Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
you look familiar ✦ joy & mei
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásyou look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty2021-06-30, 23:01

Joy && Mei
Smile at strangers and you just might change a life.
Azt hiszem végre sikerült elhatároznom magamban, hogy megkérdezem mégis miért vannak annyira a Daniel-el való találkozásomnak. Amiben biztos vagyok, hogy egyre nehezebb lesz majd újra találkoznunk most, hogy már ezek szerint a húga előszeretettel követi is. Szükségem van szövetségesekre, akik segíthetnének nekem, hogy ne tudjanak szétválasztani minket. Jelenleg ez pedig Kyra és Sebastian lenne, de nekik is meg kellene értenem az okukat, hogy mégis miért jutottak el erre a döntésre, hogy távol akarnak tőle tartani.
Az elhatározásomnak azonban végül az lett a vége, hogy csak-csak kimozdultam és céltalanul bolyongani kezdtem az utcákat egészen addig míg sikeresen bele nem ütköztem valakibe, aminek köszönhetően kis híján el is vágódtam, de szerencsémre megfogott az ismeretlen, aminek köszönhetően félig megkapaszkodtam benne. Az is csoda, hogy nem rántottam el magammal együtt, mert akkor még a végén együtt vágódtunk volna egy hatalmasat.
- Ebben akkor mind a ketten hibásak vagyunk. - Mosolygok rá, majd elengedtem és tettem egy lépést hátra is, hogy szabad teret adjak neki a tovább haladásra, hiszen nem tartozik nekem semmivel. Balesetek előfordulnak, de mivel egyikünknek sem esett baja így nem gondolom, hogy nagyon közünk lehetne egymáshoz, de mégsem mozdulok csak barátságosan mosolygok rá és várom, hogy ő legyen az, aki elindul, mert úgy érzem fordított esetben udvariatlanság lenne. Pedig nem hiszem, hogy annyival idősebb lenne nálam. Vagy bármi kötelezettségem lenne vele kapcsolatosan. - De nem történt semmi, szóval további szép napot neked!
Vendég
Vendég
Anonymous

you look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty
Témanyitásyou look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty2021-06-30, 22:49


Mei & Joy
〥familiar face 〥
A városba érkezésem után azt gondoltam, hogy majd idővel válaszokat kaphatok mindenre, amit rendkívül furcsának találtam. De egyre több kérdés merült fel bennem és megannyi dolgot átéltem, amelyet azt hiszem, hogy sosem fogok elfelejteni. Ugyanakkor pontosan ezeknek köszönhetően nem vagyok képes elhagyni ezt a várost. Talán még arra a döntésre is képes lennék eljutni, hogy végleg itt telepedjek le és elengedjem az álmomat, miszerint megpróbálom felvenni azt a fonalat amelyet apa maga mögött hagyott. Sosem lenne ugyanolyan és ezért valahogy még rosszul is érezném magam. Az is lehet, hogy pont azért menekültem ilyen messzire, hogy erre rájöjjek. De magam sem tudom.
A hideg, téli utcákat járom és még mindig próbálom feldolgozni az egész telet az őszben dolgot. Minél többet töprengek rajta annál inkább érzem úgy, hogy beleszédülök a gondolataimba így próbálom elüldözni az egészet a fejemből. A jeges-fagyos járdákon igazán nem kellene elveszítenem az egyensúlyérzékem. Azonban még ennek ellenére is sikerül megfeledkeznem magamról és belerohannom véletlenül valakibe, aki után akaratlanul is utánanyúlok attól félve, hogy esetlegesen elesik.
- Ne haragudj nem figyeltem oda, hogy mit csinálok. - Kérek rögtön elnézést és egy barátságos mosollyal az arcomon nyugtázom, hogy nem tűnik olyan fenyegetőnek. Ha valamiben biztos vagyok már azaz, hogy bármikor belerohanhat az ember egy rossz alakba is, de kétlem, hogy egy szőke leányzótól kellene a pokol lángjaira számítanom a csípős hideg kellős közepén. Ugyanakkor soha nem lehet tudni, hogy ki az, aki valamilyen formában meglep minket.   
remélem tetszik ♡ lesz még jobb is
Vendég
Vendég
Anonymous

you look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty
Témanyitásyou look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty2021-06-30, 22:42

you look familiar
Shao Mei-Ling && Joy Dearborn

Vendég
Vendég
Anonymous

you look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty
Témanyitásyou look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

you look familiar ✦ joy & mei - Page 2 Empty
 

you look familiar ✦ joy & mei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2