Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Serena Jones
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSerena Jones Empty2023-08-18, 20:05

Serena Jones
Play by: Taylor Russel



Becenév
Sher, Miss Jones, Jonesy
Mesehõs
Iridessa/Szivárványlány (Pán Péter/Csingiling)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
fényfestő és fénytechnikus
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy fénylő tündér, akit Szivárványlánnyak hívtak. A fény erejét őrizte magában Tündérrév szívében. De egy nap, egy varázslatos forgószél kiszakított a mesevilágból és egy ismeretlen helyre, Fata Morganaba repített. Amikor magamhoz tértem, minden emlékem elhalványult és új néven, Serena Jonesként találtam magam.

✦✦✦

A Lightify Fény- és Hangtechnika főnökeként dolgoztam, ahol Csillag, egy erős akaratú lány volt az egyik legmegbízhatóbb alkalmazottam. Ő volt az, aki mindig rendben tartotta a dolgokat és akinek a határozottsága és szorgalmassága megkérdőjelezhetetlen volt. Suncrest déli városában éltünk, szorosan a tengerpart mellett, ahol a napfény és a tenger illata mindig a levegőben lüktetett. Szerettem a tűző Nap melegét, a sirályok sikolyait és a hullámok habjainak hangos búgását. Mindig nyugodtsággal töltött el, így sosem voltam rest megtenni a szokásos reggeli sétáimat és meditációimat a parton, hogy felkészülhessek a napra. Főnökként sok feladattal kellett foglalkoznom, így csak kora reggeli órákban vagy késő délután akadt némi időm kikapcsolódni. A naplemente utánról és a napfelkelte előttről nem beszélünk. A sötét éjszakák sosem szerepeltek a kedvenc repertoárjaim között. Amúgy is félős voltam, hiába tűntem egy önálló, határozott nőnek, aki szinte a semmiből építette fel a cégét. Nekem is megvoltak a magam félelmei, s minden újdonság megremegtette testemet.

✦✦✦

Egy nap, amikor a naplemente aranyfénye megcsillant a tenger hullámain, egy régi, de elfeledett érzés kezdett felébredni bennem. Egy titokzatos erő hívogatott, hogy fedezzem fel újra ki is vagyok valójában. A narancsos égre pillantva viszont zavarodott érzések kerítettek hatalmukba. Mindig is bennem lobogott az a kérdőjel, s úgy tűnt nem hiába. Sikeresen halálra rémisztettem magam a múltkor egy kisebb hallucinációval is, ami egyre valódibbnak kezdett tűnni, ahogy a fények és árnyékok játékát figyeltem. Lassan kezdtek visszatérni ismerősen ismeretlen emlékek. Emlékeztem a fényekre, a színekre és arra, hogy valaha én voltam az, aki irányította őket. Ez volt az első interakcióm egy olyan jelenséggel, mely hiányérzettel töltötte el szívemet. Valami hiányzott az életemből.

✦✦✦

A kérdés, hogy valóban Serena Jones vagyok-e vagy mégsem, egyre gyakrabban motoszkált a fejemben. A válaszokat kerestem és ahogy egyre többet néztem a tükörbe, rájöttem, hogy a válasz talán nem is fekete vagy fehér. Talán mindkettő én voltam: Serena Jones, aki a Lightify-nál dolgozik, és a fénytündér a tükörből. Egyszerűnek viszont nem mondanám ezeket a találkozókat. Valahányszor megembereltem magam, hogy a tükörbe pillantsak és ismét láthassam a tündért. Megrémisztett a jelensége. A valósága. Mert ő valós volt. És bár a múltam és jelenem közötti határ néha elmosódott, tudtam, hogy mindkét világban van helyem és szerepem pontosan ő miatta. Iridessa, a fény tündére miatt.

✦✦✦

Azért, hogy jobban megörökíthessem a felbukkanó emlékeim ménesét, a munkám egyik fontosabb kategóriáját vettem elő. Projektorokkal, mozaik darabokat megvilágítva megrajzoltam azokat a képeket, melyek a fejemben jelentek meg nap, mint nap. S talán egyszer képes leszek összerakni egyet a kettővel, hogy végleg megérthessem nem csak Iridessa történetét, hanem azokét is, akik mellett felnőtt. Mert nem volt egyedül, ahogyan én sem ebben a világban. A család szeretetét sosem lehetett kioltani a szívből. Legbelül tehát tudtam, hogy nem voltam egyedül.

Képességem

✦ Bármikor át tudsz változni tündérré, ezáltal repülhetsz is.
✦ Képes vagy a Fény létrehozására, irányítására, manipulálására, alakítására. Bármilyen típusú szívárványt létre tudsz hozni, amit kedved szerint formálhatsz.

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport



Serena Jones
Ismeretlen hõs
Ismeretlen hõs
Serena Jones
Mesehõs :
Serena Jones 144d2d0b81ca89eadd84942086164e46b6f6317f
Pán Péter/Csingiling
Iridessa/Szivárványlány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Serena Jones 58f12a764344598af04ebde5872ac827ecae56e8
Ennyi ember hisz bennem :
0
✦ ✦ ✦ :
Serena Jones Tumblr_pbpkpjIJ8j1vkf1bmo8_r1_250
Akinek az arcát viselem :
Taylor Russel
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Lyn

Serena Jones Empty
 

Serena Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal