Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
just a day off... not a big deal, right?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2024-03-07, 17:27



Narah & Nestia


Sose gondoltam, hogy éppen az egyik legmegbízhatóbb emberem fog ide jönni és puncsolni egy szabadnapért élete egyik nagy napján. Bármennyire kedvelem a kislányt nem mehetek el amellett, hogy mi a legjobb a bárnak és az a tény, hogy esetlegesen lefújjuk a beharangozott szombat estét egyenesen képtelenségnek tűnik számomra. A kérdésemre visszakérdez, mire csak felvonom a szemöldököm. Ki hitte volna, hogy a törékenynek tűnő picike lányka illegális autóversenyzésekben is utazik. Ez az információ a későbbiek folyamán biztos kapóra fog jönni számomra. Látom, hogy kínosan mosolyog, mert ezt ha akarja se tudja szépíteni a továbbiakban. A gyorsulási versenyek erre felé nem legálisan működnek, ezt nálam jobban senki se tudja, hiszen a bárban hallani mindenfélét, mindamellett van elég fülem és szemem, hogy mindenről eléggé tájékozott legyek. Mégsem engedi el a dolgot, igy be kell vetnem a költségeket, kimaradó bevételt a főleg a kollégái fizetésében. Látom, hogy hatással volt rá a mondandóm, de nem eléggé. Ma felhúzta azt a bizonyos nadrágot és tényleg nagyon akarja ezt az egészet. Valahol büszke vagyok rá, hogy ilyen bátor és eltántoríthatatlan.
- Narah drágaságom, ez nem igy működik... A szombat hétvége és sose fogja tudni pótolni egy hétköznap, amikor az emberek másnap munkába mennek, még a mi vendégeink is. Nem véletlen, hogy hétvégére tettük a fellépéseidet. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy meg tudunk egyezni - halovány mosoly játszik a szám sarkában, hiszen elég kecsegtetőnek hangzik, hogy fizetés nélkül többször zenéljen. Ralph és az ó aggódása... máskor is láttam, hogy mennyire fontos a fiúnak a lányka, mintha a testvére lenne.
- Ó, szóval Ralph nem rajong az illegális versenyekért? Persze, maradhat kettőnk között, de mindennek megvan az ára - biztosítom, hogy hallgatok róla, feltéve ha még jobban elkötelezi magát az Agónia mellett. Vajon még mit adhatna nekem? Hiszen a tudtán kívül a hangja igy is az enyém.
- Visszatérve a kis kimenődre... - elő veszem a szerződését és arra a bizonyos pontra lapozok, ami most vált nagyon fontossá - itt a szerződésed, amiben az áll, hogy a hangod az enyém a kijelölt beosztás szerinti estéken, amit a felvételedkor alá is írtál. De nekem akarok én csúnya gonosz főnök lenni. Biztos vagyok benne, hogy kitalálunk valamit, ami mindkettőnk számára nyereséges üzletnek bizonyulhat. Mégis mikor kezdődik az a verseny? Mert hát a szerződésed értelmében nem engedhetem, hogy kihagyd a napot, ugyanakkor ha előbb kezdünk és énekelsz párat, majd elmész a versenyre akkor te is nyersz és én is. A közösségi médiában pedig kiadunk egy újabb posztot, hogy a szombati sikerre való tekintettel a következő hetekben többször fellépsz nálunk. Ahogy az előbb említetted ingyen és bérmentve - előre dőlök a székemben és várom a reakcióit.  Tik-takk kicsikém, a hangod már az enyém, még mit vagy képes feláldozni a drága versenyedért cserébe?


szószám ■ zene ■   just a day off... not a big deal, right? 321849167  
kredit





these violent delights have violent ends
and in their triumph die, like fire and powder
Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Nestia Suralu
Gazember
Gazember
Nestia Suralu
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_ml12q6dCo61s9j8ldo1_500
A kis hableány
Ursula
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Sea witch
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Akinek az arcát viselem :
Jessica de Gouw
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_mmxe3pt85C1s48g7no1_250
A tükör mögött :
Vic

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2024-02-18, 00:24


Nestia & Narah

Kimondottan szeretem a tényt, hogy jó kapcsolatot ápolok a főnivel, de annyira nem vagyok naiv, hogy tudjam, ha az üzletről, van szó, akkor nem fog meghatódni a két szép szememtől. Egy próbát ugyan megért, hogy rákérdezzek, hátha lesz olyan jó hangulatban, hogy valami csoda folytán nem kíváncsi a részletekre és puszta jószívűségből - jó vicc! - elenged, de abszolút nem lep meg, hogy ennyivel nem elégszik meg.
- Gyorsulási? - ez inkább kérdés, mint egyenes válasz arra, amit tudni szeretne, de azt csak nem mondhatom neki, hogy illegális autóverseny az éjszaka közepén. Kínosan mosolygok, mert fogalmam sincs, hogyan szépíthetném ezt. Nem nagyon szokott azzal senki sem büszkélkedni, hogy olyasmit csinál, amit elvileg nem lenne szabad, egy ilyen verseny meg még a nézőknek is rizikós, nemhogy annak, aki részt is vesz benne. Bár én ez alkalommal nem pattannék autóba, azért nem kizárt, hogy versenyen kívül nem tenném próbára magam a pályán.
Bedobok mindenféle ötletet, amiről úgy sejtem, hogy talán elég tetszetős lehet Nestia számára ahhoz, hogy rábólintson a szabadnapra, ám így is falakba ütközöm. Kicsit el is fancsalodom a kimaradó bevétel és az egyéb károk emlegetésének hatására, az a szomorú pillantása egy pillanatig megingat, de épp csak egy rövid veszik ki a fény a tekintetemből, mielőtt újra fellángolna. Nem fújok visszavonulót. Valamit biztosan ajánlhatok neki, amire rá fog bólintani - legalábbis ebben bízom.
- Természetesen nem szeretnék senkinek sem gondot okozni - biztosítom. Ha valóban úgy gondolnám, hogy fennáll annak a kockázata, hogy a fellépésem eltolása komoly negatív következményekkel járna bárki másra tekinve rajtam kívül, akkor meg sem próbálnám itt győzködni a főnökasszonyom. Persze, tisztában vagyok vele, hogy a szombat lemondása némi kellemetlenséggel járna, de azt hiszem, ezt ki tudnánk küszöbölni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. - Éppen ezért, hogy az aznapi esetlegesen kieső bevételt pótoljuk, nagyon szívesen jönnék helyette akár többször is a jövőhéten, az alap beosztásomon kívül, bérmentesen. A beígért szerenádot pedig mindegyik napon megkapnák tőlem - folytatom a mondandóm teljes magabiztossággal. Ez egy olyan megoldás, ami kétség kívül csak előnyére válhatna a bár forgalmának, ezt valószínűleg még a főninek is be kellene látnia. Ami pedig Ralphot illeti... - Túl sokat aggódik - felelem mindenféle hezitálás nélkül, jóformán tudomást se véve róla, hogy a szemem forgatom közben. Ez utóbbiból látszik is, hogy kezd vele az agyamra menni. - Bíztam benne, ha elengednél a versenyre, akkor kettőnk között maradhatna, merre leszek valójában - teszem hozzá kicsit csendesebben. Ugyan nem mondom ki nyíltan, de egyértelműen szeretném, ha segítene falazni nekem, ez viszont már túl nagy kérés lenne valószínűleg, szóval már csak azzal is beérném, ha egyszerűen úgy tenne, mintha nem tudna semmiről. Nem tudom mekkora árat kellene fizetnem egy ilyen szívességért cserébe, de jelenleg úgy érzem, képes lennék bármire.

|      just a day off... not a big deal, right? 1298976811       |  435   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport



Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2023-11-09, 14:27



Narah & Nestia


A bár jobban nem is mehetne, egyre több vendégünk van, amit először az ivóversenynek, mostanság pedig a kis énekes pacsirtámnak köszönhetek. A szombat esték különösen telítettek, olykor nem elég egyetlen pultos, ketten állnak a bárnál, míg az ajtóban Ralph gondoskodik arról, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Nem szeretem a felesleges csetepatékat és arra sincs szükség, hogy kárt tegyenek a berendezésben. A fiú pedig el nem tágít az énekes lányka mellől, mintha a személyre szabott testőre lenne. Amíg mindketten végzik a dolgukat nekem nem számít milyen viszony fűzi őket egymáshoz. A közösségi média platformok is dübörögnek és mindenki alig várja a most szombatot, kivéve Narah, aki éppen előttem áll és arra a napra akar kimenőt. Tényleg nem kértem tőle sokat, kizárólag a szombat estéit cserébe azért, hogy hallathassa a hangját, ami minden álma volt. Így nem véletlen a tőlem érkező kérdés, hogy mi lehet fontosabb a munkájánál? A mentegetőzéssel kezdi és hatalmas kiskutya szemeket villant rám, mintha megtudna hatni azzal. Komolyan nézem őt, hogy mégis mikor szándékozik befejezni a mellé beszélést. Elegendőnek bizonyult a pillantásom és nem kell hallatnom a hangom, folytatja ő anélkül is a mondókáját.
- Mégis milyen versenyről lenne szó? - kérdezek vissza, bár nem kerüli el a figyelmem, hogy a fiúval kapcsolatban félbe hagyott egy mondatot. Bármennyire jóban vannak tudom, hogy nem szeret mindent az orrára kötni, de ezt nem fogom elmondani Narahnak. A kellő időben rá fogok kérdezni, hogy mégis mi van Ralphhal? Végül csak folytatja és felteszi a nagy kérdést, amire az egész kiment. Ó, milyen édes még alternatívákat is kínál. Egy hatalmas gondterhes sóhaj hagyja el az ajkaimat.
- Nem tudom Narah, a social média felületek dübörögnek, ilyen sok elérésünk még nem volt és hát te is buzdítottad őket azzal a kommenttel. Azóta majdnem ölre mennek, hogy ki hívjon meg először egy italra... Mindamellett ott van a bevétel is, ami a szombatok miatt még stabilabbá vált. Ha elbukunk egy ilyen estét, akkor az nagy károkat okozhat, főleg a többiek fizetésében... ugye nem akarod, hogy a többiek anyagi gondokkal küzdjenek? - nézek rá szomorúan most én, hátha ennyivel hatást tudok elérni. Mégsem vagyok rest, itt nem fogom annyiban hagyni az egészet. - Mi van Ralphhal? Az előbb mintha vele kapcsolatban is szerettél volna valamit mondani? - kérdőn oldalra billentem a fejem úgy nézek rá angyali nyugalommal. Ó drágaságom, ez tényleg ilyen egyszerű lenne? Ő se gondolhatta, hogy egyből igent mondok vagy, hogy egyáltalán elengedem... ha mégsem tágítana akkor szívesen elő veszem a szerződését, amiben ott van az a kis apróbetűs rész.


szószám ■ zene ■   just a day off... not a big deal, right? 321849167  
kredit





these violent delights have violent ends
and in their triumph die, like fire and powder
Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Nestia Suralu
Gazember
Gazember
Nestia Suralu
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_ml12q6dCo61s9j8ldo1_500
A kis hableány
Ursula
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Sea witch
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Akinek az arcát viselem :
Jessica de Gouw
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_mmxe3pt85C1s48g7no1_250
A tükör mögött :
Vic

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2023-09-11, 01:09


Nestia & Narah

Miért van az, hogy én sosem tudok nyugton maradni? Ez a kérdés annyiszor repült már a levegőbe velem kapcsolatban - többnyire Ralph által -, hogy most is az ő hangját hallom a fejemben, miközben valójában magamat korholom gondolatban. Nem szeretem elismerni, amikor néha igaza van, pedig most határozottan igaza lenne abban, hogy csak megnehezítem magamnak a dolgokat. Egy veszekedés egész szcenáriója rajzolódik ki lelki szemeim előtt, amiben ő elmondaná, hogy eddig az éneklés volt az álmom, azt csinálhatom, amit szeretek, miért akarnék akkor még versenyezni is, én pedig a fejéhez vágnám, hogy ez az én életem és azt kezdek vele, amit csak akarok. A vége az lenne, hogy ő nem tudna velem mit kezdeni, én meg mennék úgyis csak a fejem után. Megspórolom magamnak egy ilyen veszekedés fáradalmait és inkább ahhoz a részhez ugrom, ahol teljesen megkerülve őt, egyszerűen csak beugrom a bárba és megpróbálok titokban szabadnapot szerezni a főnöktől.
Persze, hogy igazából arra sincs konkrét tervem, hogy Nestiánál hogyan magyarázzam ki magamat, gyakorlatilag az esélytelenek nyugalmával lépek be az irodájába, miután bebocsátást nyerek. De ő a szokásos mosolyával fogad, mint minden alkalommal, amikor betérek hozzá munka előtt beszélgetni, ez pedig éppen elegendő löketet ad nekem ahhoz, hogy ne húzzam az időt és egyenesen elmondjam, mit szeretnék kérni tőle.
Nem számítok arra, hogy igent mondjon, főleg nem úgy, hogy egyelőre nem adtam rendes indokot sem arra, miféle halaszthatatlan dolgom lenne, így meg sem lep, rögtön az első reakciója erre magyarázatot kérni. De ez legalább még nem egy határozott NEM a részéről. Van még esélyem. Egy hangyányi. Talán.
- Tudom, hogy nagyon későn szólok és már mindenhol promóztuk az estét, de nagyon sokat jelentene nekem, ha kivételesen el tudnál engedni. - Nagy bociszemeket meresztek rá és szándékosan nem válaszolok a kérdésére egyelőre, húzom az időt, hátha sikerült ennyivel is meghatnom - bár kétlem - és hirtelen nem is lesz számára olyan fontos, miféle dolgom akadt szombat estére. Na nem azért, mert előtte szeretnék titkolózni, pusztán csak azt akarom elkerülni, hogy véletlenül Ralph fülébe jusson a dolog. Viszont ahogy a szemébe nézek, szabályosan érzem, ahogy csomó nő a torkomban, és egyszerűen csak tudom; kizárt, hogy megússzam ennyivel. El kell neki mondanom az igazat. Legalább részben. - Az a helyzet, hogy lesz egy verseny, aminek csak nemrég derült ki az időpontja és rettenetesen szeretnék elmenni rá. Sajnos az egész esemény pont egybe esik az egész estés beosztásommal, így nem tudnám megoldani, hogy csak munka után menjek el. Ráadásul Ralph... - itt megakasztom magam. Nem akarok egyszerre mindent rázúdítani, így inkább visszanyelem azt a néhány szót, ami majdnem kibukott még belőlem. Még az se biztos, hogy elengedne, felesleges lenne addig megemlítenem, hogy szeretném, ha ez a verseny a kettőnk titka maradna, de gyanítom, ezt talán már sejti.
- Szóval... mit gondolsz, megoldható lenne, hogy áttegyük a szombati fellépést? Ha kell, kibővíthetjük a dal listát, akár csinálhatunk egy felmérést is social media felületen, hogy melyik dalokat szeretnék hallani a vendégek. Kezdhetnék korábban és végezhetnék később is... - Lényegében bármiben benne lennék, ha ez azt jelentené, hogy most az egyszer elenged. Most elhatároztam magamban, hogy addig nem tágítok az irodájából, amíg meg nem győzöm valahogyan.

|      just a day off... not a big deal, right? 1298976811       |   509   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2023-07-27, 20:33



Narah & Nestia


Jót tettek az üzletnek a közösségi médiás profilok, amik nagyobb tömegeket mozgatnak meg, azáltal a bár híre is messzebb megy. Napról napra egyre több vendégünk lesz, ami a bevételnek is kedvez. Több egzotikus italt tudok vásárolni és a népszerű ivóversenyek árát is növelni tudom ezáltal, hogy a titkos fogadásokat ne is említsem, melyek Freddy és Sevi segítségével zajlanak. Ők szedik be a pénzt a gyanútlan szerencsejátékosoktól, leadják nekem a drótot, hogy ki tűnik a befutónak, hogy aztán én is beálljak a pult mögé kisegítve Tritont a nagy hajtásban. Persze sose vagyok rest a befutó ellen tenni és az ő malmára hajtani a vizet khmm, akarom mondani alkohol mennyiséget. Ilyen az üzlet, amihez szükség van egy kis rafináltságra és előnyös alkukra. Viszont egy ideje nem a verseny miatt jött az inni vágyó népség, hanem a legújabb beosztottam miatt, amit angyal hanggal áldottak meg. A kislány ártatlan, cuki azokkal a nagy szemeivel, senki se gondolná mekkora erő van a torkában, amit ha kienged gyönyörű dallamok buknak ki rajta. Nemrég tettem ki a legújabb posztot, hogy most szombaton újra hallhatják őt. Az instagram fiókunk egyfolytában pörög a lájkok és kommentek miatt. Mindenki a lányra kíváncsi, de az én helyemen senki se maradhat szomjas, így ha hallgatni akarják akkor bizony fogyasztaniuk is kell. A gondolataimból egy bizonytalan kopogás szakít ki, mire felkapva a fejemet egy - Gyere!- hagyja el az ajkaimat, ami elég határozott ahhoz, hogy kihallatszódjon. Mosollyal az arcomon köszöntöm az érkezőt, de fel is vonom az egyik szemöldököm, hiszen nem kellene itt lennie.
- Narah drágaságom! Mi szél hozott erre? Ma nem kell dolgoznod - teszem fel a kérdést egyértelműen. A lányka minden munkanapja előtt benéz hozzám egy kis csacsogásra, emlékszem, amikor aláírta a szerződést csak áradozott, hogy mennyire köszöni a lehetőséget és, hogy milyen sokat jelent neki. Nem is kell sokáig várnom a válaszra, egyből belekezd miközben megáll az asztalom előtt és nézelődik, mint aki először jár nálam.
- Mi is lenne az a fontos dolog, amit el kell intézned? - teszem fel a kérdést keresztbe téve a karjaimat a mellkasom előtt. Előbb tudnom kell, hogy tényleg annyira halaszthatatlan-e a dolog, ha nem élet-halál kérdése akkor szó se lehet róla. Beharangoztuk mindenhol az estet, mindamellett ott van az a fránya szerződés is, aminek értelmében a hangja az enyém.


szószám ■ zene ■   just a day off... not a big deal, right? 321849167  
kredit





these violent delights have violent ends
and in their triumph die, like fire and powder
Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Nestia Suralu
Gazember
Gazember
Nestia Suralu
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_ml12q6dCo61s9j8ldo1_500
A kis hableány
Ursula
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Sea witch
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Akinek az arcát viselem :
Jessica de Gouw
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? Tumblr_mmxe3pt85C1s48g7no1_250
A tükör mögött :
Vic

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2023-07-06, 18:41


Nestia & Narah

Napok óta próbálok rájönni, hogyan sunnyoghatnék el a következő versenyre anélkül, hogy felhívnám magamra bárki figyelmét. Ha csak arról lenne szó, hogy kiosonjak otthonról, nehogy Ralph észre vegye az még nem is jelente akkora akadályt, mert annak ellenére, hogy a szomszéd lakás az övé, a falak szerencsére elég vastagak ahhoz, hogy ne halljuk egymás minden mozdulatát. Persze, a bejárati ajtók zárjai kissé zajosak - én is hallom, amikor ő megérkezik, vagy épp távozni készül esténként, szóval azzal vigyáznom kellene, de hát mire való a kis bakim, ha nem arra, hogy az ilyen egyszerű akadályokat átugorjam?! Bármilyen jó is lenne, ha csak ennyivel megoldhatnám az egészet, de sajnos szombat éjjelre tették a versenyt, aznap pedig dolgoznunk kellene mindkettőnknek, így teljesen másik megoldáshoz kell folyamodnom. Annyit törtem ezen a fejem, hogy bele is sajdult, de mostanra azt hiszem kitaláltam, mi lehetne a legjobb megoldás a problémámra.
Nem mondom, hogy repesek az örömtől, amiért a munkaadómat is bele kell vonnom ebbe, de nem látok más kiutat ebből. Gondoltam arra is, hogy tök egyszerűen beteget jelentek, köhögést, magas lázat színlelek és úgy telefonálok be lemondani műszakomat és akkor senki se tudja meg miben mesterkedem valójában, deee nem akarok kamuzni a főnökömnek, ahogy azt se akarom, hogy Alsógatya Kapitány nővérkévé avanzsálja magát és kitalálja, hogy a betegágyam mellett fog ücsörögni, amíg jobban nem leszek. Nem-nem, ez utóbbit semmiképp nem kockáztathatom meg, na meg, persze azt se, hogy véletlen kiderüljön a füllentésem és ne legyen többé munkám. Úgyhogy marad az egyetlen dolog, amit tehetek; megpróbálom hivatalosan kikérni azt az egy nap szabit és valahogy kikönyörgöm Nestiától, hogy ha törik, ha szakad, akkor se árulja el Ralphnak, miért nem fogok dolgozni. Azt a mesét még amúgy is ki kell találnom, amivel őt fogom beetetni, hogy még véletlenül se tudja meg az igazat.
Nagy levegőt veszek és bekopogok az irodája ajtaján. A többiek azt mondták, épp bent van és legjobb tudomásuk szerint senki sincs bent nála, úgyhogy talán nem zavarom meg semmiben a váratlan felbukkanásommal, végtére is, ma csütörtök van, elvileg nem dolgozom.
Ha szabad bemennem, nem is habozom, kinyitom az ajtót és belépek, közben egy barátságos mosolyt is varázsolok az arcomra.
- Szia Főni! - Behajtom magam mögött az ajtót, s csak akkor eresztem el a kilincset és sétálok beljebb, amikor meghallom az ismerős kattanást. - Nem akarok sokáig zavarni, csak szeretnék kérdezni valamit - kezdek bele, míg megtalálom a helyem az asztala előtt, gyorsan körbe pillantva a szobában. Nem most tartózkodom itt először és valószínűleg nem is utoljára; jó szokásomhoz híven akárhányszor beteszem a lábam a bárba, annyiszor bukkanok fel legalább egyszer az ajtajában, hogy beköszönjek hozzá. - Megoldható lenne, hogy most szombaton kivételesen nélkülözzétek az énekest? Helyette a kövi héten bármelyik nap be tudok jönni, de most úgy alakult, hogy lenne egy fontos dolgom, amit el kellene intéznem...
Egyelőre nem áll szándékomban ennél többet mondani, csak annyit akarok megosztani vele, amennyit feltétlenül muszáj.

|      just a day off... not a big deal, right? 1298976811       |   472   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty2023-07-06, 16:02

just a day off... not a big deal, right?
Nestia Suralu && Narah Carreras



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport



Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
just a day off... not a big deal, right? Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
just a day off... not a big deal, right? C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

just a day off... not a big deal, right? Empty
Témanyitásjust a day off... not a big deal, right? Empty

Ajánlott tartalom

just a day off... not a big deal, right? Empty
 

just a day off... not a big deal, right?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Feeling like making a deal with the devil?
» Eivor Leifsson - Her deal with the devil is paying her bills