyáltalán ezeknek olyan? - kérdezek vissza, a kémia valahogy sosem volt az erősségem, és oké, hogy mindenre nyomtatnak szavatossági időt, de van, ami anélkül is az örökkévalóságig jó marad. Lásd a méz például.
- Vagy reménykedjünk, hogy nem lesz sok szúnyog. Szerencsére elég száraz volt az idő mostanában, hátha nem fognak élve felfalni minket! - gondolkozok hangosan, de igazából úgy is akkor tudjuk meg, ha már nyakig a bozótosban fogunk csörtetni. De addig is amíg odáig jutunk, kíváncsian faggatom Hazelt, neki milyen előadás lenne a szíve csücske, ha színpadra vihetnénk?
- Hm, egy gyerekeknek szánt műsor jól hangzik, és az éneklős, zenés darabokat is szeretem. Hogy nekem? Hmm… a musicaleket én is kedvelem, akár a felnőttek, akár a gyerekek a célközönség. Vagy valami vígjáték is jó lenne, mostanában úgy is olyan komoly darabokat adtunk elő, egy kis nevetés pedig mindig ráfér az emberre! - ötletelek, még ha konkrétabbat így hirtelen nem is tudnék mondani, de talán nem is kell… igazából úgy sem rajtunk múlik, hogy mi lesz a következő darab, hanem az igazgató döntése, nem is rémlik, hogy valaha is kikérte volna a véleményünket ezzel kapcsolatban.
- Tényleg, ha már pont cica… nem gondoltál még arra, hogy beszerezz egy sajátot magadnak? Vagy valami más kis háziállatot? - faggatózok kíváncsian. Tudom, hogy a munkánk miatt azok eleve felejtősek, amik nagyon sok odafigyelést igényelnek, de a cicák pont olyanok, amik amúgy is a nap nagy részében alszanak, ahhoz meg nem kell a társaság. Ráadásul egy pihepuha kis szőrgombócot simán elképzeltem volna Zel mellé. Néha még a színházba is becsempészhetné, szerintem imádná a kis macs, mi, kollégák meg pláne, csak a főnök meg ne tudja!

Help!Zel & Ginny || Into the wild 2359898509
Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-07-16, 15:36


Ginny && Zel





- De nem szép, hogy már szinte elvárjuk, hogy élőpajzsá válj.
Elvégre szegénynek csak annyi köze van az egészhez, hogy egy tünemény és mindenki szereti. Nem tehet erről és talán nekem sem kéne mindig felkapnom a vizet, mikor Merida úgy dönt, hogy improvizál vagy késik a próbákról. Számomra még így is tiszteletlenség, hogy módosít valamin, amit egyszer már megalkottak és jól alkottak meg. Ginny és a többiek kedvéért azonban megpróbálhatnék visszavenni a feszültségből.
Mindig bűntudatom van utána, de akkor valahogy nem tudom megállítani a szemforgatzást, a motyogást vagy a megjegyzéseket.
- Annyira talán mégsem, legalább valódi kihívás elé állítana minket.
A szabdulószobának, habár nem igazán jártam egyben sem, mégis megvan az a feszültségoldó tulajdonsága, hogy tudod, úgy is kijutsz. Ha nem is ésszel de a személyzet segítségével. Nem gondolnám, hogy valaha is találtak volna ott valódi emberi csontvázat. Vagy talán mégis? Bemennek az emberek, többé nem kerülnek elő, de viszont a díszlet szerves részeivé válnak! Áh, Hazel, mikor lettél te ilyen morbid?
- Igen, meg aztán mindenki a teljesítmény túrára fog menni. Így nem fogom sok embernek a szemeit megkárosítani, ha a bőröm visszaveri a napfényt! - Sajnos nem bírom a szoláriumot. Igaz, párszor próbálkoztam vele de nem is igazán élveztem, hogy csak fekszek benne és annyi, illetve a fejem is igazán meg tudott tőle fájdulni. Ahogy mondanák bőröm fehér akár a bolti-zsír. Ginny bőre is igazán porcelánszerű, remélem, hogy nem bántottam meg a kijelentésemmel. Vagy maradunk majd a tapicskolásnál, ha mégis túl hideg a víz. Elvégre itt szinte mindig ősz van, mégha ehhez is van a szervezetünk hozzászokva. - Hátha kegyes volt a fürdőzni vágyók számára a természet és megörvendeztet minket azzal, hogy legalább a nem túl mély részeken melegebb a víz.
Sosem lehet tudni, a földünk telis tele van apró csodákkal, ez lehet az egyik közülük.
Ha belegondolok rémes de egyben nagyon vicces is lenne, ha Ginnyvel mind a ketten bedugult orral, orrhangból mondanánk fel a szövegeinket. Emlékezetes hét lenne, amíg kidugul az orrunk.
- Ohohó kedves Virginia, ne becsüld alá ennek a lánynak a balfékségét.
Nagyon könnyen elkalandozok, eltévedek vagy egyszerűen heccből eldöntöm, hogy másik irányba megyek és aztán jönnek a gondok. Valami fentebbi hatalom szeret engem szerencsére és eddig bárhonnan megtaláltam a kivezető utat. Babapiskóta lesz. Remélhetőleg.
- Nálam van egy spray, de vagy ezer éves lehet.
Otthon kutakodtam és csodával határos módon ott találtam egy flakonnal. Már nem is emlékeztem rá, hogy pontosan mikor is vehettem, az ilyen viszont csak nem  romlik meg. Ugye?
- Tényleg? Hát ez egyszerűen mesés! Lássuk csak...
Az utóbbi időben vannak ezek a furcsa álmaim, tele színnel, izgalommal és pompával, jó lenne meríteni belőle ötletet! De minek örülnék a legjobban? Általában valami drámának, vagy nyakatekertnek amit nem olyan könnyű megérteni elsőre és újra visszacsalogatja a nézőket. Azonban valami kedvesre vágyok éppen. Szeretnék csillogó gyermeki tekinteteket látni és őszinte, kendőzetlen örömöt. - Szerintem egy cica aranyos kalandjai, míg megtalálja önmagát, nagyon aranyos lenne. Lennének különböző állat cimborái és dalolva mennének végig a történeten. Egyféle muzikel. Olyan rég voltak már gyerkek a nézőtéren. Te milyennek örülnél?
A macskák a kedvenceim, de lehetne akár nyuszi is vagy akár süni, varacskos is felőlem, csak legyen most valami könnyed és vidám. Amivel lehetőleg nem akasztjuk ki szegény Ekont és Noah-t.
Közben beljebb lépdelve a fák között már lehet is érezni a föld és fák kérgének, az avarnak a különleges illatát, mely mindig úgy visszacsábítja az embert a természetbe.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-07-03, 21:45

Zel & Ginny

- Valaki golyófogó szerepre is kell, nem igaz? - vonok vállat mosolyogva. Nem haragszom ám egyikükre sem, nem arról van szó, csak rossz látni, hogy két személy, akiket amúgy kedvelek, egymással ennyire képtelenek megtalálni a közös hangot. Ráadásul nap mint nap látják egymást, szóval néha ebből kifolyólag elég gyakoriak tudnak lenni a nézeteltérések. Mondanám, hogy leszek a békebíró és segítek megoldani nekik, de eddig akárhányszor próbálkoztam finoman hasonlóval, nem igazán jutottunk semmire, félő, hogy valaki másra lenne szükség. Mondjuk a főnökünk közbenjárására, de ahhoz meg nyuszi vagyok, hogy pont én kopogtassak ilyesmiért Mr. Murtagh ajtaján...
- Mondasz valamit… Lehet, hogy elhamarkodott ötlet volt. - a színházunk nem mondható éppenséggel kicsinek, mégis, túlságosan is fojtogató tud lenni a légkör, ha berobban az a bizonyos puskaporos hordó a színpadon. Inkább a tábortűz, a szabadban legalább van esély a menekülésre ha úgy adódik!
- Áh oké, akkor így már egy fokkal kevésbé ciki. - nevetek röviden, ezek után ha mégis kedvünk támadna fürödni, akkor is bénázhatunk együtt fehérneműben meg pólóban. Vagy tényleg marad a mezítláb tapicskolás a parton – Úgy gondolod? Pedig egész szép napos idő volt egész héten, lehet, hogy annyira nem lenne vészes. Nem is tudom, mikor strandoltam utoljára… - gondolkozok hangosan, de akármennyire is töröm a fejem, csak nem sikerül előtúrni az emlékekből. Mindenesetre mazochista én se vagyok, úgyhogy ha a szép idő ellenére is hideg lesz a víz, nem akarok ám mindenáron megmártózni… még ha vicces is lenne. Még jó, hogy nem vagyunk olyan nagy iszákos fajták, ki tudja, akkor milyen őrültségeket művelnénk!
- Mit is szoktak mondani? Egyszer élünk, nem igaz? Annyira csak nem lehet nagy ez az erdő, hogy napokig bolyongjunk benne, pláne, ennyi jelzéssel meg turistajelzéssel. - vonok vállat, mert meglenne annak is a hangulata, ha elkavarodnánk. Elsőre lehet, még viccesnek is találnám, amíg nem kezdődik a fejfájás, meg a nem várt fotók, újságcikkek, fejmosás a diri irodájában…
- Nem lesz semmi baj. Ha meg mégis, hé! Színészek lennénk, vagy micsoda, nem okozhat gondot némi improvizáció. - vonok vállat vidáman, miközben Zelbe karolva battyogok a kis erdei ösvényen.
- Szúnyogok, brrr… ne is mondd! Elfelejtettem szúnyogriasztót hozni. - fagytam le egy pillanatra, viszont pulcsim az van, meg hosszú nadrág, remélhetőleg nem leszek tele csípéssel, vagy ha mégis, a következő előadásra kicsit több alapozó kell majd – Viszont, ha jól értesültem, azt csiripelik a verebek, hogy hamarosan valami új színdarabbal bővül a repertoárunk. Ne kérdezd, hogy mivel, azt sajnos nem tudom, de… mesélj, te minek örülnél legjobban? - kérdezek vissza kíváncsiskodva, akár konkrét művet mond, akár csak valami műfajra határolja le a történetet.

Help!Zel & Ginny || Into the wild 2359898509
Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-06-27, 12:15


Ginny && Zel





Egész büszke vagyok az édessegekből álló raktáromra, amit otthon halmoztam fel. Nem mindet én vettem ám, csak a..túlnyomó részét. Van, hogy szülinapit teszek el, kaptam már fellépés után is néhányat és ezek szépen kitesznek egy pár fiókot a lakásombam. Néhanapján rájárok és abban nincsen köszönet, szóval nagyon jót fog tenni ez a kis túra, nemcsak a lelkemnek és a testemnek, de a bűntudatomon is enyhít.
- Igen...Sajnálom, hogy mindig te kerülsz a dologk sűrűjébe és néha a kis látszólagos béke érdekeben inkább félben hagyjuk a dolgot.
Csak így éppen nem szűnik meg a probléma gyökere és újra meg újra elő fog kerülni, egy újabb réteg gonddal. Vajon egy idő után lesz akkora ez a halom, hogy már nem lesz elég nagy a szőnyeg, hogy letakarjuk vele? Főleg velem meg Meridával akadnak ezek a gondok, de biztosan van egyéb is, amit nem veszek észre.
- Szabadulószoba? Az félelmetes lehet, de mi baj történhet? Max Mr Főnök úr fizet azért, hogy néhányan ottmaradjunk. Én szívesen feltárom elé az ötletet, viszont.
Mr Murtagh egy igazán veszedelmes, medvés termettel megáldott férfi, akivel nem szívesen rúgnák az emberek össze a port. Én is egérnek érzem magam a jelenlétében, de tudom, hogy sosem bántana minket. Teljesen megértem Ginnyt ettől függetlenül.
- Fürdőruha az én háizsákomat sem terheli, de egyébként is nagyon hideg lesz szerintem a víz.
Meg is borzongtam már attól, hogy elképzeltem a jéghideg vizet a bőrömön. Az ilyen kristálytiszta vizek sajnos gyakran rendelkeznek ezzel a tulajdonsággal. Mindenesetre örültem, hogy tetszik neki az ötlet, mert van nálam egy zseni kis fényképezőgép, amivel szándekozok majd emlékezetes képeket készíteni. Ginny tűzvörös fürtjei, az erdő zöldje és a vizen tükröződő kék égbolt remek kavalkádot fognak alkotni. Csak ezt még a kollegína... nem annyira tudja.
- Én főnök? Jajjjj. Akkor már most el vagyunk tévedve, de bízzunk Mr Stiltonban. Elvégre, ha követjük a jelzéseket, akkor mi baj történhet? Ugye? - Már az útvonalon, remélhetőleg a tó irányába sétálva karoltam a lányba. - Közben kigondolhatjuk, hogy milyen programmal kápráztassuk el a Wonderland Theater népét.
Annyira csodálatos az idő és ez a kis szabadság a város nyüzsgésétől távol. - Azért reménykedjünk, hogy nem a szúnyogok hada lesz a fő attrakció.
Kész horror lenne. A vérszívók nagy lakomája. Főszerepben a szúnyogok, Virginia Thompson és Hazel Mae Clare. Egyelőre szerencsére vagy éppen szerencsétlenségünkre csak a madarak énekét lehetett hallani és némi matatást, de moszkitóknak semmi nyoma.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-06-03, 13:12

Zel & Ginny

- Óóó, jól hangzik! - élek az alkalommal, mert oké, színészként illik odafigyelni a súlyunkra, meg nem mértéktelenül habzsolni, de ma belefér egy kis csalás, úgy is bőven lemozogjuk majd terv szerint. Már nyújtottam is a kezem a kis kezdő löket epres kalóriáért. Epres! Van olyan ember, aki nem szereti az epret vagy az ízét?
- Ugye? Csend, béke, nyugalom, madárcsicsergés, lágy napsütés, színes falevelek, erdőillat… - és még lehetne folytatni a sort, mennyi más vonzó apróságot találhatunk egy egyszerű, hétvégi túrázásban.
- Az tényleg nem… tekintve, hogy akárhányszor felmerül a probléma az előadásokkal kapcsolatban, valahogy érdemben sosem sikerül dűlőre jutni velük. - értem én, hogy színészek vagyunk, illik tudni lereagálni némi változtatást, de… azt is aláírom, hogy fárasztó dolog hosszú távon mindig résen lenni, hogy Merida mikor tér el a megszokottól… Megértettem mindkét nézőpontot, de miután a vörös kolleginát is kedveltem, nem akartam béke-nagykövet lenni, ezt úgy is nekik kéne elsősorban lerendezni egymás között.
- Az jól hangzik! Vagy ha nem is feltétlenül túrázás, akár valami más program se lenne rossz… valami sport, vagy szabadulószoba, esetleg egy szimpla lazítós nap amikor nem próbálunk meg színdarabon dolgozunk. Már csak az a téma, hogy a főnököt is hívjuk-e, meg ha igen, ki tárja elé az ötletet? - abban a szellemben, hogy lehet, szó nélkül lehurrogja? Akármennyire is tetszett Zel ötlete, képtelen lettem volna magamra vállalni a dolgot, mert… ne kérdezzétek miért, de valahogy már Mr. Murtagh megjelenésétől is instant gyomorgörcsöm volt, és nem, nem épp a jó értelemben. Tisztában vagyok vele, hogy nem eszik embert, és ellenem se tett semmi rosszat, de valami különös okból akaratlanul is tartok tőle egy picit… vagy nem is annyira picit.
- Akkor kalandra fel! - lelkesedek fel, a levegőbe bokszolva, miközben Zelt hallgatom, majd akaratlanul is hátra fordulok a buszmegálló irányába, lesni, hogy merre jár az a bizonyos tömeg. A fenébe, tényleg egész sokan gyülekeznek… eddig hogy nem tűnt fel?
- Ami a teljesítmény túrát illeti, azt inkább kihagynám, meg a tömeget is, úgyhogy részemről benne vagyok! A tó amúgy is jól hangzik, még ha fürdőruhával nem is készültem… de mást nem majd mezítláb sétálok egyet a parton. - gondolkozok hangosan, aztán lehet, hogy semmi se lesz belőle, mert túl kavicsos a part, vagy meredeken mélyül, vízisiklók napoznak a part menti köveken, vagy bármi…
- Te vagy a főnök, én nem igazán ismerem a járást, szóval hiszek Mr. Stiltonnak. Remélhetőleg igaza van, és nem valahol az isten háta mögött fogunk kikötni, egész belelkesedtem a tó miatt. - fecsegek tovább, majd Zellel az oldalamon el is indultam – Fogadni mernék, hogy igen. Mást nem szúnyogokkal, azok mindig, mindenhol megtalálják az embert. Esetleg egy-két mókus? Nyuszi? Azok is aranyosak. - fantáziáltam, ettől nagyobb erdőlakók meg nem is igazán hiányoztak a boldogsághoz. Még csak azt kéne, hogy valami farkassal vagy medvével találkozzunk, de abban sem vagyok biztos, hogy a városhoz ilyen közel merészkednek-e egyáltalán.


Help!Zel & Ginny || Into the wild 2359898509
Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-05-29, 13:08


Ginny && Zel





Mostanában túl sok volt a város, túl sok volt a zaj és úgy éreztem, hogy megfulladok a levegőtől, amit belélegzek. Pláne a furcsa álmaim óta, látva azt a sok színesebbnél színesebb helyszínt, elvágytam a szabadba. A friss levegőre, az erdőbe. Nem szoktam ilyesmit kezdeményezni, de egyedül meg képes vagyok eltévedni, még a városokban is, nemhogy ehy erdőben!
Szerencsémre vannak nekem barátaim akik szinte ijesztő temdenciával találják ki, hogy mire is vágyok. Ezúttal Ginny jött hozzám és tárta fel előttem a lehetőségek kapuját. Természetesen azonnal kaptam az alkalmom. Biztosan rá is ráfért, hogy kiaszakadjon a szokásos környezetből. Elvégre nem élhet egy ember a dobozban, kellenek a változások.
Ezekkel a gondolatokban a fejemben száltam le a buszról és ültem le a padra. Volt a táskámban minden földi jó. Chips, gumicukor, némi szendvics, csoki, víz és egy térkép. Hátha Ginny tud is róla tájékozódni, mivel én egy veszett fejsze nyele eset vagyok. Épp betömtem az utolsó falat gumicukrot, mikor észrevettem a vörös hajú színésztársamat.
- Halihó, Ginny! - Viszonoztam az ölelést és szinte azonnal éreztem is, hogy kezdek feltöltődni. Mindenféle romantikus értelem nélkül, de úgy éreztem az ölelésétől mintha...otthon lennék. Valamilyen megmagyarázhatatlan okból már az első találkozásunk óta szeretek az ő és Oscar közelében lenni. Szeretem a többieket is, Ekont, Noaht, Mr Murtaghot még a magam módján azt a kis irritáló, szabályszegő, vöröset is de Oscar és Ginny valahogy teljesen mások. - Haribo, Balla tixx? Epres. - Ajánlottam fel a csomagban rejlő édességet, miután eltávolodtunk az ölelésből.
- Egyet értek! Olyan érzés mintha már most kezdenék megtisztulni.
Hiszen a kikapcsolódás, a sok extra réteg hiánya es friss levegő olyan hatást keltenek mintha valamilyen regeneráción mennék keresztül. - Nem ártana egy csapatépítő tréning. Eljönni akár túrázni vagy egy kempingezéssel is összeköthetnénk. Oh egy éjszakai túra biztosan csodás és izgalmas lenne! De...bármiben benne vagyok.
Azon kaptam magam, hogy kezdek rápörögni a témára, ami nem jó mert képes vagyok megemelni a telefonom és embereket zaklatni, hogy jöjjenek pedig ez egy amolyan csajbuli.
Ki tudja, mikor beszélgettünk Virginiával utoljára rendesen, figyelő fülek nélkül. Így is azt várom lassan, hogy mikor növesztenek szószerint füleket meg szemeket a fák.
Felőlem indulhatunk! Annyi, hogy ma nagy volt a tömeg a buszon, mert valami teljesitmény túra megy a piros és a sárga útvonalakon, de úgy is a tavat szeretném látni, ami pont ellenkező irányba megy a kék jelzésen. Ha neked is megfelel.
Állítólag olyan az egész mint egy tengerszem és csodálatos kilátás nyílik rá a fehér sziklafokról. Azt olvastam a turista könyvben, hogy van egy kis járat, amin le is lehet hozzá jutni, amit semmiképp sem akartam kihagyni.
- Mr Bobby Stilton a buszról, azt mondta, hogy arra kell indulni.
Az ujjaimal balra mutattam, ahol a fák között látszódott is az első kék, szív alakú jel. Hm milyen érdekes de biztos a tó miatt. Eltettem a nasit és elindultunk az ösvényen.
- Itt volt az ideje kimoccanni egy kicsit. Remélem, hogy útközben találkozunk majd egy-két erőlakóval.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-05-28, 15:30

Zel & Ginny

Nem mint ha az embert felvetné a szabadidő, amikor egy színházban dolgozik, de mi is emberből vagyunk, néha szükségünk van egy kis lazításra is – pláne, mert az utóbbi időben igencsak összejöttek a dolgok. A nyuszi a tükörben, a rémálmok, az állandó fáradtság, rohanás… ja igen, és akkor a csőtörésről se feledkezzünk meg! Ezek után bárkinek jól esne egy kis pihenés, épp ezért is csíptem el Zelt az egyik előadásunk után, megkérdezve, nincs-e kedve csavarogni kicsit a hétvégén?  Valahol, távol az emberektől, mert akármennyire is imádtam a közönségünket, azért valljuk be, egy idő után fárasztó volt az állandó megfelelési kényszer, vagy a túl lelkes rajongók, akiket képtelenség levakarni. Talán épp ezért is döntöttünk végül egy jó kis túra mellett.
Az időjárás tökéletesnek tűnt hozzá, kellemes, napos indián nyár, és ha lehet hinni az időjárás előrejelzésnek, akkor egész hétvégén nem fog esni az eső. Mondjuk nem mindig jön be, amit jósolnak, de titkon reméltem, hogy most mégis igazuk lesz, és nem olyan állapotban fogunk hazaérni, mint akik megnyertek valami falusi iszapbirkózást.
Azt nem tudtam, hogy Hazelnek van-e bármi terve, milyen útvonalon induljunk, vagy csak „ahogy esik, úgy puffan” induljunk neki az erdőnek, és élvezzük a természet szépségeit, spontán, lazán. Mindkettőnek megvolt a maga szépsége, viszont a biztonság kedvéért bepakoltam néhány szendvicset, meg egy nagy flakon innivalót a hátizsákomba, biztos ami biztos. Meg egy pulcsi, ha hűvös lenne, szúnyogriasztó, és azt hiszem ennyi a különleges felszerelés. Már persze a bakancsot és kalapot leszámítva, úgy sem túlélő táborba készülünk, csak sétálgatni egy kicsit szép nyugisan…
- Zel, hahó! - integettem már messziről, ahogy megláttam kedves barátnémat az erdő mellett a buszmegállóban ácsorogni, ahová megbeszéltük a találkát. Egyből sietősebbre vettem a lépteimet – na nem mint ha idáig nem siettem volna eléggé - majd közelebb érve meg is ölelgettem köszönés gyanánt.
- Olyan furcsa a színházon kívül látni egymást, smink, jelmez, színpadi fények, meg minden hasonló nélkül! De már most tetszik, szóval szervezhetünk máskor is hasonló programokat, ha benne vagy! - lelkesedtem már most, az elején, aztán lehet megbánom még később, de hé! Csak pozitívan!
- Hogy vagy? Indulhatunk, vagy szeretnél még valamit a nagy kaland előtt? - fordulok felé kíváncsi tekintettel, ha például telefonálni szeretne, akkor most, vagy soha! Ki tudja, van-e térerő az erdő mélyén? Ha viszont nincs más hátra, akkor hajrá!

Help!Zel & Ginny || Into the wild 2359898509
Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty2021-05-28, 11:55

Vendég
Vendég
Anonymous

Zel & Ginny || Into the wild Empty
TémanyitásZel & Ginny || Into the wild Empty

Ajánlott tartalom

Zel & Ginny || Into the wild Empty
 

Zel & Ginny || Into the wild

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal