Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
time to catch up on some needed girl talk
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitástime to catch up on some needed girl talk Empty2023-05-21, 21:53


Vaiana & Te Fiti

Unottan görgetem a telefonomon lévő alkalmazások ikonjait, miközben várakozom. Egyiket sem akarom igazán megnyitni, azt se tudom minek nézegetem őket egyáltalán, de azt hiszem ez is egy módja annak, hogy elüssem az időt. Pillantásom a kijelző órájára siklik és megállapítom, hogy korán érkeztem. Hina még biztosan nem fog ideérni a következő negyed órában, úgyhogy ki kell találnom valamit, amivel lefoglalhatom magam, mert már lassan jojózni kezd a szemem a sok görgetéstől. Zsebre teszem a mobilom és sétálgatni kezdek, de nem megyek túl messzire a kávézótól, hogy azért lássam, ha netán a barátnőm felbukkanna a láthatáron.
Érzem Roe türelmetlenségét odabent, már két napja várja, hogy végre kiönthessük a lelkünket és beszélni tudjunk arról, mennyire furán érezzük magunkat mostanában. Kettőnk közül ő már korábban összekapta magát a kezdetleges sokkból, amit az emlékeink - már, ha nem csak halucinálom az egészet - hirtelen visszatérése okozott. Az elmúlt napokban egyre többször próbált arra ösztönözni, hogy hallgassak a megérzéseinkre és kezdjek el az ismerőseim körében puhatolózni, hogy megbizonyodhassunk róla, hogy nem csak a fejünkkel van a probléma. Nem tudom, hogy egyelőre ezt akarom-e tenni; az igazat megvallva most leginkább csak arra vágyom, hogy valami abszolút elterelje erről a figyelmemet, ennek pedig mi lehetne a tökéletesebb módja, mint egy jó kávé vagy bubble tea mellett pletykálkodni?!
Sétikálás közben egész gyorsan peregnek a percek, épp visszafelé tartok a kávézó irányába, amikor észreveszem Hina alakját felbukkanni a sarkon túlról. Gyorsabb léptekre sarkallom a lábaimat és elé sietek, széles mosollyal az arcomon integetve neki.
- Szia! - Ahogy odaérek hozzá, köszönésképpen meg is ölelem. - Hol üljünk le? Bent, vagy inkább kint? - kérdezem a szabad asztalok felé mutogatva. Kellemes idő van, nincs se túl hideg, se túl meleg, így lényegében mindegy, hol foglalunk helyet. Ráadásul nincsenek is sokan, és ha jól láttam az ablakon keresztül, épp a kedvenc felszolgálónk van most műszakban. Vagy hát, az én kedvencem legalábbis; egy kis mosolygós, mindig jókedvű, idősebb hölgy, aki mindig ajándék süteményekkel kínálgat.
- Na mesélj, mi a helyzet? Az uszodából jössz? - érdeklődöm miután sikerül elfoglalni a helyünket, és kikérni a rendelést. Nem is tudom hirtelen, hogy ma dolgozott-e egyáltalán, rossz vagyok a beosztások fejbentartásával. - Nem hiszed el, hogy nekem mennyire unalmas napom volt. Remélem, te tudsz mesélni valami izgiset.
Roe is reméli, talán még nagyobb a kíváncsisága, mint az enyém. Ezt mondjuk nem is csodálnám, biztos baromira unja már, hogy engem kell pátyolgatnia, most végre valaki mással is foglalkozhat. Hina pedig érezhetően hozzá is nagyon közel áll, nem csak azért viseli el, mert az én egyik barátom, hanem azért, mert tényleg kedveli a lányt.

|     time to catch up on some needed girl talk 1504217148     |   417   |

Nem szórt rá senki csillámport


Vaehina Leilani csillámport hintett rá


Wena Roe Moore
Istennõ
Istennõ
Wena Roe Moore
Mesehõs :
time to catch up on some needed girl talk KZ2UszN
VAIANA
❝ TE FITI & TE KA ❞
Egyszer volt, hol nem volt... :
time to catch up on some needed girl talk 34ae3cec031333c7d464f63a15fdd7c7665eea92
I DON'T FEEL LIKE MYSELF, I'M NOT GONNA LIE.
HOW WOULD YOU KNOW? IT DOESN'T SHOW.

❝ there's something you should know ❞
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
❝ MOTHER NATURE ❞
✦ ✦ ✦ :
time to catch up on some needed girl talk Tumblr_pilo35iEX11xntp0ao4_540
FATE SOMEHOW BRINGS ME HOPE INSIDE MY HEART EVEN IF I GET ANGRY, LAUGH, OR EVEN CRY
❝ fate somehow gives me the reason ❞
Akinek az arcát viselem :
❝ MADISON BAILEY ❞
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❝ BLOOMCROWN ❞
✦ ✦ ✦ :
time to catch up on some needed girl talk 9eada1429aee42118268cfe8e3f4e7398820a681
THIS STREET I'M WALKING ON IS A MINEFIELD LIKE A DORMANT VOLCANO, NEVER KNOW WHEN IT'LL ALL EXPLODE, NEVER KNOW
❝ when the calm winds will change ❞
A tükör mögött :
☼ SUNNY ☼

time to catch up on some needed girl talk Empty
Témanyitástime to catch up on some needed girl talk Empty2023-05-21, 21:52

time to catch up on some needed girl talk
Vaehina Leilani && Wena Roe Moore

Nem szórt rá senki csillámport


Vaehina Leilani csillámport hintett rá


Wena Roe Moore
Istennõ
Istennõ
Wena Roe Moore
Mesehõs :
time to catch up on some needed girl talk KZ2UszN
VAIANA
❝ TE FITI & TE KA ❞
Egyszer volt, hol nem volt... :
time to catch up on some needed girl talk 34ae3cec031333c7d464f63a15fdd7c7665eea92
I DON'T FEEL LIKE MYSELF, I'M NOT GONNA LIE.
HOW WOULD YOU KNOW? IT DOESN'T SHOW.

❝ there's something you should know ❞
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
❝ MOTHER NATURE ❞
✦ ✦ ✦ :
time to catch up on some needed girl talk Tumblr_pilo35iEX11xntp0ao4_540
FATE SOMEHOW BRINGS ME HOPE INSIDE MY HEART EVEN IF I GET ANGRY, LAUGH, OR EVEN CRY
❝ fate somehow gives me the reason ❞
Akinek az arcát viselem :
❝ MADISON BAILEY ❞
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❝ BLOOMCROWN ❞
✦ ✦ ✦ :
time to catch up on some needed girl talk 9eada1429aee42118268cfe8e3f4e7398820a681
THIS STREET I'M WALKING ON IS A MINEFIELD LIKE A DORMANT VOLCANO, NEVER KNOW WHEN IT'LL ALL EXPLODE, NEVER KNOW
❝ when the calm winds will change ❞
A tükör mögött :
☼ SUNNY ☼

time to catch up on some needed girl talk Empty
 

time to catch up on some needed girl talk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal