Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty2024-03-26, 11:40


Yuan && Woo-Jin





Egy halk és megnyugodott sóhaj hagyja el a számat, amikor nem gond neki, hogy hamarabb érkeztem, így csak biccentek egyet köszönet képpen.
-Ah, igen… Kicsit sok felé is kell szakadjak, így vannak dolgok, amiket elfelejtek. - vallom be őszintén, de ez mindenkivel előfordulhat, úgy hogy nincs mit ezen szégyellni. Főleg amilyen káosz van az életemben, amióta a párom eltűnt, csoda hogy csak a szőnyeget felejtettem otthon és a fejemet még nem vesztettem el amennyire szétszórt tudok lenni. Pedig ez egyáltalán nem vall rám, de mindenkin máshogy csapódik le, ha valami nagyobb vagy rosszabb dolog történik az életében. Bár én kételkedek magamban, hogy egyáltalán elkezdtem-e feldolgozni a jelenlegi helyzetet, ami van most.
Amikor azt mondja, hogy Bloomcrown leglenyűgözőbb helyére visz el, hirtelen semmi nem jut az eszembe, hogy vajon mire is gondolhat, így csak követem őt, oda figyelve a lábam elé, mert néha nem annyira könnyű terepen megyünk. Így érkezünk el egy vízeséshez.
Csodálva nézem ezt a helyet, tényleg lenyűgöző és lélegzetelállító. Nem nagyolta el, amikor ezt mondta.
Leteszem én is a saját szőnyegemet, amikor kicsit kicsodáltam magam, majd már Mr Mo-ra koncentráltam.
-Elég sok minden van mostanában az életemben. - mondom neki. -Igen, munka is. Most aztán van dolog a Közösség központban bőven. Illetve… A magánéletem sem a legnyugodtabb egy ideje. - mondok csak ennyit hirtelen. -Úgy hogy elég sok minden nyomja most a vállamat. - ráadásul ott van még az a sárkány is, ami a tükörből néz vissza rám vagy néha az álmaimban jelenik meg. Még mindig nem tudom, hogy ez mit jelenthet vagy mi ő, de most nem is akarok ezzel törődni.
Azért jöttem ide, hogy valamennyire megszabaduljak a stressztől és kicsit kikapcsoljam az elmémet. Nem szabad semmi felesleges gondolatot most bele vonjak, különben nehezen fogok tudni megszabadulni tőle. Már pedig most csak is ide akarok koncentrálni, sehova máshova. Sok jót hallottam az oktatásáról, így bátran rábízom magam.



306 words ✦ youtube ✦ note: Inner peace ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport



Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty2023-12-07, 03:52

Find your inner peace
Fa Hai x Fogatlan
A jóga keretein belül némi belső békét tanusíthattam magamnak. Fa Hai mellett a gondolataim zavarossá és némiképp ördögiekké váltak az "ébredés óta". Tudtam jól, hogy nem fordulhatok el tőle hiszen egyek voltunk. Ő volt a múltam, a jelenem és most már a jövőm is. Ha le is győzték valaha, most ismét feléledt, hogy beteljesíthesse feladatát.
A sötét gondolatok ismét körém fonódnak. Vaskos markaikba vonják vállaimat, melytől nehéznek és fásultnak érzem magam. Újra és újra felvillan Liu arca és a fájdalmak melyeket okoztam neki Fa Hai miatt. Majd megjelenik ő. A szerzetes, aki le akarja igázni e földi démonokat. Megrázom fejem, amikor megérkezik végre a közösségi ház vezetője. Jöttével eloszlanak a ködfelhők felettem és végre fellélegezhetek.
- Jobb is, hogy most jött. - legyintek neki egyet, hogy ne érezze magát annyira rosszul az időpont előre csúsztatásához. Inkább én tartozok neki hálával, amiért az imént önmagamtól sikerült megóvnia.
- Nagyon siethetett, de sebaj! - nyugtatom meg ismét. Az energiáink némileg ütik egymást, tekintve, hogy én majd ki nem ugrok a bőrömből az eltervezett jógahelyszín miatt. Valamelyest bizakodok is abban, hogy a mai óra legalább az én idegeimre is jó hatással lehetnek majd és képes leszek pórázon tartani a belső démonomat.
Megvárom azért, hogy bebizonyodhassak arról, nem fél a víztől, majd csak utána indulok útnak.
- Bloomcrown  leglenyűgözőbb helyéhez. - válaszolom meg kérdését. Ritkán járok ide ki, s tudom, hogy a túrázók is szeretik ezt a környéket, mégis nehéz a megközelítése a susnyáson való átjutás miatt. A kesze-kusza utakon áthaladva csak idő kérdése és elérjük a vízesést, mely előtt egy tökéletes szélességű szikla hever a kettőnk részére. Le is terítem a saját szőnyegemet, majd megvárom, hogy ő is hasonlóképp tegyen.
Először egy könnyed nyújtó gyakorlatot kezdek el. Vállszélességbe felállok a szőnyegre, s karjaimat az ég felé nyújtva kezdem el a hátamat kikönnyíteni.
- Mondd csak, milyen feszültség nyomja a vállaidat mostanság? Munka? Egyéb? - karjaimat leeresztve fordulok felé. Mint ahogyan a fizikai is, a belső béke is egyaránt fontos. Ha fejben nem vagyunk tiszták, az testünkön is megmutatkozik. Ennek már csak tanúja is lehetnék Fa Hai jelenléte miatt. Még mindig érzem fagyos kezének érintését a vállaimon, melyek továbbra sem eresztenek, csak tovább pumpálják belém elkötelezettségem törvényeit.



Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Mo Yuan
Gazember
Gazember
Mo Yuan
Mesehõs :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan E7ef4bd4e23b9609b2a47f12219fb908a78aba8a
A Fehér Kígyó
Fa Hai
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 54f82fdda6b40db1cb65f26e2e109dda17819141
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 1165b8726a345576a643cffba9a2fcfe53d3d763
✦ ✦ ✦ :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan A1b320573fdd20eec7fe45bd3146a2215c396a14
Prayers have immense power to turn your thoughts into reality.
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan VDgr3t2
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Dylan Wang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty2023-11-20, 18:00


Yuan && Woo-Jin





Amilyen káosz az életem mostanában, már azon se csodálkozom, hogy majdnem elfelejtettem azt, hogy ma nekem yoga is lesz. Persze a hozzá való cuccokat otthon hagytam ügyesen, jelenleg meg még munkában vagyok. Az volt a nagy szerencsém, hogy a telefononba tettem jelzőt, és mivel az 0-24-ben működik és fel van hangosítva, ezért szerencsére most is hangosan jelzett nekem. Még az volt a szerencse, hogy most nem volt semmilyen megbeszélés vagy gyűlés. Viszont szörnyen rossz, hogy ennyire nem vagyok önmagam néha.
Minden esetre elköszönök a többiektől és kocsiba ülve, elmegyek a Nirvana studiohoz. Végül amennyire siettem, simán ide értem, még hamarabb is. Ha ezt tudtam volna, akkor haza megyek a dolgaimért, de most már mindegy. Itt vagyok.
Kiszállok a kocsiból és bezárom, majd bemegyek a studióba és csak reménykedem benne, hogy nem zavarom Mr Mo-t, illetve, hogy nincsen már órája, amit megzavarok.
-Jó estét! Kicsit siettem, mert azt hittem, hogy el fogok késni, aztán pont az ellenkezője sikerült. – mondom és remélem, hogy nem veszi sértésnek. Végülis ide értem időben, sőt még hamarabb is. Ráadásul nincs órája sem, nagyon jó. Akkor még várnom se kell.
-Sajnálom, otthon hagytam. – de nem veszi rossz néven, sőt a kezembe is nyom egy szőnyeget. A szín eléggé érdekes választás, az én sötét kinézetem mellé, eléggé vicces kinézete van a rózsaszín szőnyegnek. Mondhatni feldobja a komor arcomat és fekete ruházatomat.
-Nem, nincs víziszonyom. – felelek azért, bár nem tudom, hogy költői-e volt vagy sem, hiszen szinte minden türelmi idő nélkül, megválaszolta helyettem. Mindegy, nem panaszkodhatok, elvégre nekem ennél hamarabb ritkán adatik idő, ráadásul ez egy magán óra a kérésemre. Nem akarok panaszkodni, meg nem is az én rezortom az.
Körbe nézek egy kicsit, amikor kiterel engem a természetbe, szó szerint. Hiszen van egy erdő is a közelben. Mondjuk az biztos, hogy itt csend lesz és senki sem fog megzavarni minket. A friss levegő még jót is tesz, az állatok hangja pedig nem szokott olyan zavaró lenni. Legalábbis, ha épp nem rikácsoló madarakról van, akkor biztosan nem idegesítóek.
-Szabad megkérdezzem, hogy merre megyünk?



334 words ✦ youtube ✦ note: Inner peace ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport



Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty2023-09-14, 22:11

Find your inner peace
Fa Hai x Fogatlan
Az "ébredésem" estéje óta sötét gondolatok cikáznak a fejem felett. A mai privát órát is legszívesebben lemondtam volna, csak hogy az se okozzon több fejfájást. A probléma annyi volt, hogy az illető a Közösségi Központ egyik fejese, így ha akartam némi előnyt szerezni, nem fordíthattam el őt az ajtómtól. A városnak szüksége volt rám, a pozitív energiákra és belső békére, melyek felerősítését tanítottam a stúdió berkeiben.
Egy pillanatra Liu arca villan be, ám mintha gondolataim a legerősebb megfeszítésekkel próbálnák őt kitolni magukból. Azóta sem kértem meg a kezét. A gyűrűje pedig még mindig az egyik szekrény fiókja mélyén pihen, melyhez Fa Hai érkezése óta nem nyúltam. A céljaim más irányokra világítottak rá, melyekben nem szerepelhetett Liu. E gondolatok viszont belülről emésztettek fel. Akármennyire is küzdöttem ellenük, tehetetlennek éreztem magamat. Ekkor villan be a szerzetes arca ismét, kinek gondolatával még azóta is barátkoznom kell. Tudom ki vagyok és mik a céljaim, de...még nem tudtam teljesen szemet hunyni a mostani életem felett. Minden más volt. Mintha csak egy álom lett volna. Egy illúzió. Elferdített valóság. Fa Hai pusztítani akart, én pedig építeni. A kettő erő pedig még ellenállást mutatva ütközött össze bennem. Az idő telésével pedig egyszer győzni fog az egyik oldal.
A stúdió ajtajában várom a vendégemet, miután már sikerült hazazavarnom az előbbi csoportot. Nem vagyok az oktatásuk ellen, ám az utóbbi napokban könnyebben dühbe gurulok és elszáll a türelmem, ha valamit nem úgy csinálnak, ahogy én azt akarom. Kellemetlen tényezők, melyek a múltamig vernek gyökeret. A vállamra akasztott két jóga szőnyeg most lazán lóg rajtam, s csak akkor moccannak meg, amikor örömömben intek egyet az érkezőnek.
- Mr. Cha, korán érkezett. - villantom meg felé felhőtlen mosolyomat. Egész jól sikerül tartanom magam a felhőtlen jóga oktató szerepéhez, bár a mosoly mögött többféle kín háborúzott.
- Látom nem hozta a szőnyegét, de semmi baj, készültem egy extrával! - nyomom is a kezébe a sajátját, ami most valamiért rózsaszín.
- Gyerünk-gyerünk, nincs sok időnk. Még naplementéig be kell fejeznünk az órát. A maga esetében egy kicsit...megváltoztattam a terveket. Hogy áll a vízesésekhez? Nincs víziszonya igaz? Remek, akkor indulás. - veregetem vállba a férfit és meg is indulok a magam lendületével. Úgy gondoltam a kinti levegő és a közeli erdőben lévő vízesés kellő nyugalmat biztosíthat majd neki, ha már az idegein próbálunk könnyíteni.


Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Mo Yuan
Gazember
Gazember
Mo Yuan
Mesehõs :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan E7ef4bd4e23b9609b2a47f12219fb908a78aba8a
A Fehér Kígyó
Fa Hai
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 54f82fdda6b40db1cb65f26e2e109dda17819141
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 1165b8726a345576a643cffba9a2fcfe53d3d763
✦ ✦ ✦ :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan A1b320573fdd20eec7fe45bd3146a2215c396a14
Prayers have immense power to turn your thoughts into reality.
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan VDgr3t2
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Dylan Wang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty2023-09-14, 21:50

Find your inner peace
Fa Hai && Fogatlan

Nem szórt rá senki csillámport



Mo Yuan
Gazember
Gazember
Mo Yuan
Mesehõs :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan E7ef4bd4e23b9609b2a47f12219fb908a78aba8a
A Fehér Kígyó
Fa Hai
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 54f82fdda6b40db1cb65f26e2e109dda17819141
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan 1165b8726a345576a643cffba9a2fcfe53d3d763
✦ ✦ ✦ :
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan A1b320573fdd20eec7fe45bd3146a2215c396a14
Prayers have immense power to turn your thoughts into reality.
Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan VDgr3t2
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Dylan Wang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
TémanyitásFind your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty

Ajánlott tartalom

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan Empty
 

Find your inner peace - Fa Hai & Fogatlan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fogatlan
» Just my daily routine - Sean & Fogatlan
» what is yours will find you
» if i find a prince, can i keep him?
» And this is only the beginning Astrid. Who knows what we'll find out here.