Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
A harag tüzet kér s ellép
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-10-03, 00:15

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
A harag tüzet kér s ellép JPbm1tY
A harag tüzet kér s ellép C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
A harag tüzet kér s ellép 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
A harag tüzet kér s ellép 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-07-03, 18:48

Seth & Ames
✦  What do you want from me?
Mintha, egy hangulat változás történt volna abban a pillanatban amit csak a néma csend ural. Feszült a levegő, és mintha szikrázna is. Nem tudom milyen tervek sorakoznak fel a listán vagy, hogy egyáltalán vannak-e. De nem is igazán érdekel. Ahogy meghallom a nevemet fel is kapom rá a fejemet. Megemeli a hangját, olyan figyelmeztető jelleggel. Igen most bajban vagyok, mint amikor először elkezdtem lázadozni és visszaszólni. Akkor még elsőre talán féltem mint egy védtelen kis őzgida, aki egyedül van a sötét erdő mélyén. Mivel igencsak ritkán hívnak a teljes nevem, és ha, így hívnak akkor nem igazán számítok túl sok jóra. Nem szólok semmit helyette csak a szemeibe nézek, és egyetlen kérdés merül fel bennem. Most mi lesz?
- Rendben. Többet nem mondom ezt. - bár ezt mondom ki, mivel ezt akarja hallani attól még máshogy gondolom. Nem értek vele egyet ezügyben, ezt viszont, inkább nem teszem szóvá. Nem fogok tágítani legalább is ezen a véleményem mellöl, ha tetszik ha nem. A tekintete még szigorúbb mint volt, ahogy a szemeimbe fúrja, mintha azt mondaná vele, most megfogtalak nem mész innen sehova. Legszívesebben elkapnám a tekintetemet, ezt viszont, nem annyira tanácsos megtenni.
- Azt, se mondtad, hogy megoldjátok. Vagy rendben lesz a családunk valaha is. - mondom elcsukló hangon. - bár nem tagadja az állításomat, de azt nem tudom hogy, egyetért vele vagy sem. - Elfogtok válni igaz? Miért, mégis mi az oka? - kérdezem remegő hanggal nem tudom, milyen válaszra kéne várnom tőle. - Nem, is próbálod lebeszélni róla, nem mondasz rá semmit. És így ennek, a tudatában gondoljam azt, hogy nem hagyod? - tudja jól miért gondolom azt miszerint Dany csak megy mindenfele. Azt viszont nem értem, hogyan tudnék egyet érteni, ha azt mondja, hogy nem hagyja - Ha az lenne a megoldás, és nem lenne más választásod akkor igen. - mondom ki kendőzetlenül a választ. Így gondolom és tudom, is van még nálunk, is fontosabb és ha kell akkor a családról kell lemondani. Mintha csak egy fájdalmas búcsú lenne ami az utolsó szóváltást jelképezné. - Azt mondta amit te, nem normális.

Renegades Lázadó üzemmód is on A harag tüzet kér s ellép 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-30, 19:54


Process of burning

Amelia && Seth

Egy pillanatig tart csupán, míg a lágy szellő egy fordulatával a vihar elemi hírnökévé válik, s én ugyanilyen gyorsan végbemenő változásként érzékelem, amint a talaj, mi az önkontroll vastag páncélját képezi, megrepedezik, s az így keletkezett nyílásokon keresztül utat enged a düh hőjének. Annak ellenére, hogy terveim szerint inkább egy passzívabb ösvényt járok, annak érdekében, hogy Ames kapjon nagyobb teret és ezzel lehetőséget a benne uralkodó érzések csillapítására, most mégis valósággal megvillannak szemeim a szavai hatására, arcomról pedig úgy tűnnek az érzések, hogy helyet adhassanak a rideg, kérlelhetetlen szigornak, mintha a hirtelen felerősödő szél fújta volna tova őket.
- Amelia Willow Dearborn! - nem emelem fel a hangomat, viszont a tónus, melyet megütök, egyenlő egy felcsattanással, de hogy biztosra menjek azt illetően, hogy teljes figyelmét nekem szenteli, a teljes nevén szólítom, amit csakis olyankor teszek, mikor azt akarom sugallni, hogy bajban van.
- Nem akarom, hogy azt gondold, időfecsérlés volna veled beszélnem. Ilyet pedig még egyszer meg ne halljak, világos? - tekintetemet az övébe fúrom, mert tudom, a makacsság közös vonásunk, ahogyan azt is tudom, hogy nehezen enged el valamit, ha a fejébe vette, viszont azt akarom, hogy érezze, ebben most nem fogadok el félvállról odavetett választ, egy hamis helyeslést vagy kifogást. És abban az esetben, ha megpróbálná menekülő útvonalat keresve elkapni a tekintetét, az álla alá nyúlok, hogy visszairányítsam magamra és felvont szemöldökkel nyomatékosítsam, bizony, erre választ várok, akár tetszik neki, akár nem. Persze, felvetődhet, miért nem könnyítem meg a dolgát, és hagyom csak annyiban, de ebben a kérdésben ott lapul már válasz is. Apaként sok mindent lehetne rám mondani, de annyi szent, hogy egyiküket sem a kiutak és könnyű megoldások elve szerint nevelem. Mivel vastag a bőröm, sok mindent elviselek, akár Ames haragját, megvetését is, de azt nem tűröm, hogy lealacsonyítsa magát. Épp ezért kezemet csak akkor húzom vissza, ha már megbizonyosodtam róla, hogy hajlandó elraktározni a nemtetszésemet, mert ha kell, akkor Miss Dacost akár százszor is szembesíthetem vele.
- Egy szóval se mondtam, hogy természetes volna. - emelek ki egyet ap ontok közül, amiket megemlít, téve mindezt úgy, hogy magát a mondandóját nem cáfolom. Egyrészt, nem volna értelme, hiszen eszes lány és látja, mi történik körülötte, másrészt, igazolni akarom, amit érez, nem pedig arra ösztökélni, hogy nyomja el magában.
- Szóval, szerinted hagyom? - egyfelől érthető, miből következtet erre, és azokat a tényeket meg sem próbálom letagadni előtte, viszont a felvetésének van olyan oldala, amitől az ágyon pihenő kezeim egyike ökölbe szorul, markába zárva ezzel a rajta lévő plédet.
- Szerinted harc nélkül elengednélek titeket? Téged? - az utolsó szót szándékosan megnyomom, mert azt hittem, ennél jobban ismer, ennél erősebb a kötelékünk. Őszintén fáj, hogy ennyire beletörődőnek gondol engem. Viszont annyira kapóra jön is egyben, mert azzal, hogy talán sikerül benne némi bűntudatot ébresztenem, hűsítő hóként lehet ír a heves hullámaira.
- Danny mit szólt az észrevételeidhez? - felesleges volna megkérdeznem, hogy beszélt-e vele ezekről, mert elég gyorsan robban ahhoz, hogy tudjam erre a választ. Sokkal inkább azt szeretném kitapogatni, egészen pontosan mennyit tud a körülményekről.
S közben, ha támaszra van szüksége, én szívesen leszek mozdíthatatlan tárgy az ő viharában.


513 words ● Wires ● note: little fierce one
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-30, 11:58

Seth & Ames
✦  What do you want from me?
Nem mondom, hogy nem vagyok feszült, mert akkor hazudnék magnak és neki is. Ugyanis nem tudom mi lesz a most következő téma. De ennél rosszabb már nem igazán lehetne, vagyis megvan rá az esély. Most következik az Amelia vallatása hadművelet, legalább is ezt gondolom most. De persze, ezt nem feltétlenül fogom szótlanul tűrni fogok lázadni ha kell. Bár igazság szerint ez nem kérdés hanem inkább ténymegállapítás. Ahogy belép majd pedig körülnéz a szobámban, mintha egy bomba robbanás utáni káosz túlélőit keresné. Amikor az arcomra emeli a tekintetét egy kisebb félelem lesz úrrá rajtam, a tekintette szinte égeti az egész testemet. Amitől úgy érzem magamat mintha egy egész teremnyi ember előtt állnék a színpadon lévő reflektorfényben és csak azt nézik mikor sülök fel, ami be is következik. Bizonytalanul nézek rá néma csend uralja a szobát az a kínos fajta, ami kellemetlen és aggódásra késztet. Így, pár percig még várok, hogy mi fog követezni.
- Nem is kell rám időt fecsérelni, van nálam sokkal fontosabb dolog, is. Vagy tévedek? De felesleges emiatt sajnálkoznod. Mondom mindenféle szépítgetések nélkül a választ. Bár nem hinném, hogy ezt a választ akarta hallani, vagy legalább is nem pont ezekkel a szavakkal. Én viszont nem fogok ezen véleményem mellől tágítani. Gondolom leszid vagy legalább is kérdőre fog vinni, hogy miért lettem ilyen. Hiszen semmit sem mondok, neki de másnak se, hogy miért teszem. Úgy érzem magam mint egy meg nem értett kezdő. Akinek lehet, hogy van tehetsége de nem igazán érti senki, így hülyének nézik. Leül mellém az ágyra, így még jobban fel tudja venni a szemkontaktust.
- Bármi? Mint például hogy Dany folyton el lóg? Vagy az, hogy senkinek se jó a most kialakult helyzet? És te pedig csak így hagyod? Mintha ez természetes lenne, hogy szét szakad a családunk. Ne mond azt hogy az normális! Nem az, tudom, hogy nem, mert ha az lenne akkor nem akarnál velem most beszélni!
Mondom a szántnál hevesebb ellenállással. És már most lázadozni kezdek.

Renegades Lázadó üzemmód is on A harag tüzet kér s ellép 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-25, 21:46


Process of burning

Amelia && Seth

Akaratlanul is eluralkodik rajtam a megkönnyebbülés, mikor az ajtón túlról választ kapok. Alapvetően csak eshetőségként szoktam kezelni a legrosszabb kimeneteleket, anélkül, hogy magamban felnagyítanám őket, így aztán felkészüléskor minden opciót ugyanolyan mértékben vehetek figyelembe, mégis, az idegesség a bőröm alá kúszott várakozás közben, akár egy idegesen zümmögő légy, ami nem találja a kiutat a szobából, s elveszetten várja az elkerülhetetlen végét. Dan szavai ott visszhangoztak a fülemben, miszerint Amelia az egész világot az ellenségének tekinti mostanság, mely hangot aztán követte a lelki szemeim előtt a vizuális kiegészítés, amint az ajtó nyitásakor dühtől izzó, megvető pillantással fogom szembetalálni magam. Ennek a gondolata pedig elegendőnek bizonyult ahhoz, hogy a torkomba gombóc ugorjon, amit úgy kellett leküzdenem magamban, hogy egy mosollyal fogadjam ,mikor utat enged a szobájába. Úgy pillantok körbe, mintha a vihar erősségét próbálnám meghatározni a környezeti tárgyak elrendezése és állapota alapján, legalábbis részben erre fogom azt, hogy kerülöm a tekinetét, mert nem akarom látni, hogy engem is az ellenségei egyikének tekint-e. Viszont a bizonytalanság mindig egyike volt az általam legjobban utált tényezőknek, így erőt veszek magamon és az arcát kezdem fürkészni. Mikor azt érzékelem, hogy szinte bizonytalanul néz rám, az a gombóc makacsul visszatér, mintha csak a képembe akarna röhögni, hogy már nem tehetek ellene semmit, kibérelte magának a helyet. Pont, ahogy a bűntudat, ami bordáim közé telepszik, mikor rádöbbenek, hogy jelenleg semmiféle tűzzel nem állok szemben, legfeljebb azzal, ami fájdalomból fakad, amitől legszívesebben levadásznám az okozóját, pedig, tudom jól, hogy ő is itt áll a szobában.
- Tudom, hogy mostanában nem szenteltem neked elég időt, és ezt nagyon sajnálom. Azért kereslek, mert szeretném, ha tudnád, ha van bármi, amiről beszélnél, mindig itt leszek. - nevezhetnénk kapóra jövő véletlennek vagy ügyes fogásnak, hogy a "bármit" gyakorlatilag egyetlen jól irányzott utalással ráterelhetném Dannyre és az elkóricálásaira, de az igazság az, hogy a szavaim megválogatása nem stratégiai célból fakad. Legalábbis, nem olyanból, amit Dan esetében alkalmaztam. Ebben az esetben sokkal inkább az a célom, hogy Ames ne érezze úgy, hogy letolni jöttem és vissza kellene fognia magát velem szemben. Ezért, hogy kevésbé feszélyezzem azzal, hogy csak ácsorgok a szobája közepén, mint egy oda nem illő tárgy, ami csak arra vár, hogy megszabaduljanak tőle, önkényesen helyet foglalok ágya szélén, így még magasság szempontjából is alacsonyabbra kerülök a szemkontaktusban. Nem olyasmi, amivel gyakran élek, vagy amit különösebben kedvelnék, de a lányomért nincs olyan, amit ne vállalnék be, és ha ahhoz, hogy a lelkén könnyítsen, az kell, hogy kiabáljon velem, hát azt is tűrni fogom.
- Komolyan, bármi legyen az! - nézek most én fel ülőhelyemről, és az, ahogyan enyhén előre dőlve, térdemen megtámaszkodva összefonom ujjaimat, vagy az, ahogyan egy pillanatig sem szakítom el a tekintetem az övétől, mutatja, hogy nincs olyan, amivel elijesztene. A dolog hátulütője a makacsságom, mert most, hogy beengedett, nem tágítok mindaddig, míg nem beszél, és a "Jól vagyok", illetve a "Nincs semmi gond" válaszokat sem fogadom el. Amolyan nyílt üzenet ez felé a részemről:
Ha dühös vagy, hadd lássam!
Az apja vagyok, így sok mindent elviselek, egyedül csak a csendjét nem.



500 words ● Great unknown ● note: little fierce one
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-18, 11:39

Seth & Ames
✦  What do you want from me?
Nem is tudom mikor zárkóztam el... hát, mondhatni, hogy a világ elől. De leginkább apám elől. Egyetlen oka van ennek, nem látom értelmét annak, hogy még a lánya gondjaival is törődjön. Van elég frusztrációja enélkül is, amik ennél jóval fontosabbak. Őszintén nem tudom, hogy mikor lesz ennek az egésznek vége, vagy egyáltalán mennyire lesz rossz. Jobb lenne ha olyanok lennének a dolgok, mint régen. Persze ez nem, így működik az időt nem lehet visszatekerni. Hiszen, valljuk be, a most zajló események amik a családban történnek nem éppen a legrózsásabbak.
- Gyere be!
Mondom a csukott ajtó mögűl amin halk kopogást hallok, amire ki, is nyitom, hogy bejöjjön, aztán óvatosan ráemelem a tekintetem.
- Mi az amiről beszélni szeretnél?
Kérdezem némi érdeklődéssel a hangomban. Mert a szülőknél a beszélnünk kell, az nem jelent túl sok jót. Nem hinném, hogy annyira sok választási lehetőség lenne. Lehet, azért szeretne beszélni, mert tud a Dany és köztem lévő vitáról? Ami nem lepne meg, tekintve, hogy nem igazán volt halknak mondható még szépen fogalmazva sem. Szóval teljesen megértem, ha ez lenne az egyik olyan dolog, amiről beszélni szeretne. Mondjuk azt azért merem remélni, hogy ebben az esetben nemcsak engem vesz elő, hanem azt a drágalátós bátyámat is. Az ő keze, illetve szája is elég rendesen benne volt a dologban. Meg valószínűleg mása is, de arra egyelőre nincs bizonyítékom, így nem emlegetem neki.
Köztük azon is gondolkozom, hogy ez az egész beszélgetés mennyire fog egy kisebb vitába torkollani. Nem kellene megmutatnom azt, hogy mennyire is tudok lázadni a dolgok ellen, mivel ez itt most visszafelé sülhet el. Nem szeretném most apával is összetűzésbe kerülni. Viszont ha ez megtörténne, akkor ő nyerne. Szóval felesleges lázadozni. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem is fogok. Nem is én lennék, ha nem próbálkoznék meg valami váratlan manőverrel... persze valószínűleg úgyis leveri a lázadásomat, de próbálkozni lehet, és kell is. Szóval hajrá, én kitartok, lássuk, mit is szeretne.

Renegades Lázadó üzemmód is on A harag tüzet kér s ellép 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-17, 22:21


Process of burning

Amelia && Seth

Vihar előtti csend, s én úgy állok az ajtó előtt, mintha fülemet hegyezve bármely pillanatban meghallhatnám, ahogy a távol szele egy vészjelző harsogását hozza egyre csak közelebb. Egy utolsó óva intés a közelgő tornádóra, melynek tombolását egymagam készülök megfékezni, a pusztító tölcsért lágy fuvallattá változtatni. Bizonyos tekintetben, ez talán így is van. Többek között magamat is ámítanám azzal, ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy a kivárásra játszak. Elvégre, még a legvadabb viharnak is csitulnia kell idővel. Csakhogy tudom, bármennyire volna kényelmes ilyen illúziót fenntartanom, egy tagadhatatlan igazság mindaddig ott fog lógni a fejünk felett, amíg meg nem próbálok kezdeni vele valamit: ezt a vihart én teremtettem. Nem feltétlenül képezte a terveim részét, noha énem, szenesre égett lelkem egy kis darabkája nagyon is számított arra, hogy így lesz. Mert ő a lányom. És míg Dan és köztem az idő múlásával nőni látszik a távolság, úgy kell rádöbbenjek, hogy Amelia talán többet örökölt belőlem, mint amit eddig észrevettem. Makacs, szívében harag heves tüzének lángjai ropják fáradhatatlan táncukat, míg szemei olyan mérgező szikrákat szórnak, melyeket túlontúl jól ismerek. Épp ez az oka annak, hogy eddig kerültem, és odáztam ezt a beszélgetést. A kötelék köztünk némileg más, mint a fiammal. Úgy érzem, Dannek hasonló csatornája van mostanság az anyjával. Ami miatt nem tudom félresöpörni elmémből a gondolatot, hogy valamit terveznek.
De ez a jelen szempontjából mellékes. Sokkal jobban aggaszt az, hogy eléggé elragadják-e az érzései ahhoz, hogy leengedje velem szemben a falait vagy inkább elzárkózik előlem? Természetesen, az utóbbi esetében sem áll szándékomban annyiban hagyni a dolgot, mégis, azáltal, hogy én keresem fel őt a szobájában, nem pedig magamhoz hívatom, egy felajánlása annak, hogy az ő kezében legyen a döntés. Mert ez egy olyan vihar, aminek jobb elébe menni, hogy a lendülete megtörjön. Akkor képes lehetek elérni őt.
- Bejöhetek? - szólok hozzá a csukott ajtón keresztül, miután ujjam két, határozatlan, halk kopogás formájában találkozik az ajtóval. Egy apró trükk, megtévesztő játék. Fejben több eshetőségre, kimenetelre is felkészültem, de ezt nem akarom vele éreztetni. Helyette hadd tudja úgy, hogy ismeretlen területre vetül tekintetem. Mint egy karmos mancs, mi az árnyékok közül a napfénybe nyúl, s a föld porához érve valaki más birodalmát érinti, tesztelve, feszegetve a határokat. Mégis, közben a sötétben smaragd íriszek mérik fel a terepet.
- Beszélnünk kellene, kicsim! - kockázatosnak tűnhet becézgetni, de éppen ez a lényeg. Nem vonz a gondolat, hogy egész végig egy ajtóhoz beszéljek, mégsem nyitok be, addig nem, ameddig bebocsátó szavakat nem kapok. És ha ehhez az kell, hogy érzelmi reakciót provokáljak ki belőle? Nos, ez egy olyan ár, amit hajlandó vagyok megfizetni. Miért? Mert tartson a világ, s köztük a saját családom, akkora rohadéknak, amilyennek csak akar, attól még apa vagyok, és ez magával vonz még egy tagadhatatlan igazságot: hiányzik a lányom.
Jöjjön hát az a tornádó, mert én nem megyek sehova!



470 words ● Different world ● note: kis lázadó   A harag tüzet kér s ellép 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty2021-06-17, 22:19

A harag tüzet kér s ellép
Amelia && Seth

Vendég
Vendég
Anonymous

A harag tüzet kér s ellép Empty
TémanyitásA harag tüzet kér s ellép Empty

Ajánlott tartalom

A harag tüzet kér s ellép Empty
 

A harag tüzet kér s ellép

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Harag
» Are you angry? ↭ Harag & Hádész