Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
And remember, Death comes for us all
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAnd remember,  Death comes for us all Empty2023-08-22, 18:37

Diego Muertas
Play by: Tom Hardy



Becenév
Doki
Mesehõs
Halál (Puss in Boots)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
magánsebész
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heterp
Mi történt velem?

Elfojtott, morgáshoz hasonlító hang tört fel a torkából.
- Mit műveltem?! Mégis mit műveltem? – acsargott magában a fürdőszobában állva. Odakint zuhogott az eső és az ablak előtt álló vén fa göcsörtös ágai végigkaristolták az ablaküveget.
- MIT MŰVELTEM?! – üvöltött fel ismét, bár a mély férfias hang fokozatosan csapott át farkasüvöltéssé.
A férfi bármennyi ellenkezett, vagy igyekezett elfojtani az éktelen haragot, amely a mellkasát égette, a düh felülkeredett rajta.
Hosszú napnak tűnt a mai számára. Nem kis műtétet kellett végrehajtania egy nőn, miközben a tudatalattija azt súgta: hagyja meghalni.
Orvos vagyok. Felesküdtem arra, hogy emberek életét mentem meg.  Hangzott a felelet a számonkérésre. A férfi úgy gondolta, helyesen döntött, amiért nem engedett a kísértésnek, és a műtétet sikerrel zárta, de egy belső hang azt duruzsolta a fülébe, hogy olyan szabályokat szegett meg, amiket nem kellett volna.
Az elmúlás, a halál végigkísérte az útján. Látta milyen, amikor az emberek szeméből kihuny a fény. Végignézte velük együtt az elmúló életek lepergését, ott volt, amikor az embereknek támasz kellett. Noha orvosként a tudományok emberének vallotta magát, mégsem vonakodott a haláltól, hanem úgy tekintett rá, mint egy újfajta kezdetre.
Akadtak olyan emberek, akik felelőtlenül elpocsékolták az életüket, ezekre tudott a legjobban haragudni. Azokat viszont, akik meglelték az élet szépségét, vagy meg tudták becsülni azt, amely osztályrészül jutott számukra, tisztelte. Maga sem tudta már, hogy ez az értékrend mikor és hogyan tokosodott be ennyire a mindennapjaiba. Nem ismerte annyira a nőt, akin a műtétet végrehajtotta, fogalma sem volt róla, hogy melyik csoportba tartozott, de amikor a pillantása először összeakadt a nőével tudta: nem hagyhatja meghalni. Még nem engedheti el.
Pedig biztosra vette, hogy a rutin vizsgálatok és ellenőrzések után többé nem fognak találkozni, mégis valami megmagyarázhatatlan kötelék fűzte hozzá.
Ahogy a vihar sem tervezett csitulni, úgy a benne lüktető érzések sem hagytak alább. A haragot hamarosan átváltotta a kín és a gyötrelem, ahogy a teste változásnak indult: ropogtak, formálódtak a csontjai, a körmei hosszú karmokká nyúltak, a szőre kifehéredett és egész bundává formálódott.
Vonyított. Amikor ismét a tükörbe pillantott nem látott mást, csupán egy kétlábon járó, vörösen izzó tekintetű farkast. Kényelmetlenül és szokatlanul érezte magát a bőrében, mégis az elméje kitisztult, nem tűnt zavarodottnak, csupán bosszúsnak azért, amiért elnyomásban élt.
Lesétált az emeletről és tüstént a konyhába vette az irányt, hogy előkerítse a két legnagyobb kést. Be kellett fejeznie a munkát. A nő nem maradhatott életben, nem volt szabad élnie. Elhatározása nőttön-nőtt, s bizony kioltotta volna a betege életét, ha azon az éjjelen nem kopogtatnak be hozzá.
A fülét hegyezve a bejárati ajtó felé sandított. Mennydörgésnek képzelte a kopogtatást, aztán a levegőbe szimatolt.
Gato. Suhant át az elméjén tétova gondolatként, ahogy leeresztette a késeket. Mély levegőt vett, a teste ismét emberivé vált, hogy ajtót nyithasson.
- Lám-lám, kit látnak szemeim? Csak nem az öreg Csizmás Kandúrt? Már megint össze kell varrni? – támaszkodott neki az ajtónak olyan hangnemet megütve, mintha korábban semmi nem történt volna.

Képességem

✦ Képes vagy felvenni a farkasalakodat.
✦ Erősebb és gyorsabb vagy egy átlagembernél.
✦ A sarlóid birtokában képes leszel átvágni bármilyen anyagot, azonban a fegyvereid egyelőre Hádész birtokában találhatóak.

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher and Rowan Lynx csillámport hintett rá


Diego Muertas
Gazember
Gazember
Diego Muertas
Mesehõs :
And remember,  Death comes for us all 978c125728dc7450db2ab75408ce4ee22565e655
Puss in Boots
Halál
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
The Big Bad Wolf
✦ ✦ ✦ :
And remember,  Death comes for us all Puss-in-boots-the-last-wish-wolf-of-death
Akinek az arcát viselem :
Tom Hardy
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
And remember,  Death comes for us all 8a29add45b19896df7d8e2e0dda3d100df7ac349
A tükör mögött :
Lazarus

And remember,  Death comes for us all Empty
TémanyitásAnd remember,  Death comes for us all Empty2023-08-24, 23:47

Csillámporos üdvözlet illet téged
Diego Muertas ✦ Halál


„Bármi legyen is a következõ mozdulatod, biztos lehetsz benne, hogy valakit épp így ért el a végzete.”

Kedves Diego!

Jobbnál-jobb lapokat sodor elém a szél - és mondd csak, tudtad, hogy jól hozod a gonoszokat? And remember,  Death comes for us all 140082809  And remember,  Death comes for us all 2607835867 Kellőképpen elvetemült mind a karakter, mint az előtörténet összevetve. Tetszik, hogy mertél nem pusztán az ébredésről írni, azaz arról nem is igazán, hanem már maga az átváltozás megjelent a soraidban. And remember,  Death comes for us all 1115489239  And remember,  Death comes for us all 3375341651 Előttem volt az egész jelenet, az, hogy átváltozik, tükörbenéz, majd eldönti, hogy befejezi, amit elkezdett... és a fülhegyezés, mikor mennydörgésnek hiszi a kopogtatást. Ahww, imádom! And remember,  Death comes for us all 2250790558  And remember,  Death comes for us all 2067867876  And remember,  Death comes for us all 1149350199  And remember,  Death comes for us all 1623695724 Külön tetszett (ami bevallom, nagy általánosságban amúgy nem szokott), hogy E/3-ban íródott meg ez a kis szösszenet. And remember,  Death comes for us all 2359898509 Lehet az én ziziségem, de én már nagyon hozzászoktam az E/1-hez és nem tudnék másképp írni a karaktereimmel. And remember,  Death comes for us all 2732251548 De Diegonak itt és most ez nagyon is jól állt.
Kíváncsi leszek, a játéktéren mi lesz vele - habár egy bizonyos szálat tudok és úristen, imádom! And remember,  Death comes for us all 4028024232 Többek közt ezért szeretem, hogy együtt építgetjük az oldalt, a szálakat, a történeteket... mindent. Hádész és Halál jó kis csapatot fognak alkotni. And remember,  Death comes for us all 2250790558  And remember,  Death comes for us all 2250790558  And remember,  Death comes for us all 2250790558


Nem is tartalak fel tovább, foglalózz és suhanj a játéktérre! Ó, és kíváncsian várom, Csizmás Kandúrral hogyan alakul majd a kapcsolata.  And remember,  Death comes for us all 642527747






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
And remember,  Death comes for us all D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

And remember,  Death comes for us all 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

And remember,  Death comes for us all Empty
 

And remember, Death comes for us all

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Please help me remember!
» Keep calm and remember you're royalty
» A walk to remember | Lynn & Wolf