Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Logan Armstrong
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLogan Armstrong Empty2023-08-06, 15:18

Logan Armstrong
Play by: Austin Butler



Becenév
Logi
Mesehõs
Fred (Hős 6-os)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Cég társtulajdonos
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Pánszexuális
Mi történt velem?

Az életem nagyszerűen egyszerű. Már, ha figyelembe vesszük azt, hogy mennyire lehet egyszerű élet, ha egy cégnek társtulajdonosa vagyok. Vagy ha fura dolgokat látsz és tapasztalsz, amiről azt hiszed, hogy csak a képzeled játszik veled. Na persze én nem aggódom magam túl mindenen. Na visszatérve a dolgokra, igen, igen, jól hallottátok, hogy mi vagyok. Ez a cég pedig nem más, mint a Hero6 Tech Company. Szerintem eléggé híresek vagyunk, legalábbis ott ahol mi élünk. Elég sok mindent eladunk és sok rendelésünk is van. Ha bár én talán koránt sem vagyok olyan munkamániás, mint a többiek. Én azért visszafogottabb és lazább is vagyok. Úgy is nevezhetném, hogy a csapat humorzsákja vagyok, aki soha nem fél elsütni egy poént. Még a legrosszabb vagy kínosabb helyzetekben sem. Ami kissé idegesítő is lehet, de azt hiszem, hogy ezt már megszokták a többiek. Persze nem mondom, hogy én semmit sem csinálok, csak annyi, hogy nekem akkor jönnek a legjobb, legzseniálisabb ötletek, ha lazítok előtte, mellette. Szerintem nem kell mindent halálosan és véresen komolyra venni. Azzal csak a saját idegzetedet ölöd meg, ami meg totál nem okés. Mindenkire ráfér néha a pihenés és a kikapcsolódás.


Wasabi haverom tudja az egyik legjobban, hogy milyen is vagyok, elvégre szobatársak vagyunk öcsém! Persze felosztottuk a házat, illetve azért tudom moderálni is magamat, ha akarom. Tudom, hogy mennyire oda van a rendezettségért, én meg a szöges ellentéte vagyok. Nem a legjobb párosítás, nem igaz? De hé, eddig egész jól megoldódtuk! Úgy, hogy igazán nem lehet egy rossz szava se rólam!


Rólam tudni kell, hogy én eléggé szociális ember vagyok, ezért soha nem utasítom el az alkalmat, amikor a barátaimmal lehetek. Csináljunk bármit, én tutira ott vagyok, mert hát nélkülem nem buli, a buli! Persze van, amikor csak ötletelgetünk meg ilyenek. Hiszen a munkára is kell néha figyelni meg beszélni meg ilyesmi. Mondjuk én, akkor is inkább azért vagyok ott, hogy a többiekkel lehessek, még ha semmi okosat nem mondok vagy érdemlegeset nem teszek hozzá. Nekem fontosak a barátaim, szóval örülök már ennek is. Akit a legjobban szeretek hallgatni az pedig nem más mint Mézvirág. Igazán kedves lány meg barátságos is, plusz nagyooon okos is. Mindig élvezet nézni ahogyan valami újjal kísérletezik és valamire nagyon rápörög. Akkor nehéz leállítani őt, de hát kinek van szíve ahhoz? Hadd csinálja nyugodtan, amit igazán szeret.


Oh amúgy igen. Van egy dolog, amiről még beszélni akartam. Időközben csatlakozott hozzánk egy új tag is, aki nem más, mint Baymax. Mézvirág felismerte a tehetségét, aztán mondhatni én voltam a leges legelső, aki befogadta tényleg a srácot. Szerintem tök jó fej srác és nem rossz arc. Ha ártani akart volna nekünk, akkor már megtette volna, de mint mondtam, én nem nézem annak. Az plusz, hogy Mézvirág is örült annak, hogy én barátságosan fogadtam az újoncot. Hát mit mondhatnék, Hiro-t is hamar megkedveltem, okos kis srác, na meg Tadashi által is sokat hallottunk már róla. Úgy hogy ja, jelenleg így áll a mi kis cégünk és az én kis történetem ebben a világban, ahol ki tudja, hogy még mi vár ránk a jövőben. Én próbálok lazán és pozitívan állni hozzá, sodorjon bármerre az élet.


Képességem

✦ Képes vagyok több nyelvet gond nélkül elsajátítani.
✦ Szédülés nélkül képes vagyok többször is megpördülni.
✦ Enciklopédia szintű tudást tudok szerezni szinte mindenről.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport



Logan Armstrong
Hõs
Hõs
Logan Armstrong
Mesehõs :
Logan Armstrong Big-hero6-fred
Hős hatos
Fred
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
The rich friend
A másik felem :
My little briliant...

Logan Armstrong Honey-Lemon-big-hero-6-37745777-268-200

...Honey Lemon

Logan Armstrong OK9G
✦ ✦ ✦ :
Logan Armstrong Dd8183d7117c18e89e04f5c68d0c3eae06705885
Akinek az arcát viselem :
Austin Butler
✦ ✦ ✦ :
Logan Armstrong WD6G
A tükör mögött :
Jinx

Logan Armstrong Empty
TémanyitásLogan Armstrong Empty2023-08-06, 20:13

Csillámporos üdvözlet illet téged
Logan Armstrong ✦ Fred


„How cool is that! I mean, it’s scary, obviously, but how cool!”

Kedves Fred!

Váóóó, ki ez a sráác! Logan Armstrong 2067867876
Meg kell hagyni hatalmas erény az, ami a birtokodban van. Ez a fajta hozzáállás a dolgokhoz. Egy kincs. Logan Armstrong 1149350199
Teljesen egyetértek veled, néha tudni kell lazítani. Ebben a rohanó világban, mindenki bele van merülve a munkába és a szórakozásról/lazulásról még hírből sem hallottak.  Logan Armstrong 321849167
Te csinálod jól, nálad megvan az a fajta egyensúly. Lazán kezeled az egész életet. Jó is az. Logan Armstrong 3375341651

Psszt! Mit szedsz? Adhatnál belőle, Haver! Logan Armstrong 2732251548

Mindenesetre rá különösképpen igaz az a mondás, hogy soha ne ítélj meg egy könyvet, a borítójáról. Ha kívülről szeleburdi/dinka és humorzsák is érződik, azért mélyen legbelül megtalálható a zseniális elme. Logan Armstrong 1623695724

Remekül megragadtad a karakter lényét, az egész lapodból áradt a lazaság. Fantasztikus!

Már csak egy kérdésem lenne: Vajon Mézvirággal mi lesz?
Az ET-ből is érződött, hogy van ott szikra köztetek. Úgyhogy hajrá, hajráá! Logan Armstrong 2780304454  Logan Armstrong 2780304454


Na, de egyszónak is száz a vége, nem tartalak fel. Foglalózz és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Logan Armstrong 841472469  Logan Armstrong 841472469  Logan Armstrong 841472469  Logan Armstrong 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Logan Armstrong 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Logan Armstrong 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Logan Armstrong 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Logan Armstrong Empty
 

Logan Armstrong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal