Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Meetings everywhere - Xing & Nyx
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2024-02-17, 21:52



Xing Cheng & Nyx



Értek egyet s mást a vezetői iparhoz. Tekintve, hogy a munkám nagy része mások igazgatása és az egyesület fenntartása között ingázik. Tudom milyen szabályokat létrehozni egy jobb rendszer érdekében. Ismerem az igazgatás minden velejáró cseleit és módszereit. Solana képviselőnőnknek viszont aligha volt könnyű dolga egy egész város rendszerezésével. Az én munkám csupán feleannyira volt összetett és komplikált, ellenben Solana Bloomcrown minden szegletéért felelős volt, nem csak a Vadászegyesületért.
- Rendben, Solana. - ízlelem egy kicsit a nevet, mely a saját elveimhez képest ellentmondás súlyával bír. Miss Witchcraft továbbra is kellemesebben hangzana, főleg a saját ajkaimon keresztül, ám ki vagyok én, hogy ellentmondjak a vezetőnknek?
- Nem, egyáltalán nem rossz ötlet. Véghez vihető egy kevés…tréninggel. - zárom le végül ennyivel a sólyom röptetésével kapcsolatos bemutató diskurálását. Ha a polgármesternőnk így óhajtja, akkor megmozgatok hegyet, s völgyet, de találni fogok egy alkalmas delikvenst a sólymok röptetésére. Akár jómagam is felléphet a porondra, ezzel talán limitálva az egyesület tagjainak sérüléseit. Ki tudja kinek a fejét vinné le egy olyan magasztos állat.
- Ne értsen félre, de a maga pozíciójában mindig is szóba kerülhetnek ezek a felvetések. Akármikor veszélyben lehet. Most már hatalma van. Hatalma az emberek felett, s ez nem mindenkinek tetszhet. - nem akartam érzékeny témába tenyerelni, de Miss Witchcraft jó embernek tűnik. Okos, elhivatott és a szíve is a helyén van. Bloomcrownnak pontosan rá volt szüksége, az ő épségét pedig emiatt nem tehetjük kockára. Ezért is szökik ajkaimra egy halovány mosoly, amikor végül belemegy az ajánlatomba.
- Minden megteszünk magáért. - bólintok egyet továbbra is mosolyba takarva eltökéltségemet. Ping tökéletes jelölt az oldalamon, így nem is ellenkezek a társam megnevezése után. Főként így, hogy én is ott leszek, kétlem, hogy bármi rosszul sülne el.
- Izgatott a megnyitó miatt? - kérdezek rá végül, kicsit előrébb ülve a székemben. Mindig hideg kedvességgel mosolyog, így sokszor nem tudnám megmondani, hogy miként érez. Persze ez még nem ad nekem arra okot, hogy átlépjek egy üzleti határt. - Szeretné megmutatni az uszodát? Talán, ha látom magam előtt a megnyitó helyszínét egy darabban könnyebben tudom kivitelezni azt a bizonyos sólyomröptetést is. Ha nincs ellenére és akad szabadideje. Tudom, hogy milyen zsúfolt beosztása lehet jelenleg. - közelítem meg a bemutatóval kapcsolatos fontosságokat.


353 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport



Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Meetings everywhere - Xing & Nyx D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Meetings everywhere - Xing & Nyx 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Meetings everywhere - Xing & Nyx Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-11-27, 16:19


As the sky is falling down iIt crashed into this lonely town and with that shadow upon the ground

Sose gondoltam volna, hogy egy város vezetése ennyire nehéz munka, persze azelőtt sosem csináltam ilyet. De mindig is érdekelt a szervezés és az, hogy másokon segítségek, így mikor felajánlották a pozíciót egyből igent mondtam. Azóta pedig azon dolgozom, hogy a leggyönyörűbb város legyen, ami valaha létezett. Természetesen egyedül semmire se mennék, de Tihamér és Wena nagyon jó csapatot alkotnak azaz mi hárman, ami nagyban elősegíti a munkát. Éppen ezért hajlandó voltam egy hatalmas bulivá változtatni az uszoda megnyitóját, mert tudtam, hogy szükségük van a városlakóknak, hogy kapcsolatokat teremthessenek. Egy hatalmas családdá kell változnunk, hogy együtt mindent megváltoztathassunk. Éppen ezért akartam megkérni Xinget, hogy az egyesületével tartson egy kis bemutatót. Nagyon örülök neki, hogy partnerként kezel, aki bármikor a segítségemre siet, persze ez az ő és az egyesülete érdeke is. Kissé elpirulok a szavai hallatán, mert még senki nem mondta ki hangosan ezt, holott minden vágyam az volt, hogy a város értékelje az erőfeszítésemet.
- Ugyan, ez a legkevesebb, amit megtehetek - rázom le magamról a zavartság utolsó morzsáját is - De kérem szólítson Solananak - teszem hozzá egy apró mosollyal. Természetesen a hivatalom megköveteli azt, hogy mindenki magázzon, de nagyon szeretném, ha barátokká válnánk és ahhoz az első lépés, ha a keresztnevemen hív. Említek neki pár lehetőséget, hogy mire gondoltam, mert igazából fogalmam sincs, hogy milyen repertoárral rendelkeznek valójában.
- Eszembe jutott, ha nem megoldható akkor kérem ne vesződjenek vele - mentegetőzők egyből, hiszen nem akarom hatalmas költségekbe verni vagy plusz feladatokat rá sózni feleslegesen - Köszönöm - teszem hozzá végül, amikor félig meddig, de rábólint a bemutatóra. Felvetem neki az ötletet, hogy szívesen összeismertetem jobban a fegyverkováccsal, mert úgy gondolom ők ketten jól kijönnének és ezzel is támogathatnák egymás vállalkozását. Aztán meglepő kérdést hallat, mire egyből elgondolkodva az asztalt kezdem kémlelni. Egy személyes biztonsági ember nem ártana. Tudom, hogy többeknek nem tetszik, hogy én ülök a polgármesteri székben, de a zúgolódásokon kívül eddig más gyanús esemény nem történt. Meg ott volt az a Pletykacica, aki kitette az uszoda felújítását és kétségeket ébresztett a város lakóiban.
- Ön szerint veszélyben vagyok? - teszem fel az egyértelmű kérdést, ami felvetült bennem egy ideje. Egy aprót bólintok arra, hogy tudom a harcművészetekhez is értenek. Értékelem a felvetését és erről a magabiztossága a legmeggyőzőbb. Egy kis gondolkodás után döntésre jutok és mély sóhajt követően felemelem a fejem.
- Rendben, legyen. Szeretném ha Ön és Shen lennének azok, akik felelnek a személyes biztonságomért a megnyitón - mosolygok rá haloványan.

Xing & Nyx


szószám ♡ zene ♡  Meetings everywhere - Xing & Nyx 2067867876
Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng csillámport hintett rá


Nyx Witchcraft
Lázadó
Lázadó
Nyx Witchcraft
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx 7c6c3e451f0ceb8587fc558677ebc2e8
Mirage Mirror
Keleti boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Death was just the beginning of a
journey
that everyone took at some point...
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
¤ Peacekeeper ¤
A másik felem :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_pfvurmIZBO1s8d8swo2_500
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx A163e329929b504974ded97f35f8eb3b20d7be27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Teresa Palmer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx De59ce4df0bf8a8587a6809e358f362cf0a2efc5
A tükör mögött :
Vic

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-11-24, 17:24



Xing Cheng & Nyx



Mint sokan másoknak, az én érdeklődésem is a megnyíló uszoda híre felé kanyarodott már az első megjegyzés óta. Nem titok hát, hogy az egyesület is már tűkön ülve várja a nagy napot, nem csak azért, mert Bloomcrown városának bővítéséről van szó, hanem azért is, mert ezáltal az egyesület tagjai is kapnak némi esélyt, ha a fizikumukat akarják fejleszteni a víz karjaiban. Egy lehetőséget látok a polgármesterünk tervében, ha pedig azt szeretné, hogy még szerepeljünk is, nem mondhatok nemet. Az egyesületre ráférne egy hírnév növelés. Mindenki pozitívan jönnek ki belőle.
- Ez nem lesz probléma, bármikor elérhető vagyok a számára. - bólintok egyet támogatva az ötletét. - Már most elmondható, Ms. Witchcraft, hogy felkarolta az eddig porban szunnyadó városunkat. Innentől csak felfelé vezet az út. Szerintem a város nevében beszélek, ha azt mondom, hálásak vagyunk magának. - fejezem ki mély tiszteletemet a nő iránt. Tekintve, hogy ő karolta fel az otthonunkat és próbál mindent megtenni a jólétünk érdekében, nincs okom ellene beszélni vagy megkérdőjelezni a szándékait. Céltudatos és gyengéd nőt látok benne, akit érdemes követni, mert látja a jövőnket és tenni is akar annak pozitív kimenetelének érdekében. Ugyanakkor tudom jól, hogy a tömegben akadnak olyan személyek is, akik ellenzik a nő kampányát.
- Sólyom? - egy pillanatra eltűnődök szavain. Lévén, hogy nem igazán tartunk állatokat az egyesületnél. A cél javarészt a vadállatok elejtéséről és táplálékkészítéséről szól a város érdekében. - Meglátom mit tehetek az ügy érdekében. - teszem végül hozzá, s el is könyvelem magamban a sólyommal kapcsolatok terveket. A mutatvány érdekében még rengeteg munka szükséges a madár elfogásához, betöréséhez és betanításához. Nem egy napos tréning, főként így, hogy én sem vagyok madársuttogó. A bemutatóra viszont bőven elég időt hagynak, így minden tagnak le tudom fektetni a tervet, s mindenki megkapja a saját szerepét.
- Mr. Renard, hát persze. - bólintok rá az ötletre. A fegyverkereskedővel ugyan eddig csak papír formájában vagy épp az egyesület egyik tagjával tartottam a kapcsolatot, így Ms. Witchcraft pontja teljesen jogosan vetül fel.
- Mondja csak Ms. Witchcraft… Nincs esetleg szüksége valakire, aki óvná a biztonságát? Polgármesterként fontos, hogy elhárítsa a veszedelmeket, melyek megfordulhatnak, főleg egy friss választás után. - tapintok rá egy kisebb gondolatra, mely már a választások óta motoszkált a fejemben. - Maga tudja a legjobban, hogy az egyesület nem csak vadászat szempontjából képzett, de a harcművészetek terén is jártasak. Ha betöltendő szerepre volna szüksége, nyugodtan válasszon minket. - határozott vagyok a csapatomban és magamban, ezt hangomból is könnyedén leszűrheti polgármesternőnk.

393 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport


Nyx Witchcraft csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Meetings everywhere - Xing & Nyx D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Meetings everywhere - Xing & Nyx 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Meetings everywhere - Xing & Nyx Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-08-31, 19:52


As the sky is falling down iIt crashed into this lonely town and with that shadow upon the ground

Az uszoda megnyitója egyre nagyobb vízhangot kap és nagyon sokan kíváncsiak rá, hogy mi fog belőle kisülni. Szeretném, ha egy csodás helyet varázsolnánk belőle, ahova szívesen betér minden sellő, akik imádják a vizet. Direkt terveztünk bele egy kisebb gyerek medencét is, ami langyos vizű, hogy akár babaúszást is tudjanak tartani a későbbiekben. Így az alap medencét át kellett méretezni, de úgy érzem megérte a fáradozást. A következő pár hétben a kisebb munkálatoké lesz a főszerep, főleg a külső borítás kap új megjelenést. Persze vannak, akiknek nem tetszik ez az egész, élen azzal a pletykafészek instagram oldallal, ami mindig nagy port kavar. Mégse foglalkozom vele, nem szabad, hogy eltántorítson a céljaimtól. Meg fogom változtatni a város arculatát, hogy egy sokkalta élhetőbb rész legyünk. A lakóknak szükségük van rám, nekik pedig egy erős vezetőre, akivé válni akarok. Éppen ezért szeretnék a megnyitóból egy nagyobb mulatságot rendezni. Az előkészületekkel egészen jól haladunk, így ide kérettem Xinget, hogy megbeszéljünk egy kis bemutatót. Gondolataimból kopogtatás szakít ki, mosollyal az arcomon fogadom a vendégem. Határozott a kézfogása, ami a jó vezető jellemét tükrözi.
- Ugyan ez a legkevesebb, szeretném ha többször találkoznánk és együtt ötletelnénk a kiegyensúlyozott közös munka és a város érdekében - válaszolok teljesen őszintén és komolyan. Hiszen, hogy együttes erővel egy élhető, szerethető várost tudunk kialakítani. Mindeközben helyet foglal velem szemben és elkezdődik a megbeszélés. Látom tekintetében, hogy kíváncsi és elszánt egyszerre, valahol saját magamra emlékezte, ami egyből még szimpatikusabbá teszi a jellemét. Bólogatok párat a felsorolása hallatán, mert jómagam is hasonlókat forgatok a fejemben.
- Nem szeretném, ha az egész rendezvény alatt dolgoznának. Egyelőre egy kisebb bemutatóra gondoltam. Kardforgatás, íjászbemutató és ha esetleg van rá lehetőség, akkor a sólyom röptetés? - mindeközben elé helyezek pár papírt, amin jól látszik Wena által tervezett napirend - Wena felelős a kreatív és pr dolgokért, így őt kértem meg, hogy készítsen egy előzetes forgatókönyvet. Nagyjából ennyi idejük lenne a bemutatóra - mutatok a napirendi pontra, ami 1-1,5 órát enged számukra. Természetesen úgy lett kialakítva, hogy előtte már elő tudnak készülni egy félreesőbb helyen.
- A vadászbemutatót követően és előtte is nyugodtan élvezzék a megnyitót. A város legtöbb lakója ott lesz, szervezünk cateringet is. Sőt szeretném, majd bemutatni Mr. Renardnak - teszem hozzá könnyedén, hiszen örülnék ha a fegyverboltossal jó viszonyt ápolnának. Szükségük van egymásra.

Xing & Nyx


szószám ♡ zene ♡  Meetings everywhere - Xing & Nyx 2067867876
Nem szórt rá senki csillámport



Nyx Witchcraft
Lázadó
Lázadó
Nyx Witchcraft
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx 7c6c3e451f0ceb8587fc558677ebc2e8
Mirage Mirror
Keleti boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Death was just the beginning of a
journey
that everyone took at some point...
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
¤ Peacekeeper ¤
A másik felem :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_pfvurmIZBO1s8d8swo2_500
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx A163e329929b504974ded97f35f8eb3b20d7be27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Teresa Palmer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx De59ce4df0bf8a8587a6809e358f362cf0a2efc5
A tükör mögött :
Vic

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-08-10, 22:22



Xing Cheng & Nyx



Mindenki látja a polgármesternőn, hogy az ünnepségre való készületek alatt rengeteg teher nehezedik a vállaira. Épp ezért, amikor az irodájába invitált volt pár tippem, hogy milyen indokból. Negatívum nem is jutott eszembe, tekintve, hogy a vadászegyesület még mindig büszkén áll és tartja is magát a felépített elvekhez. Leszámítva azt a balesetet, amiért még lehetséges, hogy komolyabb intézkedéseket kell megtennem.
Miss Witchcraft asszisztense fogad előszőr a váróban, amint felérek az irodák emeletére. Valószínűleg tényleg  kulcsfontosságú topikról lehet szó, ha ennyire vártak már. Biccentve egyet a fogadóbizottságomnak köszönök, majd polgármesterünk tárgyalóterméig meg sem állunk. Egy-két kopogást még megejtek az ajtófélfán, ha netán a nő túlságosan bele lenne merülve a papírmunkájába. A látvány emlékezet önmagamra, ugyanakkor jóval kevesebb felelősséggel, mint ami őt sújtja.
- Miss Witchcraft, én köszönöm a meghívást. - hajtom meg fejemet előtte, majd határozottan rázok vele kezet. Azt mondják egy jó kézfogásból sok minden kiderül a partnerről. Számít, hogy milyen szorosan fogsz rá a másikéra és az is, hogy mekkora határozottság lapul mozdulatait mögött. Egy gyenge kézrázás egyenlő a bukással. - Nem, köszönöm, jól vagyok. - utasítom vissza hálásan. Már így is hatalmas megtiszteltetésnek érzem, hogy személyesen engem hívott ide. Ez is csak azt bizonyítja, hogy az egyesületünk jó úton halad. Helyet foglalok a tárgyalóasztalnál vele szemben, majd összekulcsolom ujjaimat az asztalfelület tetején.
- Hogyne, bármiben. - bólintok párat megerősítésképpen, tekintetemből süt a kíváncsiság és elszántság, ami a nő terveit illeti. - Miről lenne szó pontosan? A vadászaink tehetségesek, lelkesek, biztosra veszem, hogy ők is talpra készen állnak bármilyen eshetőségre. Íjászat, kardforgatás, pusztakezes harc... - sorolom fel a látványosabb mutatványokkal megspékelt "sportokat", tekintve, hogy ez egy ünnepség. Eszközeim és felszereléseim bőven akadnak bármilyen attrakcióhoz, neki csak meg kell neveznie őket. Ping és Mato szerintem különösen örülne egy ilyen fellépésnek, így elsőre talán őket nevezném a legalkalmasabb választásnak. Még Junjie-re neheztelek, ám ő sem volna annyira horribilis döntés...
A neveik felsorolásával még várok, hagyok elég időt Miss Witchcraft-nek, hogy átgondolja a korábban említetteket. Meg aztán észrevettem már a papírtömeget előtte, melyben bizonyára akad némi információ az egyesülettel kapcsolatos produkcióról.

330 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport


Nyx Witchcraft csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Meetings everywhere - Xing & Nyx D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Meetings everywhere - Xing & Nyx 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Meetings everywhere - Xing & Nyx Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-07-30, 18:12


As the sky is falling down iIt crashed into this lonely town and with that shadow upon the ground

Az idő csak egyre halad és lassan itt lesz a nyakunkon a megnyitó. Úgy érzem sehol se állunk a részletekkel, így apránként felkerestem mindenkit, akire szükségem lesz a nagy ünnepség miatt. De a vadászegyesület egy olyan pont, amiben sose vagyok teljesen biztos, így őket hagytam a legvégére. Tényleg szükségünk van a mulatság kellős közepén egy bemutatóra tőlük is? Persze jól nézne ki és a cirkuszi mutatványok közé beilleszthető lenne, bár még nem tudom pontosan milyen messzire merészkedhetünk el. Mit is tudnak valójában, hiszen arról sincs fogalmam, hogy csak fegyverekkel dolgoznak vagy állatokkal is? Tudom miért akartam velük dolgozni, hogy a városiakat még inkább össze tudjam kovácsolni, jó lenne ha az egyesület vezetője megismerkedni a fegyverboltossal. Szorosabb kapcsolat jót tenni nekik és a városnak is egyaránt. Bár tudom milyen nehéz egy egyesületet fenntartani, majdnem olyan durva, mint egy közösségi házat és a fennálláshoz szükséges összegeket is meg kell valahogy szerezni. A város azaz én polgármesterként mindenben támogatom őket, de sokszor akadályokba ütközöm, hiszen az elsődleges feladatom a város arculatának újítása. Ebből kifolyólag kezdtük az uszodával, hogy aztán annak megnyitója egy kisebb fesztivállá nőjje ki magát, hogy a lakók tudják számíthatnak ránk. Egy nagy családot szeretnék kialakítani, akár a kisvárosokban, ahol mindenki ismer mindenkit. Nagy vágyam, hogy élhető és biztonságos környéket teremtsek mindenkinek.
- Tihamér kérlek szólj Wenának, hogy Xing hamarosan megérkezik. A teljes program tervre szükségem lesz, remélem több opció fel lett vázolva. Nem szeretném kényelmetlen helyzetbe hozni, sem rá erőszakolni az akaratom - egy kicsit hangosan gondolkodom, de tudom, hogy a Tücsök mindenben támogat. Egy bátorító mosolyt követően kilép az irodámból, hogy átmenjen Wenáéba. A hivatalom kezdetekor jelentkezett asszisztensnek és képtelen voltam visszautasítani a lehetőséget. Ő felelős a kreatív és pr szekcióért leginkább, míg Tihamér a pénzügyi és statisztikai vonalat viszi, én pedig összefogom az egészet és terveket gyártok, üzletelek, betartom a határidőket és pályázatokat írok. Hárman együtt verhetetlen csapat vagyunk. Magamhoz veszem a papírkupacot, amire szükségem lehet a tárgyalás során, egy tollat és magányosan hagyom az irodám, hogy a kis tárgyalóban helyet foglaljak. Wena már előre bekészítette a palackozott vizeket és a helyemen vannak a tőle kért tervek. Percekkel később meg is jelenik az ajtóban a balkezem, mellette egy úriemberrel.
-  Mr. Cheng köszönöm, hogy időt tudott rám szakítani. Megkínálhatom egy kis itallal vagy kávéval? - köszöntöm barátságosan, elé lépek és nyújtom felé a jobbom. Ha kezet ráztunk hellyel is kínálom egyből és ha kér kávét Tihamér egyből készíti is a kis teakonyhánkban. Ő talán keveset tud rólam, míg én annál többet, ahogy az egyesülete tagjairól is. Szeretem megfigyelni a környezetem és elraktározni mindent hátha később fontos információ válhat belőle.
- Mint azt tudni lehet a városban, hogy az uszoda új külsőt és belsőt kap hamarosan. A megnyitóra szeretnék tervezni egy mulatságot és reméltem, hogy kérhetem a segítségét - kezdek bele egyből, hiszen nem jó felesleges szócsépléssel húzni az időt. Gondolom a tagok már nagyon várják vissza, főleg egy bizonyos személy, így nem is akarom sokáig fenntartani.

Xing & Nyx


szószám ♡ zene ♡  Meetings everywhere - Xing & Nyx 2067867876
Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng csillámport hintett rá


Nyx Witchcraft
Lázadó
Lázadó
Nyx Witchcraft
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx 7c6c3e451f0ceb8587fc558677ebc2e8
Mirage Mirror
Keleti boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Death was just the beginning of a
journey
that everyone took at some point...
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
¤ Peacekeeper ¤
A másik felem :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_pfvurmIZBO1s8d8swo2_500
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx A163e329929b504974ded97f35f8eb3b20d7be27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Teresa Palmer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx De59ce4df0bf8a8587a6809e358f362cf0a2efc5
A tükör mögött :
Vic

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty2023-07-30, 15:23

Meetings everywhere
Shang Lee && Solana

Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng csillámport hintett rá


Nyx Witchcraft
Lázadó
Lázadó
Nyx Witchcraft
Mesehõs :
Meetings everywhere - Xing & Nyx 7c6c3e451f0ceb8587fc558677ebc2e8
Mirage Mirror
Keleti boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Death was just the beginning of a
journey
that everyone took at some point...
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
¤ Peacekeeper ¤
A másik felem :
Meetings everywhere - Xing & Nyx Tumblr_pfvurmIZBO1s8d8swo2_500
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx A163e329929b504974ded97f35f8eb3b20d7be27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Teresa Palmer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Meetings everywhere - Xing & Nyx De59ce4df0bf8a8587a6809e358f362cf0a2efc5
A tükör mögött :
Vic

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
TémanyitásMeetings everywhere - Xing & Nyx Empty

Ajánlott tartalom

Meetings everywhere - Xing & Nyx Empty
 

Meetings everywhere - Xing & Nyx

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Yan Xing Cheng
» Chao-Xing Liu