Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
I don’t like to give advice
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI don’t like to give advice Empty2023-10-05, 13:34



Lily & Mr Galkin
I don’t like to give advice


Összerezzenek, amikor hangos csengőszó jelzi az óra végét. Továbbra sem kedvelem az éles zajokat, így amíg a diákoknak megváltást jelent ez a hang, addig én a pokolba kívánom. Némelyikük azonnal szedelődzködni kezd, páran azonban jólnevelten várnak arra, hogy elengedjem őket.
- Péntekig olvassátok el a könyvet, ugyanis feleltetni fogok belőle! Véletlenszerűen fogok kiválasztani néhány embert, úgyhogy az se érezze magát biztonságban, akit idén már kikérdeztem! Ha látom, hogy nem készültetek, akkor rossz osztályzatot fogtok kapni, és könyöröghettek majd a javításért. Aki sunnyogni próbál, vagy súgnak neki, akkor mindkét embert leosztályozom. Ha pedig netalántán valaki véletlenül beteg lenne péntekre, akkor legközelebb őt fogom kikérdezni a tananyagról – szólalok fel, mielőtt még túl nagy lenne a nyüzsgés. Kénytelen vagyok szigorúnak tűnni, ugyanis a mai diákok túlnyomó része nem veszi komolyan a tanulást, az irodalmat pedig pláne nem.
Csak akkor csukom be a köteteimet, amikor a diákok elindulnak kifelé a teremből. Még nem szedem össze a holmijaimat, hanem a kezembe veszem a szivacsot és letörlöm a hátam mögötti táblára írt girbegurba betűket. Nem szeretek rendetlenséget hagyni magam után, ugyanis az igazgatóhelyettes előszeretettel ellenőrzi le a termek tisztaságát, és semmi kedvem cseverészni vele arról, hogy megint fent felejtettem az előző órai tananyagot a táblán.
Leteszem a szivacsot, a zsebemből pedig egy ruha zsebkendőt húzok elő, amelybe a krétás kezemet törlöm, majd a kendőt visszagyömöszölöm a nadrágomba, és nekilátok elpakolni a könyveimet.
Ebédszünet van, nekem se ártana ennem pár falatot, bár egyáltalán nem vagyok éhes. Lehet inkább kihagyom az ebédet, és betérek a könyvtárba egyeztetés céljából. Úgy sincs túl sok kedvem a tanáriban elhangzó pletykákra figyelni, bár tudom, hogy az igazgató úrtól ez lenne az elvárás.
- Á, Lily! Miben segíthetek? Kérdésed lenne a tananyaggal kapcsolatban? – pillantok fel, amikor a szemem sarkából kiszúrom a lányt. Még mindig furcsán érzem magam, hogy az osztályfőnöke lennék, így aztán fel sem merül bennem először, hogy bármilyen más témában keresne fel engem.
Elteszem a könyveimet, becsatolom és kézbe veszem a táskámat, azonban egyelőre még nem indulok el, hanem arra várok, hogy kiderüljön mit is szeretne tőlem a diákom. Bízok benne, hogy nem tervez túl nagy felelősséget a nyakamba varrni, mert így is elég kellemetlen érzéseket vált ki belőlem az egész szituáció.


361 szó •••  I don’t like to give advice 1571939237 ••• youtube

Nem szórt rá senki csillámport


Lily Poverly csillámport hintett rá


Konstantin Galkin
Gazember
Gazember
Konstantin Galkin
Mesehõs :
I don’t like to give advice 59cd0ef3a5115a53542e31c64ce5dce45c7e2314
Anasztázia
Bartek
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Bat
A másik felem :
I don’t like to give advice Tumblr_nkux215mBR1u8lwdeo1_400
✦ ✦ ✦ :
I don’t like to give advice 247d4bae45beee0c8d1d1d4ad56d750434fff01d
Akinek az arcát viselem :
Hale Appleman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
I don’t like to give advice C3228165444bc13dc2e751a509d09ef650d38951
A tükör mögött :
Lazarus

I don’t like to give advice Empty
TémanyitásI don’t like to give advice Empty2023-10-05, 13:32

I don’t like to give advice
Lily && Mr Galkin

Nem szórt rá senki csillámport



Konstantin Galkin
Gazember
Gazember
Konstantin Galkin
Mesehõs :
I don’t like to give advice 59cd0ef3a5115a53542e31c64ce5dce45c7e2314
Anasztázia
Bartek
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Bat
A másik felem :
I don’t like to give advice Tumblr_nkux215mBR1u8lwdeo1_400
✦ ✦ ✦ :
I don’t like to give advice 247d4bae45beee0c8d1d1d4ad56d750434fff01d
Akinek az arcát viselem :
Hale Appleman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
I don’t like to give advice C3228165444bc13dc2e751a509d09ef650d38951
A tükör mögött :
Lazarus

I don’t like to give advice Empty
 

I don’t like to give advice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I just need a friendy advice
» Give me your paw
» Can you give me a hand?