Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
See me as I see you
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSee me as I see you Empty2024-03-23, 18:46



Glacier and Layla

A napok csak úgy elsuhantak mellettem, ahogy az időm nagy részét a könyvtárban töltöttem. Minden idegszálammal a kutatásra koncentráltam és próbáltam kizárni a külvilágot. Ha már nem juthatok értékes feljegyzésekhez és iratokhoz, amik remélhetőleg még mindig rám várnak, legalább az írással haladnom kellene. Nehogy azt mondhassa Daniel akarom mondani Mr. Fitzer, hogy csak vakációzni tűntem el, nem mintha olyan sokat nyomna az ő véleménye. Mármint persze érdekel és neki mutattam meg a kézirat első verzióját, aki majdnem olyan lelkes lett, mint jómagam. Hogy is szokták mondani? Ha két elhivatott kutató találkozik, abból hatalmas dolgok születhetnek. Oké, talán kicsit szépítettem, de a lényeg ugyan az marad. Bár kettőnk között az a legnagyobb különbség, hogy ő képes szórakozni, míg én hajlamos vagyok eltűnni a könyvekben megfeledkezve minden másról. Aztán ott van az újdonsült ismerősöm, Rose, aki egy tünemény és osztozik a mitológiák iránti szenvedélyemben. Ellenben rám szólt, hogy néha rám férne egy kis szórakozás is, ahogy Daniel is tenné. Minden idegszálam ellenkezett, de mégis itt vagyok a téli vásár kellős közepén, hogy kicsit "szórakozzak", mert a végén még egy tucatnyi macskával és ezernyi könyvvel fognak eltemetni, legalábbis szerintem ők ezt gondolhatják. Persze azt nem fogom egyikőjük orrára se kötni, hogy nekem csak egyetlen unikornisra lenne szükségem a könyveim mellett. A hűvös idő eszembe juttatja az én szeretett jeges paripámat, mire elfog a szomorúság. Azt hittem ezt az egészet évekkel ezelőtt lezártam, de mióta ide kerültem többször eszembe jutottak a régi emlékek. Éppen a tömeg kellős közepén haladnék át a korcsolya pálya felé, amikor elfogja a hátam a forróság, de nem a meleg ruháktól. MI a franc? Mire hátra fordulok egy tinédzser szabadkozik, akinek feltehetően az itala került a ruhámra.
- Csak a kabátomnak esett baja - húzom el a számat, mert ezen kivül nincs másik - Ön jól van? - nézek a hófehér hajú férfira, aki morogva válaszolt a gyereknek. Olyan ismerősnek tűnik, mintha találkoztunk volna egy-két napja.  Oldalra döntött fejjel szemlélem az ismerős idegent, miközben hatalmas bocsánat kérések közepett elkullog a fiatal. Kettesben maradunk, ha nem számítjuk a hatalmas embertömeget, akik jelenleg minket próbálnak kikerülni.
- A keze nagyon megsérült? - teszem fel a kérdést, ahogy látom őt jobban megviselte a baleset mint engem. Kettőnk közül neki volt kevesebb szerencséje.

362 szó ~   See me as I see you 841472469  ~ i see you

Nem szórt rá senki csillámport



Asra Fellington
Hõsnõ
Hõsnõ
Asra Fellington
Mesehõs :
See me as I see you 565b7d2f8244e155d100d6c29df12fda538c6bdc
Unikornis akadémia
Layla Fletcher
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Nerd rider
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Tati Gabrielle
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall) ✦ Bárhol
Kereslek, de nem talállak :
See me as I see you A7aa04f1d94f77095a699dc9302ead545cb98f41
✦ ✦ ✦ :
See me as I see you Dc93de90b582bf1cf3b07fa4cad80aa05320d246
Everybody has an addiction, mine just happens to be you.
See me as I see you 6e50da734b1b3cba2b31d4bf75d2544d85fd03d8
A tükör mögött :
Vic

See me as I see you Empty
TémanyitásSee me as I see you Empty2024-03-14, 01:47



to: Layla
from: Glacier
Bosszantott, hogy míg Layla kedve szerint barangolhatta be a falak túloldalát, addig én nem tehettem át a lábamat más területekre. Idegesítő volt a korlát, s főként az, hogy nem érhettem el a lányt. Nőt…
A szürke munkanapjaim közé ékelődött régi lovasom emléke. Az, hogy miként védtük meg az akadémiát és zártuk el Ravenzellát véglegesen. Ám az, hogy most újra láttam őt, valamiért keserű érzést ébresztett bennem. Layla jelenléte nem lehet véletlen, s ha a gyanúm nem csal, akkor az ellenség is közel lehet. Hiszek abban, hogy Ravenzella él és virul, s talán még az ő keze műve is lehet az, hogy most két lábon járó emberként kell leszenvednem ezeket a borzalmas éveket. Ki gondolta volna, hogy egy komputer mögött fogok roskadni nap, mint nap, csak hogy mások rendezvényeinek dátumai rendszerezve legyenek? Az én életbeli fontosságaim sokkalta más irányokban szárnyaltak. Mint például a szabadban való rohanás, ahogy a szél a sörényembe tép. De se szabadban rohanás, se pedig sörény nem szerepelt a mostani életem keserves zugaiban. Frusztráló volt, hogy “elátkoztak”, ugyanis amennyire kedveltem a Zafír csapat tagjait, soha sem akartam megtapasztalni a két lábon járó, nevetséges életvitelüket.
Épp ezért volt kellemetlen ahogy a tömegen átküzdve próbáltam utolérni Laylat. A forgalmas téli vásár közepette nem volt könnyű dolgom a lány nyomát követni. S akármennyire is voltam céltudatos, egészen mostanáig nem mertem megszólítani őt. Felismertem már napokkal ezelőtt, interakciónk is történt, én mégsem voltam képes felfedni magam előtte. Mi van ha tévedtem? Ezt a kérdésemet viszont Layla hamar orvosolta, ugyanis pár nap alatt hamar kiderült mekkora párhuzamok nyúlnak el lovasom és a nő között. Le sem tagadhatná, hogy ő volt Layla Fletcher.
Már csak egy karnyújtásnyira volt tőlem, míg én tovább harcoltam át magam az emberhullámon. Hihetetlen idegesítő volt, hogy egyik pillanatban megálltak előttem, vagy épp centinként haladtak előre. Csak emeld meg a lábad és mozdulj! Nem olyan nehéz… S mire már Layla vállát érinteném, a karom beleakad egy keresztül áthaladó tinédszer felsőtestében. Ezt követően pedig már érzem is a kezéből kilöttyent forró tea maradványát, ami most az alkaromon és Layla hátán gőzölgött.
- Jaj! Annyira sajnálom! Jól van? Maga is? Ugye nem ég nagyon? - sipító hangjával üveget lehetne repeszteni, ahogy aggodalmaskodóan pislog hol rám, hol pedig másik áldozatára. Össze is rezzenek a hangjára, aztán csak leintem, míg szabad kezemmel a fájó -bár égési sérülésnek nem mondható- területeket tapogatom méltatlankodó szuszogásokkal.
- Illene tudni, hogy az út két irányba visz, de egyik sem keresztbe. - sóhajtok fel.

403 szó
cold as ice
Nem szórt rá senki csillámport


Asra Fellington csillámport hintett rá


Noel Zyma
Ősi állat
Ősi állat
Noel Zyma
Mesehõs :
See me as I see you 64b7f7f9c553df802bd8435f_character_single_02_layla-unicorn
Unikornis Akadémia
Glacier/Jégvirág
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
the frosty stallion
A másik felem :
I think we dreamso we don’t have to be apart so long.
See me as I see you 0b2be7f58d4ed5d9d469394b6ccd9b49c96350a7
If we’re in each other’s dreams, we can play together all night.
See me as I see you 0cc4cca5d8d51dbdac86ca1d0e38df7783f727ed
Akinek az arcát viselem :
Lucky Blue Smith
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Winter forms our character See me as I see you B97340419365cfcccc6076fd26ecfe68fcb9519e
and brings out our best.

A tükör mögött :
Lyndriana

See me as I see you Empty
TémanyitásSee me as I see you Empty2024-03-11, 21:27

See me as I see you
Glacier && Layla

Nem szórt rá senki csillámport


Asra Fellington csillámport hintett rá


Noel Zyma
Ősi állat
Ősi állat
Noel Zyma
Mesehõs :
See me as I see you 64b7f7f9c553df802bd8435f_character_single_02_layla-unicorn
Unikornis Akadémia
Glacier/Jégvirág
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
the frosty stallion
A másik felem :
I think we dreamso we don’t have to be apart so long.
See me as I see you 0b2be7f58d4ed5d9d469394b6ccd9b49c96350a7
If we’re in each other’s dreams, we can play together all night.
See me as I see you 0cc4cca5d8d51dbdac86ca1d0e38df7783f727ed
Akinek az arcát viselem :
Lucky Blue Smith
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Winter forms our character See me as I see you B97340419365cfcccc6076fd26ecfe68fcb9519e
and brings out our best.

A tükör mögött :
Lyndriana

See me as I see you Empty
TémanyitásSee me as I see you Empty

Ajánlott tartalom

See me as I see you Empty
 

See me as I see you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal