Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
nightmares are dreams too
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-10-03, 00:16

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
nightmares are dreams too JPbm1tY
nightmares are dreams too C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
nightmares are dreams too 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
nightmares are dreams too 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-07-30, 04:34

Atlas & Lilyn
✦ hate it here
Nem kifejezetten vagyok oda a nyaggatásért ezért igazán nem engem kellett volna betalálnia, de az én szerencsém már csak ilyen. Jobban lennék természetesen, ha nem kellene púpként cipelnem a hátamon azt, aki sokkal szívesebben fogadná, ha az élete egyik pillanatról a másikra véget érne. Láthatóan egy nő igazán elvette a maradék eszét is. Valahol lennie kell. Ha halott lenne arról már tudna mindenki. Nem értem miért viselkednek úgy, mintha ténylegesen meghalt volna.
- Nem tudjuk mi történt. Az is lehet, hogy úgy döntött maga mögött hagy mindent és új életet kezd mi meg itt gyászoljuk, mintha meghalt volna. - Lehet, hogy túl rideg a válaszom, de különösebben nem érdekelt. A gyásznak is megvannak a maga fázisai, amelyek egymástól igazán eltérőek így nem olyan hihetetlen, hogy a düh szakaszában még az eltűntre is dühösek vagyunk. Mert azért nehogy már olyasmi miatt okoljuk saját magunkat, ami a hatáskörünkön kívül esik. Bár én előszeretettel okolom magam a szerencsétlenségért, aki miatt olyan szarul térek magamhoz, hogy szinte már a halál is kegyesnek tűnik a számomra.
- Miért mondd, hogy mégis mit old meg a folyamatos sóvárgás és kesergés azon kívül, hogy egy roppant kellemetlen mentális állapotba küldi az embert? Na, meg az se megoldás meg nem is pozitív. - Lógathatja az orrát amennyit akarja a probléma nem oldódik meg. Mondanám, hogy ugorjon fejest egy szakadékba, de azzal jómagam is bajba kerülnék, aminek ezért nem kifejezetten örülnék. Sajnálatos módon a kettőnk sorsa kéz a kézben jár egymással és akármennyire is szeretném egyelőre nem tudom kizárni az irányításból. Az pedig végképp nem tudom, hogy mégis mit művel, vagy mit nem művel amikor pihenőpályára kerülök. De jó lenne tudni, ha van egy kapcsoló akkor mégis mi az kettőnk között. Kevés esetben kapcsolnám vissza az egyszer biztos.
- Minden múló percben változik körülöttünk minden. Emberek tűnnek el és válnak köddé mindenféle magyarázat nélkül. Akkor miért ne változhatna a hozzáállásunk ezekhez a változásokhoz? - Lehet, hogy valamivel kevésbé kellene erényesnek lennem, de amikor valaki ennyire maga alatt van belefér egy kis hangulatingadozás. Meg aztán rajta nem fogják számon kérni, hogy mégis miért volt ilyen nyers. Rajtam pedig megpróbálhatják, de nem hat meg túlzottan. Csak remélem, hogy hamar megoldást találunk a kettőnk problémájára és nem kell ezzel túlságosan sokáig foglalkoznom.
- Annyit hanyagolod amennyit csak szeretnéd. - Jegyzem meg szárazon mit sem reagálva a közeledésére. De ezzel talán egy kicsit messzire mentem. Csak egy icipicit így a maga módján korrigálom. - Mármint te is bármikor felszívódhatsz mindenféle nyom nélkül, nem? - Na, jó ez most már inkább hangzik fenyegetésnek, mint bármi másnak. Remek lépés. Nem nekem találták ki a normális emberi kommunikációt az egyszer biztos.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-07-08, 12:42


Atlas & Lilyn
〥Next time you wish for your dreams to come true, Remember 〥
Gyanakodva vontam össze a szemöldököm, amint Atlas egyből, szinte gondolkodás nélkül vágta rá, hogy vele már pedig minden rendben. Mintha nem is gondolkodott volna rajta. Talán így is volt ez viszont aggodalomra adott okot. Vagy… csak én akartam mindenképpen valami furcsát belelátni a viselkedésébe, annak nyomán, amit mások meséltek? Sajnos ez sem volt elképzelhetetlen, ismerősök véleménye gyakran befolyásolta másokét. Most is ennek kellett lennie a magyarázatnak, próbáltam győzködni magam, nem túl sok sikerrel, még akkor sem, ha az ez után mondott szavai már nyugtatóbbak voltak.
- Igen, azt hiszem, hogy valahogy én is így vagyok vele… néha minden olyan egyszerű, néha pedig eszembe jut, amit történt és… - tártam szét a karjaim, nyitva hagyva a mondat végét, hiszen a folytatás egyszerre túl sok minden lehetett volna. Néha féltem, néha szomorú lettem, néha pedig csak dühös, hogy ilyen megtörténhet, mi pedig nem tehettünk ellene, vagy éppen érte semmit. Csak remélhettem, hogy Chin-Sun még élt valahol, valahogyan. Gyenge vigasz volt, de könnyebbnek bizonyult ebbe kapaszkodni, mint esetlegesen elfogadni a tényt, hogy meg is halhatott.
- Felesleges? - kérdeztem óvatosan. Némileg talán meg is döbbenve. Valahogy… nem erre számítottam, vagy ha mégis, akkor nem Atlastól. Az alapján, ahogy általában viselkedett, úgy tűnt, hogy pont ő az, aki mindenkinél jobban rágódik rajta. Akit mindenkinél jobban megviselt. Most meg… mintha egy teljesen más személy állt volna előttem. Persze, az emberek képesek voltak változtatni a felfogásukon, de nem egyik napról a másikra. Legalábbis… szerintem nem egyik napról a másikra.
- De… - kerestem a megfelelő szavakat, amiket nehéz volt megtalálni. Hirtelenjében jobban örültem volna, ha Hablaty is itt van. Neki a beszéd valahogy mindig is könnyebben ment. Kivéve persze, ha éppen randira akart hívni. - De a múltkor nem ezt mondtad - nyögtem ki végül valamit legyőzve a döbbenetem, noha ez sem volt teljesen igaz, azt hiszem ma volt a hivatalos Lilyn lekamuzik mindent csillagot az égről nap, hiszen sosem mondott konkrétan ilyet, sokkal inkább csak következtetni lehetett erre a szavaiból.
- Nem tudom - ráztam meg a fejem, ebből a kicsiny hazugságból már nem engedtem, ha már belekeveredtem. Nem voltam ostoba, tudtam, hogy borzalmasan venné ki magát, ha egyszeriben kiderülne, hogy valójában nem is miatta, csak egy szerződés miatt vagyok itt, amire kell az aláírása. - Tényleg csak az érdekelt, hogy mi van veled mostanában - tettem hozzá szelíden, egy lépéssel közelebb lépve hozzá, hátha így már elhiszi nekem. - Bár... lehet jogos a felvetés, az utóbbi időben talán kicsit elhanyagoltam a barátságunk. Sajnálom - mosolyodtam el szomorúan. Talán tényleg jobban kellett volna figyelnem rá, nem pedig a munkába temetkezni, majd még másodállást is keresni, hogy... hogy legyen, mert arra már rájöttem, hogy könnyebb nem lesz.
Szuper volt, remélem ez is használható  nightmares are dreams too 1149350199  
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-06-29, 11:55

Atlas & Lilyn
✦ hate it here
Észreveszik, hogy mennyire maga alatt van, de közben mégsem tesznek semmit. Igazán szórakoztató, hogy milyen tehetetlenné válik valaki, amikor egy tényleges kihívással áll szemben. Mert azért valljuk be koránt sem egyszerű valakinek a lelki sebeit begyógyítani. Főleg, ha az illető sokkal inkább fürdőzni kíván benne, mint továbblépni. Emiatt is volt szükségem külsös segítségre, hogy ne legyek állandóan nyomott mikor magamhoz térek. Ha valaki közelállót kértem volna meg az túlságosan gyanakodni kezdett volna és azt hiszem ez ehhez hasonló beszélgetések elkerülhetetlenné váltak volna.
- Teljesen biztos vagyok benne. - Vágom rá mindenféle gondolkodás nélkül. Ez nem olyasmi, amin kifejezetten rágódnom kellene. Én remekül vagyok. Azonban, amikor megemlíti a lány nevét még egy pillanatra bennem is elszorul valami, mintha a drágalátos szerencsétlen a neve említésére elő akarna törni belőlem. Ami szinte már nevetséges. - Vannak könnyebb és nehezebb napok, de idővel túlteszem magam rajta. - Ez talán okot is adhat az állandó ingadozásra. Egykor zombi vagyok, máskor pedig teljesen más okokból teszek magasról mindenkire. Utóbbi talán még jobban megijeszti őket, mint a tény, hogy magam alatt vagyok. Az legalább természetesnek mondható reakció, teljeséggel elvárható. Ijesztő lehet, amikor tényleg egy cseppet sem érdekel, hogy van-e vagy nincs az a lány, akit igazából nem is ismerek. - A hiányt nem lehet pótolni főleg, ha köddé vált az, amit hiányolunk. Ezen felesleges rágódni. - Nekem nem hiányzik. Nem ismertem meg aztán egy kicsit talán gyűlölőm is. A lány, a nő a forrása annak, hogy állandóan szenvedve térek magamhoz. Miatta nyalogatja a sebeit ahhoz, hogy erre rájöjjön az ember nem kell agysebésznek lenni.
- Miért érzem, hogy ez nem a teljes igazság? - Biztos, hogy volt valami más oka is, amiért keresett. Ennyire nem örült volna, hogy megtalál csak azért, hogy megkérdezze mi van velem. Tisztában vagyok vele, hogy törődnek egymással, de ugyanakkor eddig nem igazán fordult elő, hogy pusztán érdeklődés miatt találkozzak velük. De nem mindig van a kezemben az irányítás úgyhogy lehet megszokott is. De valamiért akkor is ott kattog bennem az érzés, hogy nem csak egyszerű lelkizésről volt itt most szó.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-06-28, 10:01


Atlas & Lilyn
〥Next time you wish for your dreams to come true, Remember 〥
Nem hittem neki. Elég volt csak végignéznem rajta, hogy tudjam: nincs minden rendben. Még akkor sem, ha ennek a hogyan és mibenlétét nem tudtam volna szavakba önteni. Ha valaki megkérdezi, akkor képtelen lettem volna elmagyarázni, hogy mi volt más, a többiek szavaival élve: furcsa, Atlasban, de valami volt, az egészen biztos.
A kisugárzása?
A tartása?
Mind a kettő?

Talán az utóbbi, de ez továbbra sem volt több, mint kétségbeesett, sötétben való tapogatózás. Mit meg nem adtam volna most, ebben a pillanatban, hogy ne csak Lilyn legyek, hanem Verta, aki ért az ilyenekhez - lévén ez volt a munkája -, aki érdemben tudna segíteni és véleményt nyilvánítani, nem csak feleslegesen aggodalmaskodna itt.
- Biztos vagy benne? - kérdeztem vissza végül óvatosan, mégis szelíden. lázasan kutatva a gondolataim között, hogy mit mondhatnék, hogy ne tudjon lerázni ennyivel. - Mármint… mindannyiunk mögött nehéz időszak áll. Chin - Sun eltűnése… - haraptam el a mondat végét. A legkevésbé sem voltam biztos benne, hogy jó ötlet őt felhozni, de mégis, alig beszéltünk róla. Ha mégis szóba került a lány, akkor mindenki szomorú némaságba burkolózott egészen addig, amíg valaki nem dobott fel egy vidámabb, nevetősebb témát. Ez pedig, még ha könnyű is volt, helyes semmiképpen sem, főleg nem Atlassal szemben, aki a legközelebb állt hozzá. Aki láthatóan a legnehezebben élte és éli is meg az eltűnését. - Tudom, nem lehet összehasonlítani a kettőt, de nekem is hiányzik - tettem még hozzá, hátha ez egy picit megtöri a jeget, jobban mondva a kettőnk közötti, korábban még sosem tapaszt furcsa légkört.
- Csak ezért - feleltem, sokkal inkább hazudtam könnyedén, nem törődve azzal, mit mondok majd később Hablatynak, miért is nem írattam alá azt, amit kellett -, tudni szerettem volna, hogy hogy vagy, hogy mi van veled - magam is megleptem, hogy milyen könnyedén állítottam valótlant. Noha igazából nem is volt teljesen az. Sőt! Tényleg aggódtam Atlasért, de abban már nem voltam teljesen biztos, hogy ha nincs ez a lehetőség, akkor ide jövök erről beszélgetni. Azt hiszem, kicsit féltem a választól. Hiába, más dolog volt határozottan - szó szerint - az asztalra csapni és mindenkit elnémítani, amikor az alkalmazottak beszélgettek, miközben Hablaty mondani próbált valami fontosat, ahogy más dolog volt - még a gimiben - a tesi óra alatt véletlen úgy hozzávágni valakihez a labdát, hogy az csillagokat lásson és teljesen más dolog volt olyan valós, felnőtt problémákkal szembenézni, mint egy ember elvesztése.
Ez utóbbi nehezebbnek bizonyult mindennél.
Remélem, használható lesz  nightmares are dreams too 1149350199  
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-06-26, 11:23

Atlas & Lilyn
✦ hate it here
Örömömre szolgált, hogy a kis személyes küldetésem sikerrel zárult. Nem is volt lehetőség arra, hogy más végkimenetele legyen. Az emberek szeretik magukhoz ölelni a titkaikat és ez most sem volt másként. Lehetett volna egy barátságosabb formája is a kettőnk kis szövetségének, de az túlságosan sok időbe telt volna én pedig nem fogok még hetekig úgy mozogni, mint egy zombi, mert mikor magamhoz térek egyszerre vagy fáradt, éhes és szomjas. Mintha mindenféle szükségletet egyszerűen kidobna az ablakon, mert nem tetszik neki. Az agyamra megy vele.
A sikeres küldetésem után pedig vonszolhattam vissza magam a Központba. Amíg nem rendelkezem teljes irányítással nem dobhatom ki a drága Atlas életét az ablakon. Pedig amennyire keveset foglalkozik magával őt már csak egy hajszál válassza el attól, hogy fizikailag is megpróbálja eldobni magától az életét.
Éppen csak visszaérek a központba és már le is támad Lilyn. Nagyon remélem, hogy nem valami kemény dolgot tervez a számomra, mert esküszöm, hogy a falnak megyek. Nem akarok itt lenni. Semmi okom nincs arra, hogy itt legyek azon kívül, hogy muszájból tartom fenn a látszatot. Egy sóhaj után fordulok meg és próbálok összpontosítani arra, amit mond.
Óóóóóóó, szóval a többiek aggódnak. Mert ez aztán igazán feltűnt. Na, de most kiért is aggódnak? Vagy miért? Azért, mert nem teljesen vagyok ugyanaz? Ez még talán a pozitívabb oldala a történteknek. De igazán érdekes jelenség már az is önmagában, hogy mindenki aggódik ez a központ meg azért van, hogy segítsük azt, akinek arra szüksége van. Mégis inkább csak némán aggódnak, de egyik sem mer semmit sem tenni, mikor szembesülnek azzal, hogy valakinek tényleg segíthetnének. Még meg is kell zsarolnom valakit, hogy gondoskodjon arról, hogy ne teljesen leépülve térjek magamhoz legközelebb.
- Minden a legnagyobb rendben.- Ezt a kérdést nem nekem kellett volna feltegye, de igazából ezt ő nem tudhatja. Senki nem tudja és nem is szeretném, hogy egy darabig még megtudják. Bár már így is nagy a különbség a két hangulat között. Én legalább embernek nézek ki, mint a drága másik felem szerintem valami zombiszerepre készül. - De miért is kerestél? - A hát itt vagy mondatából arra gondolnék, hogy ezek szerint hiányoltak valamiért.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-06-25, 11:08


Atlas & Lilyn
〥Next time you wish for your dreams to come true, Remember 〥
Sóhajtva néztem Hablaty hátát, amint távolodott engem pedig itt hagyott egy terem szerződés három példányával, amint nekem  - ez megvolt -, neki - szintén - és Atlasnak is alá kellett írnia. Na az viszont hiányzott. Hablaty viszont állítólag egész délután kereste őt, de nem találta.
Állítólag.
Nem mintha azt akarnám ezzel állítani, vagy csak sugallani, hogy Hablaty hazudott, mert nem az ő stílusa lenne. Jó vezető volt és ugyanolyan fontosnak tartotta az ügyeket, amiket képviseltünk, mint én. Végtére is az ő ötlete alapján hoztuk létre a központot. Ha ő nincs, akkor ez a hely, a gyűjtések, az adományok és semmi sincs. Pedig ez a város - sokkal inkább városrész, mint nemrégiben kiderül -, megérdemelte, hogy jobb dolga legyen, hiszen gyönyörű volt, az örök virágzással, az állandó édes-kellemes virágillattal és a kiváló klímával. Valami, fogalmam sincs, mégsem klappolt itt. Ez inkább volt egy érzés - mondjuk úgy megérzés -, mint bármi más, amire bizonyítékom lett volna.
Lemondóan öleltem magamhoz a papírokat, majd indultam Atlas keresésére, ha már Hablaty rámhárította ezt a feladatot és némi kínosnak tetsző, ámbár sokkal inkább értelmetlen tötymörgés után itt hagyott egyedül. Ezért pedig mérgesnek kellett volna lennem - valahol talán az is voltam -, de képtelennek bizonyultam arra, hogy egy ábrándos mosoly kíséretében meg ne rázzam a fejem.
Én ma még nem találkoztam a harmadik alapítóval, de szerencsére akadtak olyanok, akik igen. Ez pedig bármennyire is örvendetes volt, hiszen segítette a munkámat aggodalomra is adott okok, mivel a többiek azt mondták, hogy furcsán viselkedett. Ez pedig  - állítólag - gyakran előfordult Chin-Shun eltűnése óta. A többiek szerint legalábbis, én még az általános szomorúságán és rosszabb közérzeten kívül - ami számomra szintén aggodalomra adott okot - nem tapasztaltam olyanokat, amikről a többiek beszámoltak.
- Atlas! - szólítottam meg, amint végül, fél órányi fel és le rohangálás és megszámlálhatatlan sok kérdés után rátaláltam. - Hát itt vagy - engedtem meg magamnak egy óvatos, apró mosolyt, hátha az segít mind a kettőnknek -, mondd csak, minden rendben? A többiek aggódnak. - Ez nem volt teljesen igaz, én aggódtam, a többiek szerint csak megint furcsán viselkedett - jobb definíciójuk pedig ennél nem volt -, ám így mégsem vezethettem be a témát, illetlen lett volna. A szerződés pedig ráért, előbb ki kellett derítenem, hogy a többiek miről beszéltek, korábban és most is.
A kezdők nem az erősségeim, lesz ez még jobb is  nightmares are dreams too 1149350199  
Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty2021-06-25, 11:08

nightmares are dreams too
Fogatlan && Astrid

Vendég
Vendég
Anonymous

nightmares are dreams too Empty
Témanyitásnightmares are dreams too Empty

Ajánlott tartalom

nightmares are dreams too Empty
 

nightmares are dreams too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The King of Nightmares
» let's paint some nightmares together
» Design dreams – Szörnyella & Charlotte
» Your dreams are getting darker and darker