Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
I want to see you ღ Hercules & Megara
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2024-02-25, 17:57

I want to see You...


Dionysia &
& Dorian


ne utálj, kérlek  I want to see you ღ Hercules & Megara 554922804  I want to see you ღ Hercules & Megara 841472469


285 szó



Kirázott a hideg is a helyzettől, amit én magam okoztam. A hűvös viselkedése és a jéghideg tekintete fájt, a szívemig hatolt. Elképzelni is nehéz volt, min mehetett keresztül miattam. Sajnáltam, hogy én okoztam ezt a törést az életében és ki tudja, mit tettem még, amiről nem volt fogalmam. Mármint, az, hogy elloptam tőle valamit, és összetörtem a szívét, más dolgokat is magával sodorhatott, amiket nem akartam. Nagyot nyeltem. Nem reagáltam, nem tudtam érdemben. Csak a kérdésre gondolkodtam el, de megálltam anélkül is.
Visszafordultam hozzá. Tudni akartam, jól van-e, tényleg tudni akartam! Nem csak a levegőbe beszéltem, bármennyire is volt meglepő. Úgy tűnt, megvan, de hamar rájöttem, hogy tévedtem. Egyre dühösebbé vált, ami megrémisztett.
- Hé, nem! Mindent nem rontottam el… egy valamit igen, de nem mindent! – A dühe átterjedt rám, vagy nem is tudom, de ugyanolyan indulattal reagáltam neki, holott igaza volt. Oké, talán csak magamat próbáltam védeni. – A kapcsolatunk az elejétől fogva halálra volt ítélve, Dorian! Te sem gondolhattad, hogy te és én… ez csak kaland volt. – Fájt, hogy ezt vágtam hozzá, nem is tudom, miért mondtam, de dühített a viselkedése, pedig teljesen jogosan volt mérges rám. De így legalább adtam még egy okot arra, egy valódit, ami miatt utálhatott engem. Közben könnyek égették a szemem, de nem engedtem, hogy akár egy könnycsepp is végigcsorduljon az arcomon. – Mindent magadnak köszönhetsz. Te voltál az, aki nem tudott engem megtartani… - Hazugság. Én nem akartam maradni, mert lopnom kellett tőled. De el tudtam volna tussolni. Ha ott maradok veled, a karjaidban ébredek és nem találod sehol azt az átkozott dokumentumot… nem gyanakodtál volna rám, igaz? De elszúrtam. Utáltam Mr. Goldot. Szabadulni akartam tőle, de nem kérhettem segítséget Doriantól. Nem lett volna se vele, se magammal fair.



You're the feel, I don't care
Cause I've never been so high
Follow me to the dark
Nem szórt rá senki csillámport


Dorian Onasis csillámport hintett rá


Dionysia Nerida Pantazis
Hõsnõ
Hõsnõ
Dionysia Nerida Pantazis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara ZCEu5_
I want to see you ღ Hercules & Megara Megara
Hercules
Megara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Meg
A másik felem :

Ha volt is bűn, mit elkövettem:
már régen leróttam az árát.
Nem kell több férfi, aki átver,
nem kell több gyötrelem, sóhaj, ábránd!
I want to see you ღ Hercules & Megara 71e9465938396fb5ed068f2fddd05213a936ce49
Életkor :
32
Zenedoboz :
I want to see you ღ Hercules & Megara Christian-and-Ana-fifty-shades-of-grey-38140240-500-208
Azt hittem nem fog már a bűbáj,
nem szeret többé e szív mást.
Az eszem figyelmeztet állj meg:
a vége mindig csak sírás-rívás!

Akinek az arcát viselem :
Dakota Johnson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Jobb, ha észreveszed,
elcsavarta rég a fejed!
A tükör mögött :
Sweet Panda:
Eliffe
I want to see you ღ Hercules & Megara 19af88b2856f9d5b8cec4e5d68b6b2e1e55071c4

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2024-02-19, 01:10


Dionysia & Dorian

Feelings change, but memories don't!



Utáltam magát a helyzetet, ami köztünk volt… Dion és köztem. Legszívesebben kirohantam volna a világból és üvöltöttem volna egy hatalmasat. Ha megtehettem volna, akár még az időt is visszatekertem volna, hogy az egészet meg nem történné… tegyem. De persze nem rendelkeztem ilyen képességekkel… a múlt az a múlt marad és azon már változtatni nem lehet.
Kiléptem az ajtón és megláttam őt. Minden baj okozóját. Már késő volt hátat fordítani és elmenni a másik irányba. Megszólítottam és próbáltam valamilyen szinten kedves lenni hozzá. – Értem… – Még, hogy erre járt, ez komoly? Hülyének néz? – Igazából megértelek, szerintem én is hasonlóan viselkednék a helyedben… – Nem tudtam nyugton maradni, és kicsit csipkelődve szóltam oda neki. – Oh… mész is? – Megemeltem a szemöldökömet, majd a karja után akartam nyúlni, azonban hiába indult el, szinte azonnal meg is állt. Én sem fejeztem be így a cselekvést.
Fura viselkedés volt tőle. Mégis miért érdekelte volna a lelki állapotom? Hiszen már egy ideje miatta vagyok… csalódott. Fel nem tudom fogni. – Megvagyok…? Ezt miből szűrted le? – Érdeklődve figyeltem, majd néhány lélegzetvétel után folytattam. – Nem, nem vagyok jól… sőt ha tudni akarod, akkor képzeld, csak azért jövök ide, hogy valahol levezessem az indulataimat. Gondolatterelésnek eddig tökéletes volt… – Nem teljesen persze, de ez most mellékes… nem kötöttem az orrára, hogy túlságosan sokat is agyalok kettőnk miatt. – Erre… megjelensz… és elrontasz mindent! – Felmegy bennem a pumpa… próbálok lehiggadni, de… nem könnyű. – Érted? Mindent! – Üvöltve mondom ki az utolsó szót. Még a táskát is a földhöz vágom.



Nem szórt rá senki csillámport


Dionysia Nerida Pantazis csillámport hintett rá


Dorian Onasis
Isten
Isten
Dorian Onasis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara Hercules-in
Hercules
Hercules
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Herki
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Jamie Dornan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
A tükör mögött :
The Hero - behind - The God
Fedora
I want to see you ღ Hercules & Megara PA9L

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2024-01-11, 01:26

I want to see You...


Dionysia &
& Dorian


ne utálj, kérlek  I want to see you ღ Hercules & Megara 554922804  I want to see you ღ Hercules & Megara 841472469


255 szó



Utáltam a világot és mindent magam körül, legfőképp Mr. Goldot. Ha ő nincs… akkor nem veszítem el Doriant. Viszont az is igaz, hogy ha valakire igazán haragudni akartam volna, az az exem kellett volna, hogy legyen. Ő semmizett ki. Ha ő nincs… nem kerülök ennyire pocsék helyzetbe. Nem kerülök kiszolgáltatottan Mr. Gold szeme elé. De szükségem volt a pénzre, hiszen túlságosan sok adósságot tudhattam a magaménak. Úgy éreztem, ez mit sem fog változni. Nem hogy csökkenne a tartozásom, drága főnököm szavaiból az jött le, örökkön-örökké adósa maradok. A pokolba vele!
A hangra összerezzentem, nem is kicsit. Megtorpanva néztem fel a földről és fordultam a férfi felé.
- Dorian… - Úgy néztem rá hirtelenjében, mint aki szellemet látott, holott nem ez volt a valóság. Örültem, hogy látom, de legbelül el akartam süllyedni. Tudtam, hogy utál vagy ha nem is ezt érzi velem kapcsolatban, de abban biztos voltam, hogy mindennemű pozitív érzelmet eltemetett magában már rég. Jogosan. – Csak… erre jártam – Nyögtem ki erőtlenül, majd mély levegőt vettem. Meg kellett emberelnem magam, hisz nem ilyen voltam. Eltűnt a lány, aki mindig olyan határozott? Nem, itt van az valahol, csak meg kell találnom. – Oké, igazából szándékosan jártam erre. De jobb, ha megyek – Megpróbáltam elindulni, el is fordultam, de végül csak néhány lépést tettem. Háttal álltam neki, így szólaltam meg újra.
- Tudni akartam, jól vagy-e. De látom, hogy megvagy, így nyugodtabb vagyok – Akármit is gondolt rólam, a szavaim igazak voltak, még akkor is, ha ő ezt talán nem így látta.
Nem mesélhettem neki Mr. Goldról. Úgysem hitt volna nekem.



You're the feel, I don't care
Cause I've never been so high
Follow me to the dark
Nem szórt rá senki csillámport


Dorian Onasis csillámport hintett rá


Dionysia Nerida Pantazis
Hõsnõ
Hõsnõ
Dionysia Nerida Pantazis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara ZCEu5_
I want to see you ღ Hercules & Megara Megara
Hercules
Megara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Meg
A másik felem :

Ha volt is bűn, mit elkövettem:
már régen leróttam az árát.
Nem kell több férfi, aki átver,
nem kell több gyötrelem, sóhaj, ábránd!
I want to see you ღ Hercules & Megara 71e9465938396fb5ed068f2fddd05213a936ce49
Életkor :
32
Zenedoboz :
I want to see you ღ Hercules & Megara Christian-and-Ana-fifty-shades-of-grey-38140240-500-208
Azt hittem nem fog már a bűbáj,
nem szeret többé e szív mást.
Az eszem figyelmeztet állj meg:
a vége mindig csak sírás-rívás!

Akinek az arcát viselem :
Dakota Johnson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Jobb, ha észreveszed,
elcsavarta rég a fejed!
A tükör mögött :
Sweet Panda:
Eliffe
I want to see you ღ Hercules & Megara 19af88b2856f9d5b8cec4e5d68b6b2e1e55071c4

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2024-01-09, 10:41


Dionysia & Dorian

Feelings change, but memories don't!



Fájt, hogy át lettem verve… fájt. Érdekes ez a dejavu érzés, ha az emlékeim nem csalnak, akkor Meg volt az, aki odaát hasonlót művelt velem. Persze, azt meg lehetett magyarázni, mivel Hádész fenyegette. Kénytelen volt. Viszont itt Dion… ysia… meg sem magyarázta. Egyszerűen lelépett… mintha nem is számított volna a kapcsolatunk. Nevezhetjük annak egyáltalán? Miatta ment tönkre a barátságom Phillel. Mégis mit mondhatnék neki? Szevasz haver, bocsi, hogy nem hittem neked és hagytam, hogy egy nő elcsavarja a fejemet? Meglehet, hogy ez segítene, de akárhányszor is mentem a lakásához… folyton zárt ajtó fogadott. Elzárkózott előlem.
A kelleténél tovább húztam az edzést, de kellett a stresszlevezetés. Bárki bármit mondhat, én azonban még így is a lehető legjobb megoldást találtam magamnak, a gyógyulásra. A legtöbben a pia vagy éppen a drogok felé fordulnának. Én ellenben inkább vertem azt a nyamvadt boxzsákot és kiütöttem magamból a sok gondolatot.
Maradtam volna még a teremben, de rossz volt engem látni… legalábbis Tarzan említette, ha látnám magam kívülről. Így leültem kicsit pihenni. Rálestem az órámra és valóban elég sokáig voltam bent. Gyorsan felkaptam valamit magamra az öltözőben aztán indultam is haza. Direkt a hátsó ajtón mentem ki, mint mindig. Szokásosan nem akartam senkivel sem találkozni… főleg nem azzal a nővel. A kapucnit felhúztam a fejemre és az ajtón kilépve láttam meg egy alakot haladni velem szemben. Hol a földet néztem, hol pedig őt és ahogy egyre közelebb és közelebb ért, akkor szembesültem vele, hogy az alak bizony… Dionysia. – Már nincs esélyem visszafordulni… francba. – Dörmögtem magamban. Megálltam, majd egy sóhaj után szóltam oda neki. – Szia… téged is látni erre? – Közömbös stílusban jött ki hang a számból. Kíváncsivá tett, hogy mégis miért van itt.



Nem szórt rá senki csillámport


Dionysia Nerida Pantazis csillámport hintett rá


Dorian Onasis
Isten
Isten
Dorian Onasis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara Hercules-in
Hercules
Hercules
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Herki
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Jamie Dornan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
A tükör mögött :
The Hero - behind - The God
Fedora
I want to see you ღ Hercules & Megara PA9L

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2023-09-09, 17:59

I want to see You...


Dionysia &
& Dorian


ne utálj, kérlek  I want to see you ღ Hercules & Megara 554922804  I want to see you ღ Hercules & Megara 841472469


235 szó



Nyilvánvalóan elszúrtam mindent. Világéletemben azokat csaptam be, akik fontosak voltak nekem – odaát Herculest, itt Doriant… és fogalmam sem volt róla, mégis miért. Egyáltalán itt kicsoda Hercules? Egy részem bízott benne, hogy Dorian nem Ő. Nem akartam, hogy Hercules újra azt érezze, csúnyán elárultam. Nem bírtam volna elviselni ezt a tényt. Nem tudtam volna ebben a hitben élni és létezni.
Látnom kellett Doriant. Tudni akartam, hogy jól van-e – még ha tudtam, teljesen nem lehet jól, szerettem volna, ha boldog. De így, hogy Phillel is megromolhatott miattam a kapcsolata, a bűntudat mardosott.
Elmentem az edzőteremhez. Magam sem tudtam, mit várok ettől az egésztől. Hiszen, ha már látom, biztos, hogy beszélni is akarok majd vele. De ez utóbbit nem tehettem. Képtelen lettem volna rá. Mégis mit mondhattam volna? Sajnálom, hogy elszúrtam az életed? A barátságod a legjobb barátoddal? És hogy elbaltáztam kettőnket?
Mégis odamentem. Kapucnit húztam a fejemre, és osontam. A hátsóajtót akartam meglesni, hiszen tudtam, mikor végez, mikor szokott ott kijönni. De késett. Az órámat vizslattam, majd az ajtót és azon gondolkodtam, miért nem jött még ki.
- Lehet ma be sem jött? – Hangosan tettem fel a kérdést és egy részem megnyugodott, egy részem pedig szomorú is lett. Megnyugodtam, mert nem kellett szembesülnöm Vele, és szomorú voltam, mert nem láthattam. Szóval igen, elég vegyes érzések kavarogtak bennem.
Mivel úgy gondoltam, nem léphet ki már senki az ajtón, így nem is figyeltem arra, hogy „láthatatlan” legyek. Kiléptem a takarásból és így indultam tovább, ismételten azon kattogva, hogy mit csinálhattam volna másképp.
Egyedül voltam. Sem barátok, sem szerelem nem volt az életemben. Csak Mr. Gold. Az ember, aki a markában tartott és akitől nem tudtam szabadulni.



You're the feel, I don't care
Cause I've never been so high
Follow me to the dark
Nem szórt rá senki csillámport


Dorian Onasis csillámport hintett rá


Dionysia Nerida Pantazis
Hõsnõ
Hõsnõ
Dionysia Nerida Pantazis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara ZCEu5_
I want to see you ღ Hercules & Megara Megara
Hercules
Megara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Meg
A másik felem :

Ha volt is bűn, mit elkövettem:
már régen leróttam az árát.
Nem kell több férfi, aki átver,
nem kell több gyötrelem, sóhaj, ábránd!
I want to see you ღ Hercules & Megara 71e9465938396fb5ed068f2fddd05213a936ce49
Életkor :
32
Zenedoboz :
I want to see you ღ Hercules & Megara Christian-and-Ana-fifty-shades-of-grey-38140240-500-208
Azt hittem nem fog már a bűbáj,
nem szeret többé e szív mást.
Az eszem figyelmeztet állj meg:
a vége mindig csak sírás-rívás!

Akinek az arcát viselem :
Dakota Johnson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Jobb, ha észreveszed,
elcsavarta rég a fejed!
A tükör mögött :
Sweet Panda:
Eliffe
I want to see you ღ Hercules & Megara 19af88b2856f9d5b8cec4e5d68b6b2e1e55071c4

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty2023-08-20, 13:28

Nem szórt rá senki csillámport


Dorian Onasis csillámport hintett rá


Dionysia Nerida Pantazis
Hõsnõ
Hõsnõ
Dionysia Nerida Pantazis
Mesehõs :
I want to see you ღ Hercules & Megara ZCEu5_
I want to see you ღ Hercules & Megara Megara
Hercules
Megara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Meg
A másik felem :

Ha volt is bűn, mit elkövettem:
már régen leróttam az árát.
Nem kell több férfi, aki átver,
nem kell több gyötrelem, sóhaj, ábránd!
I want to see you ღ Hercules & Megara 71e9465938396fb5ed068f2fddd05213a936ce49
Életkor :
32
Zenedoboz :
I want to see you ღ Hercules & Megara Christian-and-Ana-fifty-shades-of-grey-38140240-500-208
Azt hittem nem fog már a bűbáj,
nem szeret többé e szív mást.
Az eszem figyelmeztet állj meg:
a vége mindig csak sírás-rívás!

Akinek az arcát viselem :
Dakota Johnson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Jobb, ha észreveszed,
elcsavarta rég a fejed!
A tükör mögött :
Sweet Panda:
Eliffe
I want to see you ღ Hercules & Megara 19af88b2856f9d5b8cec4e5d68b6b2e1e55071c4

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
TémanyitásI want to see you ღ Hercules & Megara Empty

Ajánlott tartalom

I want to see you ღ Hercules & Megara Empty
 

I want to see you ღ Hercules & Megara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hercules
» Megara