Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásthe things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty2021-10-03, 00:26

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran JPbm1tY
the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty
Témanyitásthe things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty2021-09-03, 22:06

Hey you Baby Nomi & Niran
I like the games we play
When you're inside my veins
No, a little good don't stop the Devil
Akkor a falnál találkozunk kedvesem. A szavak, amik az apró kis csókját követték, már ha nevezhetjük csóknak, az ajkai alig érintették az ajkaim, csak ígéret volt az, alig több, mint a szavaknál amik elhangzottak korábban, mind csak ígéret, szépen szőtt történetek, beszélgetés, játék, nevezzük bárminek is, az majd csak most derül ki, hogy mi is volt valójában. Kivételesen remélem számára is, hogy több volt ennél, hogy valóban képes arra a trükkre, mint a másik lány, valahol, egy részem mintha annak szurkolna, hogy bizonyítsa magát hasznosnak, hogy legyen még újabb és újabb olyan alkalom, mint az első, mert valahol éhezem rá, a tényre, hogy olyan határozottan sétált be, hogy nem menekülne, a kihívásra, hogy menekvésre tudnám-e kényszeríteni, a kíváncsiság, hogy valóban bírná az őrületem, vagy ugyanarra a sorsra jutna, mint a hozzá hasonló kevesek, akik azt hitték, hogy elviselnek? De ő talán jobb náluk – már nem a klasszikus értelemben. Egészen biztos vagyok abban, hogy romlott lelkű, valaki aki az árnyakban virágzik, a hold fénye alatt, de valaki, akit a napvilágban is félni lehetne.
Észre sem veszem, hogy vigyorgok, ahogy megközelítem a helyet, ahová a találkozóra hívtam, ahová stílusos késéssel érkezem. Percek, ennyi lehet, egy vagy tíz, valahol a kettő közt, de az biztos, hogy nem időben érkezem, és az is, hogy nem… hát, nem a legrendezettebb állapotomban fordulok be a sarkon, még lépés közben igazítok a ruháimon és a hajamon, úgy nézek ki, mint aki nemrég egy verekedésből távozott, hogy győztesen vagy nem, azt rá bízom – de én mindig nyerek, akkor is, amikor nem – de a már ismerős seb az ajkaimon újra felhasadt, mondjuk más látható jel nincs rajtam. A felhasadt ajkaim gyógyulásán nem segít, hogy hajlamos vagyok annyira szélesen vigyorogni, ahogy most is teszem, amikor megpillantom őt, s a tekintetem végigtáncol a már ismerős alakon, megjegyezve a görbék és vonalak tetszetős formáit, mielőtt még a tekintetem az övére találna. – Nomi. – Biccentek köszönés helyett, úgy téve, mintha nem tudnék a késésem tényéről – bár őszintén, annyira nem is zavar, a lényeg, hogy itt vagyok és itt van ő is. Bár így minden után az első gondolatom – a külseje felmérése után, de nem feltétlen abból kiindulva – az, hogy még mindig nem derült ki, hogy mekkorát is tud ütni pontosan. De ha üzletre kerül a sor, úgyis meg fogom tudni. És igazából... ha nem, akkor is. Bárhogyan is, mindent meg fogok tudni róla.
  the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran 4028024232   ⇜ don't stop the devil ♪ ⇝  the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran 3404093883
Vendég
Vendég
Anonymous

the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty
Témanyitásthe things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty2021-09-03, 21:11

the things we do in the dark
Nomi && Niran

Vendég
Vendég
Anonymous

the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty
Témanyitásthe things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty

Ajánlott tartalom

the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran Empty
 

the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hestia - Maksim | Strangers in the dark
» There is time when the good things are bad things
» ✦ niran & mei
» Niran Saelim
» Shall we call it dark matter?