Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
Tegnap 02:31-kor


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Liam
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLiam Empty2022-05-09, 17:54

Liam
Ajánlott Play by: Devon Bostick??


Státusz
Foglalt: @Liam Turner
Hisz a csodákban?
Megalkotóra bízva
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Megalkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Velem
A történeted

- Evelyn?
- Hm?
- Szereted a meséket?
- Mi az hogy! Tom és Jerry-t nézek minden reggelinél!
- Klassz! Nézd, nekem ez a kedvencem.
- Liam... egy üres könyvet lapozgatsz.

✦ A gimiben ismertük meg egymást, amelynek padjait én még mindig koptatom. Kezdetben mindig csak úgy gondoltam rátok, mint a "nagyokra", te és az emos/rockos barátaid annyira zárt tinibandának látszottatok, hogy még én is tartottam tőletek, a többi diákról nem is beszélve.
Miután megismertelek téged és a társaidat, hamar rájöttem, hogy a rideg látszat ellenére nagyon kedvesek és összetartóak vagytok, sőt, apróságokban is megtaláljátok az izgalmat, a szépet és a rossz mellett a jót is.
A képlet egyszerű, a világ nem befogadó velünk, szóval mi sem vagyunk hajlandóak elfogadni mások véleményét. A város egyik lázadó tinibandája vagyunk, alapvetően semmi rosszat nem teszünk, max hangosan hallgatjuk a zenét, kiabálunk, bevásárlókocsival végigsuhanunk az utcákon, amik szúrják a szüleink és más felnőttek szemét.
Persze rengeteg nehézséggel küzdünk. Legtöbbünk családi háttere egészen káoszos, van aki elvesztette szüleit, van aki megélni se tud a pénzéből, vagy alkoholisták a szülei és nem tud velük mit kezdeni. Bármiért is szegődtünk össze, mi támogatjuk egymást.

✦ A Dracul Vendéglőben vártam, hogy megkapjam a billiárdgolyókat, majd mikor megkaptam, megfordultam és te utamat álltad. Azt mondtad, te is akarsz játszani, úgyhogy ha én ragaszkodok hozzájuk, ellened kell kiállnom. Ám legyen, elfogadtam a kihívást és bár rommá vertél a játékban, utána azért hazakísértél és azt hiszem, azóta tetszel nekem. Elég fura srác vagy, bár én sem vagyok kevésbé furább, mindenesetre nem megy minden egy csettintésre köztünk. Tudom, hogy miután összejövünk, lesznek kellemetlenségek.

✦ Nagy szerepet játszottál abban, hogy rájöjjek, ki vagyok. (Vitani) Én erre két irányt tudnék elképzelni:
1, Veled együtt jöttem rá, hogy ki vagyok, amitől te megijedtél és kerülni kezdtél egy ideig, amíg fel tudtad dolgozni, hogy milyen világban élünk.
2, Ugyan én már megtudtam, ki vagyok, hatalmas görcs van a gyomromban emiatt és csak reménykedni tudok, hogy ha tudomást szerzel valódi énemről, elfogatsz majd.

Egy romantikus, tinis, bolondozós, de közben mégis erős érzelmekkel teli játékokat képzelnék el nekik. Ha kedvet kaptál, a PB se ijesszen el, lehet bárki, aki egy kicsit is beleillik a "fekete ruhások" közé. Lehet még mindig gimis, de akár dolgozhat is valamit, ha épp talál munkát magának.
Vendég
Vendég
Anonymous

Liam Empty
 

Liam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassy és Liam
» Stay tonight - Liam & Evelyn