Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Are you scared little girl?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAre you scared little girl? Empty2024-03-23, 16:39

Nobody breaks my heart
Theodore & Raelyn

Nem ijedtem meg tőle egy kicsit sem. Miért kellene félnem tőle? Én mindenki mástól félek. Leginkább Katherine véleményétől, és valljuk be, a fogadott szüleim sem biztos, hogy kicsattannának a boldogságtól, ha én és Theo összejönnénk. Talán már az agyamra ment az, hogy az emberek között élek és az ő értékrendjüket igyekszem követni, de nem tehetek róla. Ez túlságosan etikátlan lenne, még akkor is, ha ez a srác vonz, mint a mágnes. És utálom ezért, nagyon!
- Nem félek tőled, Theo! Félreértesz. – Igen, nem túl nagy erővel próbáltam eltolni, mert fogalmam sem volt, mi lenne a jó lépés. Ha ellököm magamtól, verbálisan és fizikálisan is, akkor talán tényleg ennyi volt és többé felém sem néz. Ha viszont nem lököm el magamtól, olyan lavina indul el, ami már így is félig útnak indult. Mindent elsöpörhet.
- A tesód… a legjobb barátnőm. A fogadott testvérem! És te is az vagy! – Felnéztem rá. Picit kétségbeesett is voltam, ami nem volt rám jellemző és a tekintetemen sajnos látszódott.
Amint sikerült eltávolodnom tőle, a mosdóba mentem, hogy kezdjek magammal valamit. Hidegvíz, gondolkodás, bármi. A tükörképemre meredtem. Az arcom csurom vizes volt, de nem zavart. Ekkor hallottam meg Theo hangját az ajtón túlról. Egek! Nem képes feladni? Téptem valamennyi törlőpapírt és felitattam a vizet az arcomról, majd a kukába dobtam. Ezután indultam el ki.
- Senki sem tapsolna meg minket. Nem passzolunk, rossz hatással vagyok amúgy is mindenkire… - Amúgy ez utóbbi igaz is volt. Az, hogy nem passzolunk? Nem tudom. Talán jó páros lehetnénk, de nem tudom, akarom-e. Nem való nekem ez a kapcsolat dolog. És nem akarok csalódni sem.
Ekkor döbbentem rá, hogy valójában lehet, nem mások véleménye zavar annyira, hanem az, hogy félek a csalódástól és az árulástól. Elég volt a múltban átélni többször. Csingiling és a tündérek, majd Hook kapitány… mindegyikükben bíztam és az lett a vége, hogy elárulták a bizalmamat és eldobtak, mint egy darab használt rongyot. Theo is eldobna egy idő után.
Gondolataimból az ránt ki, hogy a falnak dönt. Mi? Mikor fogta meg a csuklómat? Francba. A figyelmem túlságosan elterelődött és nem figyeltem. Bosszúsan sóhajtok, miközben felnézek rá.
- Miért, neked mit jelentett az a csók, Theo? Szeretsz engem? – Talán túl nyers volt a kérdésem, vagyis inkább lényegre törő, de tudni akartam. – Belém szerettél, Theo? – A szemeit fürkésztem. Szabad kezemmel viszont megállítottam, mert tudtam, mire készül. Nem hagyhattam, hogy megcsókoljon újra. A szájára csúsztattam az ujjaimat. – Válaszolj. Tudnom kell… mit érzel. – A szívem hevesen vert, próbáltam lenyugtatni magam, de nem jártam sikerrel. És menekülni sem tudtam hova… hacsak nem tényleg előtör belőlem a harcos amazon, egyelőre nem volt egérutam.

429 szó ♡ youtube ♡ Theo Are you scared little girl? 841472469

morning mist



Nem szórt rá senki csillámport


Theodore James Howard csillámport hintett rá


Raelyn Luna Sparkle
Lázadó
Lázadó
Raelyn Luna Sparkle
Mesehõs :
Are you scared little girl? Tumblr_n6v49gCDrZ1rqbv0uo2_250
Peter Pan ♡ Tinkerbell
Zarina
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Pirate Fairy
A másik felem :
Zenedoboz :
♡ All the people say ♡
You can’t wake up, this is not a dream. You're part of a machine, you are not a human being. With your face all made up, living on a screen. Low on self esteem, so you run on gasoline.

Akinek az arcát viselem :
Kaya Scodelario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest ♡ Zootopia
✦ ✦ ✦ :
Are you scared little girl? Tumblr_mip972DnD31rtemcdo1_250
♡ Are you strange like me? ♡
Lighting matches just to swallow up the flame like me? Do you call yourself a fucking hurricane like me? Pointing fingers cause you’ll never take the blame like me?
Are you scared little girl? ApiraQR
A tükör mögött :
♡ Sweet Panda ♡
Eliffe

Are you scared little girl? Empty
TémanyitásAre you scared little girl? Empty2024-03-13, 03:35



to: Raelyn
from: Theodore
Határozottan azt mondhatom messze volt ez a megszokott harcos amazon jellemtől, amit mondjuk ki az igazat megszoktam.
Furcsállom is és felvonom a szemöldökömet érdeklődve. Nagyon is felpiszkálja a kíváncsiságomat.
Ténylegesen elég lenne egy csók ahhoz, hogy kifogjam a szelet a vitorlából? Ezen mosolyognom kell, akaratlanul is.
Valahol nagyon is jó érzéssel tölt el amiért nem csak engem zavar össze, amit egymás iránt érzünk.
- Nem félek én attól… - pimasz pillantásom mindent elárul. Nem fogom én azért teljesen annyiban hagyni ezt már ő is tudhatja.
A legnagyobb probléma pedig az, hogy a hormonjaim csak még inkább kezdenek megkergülni.
Már nem csak az idegesítő fruskát látom benne, hanem azt a lányt… nőt, akit megcsókoltam.
Határozottan újra megakarom csókolni, de egyelőre előbb harapom le a nyelvemet minthogy ezt bevalljam neki vagy éppen saját magamnak. Attól függetlenül is…  tovább piszkálom, miért ne tenném?
Ennek a dolognak utána kell járni és talán Raelyn is rájön arra miszerint ezt nem söpörhetjük csak úgy a szőnyeg alá mintha mi sem történt volna. Komoly ügy és itt nem csak a húgomról van szó.
Igazából talán most először érzem úgy, hogy a húgom egy kicsit a második helyre szorítódig. Ami valahol megdöbbent.
Persze, továbbra is szeretném őt megvédeni, ki ne érezne így… viszont ezt az egész ügyet is nagyon alaposan ki kell vesézni Raelynnel.
- Ejnye, hát mitől ijedt meg ennyire kisasszony? – pimaszkodom vele és akaratlanul, de elvigyorodom. Főleg mennyire kis sovány próbálkozás mikor elszeretne tolni magától. Nem akkora erővel, mint várnám, sőt mintha még most ez is szelídnek hatna.
- Ugyan mitől kellene félni? Miért ne lehetne mondjuk jó vége? Csak nem félsz, Raelyn? – lehet, hogy nyersebben fogalmazok, nyersebben mondom meg amit gondolok.
Pont azért viselkedek így mert nem úgy ismerem, mint aki ilyesmi miatt beijedne. Talán pont emiatt van az, hogy csak még inkább felpiszkálja az eddig sem éppen lagymatagnak mondható érdeklődésemet.
Egyszer átléptük a határt… sőt már azt vissza sem csinálhatjuk. Ellépve hát tőle sóhajtok fel egy kicsit.
Rá nézek a laptopra, amit éppen elkezdtem bütykölni.
Ám nagy bánatomra az operációs rendszerrel kell bajlódni, de így meg még több idő adatik meg arra, hogy rá-rá pillantsak mit is csinál.
Sokkal jobb lenne, ha ez kötne le és nem az, hogy tudni akarjam mi jár Raelyn fejében.
Utána nézek mikor hátramegy a mosdók irányába.
Egy ideig várok, nem moccanok, sőt annyira nézem már ezt az átkozott képernyőt majdnem kiesik a szemem.
Meg leginkább bele is fájdul.
Itt mégis az a legnagyobb zavaró tényező, hogy jól tudom nem egyszerű semmi sem főleg nem, ha a lányról van szó.
Időközben nekitámaszkodtam az asztalnak, de most ellökve magamat megindulok az ajtóhoz, a rögtön jövök táblát kitéve fordulok is tovább és indulok meg Raelyn után.
Ideje beszélni vele nyíltabban mert a burkolt kis szórakozásom talán nem ér kellően célba.
Ahogy a mosdókhoz vezető folyosóra érek oldalra döntöm a fejemet. Nem tudom volt e már bent vagy még nem… esetleg próbálja kigondolni mit szeretne, de nem tántorít el a gondolat.
- Mond Raelyn mitől tartasz ennyire? A határt már rég túlléptük és innen te is tudod, hogy nincs vissza út. – szólalok meg, megint talán túlságosan nyers vagyok.
Lényegre törően mondom el azt, amit gondolok, de ez már csak ilyen.
Neki támaszkodom a falnak így lényegében az egérutat elzárva tőle. Meg óhajtana lépni eltudom kapni a csuklóját.
- Szerintem mind a kettőnk pontosan tudja több volt az a csók, mint holmi szeszélyes lépés. Máskor mindig nagy erőbedobással harcolsz, most mégis menekülsz. Ez nem te vagy. – húzom fel egyik szemöldökömet érdeklődve majd közelebb hajolok hozzá és felemelem finoman állát ahogy sikerül mutató és hüvelykujjam közé csippentenem.
Tekintetem lesiklik az ajkaira majd megint az-az átkozott érzés fog el, hogy megcsókoljam. Így gondolkodás nélkül, megtudva újra előjön e az érzés mint akkor… lehajolok hozzá és megcsókolom ajkait.
Az pedig plusz pont, hogy arra is kíváncsi vagyok belőle milyen reakciót váltok ki? Megpróbál felpofozni vagy esetleg benne is szítom a már elhintett szikrát?

651 szó
Ugye, hogy te is akarod?  Are you scared little girl? 841472469  Are you scared little girl? 3375341651 Are you scared little girl? 1149350199  


Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport


Raelyn Luna Sparkle csillámport hintett rá


Theodore James Howard
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Theodore James Howard
Egyszer volt, hol nem volt... :
Are you scared little girl? FH1E
Are you scared little girl? Tumblr_maslkak8U21rt2432
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Big Brother
Akinek az arcát viselem :
Luke Pasqualino
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Dracarys

Are you scared little girl? Empty
TémanyitásAre you scared little girl? Empty2024-02-25, 13:07

Nobody breaks my heart
Theodore & Raelyn

Annyi minden történt az utóbbi időben köztem és Theo között, hogy az agyam képtelen volt felfogni. Az a csók hiba volt, jól tudtam. Olyan volt ő nekem, mintha csak a testvérem lett volna – túl régóta éltünk már együtt így, ebben a formában és mindezt felrúgni… nem akartam. Féltem, rettegtem a csalódástól igazság szerint. Mi van, ha rájön, hogy mégsem kellek és csak úgy eldob? Annak idején pont ezek miatt jöttem el Zootopiából. Sehol sem találtam a helyem, mindenhonnan vagy elküldtek vagy kihasználtak: nem volt rám szükség. Ha Theo is erre jut a végén… nem, ezt nem hagyhattam. Ugyanakkor Katherine-t sem akartam elveszíteni, aki nem csak a legjobb barátnőm volt, hanem ő is olyan volt nekem, mint egy testvér. Sosem mondhattam el nekik az igazat magamról, de tudtam, amúgy sem hinnének nekem. A varázslást sem gyakoroltam már évek óta, így az is kérdéses volt, egyáltalán képes vagyok-e még rá.
A gondolataimba merülve tettem-vettem az üzletben, ha már én voltam beosztva, de annak nem örültem, hogy Theoval. Más esetben szívtuk volna egymás vérét, de most ő is csendes volt. Aztán mindezt megtörte egy piszkálódással, ami meglepett. Azt hittem, ő is olyan kínosan érzi magát, mint én, de ezek szerint nem így volt. Értetlenül néztem rá, majd megköszörültem a torkomat.
- A csúnya farkas inkább ne húzza ki a gyufát a harcos amazonnál… a végén még rosszul jár – Mosolyogtam ugyan, de ez messze volt attól a piszkálástól, mint amit megszokhatott tőlem. Ez nem is volt rendes visszavágás.
Újból magam elé pillantottam. A számítógépen rendeztem néhány dokumentumot és írtam be néhány beérkezett számlát, hogy majd könnyebb legyen a kifizetés és ezek rendezése. Nem figyeltem hát, hogy Theo mögém ér, így még ugrottam is egyet, mikor halkan megszólalt a fülemnél.
- Jesszusom! Ne ijesztgess! – A szívem a torkomban dobogott, ahogy ránéztem a szemem sarkából. – Theo… - Felé fordulva próbálom eltolni magamtól. – Nem lesz ennek így jó vége. – A mellkasára fektettem a tenyerem, így toltam magamtól, de nem olyan erővel, mint aki tényleg el akarta volna tolni. Felpislogtam rá. Igaza volt, a harcos amazonnak, ahogy ő hívott, most nyoma sem volt, de elő kellett valahonnan rántanom azt az énemet. Ez így nem volt jó, nagyon nem és nem akartam, hogy ebből bármi is legyen. Nem léphettük át újra azt a határt. Azt sem tudtam, miért történt egyáltalán meg.
Ha végül tényleg el akart menni, vissza a laptophoz, hagytam neki, én magam pedig elsiettem hátra, a mosdó irányába. Muszáj volt kicsit összeszednem magamat.

406 szó ♡ youtube ♡ itt vagyok, Theo Are you scared little girl? 841472469

morning mist



Nem szórt rá senki csillámport


Theodore James Howard csillámport hintett rá


Raelyn Luna Sparkle
Lázadó
Lázadó
Raelyn Luna Sparkle
Mesehõs :
Are you scared little girl? Tumblr_n6v49gCDrZ1rqbv0uo2_250
Peter Pan ♡ Tinkerbell
Zarina
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Pirate Fairy
A másik felem :
Zenedoboz :
♡ All the people say ♡
You can’t wake up, this is not a dream. You're part of a machine, you are not a human being. With your face all made up, living on a screen. Low on self esteem, so you run on gasoline.

Akinek az arcát viselem :
Kaya Scodelario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest ♡ Zootopia
✦ ✦ ✦ :
Are you scared little girl? Tumblr_mip972DnD31rtemcdo1_250
♡ Are you strange like me? ♡
Lighting matches just to swallow up the flame like me? Do you call yourself a fucking hurricane like me? Pointing fingers cause you’ll never take the blame like me?
Are you scared little girl? ApiraQR
A tükör mögött :
♡ Sweet Panda ♡
Eliffe

Are you scared little girl? Empty
TémanyitásAre you scared little girl? Empty2024-02-04, 14:23



to: Raelyn
from: Theodore
Egy újabb hétvége, hol máshol, mint a boltban? Jobban szeretek egyedül lenni, elmókolni a munkálatokkal, de apámnak az a csodás ötlete támadt, hogy Raelyn is velem tartson.
Örülök-e ennek? Mára már vegys érzelmeim vannak.
Hisz az-az átkozott csók mindent felborított, amit lehetett. A torzsalkodásból, ami közöttünk húzódik inkább kezd egészen más kifejlődni.
Amit valószínűleg nem csak én érzek. Egy laptop van jelenleg a kezemben mikor bemegyek és rá pillantok a kisasszonyra.
Nem tudok mit tenni kikívánkozik belőlem némi piszkálódás.
- Ki gondolta volna, hogy a harcos amazon egy csókocskától ennyire megjuhászodik, csak nem elvitte a csúnya farkas a nyelvedet? – vigyorogtam szemtelenül. Bevett szokás ez már, hogy szívom a vérét. És ami azt illeti piszkosul élvezem.
Voltak már gondjaink a múltban, sőt előszeretettel húztam az agyát és vajon miért? Mert a drága húgomat úgy éreztem, hogy rossz irányba tereli.
Katherine pedig épp úgy képes kihozni a sodromból, mint a drága barátnője. Az pedig még plusz hab a tortán, hogy szemben is vannak a szobáink.
Viszont… a jelenbe visszatérve tényleg nehéz most megítélni, hogy pontosan mi is az, ami ránk vár. A kezdeti civódást felválthatja valami más?
Odasétálok hozzá és a háta mögé állok úgy hajolok a füléhez.
- Csak akkor harapok, ha te is kéred. Ám ezt szerintem már nagyon is jól tudod. – somolyogtam, készen állok arra, ha esetleg a fejem bánná eme hadműveletet idejében elkaphassam őt. Az üzletet nem kellene háborús övezetté tenni. Főleg, hogy apa még terjeszkedni is akar.
Az pedig nem segít az üzleten, ha belép egy vásárló és rumlival szembesül.
Amennyiben viszont férfi szemmel nézem őt igen is formás Raelyn, nagyon is a kedvemre való és bármennyire nem tetszik a felismerés, de… pont a típusom.
Csak tudja a fene miért kell ennyire bonyolultnak lenni egy vonzalomnak ezek szerint. Lehet most úgy viselkedek, mint egy kissrác, aki húzogatja a kiszemelt haját, de miért ne?
Azért jó lenne, ha nem tennénk úgy mintha nem történt volna semmi.
Inkább felnyitom a laptopot és bekapcsolom, hogy meglássam mi is a probléma, igaz ott van egy cetlicske. Ezekre szoktuk lejegyzetelni, amit az ügyfél mond.
Lassan jön be az operációs rendszer, így akaratlanul is megint Raelyn felé sandítok.
Fene essen bele ezekbe a férfi hormonokba.

350 szó
Are you scared little girl? 1149350199


Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Theodore James Howard
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Theodore James Howard
Egyszer volt, hol nem volt... :
Are you scared little girl? FH1E
Are you scared little girl? Tumblr_maslkak8U21rt2432
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Big Brother
Akinek az arcát viselem :
Luke Pasqualino
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Dracarys

Are you scared little girl? Empty
TémanyitásAre you scared little girl? Empty2024-02-04, 14:21

Are you scared little girl?


Zarina

Theodore




Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Theodore James Howard
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Theodore James Howard
Egyszer volt, hol nem volt... :
Are you scared little girl? FH1E
Are you scared little girl? Tumblr_maslkak8U21rt2432
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Big Brother
Akinek az arcát viselem :
Luke Pasqualino
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Dracarys

Are you scared little girl? Empty
TémanyitásAre you scared little girl? Empty

Ajánlott tartalom

Are you scared little girl? Empty
 

Are you scared little girl?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hey girl, what's up?
» Girl power
» peony & kendra ✦ girl's night out
» New girl face at Antique shop
» time to catch up on some needed girl talk