Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Tegnap 15:56-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 21%


3 Hozzászólások - 21%


3 Hozzászólások - 21%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
You loves the books too?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou loves the books too? Empty2023-11-30, 20:54

Asra Fellington
Play by: Tati Gabrielle



Becenév
As, Rara, Miss Felington, Nerd
Mesehõs
Layla Fletcher (Unikornis akadémia)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak - bárhol
Foglalkozás
mitológia kutató
Családi állapot
Egyedülálló ✦
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

- Miss Fellingon, elnézést a zavarásért. Tudom, hogy sok dolga van, de találtam egy egészen érdekes feljegyzést a legújabb kutatásához. Kérte, hogy szóljak, ha... - hallom a férfi hangját, aki nem a leghatározottabb, amikor velem kell beszélnie. Fogalmam sincs miért teszi ezt, hiszen csak a kutatásom érdekel.
- Igen, köszönöm Mr. Fitzer! Egy óra és ott leszek - válaszolok gyorsan és bontom a vonalat. Kezdek egyre izgatottabb lenni az új anyagok miatt. Világ életemben imádtam a könyveket, kizárólag azok léteztek számomra abból tanultam meg a legfontosabb tudnivalókat az életről, legalábbis sokáig azt gondoltam. Aztán megkaptam az akadémia felvételi levelét és egyetlen percig se kételkedtem benne, hogy ott a helyem. Egy igazi akadémián! Persze azzal nem számoltam, hogy egy teljesen új világ nyílik meg előttem és kizökkenve a komfort zónámból barátokra és egy legjobb barátra fogok szert tenni, azon kívül, hogy megtanulok lovagolni és elengedi magam. Saját unikornis és a zafír csapat. Ezek mind olyan emlékek, amik tündérmesének tűnnek, mégis átéltem őket, de azóta se beszéltem róla senkinek. A valóságba visszatérve újra belefeledkeztem a tanulmányaimba, mert máshogy nem tudtam legyűrni Glacier hiányát, akit persze nem vihettem magammal. Azt mondták, ha baj lesz és veszélyben van az unikornisok világa, akkor hívnak minket. Azóta eltelt 13 év és senki se keresett, így az emlékek is halványultak. Viszont a szenvedélyeimnek hála mitológia kutató lettem és a legdurvább teóriák nyomában vagyok, bár megválogatom minek ugrok neki az összes tudásommal. Egy nagy láb legenda hidegen hagy, mindenki tudja, hogy csak kitaláció. Ellenben az unikornisok, na az egy másik történet. Már a középkori kódexek is írnak róluk, több feljegyzés található régi pergameneken, melyek egyöntetűen kimondják, hogy léteztek ezek a mitikus állatok, ellenben egyesek csak vadság allegóriájaként tekintenek rá, de azok leginkább irodalmárok, akik a különböző középkori történeteket kutatják. Vegyük például Dante művét, ami maga egy hatalmas allegória a pokollal, purgatóriummal és paradicsommal. Ehhez képes az ősrégi kódexek latinul íródtak, ellenben a különböző országok miatt egy-egy fordítás eltérhet a másiktól. Gyorsan összeszedem a kinyitott könyveket és feljegyzéseket, a táskámba pakolom, amit évek óta kínzok hatalmas vastagságú írásokkal. A tolltartót is bele passzírozom és el is indulok a könyvtár titkos részlegéből, ahol az archívumba tartozó régiségeket örzik. A kijáratnál leveszem a különleges fehér kesztyűt, ami nem hagy nyomot és a kártyámmal kiengedem magam. Intek egyet a recepciósnak és már kinn is vagyok az épületből, hogy egy taxit fogjak.
- Taxi! - füttyentek egyet és pár perc elteltével már meg is áll egy autó. Gyorsan elmondom a címet, ahogy beülök és elrendezek még pár hívást. Egy másik könyvtárban félre tetetek másnapra 5 újonnan érkező kincset. Éppen egy e-mailt írok, amikor hatalmas csattanás és előre majd hátra csapódok az ülésben. Mégis mi a franc történik itt? Daniel már vár azzal a ritkasággal.
- Elnézést, mi történt? - teszem fel a kérdést a sofőrnek zaklatottan.
- Bocsánat, de ki kell szállnia előttünk egy hatalmas baleset történt. Egy busz ha jól látom - mondja, majd le is állítja a motort. Gyorsan magamhoz veszem a holmimat és ki is szállok az autóból. Mégis hova kerültem? Köszöntjük Fata Morganaban! ez áll a táblán, mintha egy teljesen másik helyen kötöttem volna ki. Francba! Mégis hogyan fogok haza kerülni? A könyveim! Ez életem legrosszabb napja... Mély levegő! Biztos erre felé is van könyvtár vagy egy normálisnak mondható hotel, ahol meghúzhatom magam egy ideig...
Képességem

✦ Kitűnő lovas vagyok, amióta csak az eszemet tudom, de igazán sokat az Unikornis Akadémián tanultam.
✦ Összekapcsolódás Glacierrel/Jégvirággal: képes vagyok összekapcsolódni a lovammal, ami viszont pusztán ideiglenes. Ehhez megfelelő lelkiállapot és érzelmi kapocs szükséges, ha ez nincs meg, akkor az összekapcsolódás sem sikerülhet. Ha viszont sikerül, akkor képes vagyok azt a Jégmágiát én is alkalmazni, amit ő. (Egy összekapcsolódás 10 körig képes fennmaradni, azután megszűnik és a képességet nem tudja többé előhívni a lovas - egészen az újabb összekapcsolódásig.)
✦ Vészhelyzet, baj esetén megérzek más lovasokat - kizárólag az akadémiai lovasokat -, ha a közelemben vannak.
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport


Damien Zuko and Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Asra Fellington
Hõsnõ
Hõsnõ
Asra Fellington
Mesehõs :
You loves the books too? 565b7d2f8244e155d100d6c29df12fda538c6bdc
Unikornis akadémia
Layla Fletcher
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Nerd rider
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Tati Gabrielle
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall) ✦ Bárhol
Kereslek, de nem talállak :
You loves the books too? A7aa04f1d94f77095a699dc9302ead545cb98f41
✦ ✦ ✦ :
You loves the books too? Dc93de90b582bf1cf3b07fa4cad80aa05320d246
Everybody has an addiction, mine just happens to be you.
You loves the books too? 6e50da734b1b3cba2b31d4bf75d2544d85fd03d8
A tükör mögött :
Vic

You loves the books too? Empty
TémanyitásYou loves the books too? Empty2023-12-02, 21:09

Csillámporos üdvözlet illet téged
Asra Fellington ✦ Layla Fletcher


„Könyvmolyoknál a sors mindig telibe talál.”

Kedves Asra!

Yaaay, megtört a jég és végre gyülekezünk ebből a meséből is! You loves the books too? 2250790558  You loves the books too? 3726835930  You loves the books too? 841472469  Köszönöm Neked! You loves the books too? 3942121423  You loves the books too? 4028024232  You loves the books too? 3590078731 Nem csak azt, hogy megérkeztél, hanem azt, hogy ilyen jó történettel rukkoltál elő!
Ugye, mint beszéltük, a lovasok eléggé szabadon megalkothatóak (és a mai nappal végre a hivatalos kiírásuk is megtörtént)... és egy szóval sem mondtam, hogy esetleg kövesd azt a történetet, vagy kapcsolódj hozzá, amit Sophiához írtam, de így tettél és imádom! You loves the books too? 140082809  You loves the books too? 642527747  You loves the books too? 2607835867  You loves the books too? 3375341651 Most már szinte várom, ki mit fog kitalálni - talán mindegyik lovas ugyanazon a buszon volt, és Layla volt csak taxiban, vagy más esetleg autóval jött, de mindenki... tényleg mindenki Fata Morgana-ban köt ki, mert ez a Sorsuk. ÉS ugye, Fata Morgana ott jelenik meg és annak, akinek épp szüksége van rá! You loves the books too? 2359898509 Úgyhogy tökéletes lett! És te is az vagy!! You loves the books too? 2780304454
Alig várom, hogy Glacier is megérkezzen és lássalak titeket kibontakozni! You loves the books too? 4028024232


Szaladj foglalózni, hisz az fontos és baj lehet, ha elmarad - és érezd jól magad ebben a könyvmoly- és kutató bőrödben is!  You loves the books too? 3590078731  You loves the books too? 642527747  You loves the books too? 2426842179  You loves the books too? 2607835867  You loves the books too? 841472469






Nem szórt rá senki csillámport


Asra Fellington csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
You loves the books too? D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

You loves the books too? 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

You loves the books too? Empty
 

You loves the books too?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Someone who loves dogs can't be a bad person