Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Tegnap 15:56-kor


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 23:01


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 22:44


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 25%


3 Hozzászólások - 25%


3 Hozzászólások - 25%


1 Témanyitás - 8%


1 Témanyitás - 8%


1 Témanyitás - 8%



Megosztás
 
Amelia Mila Gonzalez
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAmelia Mila Gonzalez Empty2023-11-04, 14:57

Amelia Mila Gonzalez
Play by: Selena Gomez



Becenév
Ame, Amy, Lia, Mila
Mesehõs
Az Élet Könyve - Maria
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Wndr Theatre - Színésznő
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Mansonszexuális amúgy Heteroszexuális
Mi történt velem?


Van egy lány aki...


Életem során már sok meghatározó pillanatot tudhatok magaménak vagy éppen már a hátam mögött. Mint mondjuk az első sulis nap, az első szerelem, az első csók vagy az első intimebb pillanatok megélése. Mégis, amire tényleg úgy érzem, hogy ezek voltak, amik igazán megrengették az életemet az négy dolog.

Első:
 Megtudtam, hogy örökbefogadtak

Második:
 Mason megismerése

Harmadik:  
Rájöttem, hogy nem csak egy átlagos lány vagyok

Negyedik:
 Átköltöztem Fata Morganaba.

Minden számodra emlékezetes dolog legyen az szomorú vagy boldog… szép esetlegdeformált a lelked és személyiséged részét képezik. Ettől vagy az, aki, ezek is hozzáadnak a lelked minden kis kockájához. Az emberek más és más technikákkal képesek feldolgozni a gondjaikat. Így van ez velem is.
Haragudhatnék a biológiai szüleimre amiért úgy döntöttek, hogy örökbe adnak. Haragudhatnék a sorsra mert olyan kifacsart sorsot szánt nekem, amit más el sem tudna képzelni, de mint ahogy mondani szokás minden vihar után felbukkan egy szivárvány.
Az én szivárványom Mason.
Akkor jelent meg az életemben mikor legkevésbé sem vártam volna, hangtalanul, lassan, ám annál nagyobb színbombával.
Kérdezhetnétek pontosan mi lehet az, amit az embert elemi erővel bír megrázni? Kedves olvasóm itt jön képbe a harmadik pont.

Nem csak egy átlagos lány vagyok.

Ezt szó szerint szóról szóra értelmezz. A múlt jelentését igencsak átértékelten kezdtem kezelni azután, hogy valaki mást láttam a tükörben. Először azt hittem, hogy valahol a határon egyensúlyozok kiborulás és józanság között. Most azt gondolhatnád, oh hát megtudtad nem is azoktól származol, akikkel felnőttél, de nem ez volt akkor a probléma.
Nem is az, hogy nem tudtam eldönteni akkoriban, hogy szerelmes vagyok Masonbe vagy csak amolyan nőies rajongás kap el a barna szemei, kedves mosolya és számomra gyengéd szavai miatt.
Inkább az álmaim emésztettek fel, olyan álmok, amiket nem tudtam hova tenni és csak később raktam össze a kirakós darabkáit, hogy valójában ezek az igazi múltam emlékképei.
Egy olyan életé, aminek létezéséről eddig mit sem tudtam. Manolo volt az akkori életemben a szívemnek kedves. Család, barátok sokasága a falu, ahol felnőttem…
Megannyit gondolkodtam már ezen, mi lenne a helyes? Rúgjam fel az eddig felépített életemet? Hagyjam el a számomra legszeretettebb személyt valami… valaki másért?
Minden egyes alkalommal ugyan arra jutottam, ez egy új élet, egy másik lehetőség.
Valaki azt mondaná, hogy hátat fordítok a valódi énemnek, ami biztos és igaz egy olyanért, amiről semmit sem tudok.
Szerintem pedig pont, hogy az itt és most számít.
Így hát úgy tekintek a múltbéli képekre melyek szépek, kedvesek és a lényemhez tartoznak, de számomra most Mason a fontos, akit úgy érzem, hogy a másik felem.
Most pedig azt hiszem elérkeztünk a negyedik ponthoz, elköltöztem. Mason után jöttem Fata Morganaba. Itt pedig megtaláltam a Wndr Theatre társulatot, vándorok ám én szeretek velük dolgozni. Színésznőként tevékenykedek és sikeresen barátságokat is kötöttem.
Ám egy dolog mindig biztos és soha, de soha nem változik. Mindig hazatérek Masonhez. Esetleg megkérem őt, hogy egyszer-egyszer jöjjön velem egy előadásra, ha persze a munkaideje is engedi.
Így próbálva megteremteni az egyensúlyt munka és magánélet között.
Visszatérve viszont Fata Morganara. Csodás hely, rengeteg színes lehetőséggel, kedves emberekkel. Mint persze bárhol itt is fellelhető ellentét esetleg rosszindulat, de a világ nem tökéletes, ahogy a benne élő emberek sem. Vagy magamat nézve… mesehősök.
Mindig meg kell próbálni meglátni a pozitívumot, az örömöt mindenben. Ez a legfontosabb dolog, hisz minden napra kitűzünk egy célt, amit elérhetünk hajthat előre. Ilyen számomra a társulat és Mason.
Ám a fejemben egyre inkább motoszkálni kezd, hogy vajon… ki lehet a biológia szülőm? Mi történhetett amiért lekellett mondania rólam? Más lehet úgy tekintene erre, hogy biztos direkt dobott el. Én magam nem, mindennek oka van, olyan oka, amit nem tudott az adott pillanatban megugrani.
Bármi is legyen az…

Én mégis úgy tartom légy bárhol,

merd megírni a saját sorsodat.



Képességem

✦Képes vagyok megérezni kik azok akiket tényleg egymásnak rendelt az ég, megérzem a kettőjük közötti kapcsolatot mintha valami kézzelfogható kötné össze őket.
✦Bárki megosztja velem egy dilemmáját, gondját csak a beszélgetés által bátorságot tudok önteni belé, hogy a helyes döntést hozza meg.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Amelia & Mason
You ain’t gotta worry, it’s an open invitation
I’ll be sittin’ right here, real patient. All day, all night I’ll be waitin’ standby, Can’t stop because I love it, Hate the way I love you. All day, all night, Maybe I’m addicted for life, no lie.
Nem szórt rá senki csillámport


Hana Saunders and Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Amelia Mila Gonzalez
Hõsnõ
Hõsnõ
Amelia Mila Gonzalez
Mesehõs :
Amelia Mila Gonzalez 94f8c9f295b0329ce33fb7d626054ccc
Az Élet Könyve
Maria
Egyszer volt, hol nem volt... :
Amelia Mila Gonzalez Tumblr_nhduifPMJ21rcahwjo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
0
A másik felem :
Amelia Mila Gonzalez One-night-johnny-orlando
Akinek az arcát viselem :
Selena Gomez
A tükör mögött :
Dracarys

Amelia Mila Gonzalez Empty
TémanyitásAmelia Mila Gonzalez Empty2023-12-02, 15:31

Csillámporos üdvözlet illet téged
Amelia Mila Gonzalez ✦ Maria


„Isten nem azért teremtett ikreket, hogy egymás nélkül éljenek.”

Drága Mila!

Osztozkodni egy pb-n egy dolog...  Amelia Mila Gonzalez 1542743629 de egy anyán!!  Amelia Mila Gonzalez 140082809 Viccelek! Amelia Mila Gonzalez 841472469 Tetszik, amit kitaláltunk, vagyis úgy fogalmaznék, hogy tetszik, ami kialakult abból, hogy mindketten szerettük volna Selena Gomezt. Egy kívülálló testvérpárnak indultak, és végül különleges mesehősökké váltak. Amelia Mila Gonzalez 3726835930  Amelia Mila Gonzalez 841472469 Szerintem ez baromi jó és izgi lesz a játéktéren is!
Tekintve, hogy egymás létezéséről nem is tudtak eddig... de majd most...! Jön a nagy meglepetés! Amelia Mila Gonzalez 2359898509
Tetszett nagyon a lap, ahogy felépítetted! Amelia Mila Gonzalez 2780304454 Megismertük Maria-t avagy Milát és... az utolsó gondolat is nagyon tetszetős. Azt hiszem, ezt mindannyian megfogadhatnánk. Legyünk bárhol, merjük megírni a sorsunkat - avagy alakítsuk! Amelia Mila Gonzalez 3375341651
Várom, mit alkotunk a lányokkal együtt és külön-külön is! Amelia Mila Gonzalez 1149350199 Örülök, hogy tudtunk egyezkedni a PB-t illetően, így mindenki jól járt, jó plotok születtek! Amelia Mila Gonzalez 2780304454


Itt egy videó, szokásos módon és hát az elmaradhatatlan jókívánságok... Érezd jól magad ebben a bőrödben is! És sok-sok jó játékot, élményt kívánok neked! Amelia Mila Gonzalez 1571939237  Amelia Mila Gonzalez 841472469  Amelia Mila Gonzalez 2607835867






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Amelia Mila Gonzalez D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Amelia Mila Gonzalez 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Amelia Mila Gonzalez Empty
 

Amelia Mila Gonzalez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zinnia & amelia ❖ roar a little more
» what's that look on his face ✦ daniel & nomi & amelia
» Captain Amelia ● Ulyssa Thicknesse