Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Lishcelle Cannon
Ma 02:25-kor


Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
getting hot at the body shop?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-02-15, 01:29


getting hot at the body shop

Wesley && Vernon

Szerettem úgy forgatni a szavakat, hogy az én előnyömre váljon, Wesley pedig remekült besétált a csapdámba, amikor a büszkeségére akartam hatni. Nála önérzetesebb embert nem lehetett volna találni ebben a városban, ezért a múltkori eset óta akkor szúrtam oda neki, amikor saját megítélésem szerint megérdemelte.
- Tudod, barátom, nekem nincs szükségem arra, hogy kiverjem, mert mindig van, aki kielégítsen. Az már nem az én hibám, hogy neked viszont valamikor ki kell verned, mert otthon nem áll rendelkezésedre partner, amikor te akarod – feleltem vígan, a láthatatlan álarc mögé rejtettem az érzelmeimet. Sokkal másképp alakulhatott volna kettőnk kapcsolata, de úgy tűnt, hogy Wesley nem tartott igényt sem rám, sem pedig a testemre. Ezért ennyi szórakozás nekem is kijárt.
- Egyébként is, a gyönyörű test relatív fogalom – szúrtam még zárógondolatként, elvégre Bethany lehet, hogy kinézett valahogy, de nem róla fantáziáltam éjszakánként. Az más kérdés volt, hogy pontosan kinek a sziluettje nem hagyott nyugodni esténként, de annak a személy ezerszer jobb testtel rendelkezett, mint ez a lány.
- Bármire is célozgatsz most, emlékeztetnélek, hogy ha nem léteznék, akkor idáig se jutottál volna el. – Úgy éreztem, hogy valamit nem mondott el, de nem akartam megalázkodni és könyörögni neki, hogy avasson be a gondolataiba. Ennyire mélyre én sem akartam lesüllyedni, ennél jobban megbecsültem önmagamat.
Wesley éles nevetése azonban elégedettséggel tölt el, hiszen tudtam jól, hogy egyfajta fenyegetésnek is vehette a szavaimat. Féloldalas mosollyal léptem közelebb hozzá. Szerettem volna az orra aládörgölni, hogy ne tartsa olyan nagyra magát, de úgy gondoltam a tekintetem épp eléggé volt árulkodó.
- Ha kínálkozik egy lehetőség, amiből profitálhatok, tudod jól, hogy élni fogok vele – válaszoltam hát kihagyva a korábbi gondolatmenetet. Én is tudtam érzéketlennek és szívtelennek mutatkozni, ha róla volt szó. Bármennyire is tápláltam érzéseket az irányába, azzal is tisztában voltam, hogy akar többként kezelni, mint bármelyik klubbéli ribancot. Én pedig ennél többet akartam volna.
- Ezzel arra célzok, hogy rájuk parancsolsz, hogy meg akarod dugni őket, és nekik nincs választásuk – helyesbítettem. Ha Bethany nem lett volna ennyire rámozdulva Wesleyre, akkor biztosan fanyalogva tett volna eleget a kérésének. Wesnek az volt a szerencséje, hogy a klubban dolgozó lányok nagyrésze ki volt éhezve egy minimális figyelemre. Velük ellentétben én önálló voltam, nem szorultam az elcsepegtetett édes szavakra, amelyekről tudtam, hogy nem voltak többek színtiszta hazugságnál. A múltkor bódult pillanatom óta folyton emlékeztettem magamra, hogy véletlenül se akarjak érzelmeket táplálni az irányába.
- Mint mondtam, szeretek élni a lehetőségekkel. Ha nem akarod, hogy elhagyjalak, akkor próbálj megtartani – vontam meg a vállamat egykedvűen, pedig nekem is nehezemre esett volna hátat fordítani neki. Túl régóta volt az életem része, s bár nem akartam a világot elképzelni nélküle, mégis mutatni akartam, hogy nem voltam a kurvája, akivel kedvére szórakozhatott. Azóta alkottunk egy párost, mióta világ a világ. Ezt a köteléket pedig nem lett volna egyszerű elszakítani.,
- Majd írok egy e-mailt, ne aggódj, tájékoztatni foglak arról, ha szabadságra megyek – húzódtak mosolyra az ajkaim. Gúnyos nevetésre fakadtam, és a fejemet csóválva pillantottam Wesleyre.
- Látható, hogy nem vagy tisztában az alkalmazottaiddal, vagy legalább is, nem a hímneműekkel – emeltem vigyorogva a poharamat a számhoz, utalva arra, hogy annak a mamlasznak a munkaköre távolállt a mosogatófiúkétól. Wesley ezen megjegyzése azonban remekül reprezentálta, hogy mennyire törődött az alkalmazottaival. Magamat előbb neveztem volna a főnöküknek, hiszen én jártam közöttük, figyeltem rájuk, könyveltem el a szabadságaikat és intéztem a bérük kifizetését.
- Bár már az is meglep, hogy tudod egyáltalán a szerencsétlennek a nevét. Baráti tanácsként azonban most jelezném neked, olyan embert keresnék a helyemre, aki képes ellátni a feladataimat. – Nem tartottam bölcsnek a választását, bár tudtam, nem gondolta komolyan. Mégis, ha nem akarta csődbe vinni a céget, akkor kénytelen volt hozzáértő személyt alkalmazni.
- Nem tartom magam pofátlannak, szimplán őszintének – nevettem fel vidáman, ahogy az orrom alá dörgölte a szemtelenségemet. Suttoghattam volna édes szavakat a fülébe, elkényeztethettem volna, sőt ha nagyon jókedvemben talált volna, akkor még a rajongásomat is kifejeztem volna neki. De mindezeket kíméletlenül sárba taposta és elhajította magától, így nem értettem a belőle fakadó sértettséget. Ő sértett meg engem, nem terveztem én könyörögni azért, hogy ne bánjon velem úgy, mintha a kutyája lennék.
- Nem felejtettem el, hogy ki ő, és hidd el, időnként borzasztóan zavar a rajongó pillantása, de ahogy te is mondtad: ő Meridian Fénye. – A poharamat üvegre cseréltem, hogy abból igyak, miközben Wesley arról beszélt, hogy mennyire komolyan dolgozott azért, hogy elnyomja a húga emlékeit. Nem hinném, hogy ez annyira megerőltető lett volna, mint amilyennek leírta, és nem volt több az én munkámnál.
- Emlékeztetlek arra, hogy ha visszanyerné az emlékeit, addigra már rég az ujjaim köré csavartam őt. Nem hinném, hogy olyan haragtartó lenne, elvégre nem én vettem az emlékeit – töröltem meg a számat, aztán a térdemre helyeztem az üveget. Wesley találta ki, hogy elnyomásba taszítja a testvérét, mert nem tudta elviselni, hogy nem ő vált a szülei örökösévé.
- Nos, akkor reménykedj benne barátom, hogy véletlenül se fogja megtalálni apád végrendeletét, és te is élvezheted ezt a fertőt, ami annyira rám emlékeztetheti a húgodat. – Milyen szomorú vég lett volna, ha Cheryl megtalálta volna azt a bizonyos végrendeletet? Vagy ha nem ő, de akár én is előkeríthettem volna a föld alól, és zsarolhattam volna vele Wesleyt, de egyelőre még nem éreztem elmérgesedettnek a viszonyunkat, hogy ilyen alattomos húzásra kényszerüljek.
- És mit akarsz vele? Tegyük el őt is láb alól? És mit mondasz majd a kedvenc mosogatófiúdnak? – tettem fel a kérdéseimet, hiszen bármikor képes voltam elkapni azt a szőke picsát. Úgyis éreztem, hogy valamelyik őrző volt az, csak ezt az apró tényt valahogy elfelejtettem közölni Wesleyvel.
- Ki tudja? Lehet a végén megkedvelem és megtartom. Egyébként is, nekem csak hasznomra válhat, hogy ő Meridian Fénye – próbáltam beférkőzni ezzel a gondolattal Wesley alá. Ha jól kevertem a lapjaimat, bármi is sült ki a testvérek párharcából, én csak győztesen jöhettem ki belőle.
- Számodra talán nem lenne vonzó, hogy egy szörnyeteggel töltöd az idődet? – billentettem oldalra a fejemet kíváncsian. Elnyomtam a cigarettámat, lepakoltam az üveget, és ezúttal minden figyelmemet Wesleynek szenteltem. Csak tudni akartam mennyire sértette az önérzetét a gondolat, hogy kavarnék a húgával.
Arra azonban nem számítottam, hogy megragadja majd az államat. Az érintése durva volt, mégsem fájt, hanem teljesen más érzéseket váltott ki belőlem. Bármennyire is kezdett túlfűtötté válni a hangulat, már csak dacból is megpróbáltam elhúzni a fejemet tőle. Az egómat sértették a szavai, hiszen továbbra sem gondoltam azt, hogy övé lennék. Nem kért belőlem úgy, ahogy azt én akartam, így a barátságunkon és bizalmunk hálója gyengülni látszott a szememben. Tény és való, én jelentettem ki először, hogy képes lettem volna neki hátat fordítani egy kínálkozóbb lehetőség kapcsán, de ismertem mindkettőnket annyira, hogy tudjam: ő lett volna az első, akit hátba szúrna.
- És hogy szeretnéd, hogy lenyeljem a büszkeségemet? – kérdeztem halkan, miközben észrevétlenül az ujjaimmal a mellkasát érintettem, hogy aztán egy hirtelen mozdulattal megpróbáljam hátradönteni és fölé kerekedjek.
- Ha igényt tartasz a szövetségemre, akkor legyél egy kicsit hálásabb, hercegem, és ígérem, én is viselkedni fogok – hajoltam suttogva a füléhez. Igaza volt, talán túlságosan is szemtelenné váltam a szemében, kénytelen voltam visszatérni a kissé meghunyászkodóbb felemhez, amelyet jobban értékelt. Így is túlságosan is megmutattam azt az oldalamat, amelyet próbáltam az árnyékban tartani, abból a szándékból, hogy elhiggye: kettőnk közül ő dominált.


1188 words ● youtube ● note:    getting hot at the body shop? 321849167   
Nem szórt rá senki csillámport



Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
getting hot at the body shop? 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-02-10, 08:50


You know everyone is talkin’ on the scene. I hear them whisperin’, ‘Bout the places that you’ve been. And how you don’t know how to keep your business clean
doing something unholy
Ő kezdte ezt az aljas játékot, az igaz, de arról nem volt szó, hogy a végén, ha burkoltan is, de ő lesz majd sértegetve. Mikor lett Cedricnek ekkora szája? Mióta nem hajbókol már neki, mióta nem szólítja "hercegemnek", és egyáltalán mióta veszi a bátorságot mások előtt így beszélni vele?
– Lehet, hogy így van, barátom, de te sem a bankszámla kivonatra vered ki, nem? Vagy lemaradtam volna valamiről és újabban jobban lázba hoznak a nullák, mint... – hagyja, hogy egy pillanatig Rasmus azt higgye, hogy önmagát mondja majd, ezzel újabb olajat locsolva a tűzre, de végül csak nem teszi: – egy gyönyörű test látványa?
Illett volna megnyugtatnia Bethanyt, a lány biztosan elvárta volna, hogy azt mondja, rá másképp tekint, ő különleges számára, de mára már elég hazugságot suttogott a fülébe, érje be annyival. Az sem baj, ha a vérig sértődik és többet nem jön majd, sőt ha úgy tartja kedve, mondjon fel. Majd jön más a helyére.
Egyébként is jobban foglalkoztatta a barátja helyzete, s hogy kezd elszaladni Verononnal az a bizonyos ló. Az apja annyiszor figyelmeztette, hogy becsülje meg a szolgáit, milyen ironikus is lenne, ha épp ennek az atyai jótanácsnak a megfogadása okozná a vesztét...
– Azért téged sem kellett félteni soha, ha arról volt szó, miképp dacoljunk a hagyományokkal. Elég csak a puszta létezésedre gondolni – int vigyorogva, hiszen Cedric sorsa az volt, hogy elpusztuljon, valami rejtélyes okból kifolyólag az apja mégis megkímélte az életét és magához vette őt. Ez még a jóságos Zanden királytól is szokatlan volt, de ugyan ki mert volna szót emelni ellene? – Megunsz? – a nevetése élesebbre sikerült, mint amilyennek szánta. Tudta, hogy Vernon részéről ez kétségbeesett törekvés a büszkesége megőrzésére, mégis bosszantotta, hogy a férfi úgy próbált tenni, mintha kettőjük közül ő, Wesley lenne az, aki vágyik a másikra. – Mindketten tudjuk, hogy élnél a kínálkozó lehetőséggel – sokatmondó mosollyal biccentett, aztán Bethanyra bökött. – Mintha ezzel arra célozgatnál, hogy az alkalmazottaim csak azért jönnek fel megdugatni magukat, mert félnek tőlem. Nincs ebben némi ellentmondás? – forgatta a szemeit. Egyébként sem látta be, mi rossz lenne abban, ha így is lenne, vagy Rasmus egyáltalán miért tette szóvá ezt. Talán azt gondolta, hogy a dolog majd eljut Bethany agyáig, aki rádöbben, hogy csak kihasználják? Nevetséges. És nem ő hívta a lányt ma sem. Ha neki lehetnek fétisei, miért is olyan elképzelhetetlen, hogy Bethany pont az ő érdektelenségétől nedvesedik be?
– Hát persze – nevetett fel, ezúttal jóízűen, mert kaján örömét lelte abban, ahogy Rasmus azt próbálta bebizonyítani, hogy mostanra elmúltak az érzései. – Mondd csak, ez rád is igaz? Ha egy nap valaki jobb ajánlattal kecsegtet, elhagysz engem? – Nem, ez nem történhet meg, így magabiztos mosollyal szegte le a fejét. Mi lenne Rasmus nélküle? Egy senki. Semmi. És mi lehetne bőkezűbb ajánlat annál, amit ő kínált a férfinak? Általa olyan hatalmat birtokolt, amiért sokan a fél karjukat is odaadták volna. Talán nem egy egész világ felett uralkodtak még, de egy nap akár az is megtörténhet.
– Valószínű – mondja vontatott fejhangon. – De egészen addig nem zavarnak a téveszméi, amíg azt teszi, amit mondok neki.
A mosolya kissé lekonyult, mikor a másik újabb kötözködésbe kezdett, ám elhatározta, hogy ezúttal nem harap rá a csalira, inkább megmutatja neki, hogy még Rasmus sem pótolhatatlan.
– Jó – vágott a férfi szavába, és hogy kompenzálja az idegességből fakadó hevességet folytatta: – Ha nem bírod a tempót és pihennél, csak szólj és keresek valakit, aki segít neked. Talán Tristan megbirkózik a feladattal. Már akkor is itt dolgozott, mikor apám vezette a helyet, biztos örülne, ha feljebb léphetne mosogatófiúból. – Csak egy pillanata van kiélvezni a szavai súlyát mielőtt ismét elkomorodna: – Tényleg rád fér a pihenés. Újabban magadhoz képest is pofátlan lettél.
Senki sem vádolhatta azzal, hogy túlságosan szentimentális volna, de Rasmushoz nem csak azért ragaszkodott, mert jó munkaerő volt. A közös múlt, a szörnyűségek, amiket együtt követtek el és a cél, ami ott lebegett előttük összekötötte őket. Néha tudott úgy gondolni a férfira, ahogy az akarta, máskor testvért látott benne, olyan testvért, aki ki akarta túrni őt, időnként a barátot, akire számíthatott, de most... most talán az ellenséget is meglátta egy pillanatra. Az ellenséget, akit sértettség és düh keltett életre, aki tönkre tudná tenni őt, ha akarná – ha hagyná. Vajon Rasmus miként tekintett magára?
– Kezdem azt hinni, hogy az irántad táplált... rajongása megzavarta az agyad és azért vagy ennyire gúnyos. Elfelejtetted, hogy ki ő? Ebben a világban talán csak egy buta kislány, de attól még ő Meridian Fénye. Az érdekel, hogy mit csinálok egész nap? Fenntartok egy olyan erős varázslatot, ami gondoskodik róla, hogy erre továbbra se emlékezzen. Nyugodtan nehezményezd, hogy amíg te hálátlan feladatokban vagy kénytelen elmerülni, addig én erőt gyűjtök ehhez, de emlékeztetnélek, hogy ha a húgom rájön, hogy ki ő, akkor azt sem lesz nehéz összeraknia, hogy te ki vagy. Akkor aztán vége a nyálcsorgatásnak, meg a kisded játékoknak. – Az ingerültségét jól leplezetten, szinte nyájasan közölte mindezt. Ha fenyegetésnek is hangzott, kivételesen nem annak szánta, bár biztos volt benne, hogy barátja majd levon valami efféle következtetést is. – Cherylt és azt, hogyan mutatkozok vele, bízd rám. Egyébként pedig amíg nem kerül a kezébe apánk végrendelete, amiről gondoskodtam, úgy tudja, mindenen egyenlő részben osztozunk, így emiatt nem aggódom, úgy tudja, nincs beleszólása. És egyébként is tetszik neki ez az egész fertő. Biztos rád emlékezteti, és a része akar lenni – Gúnyos mosollyal rázta meg a fejét. A húga ostobasága jó szolgálatot tett neki, nem kellett megerőltetnie magát, hogy túljárjon az eszén. Talán ez volt az egyetlen olyan tulajdonság, amit szeretett benne. – Ezúttal okosabban keverem a lapokat. Csak azt az idegesítő szőke picsát kell távol tartanunk Cheryltől, és nem lesz gond.
Nem undorította elképzelni a húgát és Rasmust, de valahányszor megtette úgy érezte, mintha izzó parazsat lélegzett volna be, ami az egész mellkasát lángra lobbantotta. Árulás volt, hogy két ember, akik hozzá tartoztak, akiknek az élete, a boldogsága és a létezése tőle függött így gondoljanak egymásra, de ismerte a barátját.
– Később? Később majd arra gondolok, milyen jól fogok szórakozni, mikor összetöröd a szívét. Majd kibírom valahogy – Sunyi mosollyal gyújtott rá egy másik cigarettára. – Valaki, aki tudja, hogy miféle szörnyeteg vagy és nem akar megváltoztatni, sőt talán épp ezt találja benned olyan csábítónak. Talán ő is egy szörnyeteg – vont vállat. A saját vágyait tolmácsolta, bár bele sem gondolt. Valahányszor Bethany igent mondott neki egy-egy vad ötletére tudta, hogy csak azért teszi, mert akar valamit ezzel. Esténként álomba sírta magát, mert a játékaik túl durvák voltak, mégis újra és újra kötélnek állt, de nem azért, mert szerette őt. Egy szörnyeteget nem lehet szeretni, az anyja megtanította erre. Rasmus talán nem volt olyan kétségbeesett, mint ő, Wesley, de tudta, hogy úgy sem maradna meg egy Cheryl-féle lány mellett.
Felült, Ras felé fordult és megragadta az állát. Nem olyan gyengéden, ahogy a lányokét szokta, az ujjai a férfi arcába mélyedtek. Olyan közel hajolt hozzá, hogy még a szemébe tudjon nézni.
– Te is tudod, hogy nem ezek kötnek hozzám. Az enyém vagy, míg úgy nem döntök, hogy már nincs rád szükségem. De nem akarhatod, hogy így legyen. Nyeld le a büszkeséged, barátom és ne játssz a türelmemmel, mert nem leszek örökké elnéző még veled sem. – A fogása gyengült, most már ha akarta, Rasmus elhúzhatta a fejét, de ő magától nem eresztette.


1179 szó




The cruel prince



Some legends are told
And I can't stop 'til the whole world knows my name
'Cause I was only born inside my dreams
Until you die for me, as long as there is a light,
my shadow's over you

Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Wesley Finneas Montgomery
Herceg
Herceg
Wesley Finneas Montgomery
Mesehõs :
getting hot at the body shop? SMwt9ce
W.I.T.C.H.
Phobos herceg
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Tyrannical Ruler
A másik felem :
Zenedoboz :
én tűzből vagyok, testvér,
a tenger fenekén,
nem találkozhatunk majd
évekig, te meg én,
tán századokig, testvér.

majd melegítlek,
ölellek, körbeveszlek,
átlényegítlek —
tán századokig, testvér.

Akinek az arcát viselem :
Cody Fern
Kereslek, de nem talállak :
I Don't Need Anyone...
A tükör mögött :
getting hot at the body shop? QLX4Nsf
•●• Cherry •●•

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-02-01, 22:23


getting hot at the body shop

Wesley && Vernon

- Akkor én világosítom fel most, ebben a szent pillanatban, hogy hiába tűnsz kecsegtető jutalomnak, soha nem fogod egyenrangúnak tekinteni, arról pedig végképp letehet, hogy kiemeled a mocsokból, amelyben él. Lehet, hogy jól nézel ki barátom, de ez nem jelenti azt, hogy Bethany a te kinézetedből fogja fizetni a lakbérét, vásárol magának élelmet, vagy fizeti be a számláit. Mindketten tudjuk, hogy egy csinos arc csodálatos illúziót kelt, megragadja az ember figyelmét, de a világunkat nem a szépség irányítja, hanem a pénz. Bizony, a több száz bankó, a bankszámlán szórakozó számok. Mert ezt a világot a vagyon és a pénz irányítja, nem pedig te – válaszoltam neki higgadtan, hiszen tudtam, hogy korábbi gyengeségem miatt most provokálni óhajtott. Nem kellett engem se félteni, könnyűszerrel törtem össze Bethany álmait és ábrándítottam kis West is a világot illetően. Ha nem kellettem neki és csak szórakozni akart az érzéseimmel, én sem voltam rest az orra alá dörgölni, hogy nem minden körülötte forgott.
Vele ellentétben képes voltam megőrizni a hidegvéremet, és odaszúrtam vissza, ahol tudtam, hogy a legjobban bánthatom. Tisztában voltam vele, hogy utálta, ha megkérdőjelezték a hatalmát, a felsőbbrendűségét, vagy csak szimplán a fontosságát. Sokáig nem használtam ki a gyengepontjait, de ha szórakozni akart a vallomásomon, akkor ez volt az ára.
- Persze, mert számodra semmi más nem létezett, csakis a kőbevésett hagyományok – nevettem fel gúnyosan, hiszen tudtam, hogy másra gondolt, mégis görcsös gondolkodása korábbi gondolatmenetemet igazolta.
- Ha szeretnéd, de utána lehet megunlak és otthagylak. Úgy láttam, Bethanynak úgyis jobban megy a kényeztetés – sóhajtottam fel annál a résznél, hogy megunom őt, mert továbbra is borsot akartam törni az orra alá. Nem az a személy voltam, aki egykor. Kevesebb dolgot nyeltem le és megvédtem magamat, ha kellett.
- Onnan, ahonnan te is tudod, hogy nincs választása – feleltem játszi könnyedséggel Wesley kérdésére, miközben láttam a Bethany arcára kiülő zavart. Láthatóan nem tudta lekövetni a beszélgetésünket, de erre nem is volt szükség. A végén még intelligensebb lett volna az elvártnál.
- Múltkor mintha világossá tetted volna, hogy erre nincs szükséged, én pedig rájöttem, hogy tulajdonképpen igazat kellett adnom neked. Egyébként pedig, csak addig a rajongóid, amíg valaki nem fizet nekik többet, ezt te is tudod. – A pénz beszélt és a kutya ugatott ebben a világban. Ha eleget fizettem volna Bethanynak, talán itt helyben leszopott volna Wesley előtt, de ennyire aljas eszközökkel még éltem, hogy bosszanthassam őt. Wesleyvel szemben én óvatosan tettem előre lépéseket, megfontoltan, taktikázva haladtam előre. Nem engedtem, hogy holmi impulzusok tönkre tegyék, amit kemény munkával felépítettem.
- Milyen kár, hogy megtettem helyetted. De talán a csökött agyával bebeszéli magának, hogy csak gonoszkodtam vele, és igenis fontos neked – húzódtak szórakozott mosolyra az ajkaim, hiszen én sem tartottam túl sokra a lányt. Egy volt a sok lyuk közül, amit időnként be lehetett tömni.
- Remélem, tisztában vagy vele, hogy az a név nincs levédetve, és tucatnyi ember viselheti még a világon – kuncogtam a gyerekes megszólalása hallatán. Hiszen itt minden róla szólt, minden az övé volt, és ha osztoznia kellett valamin, az olyan gyerekkori traumákat hozott felszínre, hogy ha járt volt pszichológushoz, vélhetően a kezelő orvosa önként és dalolva vonult volna magánzárkába helyette.
- Ó, valóban? – nevetettem a korábbinál élesebb hangon, miközben a poharamban lévő tequilát lötyögtettem. – Akkor a következő hónapban hosszú szabadságra megyek, és rád bízom az üzletet, rendben? Nagyszerű, meg is beszéltük. Tudtam, hogy remek barát vagy, és mindent meg lehet oldani, ha akarod – vigyorogtam rá pimaszul. A szám talán mosolygott, de a tekintetem azt sugallta, hogy ebben a világban bizony ő volt a senki nélkülem. Mégis engedtem neki, hogy abba az illúzióba ringassa magát, hogy kettőnk közül ő volt a dominánsabb.
- Legalább jó dolgodban addig sem unatkozol. Elvégre, mit csinálsz egész nap? – vontam meg a vállamat, ahogy felhajtottam a maradék tequilát, ugyanis én gondoskodtam a pénzügyekről, a lányok termelték a pénzt, a pultosok kiszolgálták a vendégeket, még a tökkelütött Tristannak is jelenleg több haszna volt az üzletben, mint Wesleynek. Sőt, még Cheryl is jobban kivette a részét az üzletből, mint a bátyja, aki mást sem csinált, csak belesüppedt a kényelembe. Engem többnyire nem zavart, nem is bántam, de amikor szurkálódni kezdett, nem tudtam megállni, hogy ne nyilvánítsam ki a véleményemet.
Miközben Wes válaszát vártam, hogy megvédje magát, és ténylegesen hasznosnak tűnjön a szememben, elvettem tőle a felkínált cigarettát. Ezek után felváltva szívtam bele a szálba és kortyoltam az italomból.
- Ráadásul, naiv, betegesen ragaszkodik hozzád, és ó, igen! Talán érdemes lenne még egyszer kihangsúlyozni, hogy romokba döntötte a tökéletes életedet – emeltem ajkaimhoz a cigarettaszálat, de a hangomban semmiféle empátia nem tükröződött. Miután ráébredtem arra, hogy az enyém családomat elpusztították, úgy éreztem, hogy az engem ért veszteség nagyobb volt, mint amit ő valaha is el tudott képzelni. Ezt persze sose árultam el neki, mert nem lett volna értelme.
- Talán itt lenne az ideje jó testvérnek mutatkoznod, amíg nem gondol egyet és vissza nem alakítja az üzletet. – Letettem a poharamat, hogy a felszabaduló kezemmel körbeinthessek, mintha valami gonosz tündérként most készülnék átváltoztatni az egész bárt, és ezzel jelképesen harmadjára is tönkre téve a barátom életét.
- Most ezt mondod, de mi lesz később? – csillogtak vidáman a szemeim, hiszen Wesley bármennyire is ellenezte volna a szórakozásomat, nem állíthatott meg benne. Sőt, mi több, egyre inkább meghozta a kedvemet ahhoz, hogy a húgával kicsit szorosabbra fűzzem a kapcsolatomat.
- Miért, akkor mi lenne nekem való? – billentettem oldalra a fejemet, ahogy Wes arcába fújtam a füstöt. Most már tudni akartam, hogy pontosan mi járt a fejében, amikor pedig azt mondta, hogy hozzátartoztam, akaratlanul is kibukott belőlem a nevetés.
- Tudtommal nincs rám tetoválva a neved, sem tulajdonlappal nem rendelkezel velem kapcsolatban, így kétlem, hogy hozzád tartoznék – nyomtam el a bőrkanapén a cigarettát, hiszen ő maga indította útjára azt a hajót, ami éppen készült kihajózni a kikötőből. Sértett voltam, de a sértettségemet képes voltam alattomos manipulációba csomagolni, mert ki akartam csikarni belőle a lehetetlent: hogy elismerje, hogy igenis szüksége volt rám.


971 words ● youtube ● note:    getting hot at the body shop? 321849167   
Nem szórt rá senki csillámport


Wesley Finneas Montgomery csillámport hintett rá


Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
getting hot at the body shop? 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-02-01, 06:14


You know everyone is talkin’ on the scene. I hear them whisperin’, ‘Bout the places that you’ve been. And how you don’t know how to keep your business clean
doing something unholy
Ezen az estén nem ronthatta el semmi a kedvét, még Bethany kéretlen csimpaszkodását is tudta értékelni, akkor Rasmus epés megjegyzései biztosan nem fognak ki rajta. Rég volt már ilyen idillien tökéletes minden, tökéletesen az ő kedvére való, és nem szándékozott bosszúsággal reagálni barátja pimaszkodására. Megértette Vernont. Valahogy mégis csak kompenzálnia kellett a múltkori, visszaszívhatatlan gyengeséget, ami elhagyta a száját.
– Tehetek róla, hogy kecsegtetőbb jutalom vagyok a kemény munkáért, mint pár száraz bankó? – A szemöldöke beszédesen rándult meg, mintha a kérdés után még hozzá tette volna azt is, hogy "te már csak tudod, miről beszélek, nem?". Ez volt a csodálatos abban, hogy Rasmus és ő olyan régi barátok voltak, a szavak gyakran csak körítésként szolgáltak egy-egy társalgáshoz.
– Tudod, hogy semmi bajom a jól bevált hagyományokkal. – Az iróniához egy ragadozó mosoly társult, olyan, amit megint csak a másik férfi érthetett, nem is csoda, ha Bethany ostobán kapkodta a fejét közöttük. – Szóval legközelebb számítsak rá, hogy kikötözőset játszunk? – kérdezte könnyed hangon, mintha nem bújna meg mögöttes szándék a szavaiban, talán még a jól bevált kisfiús ártatlan bájt is magára varázsolta közben megszokásból, de egy pillanatig se hitte, hogy Rasmus majd el is hiszi neki.
– Mikor utasítottam én vissza egy kis csoportos rosszalkodást? – ciccegeve Bethanyra nézett, hogy leplezze, mennyire megmozgatta a fantáziáját a dolog. – De honnan veszed, hogy Bethany akar? – Nem mintha izgatta volna, hogy mit akar a lány, de úgy vette észre, a súlyos megaláztatás rontja a munkamorált, így időnként azzal az illúzióval kecsegtette a szerencsétleneket, hogy hozhatnak döntéseket és fontos az ő jóllétük is. Kár, hogy csak mostanság került a kezébe az a szakirodalom, ami talán abban is segíthetett volna, hogy megtartsa magának Meridian trónját. Persze az születési előjoga volt, így a dühös csőcselék lázadozása felségárulás volt, de ez már mindegy.
Figyelte, ahogy Rasmus mosolyogva fogadja azokat a szúrásokat, amikkel célba vette, és nevethetnékje támadt attól, hogy milyen elegánsan reagálta le őket. Ha eddig nem mutatott volna minden jel arra, hogy Cedric ebben a világban is mellészegődött, most biztosan tudná. Ugyanaz a fegyvermester oktatta őket, de Cedric mindig is ügyesebben taktikázott, őt, Phobost túl gyorsan elvakította a büszkesége és a haragja, aminek az lett a vége, hogy hibát hibára halmozott.
– Sajnálod tőlem a rajongóimat? A fanklubomban még van hely, ha be akarnál lépni, Ras. – Ez nyílt támadás, és talán magát is alábecsülte az előbb, mikor azt hitte, Rasmus tettei nincsenek rá hatással. A büszkesége rácáfolt erre, csak ez lehet az oka annak, ami elhagyta a száját. – Bethany túl sokat hisz magáról, és egyelőre nincs kedvem letörni a szarvát, de közel sem mozgat meg annyira, mint hiszi. Épp csak nem nagyon akad jobb. – Egész életében a legjobbat kapta mindenből, beleértve az ágyasokat is, egzotikus, távoli vidékekről jött kurtizánok keresték a kegyeit, olyan dolgokat is megtett velük, amik még ebben az elfajzott világban is betegesnek tűnhetnek, még sem tapasztalta meg soha a kielégülést, ami járt volna neki. Álmaiban néha felbukkant egy alak, egy vörös hajú nő, akinek sosem látta az arcát, de olyan tisztán, olyan valósághűen érezte az ízét, az illatát és a testét, hogy már akkor is boszorkányságnak gondolta, mikor még emlékek nélkül nem is hitt ezekben a dolgokban.
– A neve a bajom – dünnyögte gyerekes daccal. A pohara közben kiürült így a kezét nyújtotta a Rasmusnál lévő felé, de úgy tűnt, barátja nem tervezi megosztani vele, emiatt viszont nem korholhatta, mert a férfi következő mondata felbosszantotta. – Megoldanám, de akkor mi hasznodat is venném? – morogta. Nem tagadta, hogy Vernon nélkül sosem jutott volna idáig, a barátjának tekintette és nagylelkű pillanataiban a társaként emlegette, de attól még nem voltak egyenlőek. Igyekezett ritkán éreztetni ezt, sőt saját megítélése szerint Vernonnak semmi oka nem volt panaszra, mert a tőle kapott fizetségen túl azt is hagyta, hogy úgy mozgassa a számokat, ahogy akarta, s biztos volt benne, hogy barátja szép profitot termelt egy magánszámlán.
Lazított a befeszült izmain, ahogy a téma kicsit könnyedebbé vált.
– Ez a jó oldala? – horkantott a fejét csóválva. – Gondolom, be kell érnem ennyivel. – Megrántotta a vállát. Már régen letett arról, hogy a rejtélyes vörös nő egyszer besétál a klubba, ahogy arról is, hogy többet fog érezni annál, mint amit ezek az olcsó és haszontalan szajhák nyújtanak neki. Végre meggyújtotta a cigarettát és miután beleszívott, Rasmusnak is felkínálta.
Barátjára sandított, bár anélkül is tudta, hogy egyetlen szavát sem gondolja komolyan, de látnia kellett az idétlen arcot is, ami ezekhez a nevetséges szavakhoz társultak.
– Attól, hogy ugyanaz az anya szült minket még nem leszünk egy család. Mindent elvett tőlem, már az előtt, hogy a világra jött volna. – Talán valahol mélyen tisztában volt vele, hogy nem a húga akarta mindezt, de a felelősöket már nem gyötörheti tovább, így Cherylen kell levezetnie a haragját. – De igazad van. Tényleg elég elutasító voltam, talán ezért is nem tud megülni a seggén. – Felszisszen. Dühében olyan erősen markolta a poharat, hogy az darabokra tört. Az egyik szilánk felületes sebet ejtett a tenyerén, amiből komótosan vér kezdett csöpögni az ingére. Nem izgatta magát vele.
– Ha ezzel most arra célzol, hogy te majd felavatod tudd, hogy a legkevésbé sem érdekel. – Rasmus felé fordult, s a tekintete ugyan igazolta a szavait, mégis volt valami a hangjában, amit csak az igazán szemfülesek hallhattak ki, és az azt sugallta, hogy megtiltja a dolgot. Tudta, hogy Rasmus csak vérszemet kapna, ha bármitől is eltiltaná, az egyetlen taktika az maradt, ha úgy tesz, mintha nem hatná meg, hogy épp a húgával szűri össze a levet. – Használd ki, ahogy akarod, de ne puhulj el a csodálatában sütkérezve. Ő csak egy buta kislány, nem való neked – egy pillanatig még fogva tartotta Vernon tekintetét, majd lehunyta a szemeit és hátra döntötte a fejét a kanapén. Nagyot szívott a cigarettából és még mindig lehunyt szemmel zárta le a gondolatot: – És te egyébként is hozzám tartozol.

942 szó




The cruel prince



Some legends are told
And I can't stop 'til the whole world knows my name
'Cause I was only born inside my dreams
Until you die for me, as long as there is a light,
my shadow's over you

Nem szórt rá senki csillámport


Verity Veith and Vernon Rasmus Rainier csillámport hintett rá


Wesley Finneas Montgomery
Herceg
Herceg
Wesley Finneas Montgomery
Mesehõs :
getting hot at the body shop? SMwt9ce
W.I.T.C.H.
Phobos herceg
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Tyrannical Ruler
A másik felem :
Zenedoboz :
én tűzből vagyok, testvér,
a tenger fenekén,
nem találkozhatunk majd
évekig, te meg én,
tán századokig, testvér.

majd melegítlek,
ölellek, körbeveszlek,
átlényegítlek —
tán századokig, testvér.

Akinek az arcát viselem :
Cody Fern
Kereslek, de nem talállak :
I Don't Need Anyone...
A tükör mögött :
getting hot at the body shop? QLX4Nsf
•●• Cherry •●•

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-01-26, 01:12


getting hot at the body shop

Wesley && Vernon

Valamiért egyáltalán nem lepett, hogy Wes ismét Bethany társaságát élvezte, ahogy az alulöltözöttségük is mindennaposnak számított már. Wes első megszólalására akaratlanul is gonosz vigyorra húzódtak az ajkaim.
- Végül is, a kisasszony úgyis ráér, hiszen nem sok teendője van, amíg én arról gondoskodom, hogy az üzlet működjön és neki is időben érkezzen a fizetése. Már ha a természetbeli fizetést a te oldaladról nem számítom ide – léptem közelebb. Remekül elástam az érzelmeimet hat lábbal a föld alá, főleg azóta az incidens óta.
- De legközelebb gyorsabb leszek – tettem hozzá szórakozva, mintha ez a szituáció teljes mértékben természetes lett volna. Mások számára talán hagyott volna kivetnivalót, engem azonban nem zavart egyikük látványa sem. Nem voltam prűd, ahogy az emberi testet sem találtam riasztónak.
- És kreatívabb is. Az egyszerű öltáncok meg a feltöltött ajkakkal való leszopás úgyis kezd divatjamúlt lenni, nem így van Wes? – Lepergett rólam. Tudtam jól, hogy csak be akart férkőzni a bőröm alá, de kettőnk közül én voltam az alattomos kígyó, neki nem álltak olyan jól az elmejátékok.
- A fenébe. Bezzeg az édeshármas ötlete nem kecsegtet, mi? Pedig Bethany biztos engem is jól el tudna szórakoztatni, ha van még energiája – biggyesztettem le az ajkaimat, mintha annyira bántam volna, hogy elrontottam Wesley szórakozását. Láthatóan nem így volt, hiszen pillanatokkal később kaján mosolyra húzódtak az ajkaim, ahogy Wesley arcon csókolta Bethany-t. Talán egy kicsit szarul esett, de épp annyira, hogy azon merengjek miként fogok visszavágni neki. Saját fegyverét terveztem maga ellen fordítani.
Így még mielőtt Bethany lemászott volna Wesley-ről, én lepakoltam a cuccaimat, hogy kifelé menet elkapjam a lányt, és hasonló csókban részesítsem, ahogy Wesley tette, majd búcsúzásként az iratmappával a fenekére is csaptam.
- Ha rossz időzítésnek tartod azt, hogy Bethany vélhetően fejben már az esküvőtöket tervezgette és azon töprengett, hogy a különbejáratú örömlányod lesz, akkor tényleg sajnálom, hogy összezúztam a közös jövőtöket – vontam meg a vállamat egykedvűen, miközben odadobtam elé a papírokat, majd a tequilás üveg és a poharam társaságban helyet foglaltam mellette. Hogy terveztem-e adni ezek után a piából, amit hoztam? Rohadtul nem. Úgy döntöttem, megtartom az egész üveget magamnak, Wesley pedig bekaphatja.
- Mi bajod vele? Jó üzletet csinálunk vele – vontam fel a szemöldökömet, hiszen az öreg értett ahhoz, hogy minként maradhassanak az egyéb vállalkozásaink radar alatt.
- Azért, mert képtelen lennél magadtól megoldani? – kérdeztem vissza mosollyal a szám sarkában, miközben beleittam a tequilába. Tudtam jól, hogy Wes vagy nem volt elég képzett ehhez a munkához, vagy nem érdekelte, de arra tettem volna a le a voksomat, hogy az előző két indok keveréke állt a háttérben.
- Hát, professzionális örömlányokat nehezen találsz, de nézd a jó oldalát, saját kezűleg taníthatod be őket. – Még mindig nem értettem, hogy a húga miként hagyta, hogy ennyire átalakítsuk a régi családi üzletet, de nem érdekelt túlzottan ennek a kivitelezése. Engem csak az mozgatott meg, hogy baromi sok pénzt tudtunk termelni egyéb foglalkozásokkal, és ezzel én jól jártam. Másnak a nyomora nem hatott meg.
- Jaj, Wesley, hiszen egy család vagytok! Ne elég már ilyen elutasító! – szólaltam meg olyan hangon, mint a gáz tévéműsorokban szoktak, amikor az egyik szereplő szívből gyűlöli a testvérét, de a másik mégis próbálja meggyőzni, hogy a vér kötelez és a szeretet mindent legyőz. Én személy szerint hánytam ettől a gondolattól, de szerintem sok más férfi volt még így ezzel a gondolattal.
- Megpróbálhatod, de lehet, hogy a szüzessége előbb elveszik, mielőtt elárverezhetnéd – forgattam a poharat az ujjaim között, utalva arra, hogy mindketten tudtuk Cheryl beteges rajongását irántam. Én pedig szerettem időnként visszaélni az ilyen helyzetekkel és amúgy egy árva vasat sem fizettem volna Wesleynek ezért. Cserébe felvettem volna videóra, és elküldtem volna neki, hogy miféle örömökről maradt le. Erre szokták azt mondani, hogy édes a bosszú.


610 words ● youtube ● note:    getting hot at the body shop? 321849167   
Nem szórt rá senki csillámport



Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
getting hot at the body shop? 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2024-01-04, 11:44


You know everyone is talkin’ on the scene. I hear them whisperin’, ‘Bout the places that you’ve been. And how you don’t know how to keep your business clean
doing something unholy
Mikor elképzelte ezt a helyet tudta, hogy az apja irodája lesz az első, amit átalakíttat. Az elegáns, fekete bőrkanapét leszámítva mindentől megszabadult. A kanapéval hosszú, keserves múltja volt, de ha az apja látná, hogy mostanság milyen jól szokta érezni magát rajta, biztosan kitérne a hitéből. A másik szembetűnő változás a belső falba ütött hatalmas ablak volt, ahonnan be lehetett látni az egész alsó teret a bártól a színpadig. Sok időt töltött itt figyelve, ahogy a látomása pár hét alatt megelevenedik. Még mindig volt néhány simítás, ami elmaradt a gyors megnyitó miatt, de a bár nyitva volt, a vendégkör pedig napról napra bővült.
– Te jó ég, már megint? – Bethany, akinek whisky, olcsó parfüm és szex illata volt megfordult az ölelésben és csókot akart lopni, de a férfi elhúzta a fejét. Azok után, amit a lány az imént a szájával művelt, inkább passzolt.
– Nem miattad van. Csak csodálom a mesterművemet. – Az ablak felé biccentett, nem akarta, hogy a lány komolyan azt gondolja, hogy a máris éledező izgalma neki szól. Akkor sosem tudná lekoptatni...
– Én nem kapok a csodálatodból? Olyan jó vagyok hozzád. – Bethany beletörődött, hogy nem fognak csókolózni, de mikor a nyakához dörgölte az orrát és nem ütközött újabb elutasításba, angolnaként cuppant a férfi bőrére.
A lány a következő pillanatban összerezzent, mikor becsapódott az iroda ajtaja. Átnézett a főnöke válla felett, aki maga is megfordult, bár tudta jól, hogy egyetlen ember van ezen a világon, aki elég pofátlan és bátor ahhoz, hogy kopogtatás nélkül merészelje zavarni.
Vernon betoppanása kizökkentette mindkét tevékenységéből; sem Bethany, sem a lenti nyüzsgés miatt nem érzett bosszúságot. A lány annál inkább, hiszen megdolgozott a csekély figyelemért, amit kaphatott volna, ha főnöke kollégája nem állít be hívatlanul.
– Pár pohárral le vagy maradva, Bethany gyorsabb volt. – Wesley szavai tréfálkozásnak hangzottak, de a tekintetében kihívás villant. – És az ötlete is jobban tetszett – tette hozzá, mikor Vernon a munkára terelte a szót. Azt gondolta, barátja keresztben le tudná nyelni Bethanyt, és szívesen végig nézett volna egy, a kegyeiért folytatott küzdelmet, még ha az esélyek egyenlőtlenek is voltak.
– Menj vissza dolgozni, Ras megölte a hangulatot – sóhajtotta teátrálisan, majd arcon csókolta a lányt, de ez a váratlanul szeretetteljes gesztus sem Bethanynak, sokkal inkább Vernonnak szólt; provokálni próbálta. Gyerünk, könyörögj, hogy a helyében lehess – üzente a pillantása, de tudta jól, hogy Vernon sosem menne le kutyába, legalábbis nem józanul és pláne nem ilyen egyértelműen. Újra sóhajtott, ezúttal csalódottan, és a kijárat felé terelte az összezavarodott táncoslányt.
– Úgy rémlik, ennél jobban szoktál időzíteni. – A szemrehányás is a színjáték része volt, bár abban egyáltalán nem volt biztos, hogy Vernon elhiszi neki, hogy bosszús, amiért ki kellett raknia Bethanyt.
Italt töltött magának, elemelte az asztalról az ezüst szivaros dobozt és azzal heveredett le barátja mellé.
– Phobos... – torzult grimaszba egyébként szép arca és kelletlenül nézett a papírokra. Nem értékelte a férfi névválasztását, különösen mióta tudta, hogy ki ő valójában. – Ezt anélkül is tudom, hogy belenéznék, mit gondolsz, miért bíztam rád ezt is? – Az igazság az volt, hogy nem sokat értett abból, amit Rasmus a számokkal művelt, de ezt persze sosem vallotta volna be. Tanult férfi volt, de türelmetlen, a számok nem hozták lázba, így nem is foglalkozott velük eleget. Viszont, ahogy arra Ras is rámutatott, más területeken igen hasznosnak bizonyult a szakértelme.
A dicséret önelégült mosolyra görbítette a száját. Kivett egy cigarettát a dobozból és eltűnődve forgatta az ujjai között.
– Megteszik – rántotta meg a vállát finnyásan. – Jobb lenne, ha nem csak az apátlan ribancokat érdekelné az állás, de a plusz bevétel, amit a konyhára hoznak az extra szolgáltatások bevállalásával... kárpótol valamennyire.
Wesley olyan képet vágott, mint aki csak most értesült róla, hogy van egy húga. Szívesen megfeledkezett volna Cherylről, de a lányé volt minden, ami neki járt volna, ez némiképp  megnehezítette a dolgot.
– A legkevésbé sem izgat, hogy mit csinál, csak ne legyen az utamban – felelte unottan és Rasmusra nézett, a vigyora aljas volt. – Talán, főműsorszámot is kap... és elárverezem a szüzességét. Ha már a nyakamon maradt, legalább profitáljak is belőle. Mit gondolsz?


654 szó




The cruel prince



Some legends are told
And I can't stop 'til the whole world knows my name
'Cause I was only born inside my dreams
Until you die for me, as long as there is a light,
my shadow's over you

Nem szórt rá senki csillámport


Cameron Marlowe csillámport hintett rá


Wesley Finneas Montgomery
Herceg
Herceg
Wesley Finneas Montgomery
Mesehõs :
getting hot at the body shop? SMwt9ce
W.I.T.C.H.
Phobos herceg
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Tyrannical Ruler
A másik felem :
Zenedoboz :
én tűzből vagyok, testvér,
a tenger fenekén,
nem találkozhatunk majd
évekig, te meg én,
tán századokig, testvér.

majd melegítlek,
ölellek, körbeveszlek,
átlényegítlek —
tán századokig, testvér.

Akinek az arcát viselem :
Cody Fern
Kereslek, de nem talállak :
I Don't Need Anyone...
A tükör mögött :
getting hot at the body shop? QLX4Nsf
•●• Cherry •●•

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2023-12-06, 05:57


getting hot at the body shop

Wesley && Vernon

Miután kiloptam egy üveg tequilát a bártól, fütyörészve indultam meg Wesley irodája felé. Kedveltem ezeket az estéket: a lányok sürögtek-forogtak, mi pedig bezárkóztunk az irodába, ahol megbeszéltük az élet csodálatos dolgait. Menetközben megálltam a saját asztalomnál, hogy kinyissam a zárt fiókot, és előhúzzam az egyik mappába bújtatott dokumentumköteget.
Az iratok és a pia társaságában léptem be Wes irodájába – nem szokásom kopogni, még ha valami nővel is volt bent, akkor sem zavartattam magamat -, hanem csak belöktem magam után az ajtót, hogy jelét adjam a jelenlétemnek.
- Mit szólsz egy kis könnyed alkoholhoz ma este? – érdeklődtem, ahogy a pillantásom Wesleyt kerestem. Az asztalához sétáltam, ledobtam a papírokat, majd kinyitottam a tequilás üveget, és kerestem magamnak egy tiszta poharat.
- Úgyis fejleményeim vannak az öreg Phobosszal kapcsolatban. Bankár barátunk roppant izgatott a közös munka kapcsán. – Színültig töltöttem a poharamat, aztán az üveget is letettem a papírok mellé az asztalra. Belekortyoltam az italba, csak azért, hogy ne öntsem ki, amikor leülök. Wesley-re pillantottam, és vártam, hogy hajlandó volt-e üzletről beszélgetni, vagy éppen valami csaj nyalogatta a fülcimpáját, így nem ért rá velem foglalkozni. Pedig beszálltam volna az édeshármasba, tudta jól, hogy vevő voltam rá.
- Ajánlom, hogy nézd meg a könyvelést is, mert baromi jó munkát végeztem – böktem a mappára, miközben magamat fényeztem. Valóban nem volt egyszerű úgy átmozgatni egy bizonyos összeget egy harmadik számlára, hogy az ne legyen kimutatható a könyvelésben, de szerencsére akadtak barátaim, akik segítettek mindent eltussolni egy kis plusz pénzért cserébe. Cherylnek fel sem tűnne az, hogy kevesebb bevétel volt elkönyvelve, mint amennyi ténylegesen volt. Elvégre, azért voltam én, hogy intézzem a család ügyes-bajos dolgait.
- Bár, ahogy elnéztem az új lányokat, te is elég jó munkát végeztél – vigyorogtam rá a legjobb barátomra, miközben a poharamat megemeltem felé, mintha tósztot készülnék mondani. Helyette azonban más témákat pedzegettem: - És azt mit szólsz, hogy az ártatlan kishúgod rúdtáncot tanul?
Nem mintha engem zavart volna, sőt mára már egész ügyesen tekergett a rúdon, kár, hogy öltáncot még nem tanítottak neki…
- Tervezed őt is alkalmazni, vagy ez neki ilyen új őrület? – kíváncsiskodtam, bár megnéztem volna a halott szülei arcát, hogy ők mit szóltak volna ahhoz, hogy mi lett a lányból.



359 words ● youtube ● note:    getting hot at the body shop? 321849167   
Nem szórt rá senki csillámport



Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
getting hot at the body shop? 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty2023-12-06, 05:55

getting hot at the body shop?
Phobos && Cedric

Nem szórt rá senki csillámport



Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
getting hot at the body shop? 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
getting hot at the body shop? A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

getting hot at the body shop? Empty
Témanyitásgetting hot at the body shop? Empty

Ajánlott tartalom

getting hot at the body shop? Empty
 

getting hot at the body shop?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal