Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Water is the driving force of all nature
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWater is the driving force of all nature Empty2023-12-06, 05:42


Water is the driving force of all nature

Irma && Nokk

Életem egyetlen szórakozása, amikor beleköthetek másokba. Főleg a seggfejekkel és a kontárokkal szerettem igazán szájalni, látszólag pedig az előttem álló lány nem volt több, mint egy egyszerű hamisítványnál. Még hogy képes legyen uralma alá hajtani a vizet! A gondolat is sért, pedig kétségtelenül van érzéke hozzá. Nem értem honnan fakad az ereje, hiszen egyedül Elsával találkoztam, aki ember létére képes volt uralni a jeget. Most pedig itt áll előttem ez a kis imposztor, nyilván nem hagyom szó nélkül a gyakorlását. Meg aztán, szórakoztató látni, ahogy belekezd a szitkozódásba.
- Hát, az biztos, hogy nálad jobban értek hozzá – vigyorodok el. Elvégre, hogyan tudna ez az ember egy többezer éves vízszellemmel vetekedni? Örülhet neki, hogy a hullámok megtűrik a hátukon, legalább is akkor, ha én a közelben vagyok, hiszen a vízcseppek reagálnak az én hangulatomra, és fordítva. Ha a tenger mogorva, akkor nem sincs jobb kedvvel viszonyulni az emberekhez, azonban ezt a különleges kapcsolatot csak kevesen érthetik meg.
- Vigyázz, a végén elkenődik a sminked – mutatok végig a mutatóujjammal a saját arcomon, hiszen az előbb annyira próbálta védeni a sajátját. Talán nem a legjobb módja cinikusan indítani a beszélgetéseket, azonban tőlem eltérő viselkedés a kedvesség. Igen keveseknek engedem meg, hogy lássák egy gyengédebb oldalamat, de ez a jövevény egyáltalán nem tartozik közéjük.
- Nem tiltott, de attól még veszélyes. Egyetlen rossz lépés, és… - pillantok a szirt széle felé, és szavaim nyomatékosításaként elérem, hogy a tenger idáig felcsapjon. Drámai hatásként is nevezhetnénk. Abban viszont egyetértek vele, hogy kellemes hely és valóban kevés ember ismeri ezt a szirtet.
- Valóban kellemes hely – pillantok el oldalra, egészen a messzeségig, amerre a tengert sejtem. Még innen is hallom a hívó dalát. Kár, hogy nem mindig engedhetek a csábításnak.
- Bocsánat, hogy erre járva akaratlanul is észrevettem a szerencsétlenkedésedet – érintem meg a mellkasomat, mintha annyira telibe talált volna a szavaival, majd a vállamat megvonva közelebb lépdelek hozzá. – Ráadásul, a szavaid alapján valami rosszban sántikálsz. Hacsak nem a „dolgod” alatt a béna vízmágiádra gondolsz, mert az katasztófa – rajzolok macskakörmöket a levegőbe. Igen nevetséges, ahogy kötekedni próbál, de épp ez késztet mosolygásra.
- De tudod mit? Mutasd meg mit tudsz, és ha le tudsz nyűgözni, akkor magadra hagylak, hogy a kis dolgodat tudd folytatni – ajánlok alkut számára, bár erősen kételkedem, hogy tud olyat mutatni, amellyel megelégednék, ugyanis mindig a lehető legmagasabbra helyezem azt a bizonyos mércét.


388 words ● youtube ● note:  Water is the driving force of all nature 841472469  
Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver csillámport hintett rá


Sigrid Hávarðr
Ősi állat
Ősi állat
Sigrid Hávarðr
Mesehõs :
Water is the driving force of all nature Frozen2-waterspirit
Frozen 2
Nokk
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The serial killer pony girl
A másik felem :
Water is the driving force of all nature Tumblr_ozzglzTTtQ1s20br1o4_250
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature D2913ea84f4cde16ec38a750353008e67fde11a1
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Crystal Reed
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature 00208bada952e57cca6dbf94e9a7df7be3009a67
A tükör mögött :
Lazarus

Water is the driving force of all nature Empty
TémanyitásWater is the driving force of all nature Empty2023-11-29, 16:44


splash zone activated

••●•• Sigrid & Devani ••●••


Az elmúlt pár nap eléggé kaotikus volt. Mondhatom úgy is, hogy mindenféle téren.
Talán más frászt kapott volna, ha ráébredt volna, hogy valamiféle mesének a szereplője, azonban én úgy éreztem, hogy csak most váltam igazán önmagammá. Megtaláltam, ami hiányzott és eltűnt a bennem lévő űr. Már csak egyetlen aprócska probléma akadt; mindent az elejétől kellett kezdenem, hogy újra elsajátíthassam a képességeimet. Ez egyébként sokkal jobban ment, mint elsőre hittem. A magabiztosságommal nem volt probléma, az ambícióimmal sem és mindezen csak segített, hogy boldog voltam, amiért nem átlagos lányként kellett folytatnom az életem. Mindig is éreztem, hogy ennél többet szánt nekem az univerzum.
Az időm nagy részét akkorra már nem csak a munkám tette ki - aminek mondhatni a megszállottja voltam -, hanem a gyakorlás is. Élveztem, hogy a vizet olyanra formálhatom, amilyenre szeretném, vagy úgy játszhatok vele, ahogy szeretnék.
Ez azon a délutánon sem volt máshogy, mikor egyik pillanatról a másikra csak arra lettem figyelmes, hogy az általam tökéletes precizitással irányított víz hirtelen az arcomba csapódott.
- Hogy az a… - kezdtem volna bele  ingerülten egy cifra szitkozódásba, mikor meghallottam egy női hangot. Felvont szemöldökkel fordultam a hang irányába, miközben óvatosan megtöröltem az arcomat, hogy legalább a sminkem a helyén maradjon.
Egy pillanatra megijedtem, hogy talán valaki olyan vett észre, akinek nem kellett volna. Elvégre mégis hogy kellene kimagyaráznom, hogy vagyok képes a vizet irányítani? Azonban a mondata alapján és ahogy végig gondoltam, hogyan jártam pár pillanattal ezelőtt, az aggodalmamat hamar el is hessegettem.
- Ó, tényleg? - kérdeztem vissza röviden, miközben karjaimat összefontam a mellkasom előtt. Még mindig nem tudtam, ki ő, így vigyáznom kellett, mit mondok. - Valamiféle víz szakértő vagy, vagy micsoda? - kérdeztem egy szem forgatás kíséretében. Sosem szerettem, ha megpróbáltak kioktatni, és kikértem magamnak a beszólását, elvégre igenis nagyszerűen uralom a vizet. Ezt azonban már csak fejben, nem láttam túl jó ötletnek, hogy vitába keveredjek egy idegennel.
Mikor megigazította az egyenruháját, mintha csak azt akarná érzékeltetni, hogy ő egy fontos ember itt, és van itt némi hatásköre is, csak leengedtem a kezeimet magam mellé egy kisebb sóhaj kíséretében. - Úgy tudtam, hogy ez nem egy tiltott hely, és az jön ide, aki akar - kezdtem bele a mondandómba. - De ha ez valami kihallgatás akar lenni és muszáj válaszolnom.. szeretek itt lenni, mert csendes a hely, gyönyörű a kilátás és ritkán járnak errefelé emberek - sajnos a mai nap kivétel - de ezt már ismét csak fejben tettem hozzá. - Neked egyébként nem az állatokra kellene koncentrálnod az helyett, hogy beleütöd az orrod a dolgomba? - csak nem bírtam ki, hogy lakatot tegyek a számra, és kicsit átmenjen a stílusom kötekedőbe. Végülis ő kezdte. Miért kéne hagynom magam?


Water is the driving force of all nature 642527747 ••●••  428





Round and round like a horse on a carousel, we go. Will I catch up to love? I can never tell, I know. And it's all fun and games ‘til somebody falls in love but you already bought a ticket and
there’s no turning back now
Nem szórt rá senki csillámport



Devani Seaver
Hõsnõ
Hõsnõ
Devani Seaver
Mesehõs :
Water is the driving force of all nature Tumblr_pak6xkDbHW1s3p843o3_250
W.I.T.C.H.
Irma Lair
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
❝ guardian of the infinite dimensions ❞
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
i’m so sick of watching
while the minutes pass as i go nowhere

Water is the driving force of all nature Hope-mikaelson
i wanna feel reckless, i wanna live it up
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
danielle rose russell
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
suncrest
✦ ✦ ✦ :
it’s a vicious little world that we live in
looking back at a life on the other side

Water is the driving force of all nature Hope-mikaelson
i realize that i didn't fit in
A tükör mögött :
chat noir

Water is the driving force of all nature Empty
TémanyitásWater is the driving force of all nature Empty2023-09-29, 01:11


Water is the driving force of all nature

Irma && Nokk

Szórakoztató, hogy az emberek azt gondolják, hogy uralmuk alá tudják hajtani az természetet és büntetlenül kihasználhatják. Vízimalmok, erőművek… Csupán néhány eszköz, amik eszembe jutnak a kihasználás alatt, de ne felejtsük el az egyszerű, hétköznapi tűnő csapból fakadó vizet, amivel főznek, mosnak, tisztálkodnak. Ez pedig csupán egyike a négy elemnek, amely élteti a világunkat, természetesen erről nem akarnak tudomást venni.
Az ember azt hiszi, hogy minden és mindenki felett áll. Tévednek. Én vagyok a háborgó tenger, a mindent beterítő árvíz, a zabolázhatatlan hullám, a mélybe rántó súly, a sebes patak, a kiömlő, önmagának új medret vájó folyó. Engem, minket nem fékezhetnek meg. Talán úgy teszünk, mintha ideiglenesen teret adnánk az embernek, de egyszer a türelem és a tolerancia elfogy az irányukba, és akkor olyan pusztító özönvizet engedek az emberekre, hogy ismét megismerik a haragomat.
Most azonban remekül szórakozok a háttérben egy nagyobb sziklának támaszkodva, ahogy valami lány a hozzám tartozó elemet próbálja irányítani. Egész jól megy neki, amíg meg nem zavarom a gyakorlását, és egy kényelmes csuklómozdulatot követően a víz az arcába spriccel.
Kinevetem. Úgy arcon nevetem, mint még mást soha, ahogy ellököm magam a sziklától, és elnyújtott tapsolással nem indulok meg az irányába.
- Szép bűvészmutatvány, kár, hogy többre nem mész vele – biggyesztem le az ajkaimat már-már szomorúságot színlelve. Bruni talán örülne neki, ha találkozna valakivel, akinek hasonló az ereje az övéjéhez, engem azonban bosszant, már-már sért a gondolat is, hogy ez a lány egyenrangú lehetne velem.
- A vizet egyébként sem lehet uralni – jegyzem meg egykedvűen. Nem lovagolhatod meg a hullámokat, nem taszíthatod az elméd kontrollja alá őket, hanem úszni kell az árral, élvezni, ahogy körbeölel, magával ragad és messzire sodor. Eggyé kell válnod az elemeddel, hogy igazán kiaknázhasd a lehetőségeidet. Én képes vagyok megszabadulni a húsbörtönömtől, gyönyörű, színtiszta vízből álló paripává változni, azonban kételkedek benne, hogy ő képes lenne megszabadulni ettől a pofitól, amelyet elém tár.
- Különben is, mit keresel itt? Ez egy veszélyes környék – billentem oldalra a fejemet, megigazítva a vadőri egyenruhámat, hiszen a szirten lévő fák ugyan eltakarnak minket, de akadt már olyan idióta, aki a vízbe fejest ugorva akarta megmutatni, hogy milyen nagylegény volt. Mondanom se kell, hogy csúnya vége lett…
Elég lenne egyetlen rossz lépés a szirt szélén, és ő is lezuhanhatna, még csak meg sem kellene erőltetnem magam, hogy balesetnek tűnjön, azonban szerencséjére, ma még a tenger sem követel áldozatot, így én is nyugton maradok, amíg nem dühít fel kellően.
Valljuk be, ezt nem nehéz elérni, tekintve, hogy gyűlölöm az embereket.

405 words ● youtube ● note:  Water is the driving force of all nature 841472469  
Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver csillámport hintett rá


Sigrid Hávarðr
Ősi állat
Ősi állat
Sigrid Hávarðr
Mesehõs :
Water is the driving force of all nature Frozen2-waterspirit
Frozen 2
Nokk
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The serial killer pony girl
A másik felem :
Water is the driving force of all nature Tumblr_ozzglzTTtQ1s20br1o4_250
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature D2913ea84f4cde16ec38a750353008e67fde11a1
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Crystal Reed
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature 00208bada952e57cca6dbf94e9a7df7be3009a67
A tükör mögött :
Lazarus

Water is the driving force of all nature Empty
TémanyitásWater is the driving force of all nature Empty2023-09-29, 01:11

Water is the driving force of all nature
Irma && Nokk

Nem szórt rá senki csillámport



Sigrid Hávarðr
Ősi állat
Ősi állat
Sigrid Hávarðr
Mesehõs :
Water is the driving force of all nature Frozen2-waterspirit
Frozen 2
Nokk
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The serial killer pony girl
A másik felem :
Water is the driving force of all nature Tumblr_ozzglzTTtQ1s20br1o4_250
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature D2913ea84f4cde16ec38a750353008e67fde11a1
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Crystal Reed
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Water is the driving force of all nature 00208bada952e57cca6dbf94e9a7df7be3009a67
A tükör mögött :
Lazarus

Water is the driving force of all nature Empty
TémanyitásWater is the driving force of all nature Empty

Ajánlott tartalom

Water is the driving force of all nature Empty
 

Water is the driving force of all nature

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The water elemental
» Water is memory
» Fire & water