Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Emily Margaret Raleigh
Ma 15:08-kor


Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-14, 18:27

The end
Egy fejezet a végéhez ért
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin JPbm1tY
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-14, 01:10

Raelin && Daria
Aranyhaj && Anasztázia
Nem volt célom felhívni magunkra a figyelmet, se nem megbántani őt, vele ellentétben persze. Mégis úgy érzem, még ezek után is, hogy még mindig neki áll feljebb. De már nem érdekel, igyekszem nem foglalkozni vele ennél mélyebben. Jobb lesz, ha tényleg levegőnek nézzük egymást és akkor talán nem sérül senki. Ismétlem: talán. Hisz lehet épp ettől lesz majd nagyobb a feszültség, de egyszerűen nincs kedvem ehhez a képmutatáshoz, amit ez a lány csinál. Nem reagálok. Úgy is veheti, hogy már most is épp annyira levegőnek nézem, amennyire szükséges.
Amint eszembe jut, merre indultam, már megyek is, ott sem vagyok. Jobb lesz minél hamarabb eltűnnöm a közeléből, mert habár kívülről nem látszik, egy részemet megviseli ez az egész. De le kell küzdenem a gombócot a torkomban és csak elfogadni, hogy valakinek nem vagyok szimpatikus egy kicsit sem. Van ilyen. De mégsem lehetek „anyámasszony katonája”, pont ezért kell kiállnom magamért olykor. Mint most. Ha ezért meglesz a rosszabb hírem a suliban, ám legyen, de legalább elmondhatom magamról, hogy megpróbáltam kikeveredni ebből az egészből, még ha mindez sikertelen is volt.
177 szó aláfestő  köszönöm én is, még ha rövid is volt, imádtam! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 642527747  



Nem szórt rá senki csillámport



Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-05, 23:13



To: Daria Paetrova


köszönöm a játékot! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 841472469 Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 2732251548  ♡ zene ♡ 295 szó


Tudtam, hogy butaság magamra vennem a szavait, megsértődni rajta, mert teljes joggal reagált úgy, ahogy. Mégis rosszul esett, sőt, ideges lettem tőle. Azért, mert én végre teszek felé egy lépést - azt is eléggé kelletlenül -, még nem várhattam el, hogy rögtön lecsapjon az alkalomra és boldogan menjünk kávézni. Próbáltam ezt ismételgetni magamban, hiszen tényleg az én hibám volt, hogy rosszul indult a kapcsolatunk. Valahogy nem is fért a fejembe, hogy miattam érzi rosszul magát valaki, mikor általában a kedvességről voltam híres, de tényleg nem tudtam parancsolni az érzéseimnek. Túlzottan kedveltem Toby-t, és tőr volt a szívembe, hogy ő Daria iránt érez így, nem pedig irántam. Valahogy azt gondoltam, a felnőtté válásban legalább ennyi megszűnik, nincs több féltékenykedés, helyette inkább felerősödött. Sosem hittem, hogy féltékeny típus vagyok, erre kiderül, hogy talán még birtokló is vagyok. Nem épp kellemes erre ráébredni...
- Ám legyen! - vágtam rá, meg sem próbálva leplezni a dühömet, de azért igyekeztem halkan felelni. Nem hiányzott, hogy tőlem zengjen a folyosó, és valaki meghallja. Bár már így is többen észrevették, hogy goromba vagyok a velem szemben álló lánnyal, vagy legalábbis valaki észrevette. Kicsit zavart, hogy nem ismerem a kilétét. - Nézzük egymást levegőnek, ha ezt szeretnéd. - sóhajtottam, a harag félig-meddig elpárolgott a hangomból, helyét egy kis csalódottság vette át. Tényleg nagyon elszúrtam.
Nem is feleltem a szavaira, csak némán bólintottam. Egészen addig ott álltam egyedül a folyosón, amíg el nem tűnt a látókörömből. Legszívesebben elsírtam volna magam, és nem azért, mert megbántott, hanem mert én bántottam őt. Késő volt változtatni bármin is, ráadásul az ellenséges érzéseim sem tűntek el, csak keveredtek a csalódottsággal és egyéb nyalánkságokkal. Inkább kisétáltam az udvarra, ahová eredetileg is tartottam - bár egy pillanatra el kellett gondolkodnom rajta, merre indultam -, és igyekeztem mély lélegzetvételekkel lenyugtatni magamat.

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-04, 02:29

Raelin && Daria
Aranyhaj && Anasztázia
Nem lennék pszichológus. Nem akarnék belelátni senki fejébe úgy igazán, mert azt hiszem, abba konkrétan bele tudnék őrülni. Talán nem vagyok könnyű eset, megvan a magam stílusa és elvei, na és makacs is vagyok, nem egyszer mondták már, de most, jelen helyzetben mégis nehezen fér a fejembe, Ralein miért olyan velem, amilyen. És ha eddig bele akartam látni a fejébe, legalább egy kicsit, már közel sem. Felőlem akármit gondolhat rólam, bármennyire utálhat, már nem akarok vele törődni. Csak meg kell tanulnom túllendülni az ilyeneken és nem foglalkozni olyanokkal, akik nem érdemlik meg. Elvégre nem kell, hogy mindenki kedveljen minket. Unalmas is lenne, ha mindenkivel jóban lennék. Hah, ezt még én sem hiszem el, hiába próbálom magamat győzködni.
Épp indulnék, bármerre, csak el innen, el a közeléből, mikor megszólal. Kérdez! Még hogy kávézzunk együtt. Megőrült? Úgy nézek rá, mint aki szellemet látott. Nem hiszem el, hogy az előbbi kirohanásom után van képe előállni ezzel. Gúnyt űz belőlem? Naná, hogy igen. Nyitom a szám, és végül meg sem állom, hogy reagáljak, hiába az ártatlannak tűnő kiskutya szemek. Azt hiszem, hivatalosan is besokalltam.
- Köszönöm, de kihagyom az ajánlatod. Az imént mondtam, hogy már nem akarlak megismerni és úgy gondolom, mindkettőnk előnyére válik, ha tényleg levegőnek nézzük egymást. – Nincs kedvem olyan köröket futni, amik feleslegesek és értelmetlenek. Hiába mennék el vele kávézni, ugyanúgy ellenszenves lennék neki és már ő is nekem. Pedig biztos, hogy nem olyan rossz ember, mint mutatja. Mások felé legalábbis jó. De hogy én mit követtem el ellene? Arról fogalmam sincs. De remélem, jó oka van rá, mert most már nem kell változtatnia ezen. – Nem is tartalak fel tovább, hisz láttam, hogy épp a másik irányba volt dolgod. Vagy csak menekültél előlem. – Szúrom oda, mert hát láttam, amit láttam. Megcsóválom némileg a fejem, majd ellépek tőle, kikerülöm és a magam részéről elindulok. Mindegy, hova, csak el a látóköréből.
Lehet, ostoba húzás volt letámadnom a folyosón. Ki tudja, ki látta és mit gondol majd rólam. Vagy épp róla.
327 szó aláfestő  szia, Aranyhaj! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 1542743629



Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher csillámport hintett rá


Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-04, 00:35



To: Daria Paetrova


i hate myself more  Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 2732251548zene ♡ 267 szó


Nem felelt a kérdésemre, és mivel tudtam, hogy hallotta, csak egy lehetőség jöhetett még szóba. Nem akarta elárulni, ki vette még észre a különös viselkedésemet, mert... nem is tudom. Nem akarta bajba keverni, vagy már teljes mértékben egy gonosz némbernek tart, aki mindenkivel rosszul bánik. Utóbbit is megértettem volna, sőt, ettől csak még rosszabbul éreztem magam. Főleg azért, mert hiába láttam rajta, hogy dühös rám és elkeseredett, még mindig ellenszenvet éreztem az irányába. Mégis hogyan lehet továbbra is gorombán viselkedni valakivel, mikor látod rajta, mennyire rosszul esik neki? Már én is elhittem magamról, hogy gonosz vagyok. A legrosszabb ember a világon.
Végighallgattam, nem vágtam közbe, holott minden idegszálam megfeszült a szavaitól, a hangsúlyától és védekezni akartam. Csak épp teljesen fölösleges lett volna, mert igaza volt. Mégsem tudtam, hogyan másszak ki a slamasztikából, elmondani egyszerűen nem akartam, miért viselkedem úgy, ahogy. Ám azzal, hogy nem mondtam el és még füllentettem is, még inkább magam alatt vágtam a fát. Úgy éreztem, egy ördögi körben ragadtam.
- Mi lenne, ha meginnánk egy kávét valamikor? Én... talán jobb, ha megismerjük egymást. Nem akarok senkivel sem haragban lenni, és igazad van. Szörnyen viselkedtem veled. - Reméltem, ez egyelőre elég lesz, és nem viharzik el mérgesen, pedig az is teljesen jogos lett volna a részéről. Megpróbáltam egy szomorú kiskutya tekintettel hatni rá, ami őszinte volt, mert tehetetlennek és tényleg szomorúnak éreztem magam. - Ki akarlak engesztelni. - tettem még hozzá, mielőtt elsétálhatott volna tőlem. Elhatároztam, hogy ha belemegy, felnőttek módjára leülünk, és mindent elmondok neki, akkor is, ha hülyének néz. De ezt nem itt és nem ma akartam megtenni. Még nem álltam készen.

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-05-03, 00:49

Raelin && Daria
Aranyhaj && Anasztázia
A kérdését ugyan hallom, de úgy teszek, mintha elkerülné a figyelmemet. Nem vagyok hajlandó elárulni Tobyt, aki viszont teljes vállszélességgel mellettem áll. Nem akarom, hogy őt is utálja ezentúl vagy nem is tudom, mit tenne ez a lány. De amilyen ellenséges velem, biztos vagyok benne, hogy vele is az lenne.
Próbálok őszinte lenni vele. Őszintén elmondani, hogy mi zavar, és hogy tudni akarom, őt mi zavarja velem kapcsolatban, de olyan, mintha megint csak falakba ütköznék és ebből nagyon elegem van. A stílusa, a kisugárzása mind azt jelzik, hogy igenis baja van velem, hogy utál, mégis képes az ellenkezőjét állítani, ráadásul azzal kezdi, hogy sajnálja, ha így érzek. Kérdezhetném, hogy „normális?”, de inkább nem mondok ilyesmit. Elengedem a karját, nincs kedvem tovább szorongatni, lassan már én utálom őt, meg azt, hogy a közelében vagyok. Pedig én nem utálok senkit. Én tényleg nem utálok senkit. Ellenben vele. Ő utál. Csak tudnám, mi az ördögért!
- Rosszul hazudsz. Van valami bajod velem és gyerekesen viselkedsz, de ha neked ez így megfelel, ám legyen. Nem ismerjük egymást, igazad van, de szerinted így meg lehet ismerni a másikat, ahogyan te bánsz velem? Nem, ne válaszolj. Nekem már nincs kedvem megismerni téged, szóval utálkozz csak, ahogyan jólesik. – Felesleges bármi mást mondanom, vagy erőfeszítéseket tennem, hogy változzon bármi is. Láthatóan ő már eldöntötte, hogy én fekete listás vagyok, akkor én belegebedhetek se kerülök át a másik listára, a kedveltekhez. Ez van. Majd valahogy lenyelem, csak azt remélem, nem készít ki lelkileg tényleg ez az egész.
Hátrébb lépek tőle, majd körbenézek a folyosón, azon gondolkozva, hova indultam, mielőtt megláttam Raelint.
262 szó aláfestő  szia, Aranyhaj! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 1542743629



Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher csillámport hintett rá


Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-04-12, 00:34



To: Daria Paetrova


i hate myself more  Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 2732251548zene ♡ 391 szó


Nem igazán tudtam, mit is akarok kezdeni a kollégámmal. Ha Toby nem lett volna képben, egész biztos kedveltem volna abban a pillanatban, hogy megérkezik. Igazán kedves arca volt, szép haja, még a kisugárzása alapján sem tűnt rossz embernek. Hinni akartam, hogy csodálatos személyisége van, de akkor... mégis miért volt olyan nehéz tényleg elhinnem? A féltékenységet ki akartam verni a fejemből, még az sem volt kizárt, hogy Daria az igazgatóért volt oda, amennyit oda járt, s párszor még az arca is mintha vidámságot tükrözött volna, mikor oda tartott, vagy épp onnan jött ki. Ebben biztos nem lehettem, de még ha így is volt, az sem segített leküzdeni az érzéseimet. Egy furcsa szerelmi sokszögben éltünk, ami kezdett kicsit kiborítani.
Próbáltam kiszabadulni az ujjai fogságából, és hátrálni két lépést, de csak miután elmondta azt az egy mondatot, azután engedett el. Ekkor léptem hátra nagyot nyelve. Igen, túlságosan is egyértelmű volt, de kicsit úgy éreztem magam, mint egy őzike, akit sarokba szorítottak. Pedig a helyében egész biztos ugyanezt tettem volna.
- Más is látja? Kit értesz ez alatt? - Igyekeztem kizárni az ellenszenvet a hangomból, és magamat is kissé meglepve, kedvesen kérdeztem, nyugodtan. Tényleg nem okolni akartam valakit, csak érdekelt. Ezek szerint ügyesen csináltam, ha más is ugyanúgy gorombának tart, ahogyan ő. Na, nem szó szerint értve. Nagyon elbaltáztam a dolgot.  
Szerettem volna őszintén felelni neki, elmondani, mi a probléma, és hogy mennyire utálom magamat a viselkedésemért. Egy pillanatra úgy gondoltam, kitálalok neki, megmondom, miért viselkedtem vele már az első napján is furcsán, de amint kiejtette a száján a gyerekes háború szavakat, meggondoltam magam. Ha így tudatlanul is ezt gondolta, mit hitt volna rólam, ha bevallom az igazat? Ki kellett valamit találnom, méghozzá sürgősen.
- Sajnálom, ha így érzed. Nem tettél semmi rosszat, és miattam igazán ne mondj fel. - sóhajtottam. - Nézd, lehet, hogy nem voltam épp a legkedvesebb veled, de egyáltalán nem utállak. Csak nem ismerlek, ennyi. - Próbáltam azzal takarózni, hogy idegen számomra, ám volt egy olyan érzésem, hogy ezt nem veszi be. Annyira viszont tényleg nem ismertem, hogy Toby-ról beszámoljak neki. Igen, aranyosnak és ártalmatlannak tűnt, de nem tudhattam, nem-e pletykás, nem-e rohan azonnal a szeretett tornatanárunkhoz, vagy... csak egyszerűen kinevet és nem csak neki, de mindenkinek elmondja. Toby a barátom volt, nem akartam őt elveszíteni egy ostoba szívügy miatt, akkor sem, ha megszakadt a szívem, amikor láttam, hogyan néz Dariára.

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-04-09, 11:51

Raelin && Daria
Aranyhaj && Anasztázia
Lehet, hülyeség megállítanom őt. Vagy bármit is kérdeznem. Semmi garancia rá, hogy érdemi beszélgetést fogunk folytatni. Talán faképnél hagy, ignorál, mint eddig. Nem lepne meg, csak bosszantana. Nem eresztem el a karját, az sem zavar, hogy ő maga elhúzódna. Nem engedem.
- Szerintem elég egyértelmű, hogy miről. – Nézek rá komolyan, majd ekkor engedem el lassan a karját. – Tudni szeretném, mégis mit vétettem ellened? Amióta itt dolgozom, látványosan utálsz. És nem nagyítom fel a dolgokat, más is látja ezt. – Nem akarom név szerint Tobyt mondani, nem akarom lebuktatni, így ha rákérdez sem fogok semmit mondani. De tudnia kell, hogy másnak is feltűnt a bunkó stílusa velem szemben, holott nincs rá oka. Új vagyok, akinek segítség kellene a beilleszkedéshez, nem pedig ellenséges, feszült légkör, hogy egy életre elmenjen a kedvem attól, hogy itt dolgozzak. Talán csak azért nem adom be a felmondást, mert az igazgató túlságosan imponál. Ha nem így lenne, már rég nem lennék itt. – Szeretném tudni, hogy tettem-e valamit, bármit, ami rosszulesett neked. Tényleg. Legyünk őszinték, Raelin, mert én ezt így nem bírom. Nem akarok állandóa görcsölni a munkahelyemen, vagy otthon, amikor arra gondolok, jönnöm kell ide. Vagy ha azt akarod, hogy mondjak fel, mondd ki. Csak legyél őszinte, és ne a gyerekes háborúd vívd velem. – Nem akarok más, tényleg, csak tudni az igazat. Oké, talán heves vagyok, de érthető okokból, nem? Végül befogom a szám és várom, hogy bármit mondjon.
231 szó aláfestő  szia, Aranyhaj! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 1542743629



Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher csillámport hintett rá


Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-04-02, 15:40



To: Daria Paetrova


i hate myself more  Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 2732251548zene ♡ 304 szó


Nagyon béna húzás volt tőlem az utolsó pillanatban elfordulni tőle, erre rá is jöttem, amint háttal álltam neki, de akkor már késő volt. Hiába fordultam vissza, kellemetlenül éreztem magam, mint valami bűnöző, aki hatalmas bűntényt követett el, s tulajdonképpen ez is történt. Azt éreztettem a kollégámmal, hogy nem kedvelem őt, miközben ő nem tett semmi rosszat. Egy részem pontosan tudta, hogy nem is utálom én ezt a lányt, valójában csak féltékeny vagyok rá, amiért Toby-nak ő tetszik. Ez nagyon ostoba hozzáállás volt a részemről, mert erről senki sem tehetett, nem, még én sem, bár az egész szituáció azt éreztette velem, hogy én senkinek sem kellek. Isaac a sétányon rávilágított, mennyire hülye vagyok, vagyis inkább mindabból a hízelgésből, amit mondott, én ezt szűrtem le. Csak épp sokkal nehezebb volt jól cselekedni, mint azt elsőre gondoltam. Az érzéseimtől nem tudtam csak úgy megszabadulni, lerázni magamról őket, pedig sokkal egyszerűbb lett volna minden.  
Képes lettem volna arra, hogy elsétáljak mellette, de ez már inkább szégyenemben volt, annyira azért nem gyűlöltem, hogy ne köszönjek neki. Viszont ezzel sem szerezhettem nála jó pontot, én is egészen másképp értelmeztem volna a helyzetet a helyében. Sőt... sokszor tényleg udvariatlan voltam vele, bár a viselkedésemre talán a bunkó a legjobb szó.
- Hogy.. hogyne! - dadogtam zavaromban, majd hátráltam két lépést, hogy szemtől-szemben legyünk egymással. Nagyon igyekeztem a negatív érzelmeimet elnyomni, és a jó dolgokra fókuszálni. Hihetetlen volt, mennyire hallottam a fejemben Isaac hangját, mint egy emlékeztetőt. Igazi bajkeverő típusnak tűnt a férfi, és mégis... mondhatni ő térített észhez. - Miről szeretnél beszélni? - kérdeztem óvatosan, habár pontosan tudtam, most jön a felelősségre vonás.  
Már az furcsa volt, eddig nem tette meg, nagyon türelmes volt, és... valójában kedvesnek is tűnt. Szerettem volna elsüllyedni szégyenemben, mert nemcsak goromba voltam vele a megérkezése óta, de előző nap képes volt a hülye muffinjaim miatt szomorkodni.  

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-03-30, 10:53

Raelin && Daria
Aranyhaj && Anasztázia
Újabb nap a földi pokolban. Oké, talán csak a kisdiákok nevezhetik így ezt a csúnya helyet, amit amúgy iskolának hívnak. Bár ők még kicsik, talán mégse fordul meg ilyesmi a fejükben. Csak nekem, aki nem érzi itt olyan jól magát. Habár jót tett a találkozás Bethanyval, és picit segített is. Meg kéne találnom valamiféle reményt, megoldást, de egyelőre a sötétben tapogatózok. Az biztos, hogy beszélnem kellene Raelinnel ahhoz, hogy rendezzük a viszonyunkat. Hogy… egyáltalán rájöjjek, mi is a baj velem. Olyan, mintha miatta mindenki más is ellenséges lenne velem, de lehet, ezt már csak én látom bele. Nem tudom. Mindenesetre baj, nagy baj, mert így nem tudom, meddig tudok még jó képet vágni. A munka viszont kell, hogy el tudjam tartani magamat és Pookát, a kiskutyámat. Hisz nem mehetek folyton a nagyihoz, hogy segítsen már ki. Még akkor sem, ha többször felajánlotta, hogy segít pénzzel. Nem fogadhatom el, annál azért úrinőbb vagyok. Van egyáltalán ilyen szó?
Megpillantom Raelint és azt a mozdulatot is, hogy elfordul, majd vissza. Ehh. Ennyire taszító lennék? Már komolyan nem értem, mi a fészkes fene baja van velem, de most volt elég. Még a folyosón sem képes legalább köszönni. Semmit sem ártottam neki! Kissé felpaprikázva indulok felé, majd gyengéden ugyan, de elkapom a karját, ahogy mellém ér és elhaladna mellettem anélkül, hogy hozzám szólna. Persze, hogy még egy nyomorult köszönést sem érdemlek. Logikus. Ja, mégsem.
- Raelin, beszélhetnénk? – Nézek rá komolyan, amolyan ellentmondást nem tűrő tekintettel, mégis vegyítve egy enyhe „kérlek”kel. Én ezt így nem csinálom tovább, ki akarom szedni belőle, mi baja van velem, hogy változtatni tudjak mindezen. Ha viszont nincs elfogadható indoka, akkor valójában nekem lesz okom utálni őt. Nem mintha arra képes lennék.
280 szó aláfestő  szia, Aranyhaj! Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 1542743629



Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher csillámport hintett rá


Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-03-27, 15:10



To: Daria Paetrova


i hate myself more  Hate is a weak emotion - Daria & Raelin 2732251548zene ♡ 347 szó


Egy fokkal jobban éreztem magam Isaac miatt, aki tegnap igencsak felnyitotta a szememet. Igyekeztem úgy tenni egész nap, hogy meglássam a szép dolgokat, még a legapróbbat is, ami nem állt távol tőlem. Rossz napjaimon viszont nagyon is nehezemre esett így gondolkodni. Toby-t inkább kerültem, részben a muffinos bakim miatt, részben pedig mert nem akartam az a nő lenni, aki egy elérhetetlen férfi után epekedik. Legalább egy kis időre nem, és ha nem láttam őt, sokkal könnyebb volt elterelni a figyelmemet, a tanításra koncentrálni.  
Daria közelében is hasonló okból nem akartam lenni, holott normális körülmények között én lennék az egyik legkedvesebb hozzá. Utáltam magamat azért, ahogyan viselkedtem vele már az érkezése óta, de a szívemnek, az érzéseimnek nem tudtam parancsolni. A féltékenység egy rémes érzelem volt, nem is tetszett, hogy magaménak tudhatom. Ugyanakkor azt sem tudtam, mit kellene tennem, hogy ne érezzek így. Próbáltam megbarátkozni Dariával, de akárhányszor arra gondoltam, hogy ő és Toby... megszakadt a szívem, ebből pedig különféle negatív érzelem fakadt.  
A gondolataimat szerencsére el tudtam terelni aznap, bár nem épp a jó dolgok miatt. Az egyik tanítványom nem volt túl ügyes az óráimon, és már egy ideje terveztem, hogy beszélek vele, hiszen egyétalán nem az volt a célom a tanítással, hogy másokat a földbe döngöljek. Tudtam, lesznek gyerekek, akik nagyon tehetségesek, és lesznek, akik kevésbé, vagy egyáltalán nem. Igyekeztem a kisfiú tudtára adni, hogy nem az a lényeg, mások mit gondolnak a rajzairól, csinálja, ahogy jónak látja, és próbálja meg inkább élvezni a folyamatot. Úgy tűnt, egy kicsit jobb kedvre derítettem, de a munkám itt még nem ért véget. Hosszú út állt előtte, nekem pedig minden erőmmel azon kellett lennem, hogy megszerettessem vele a rajzolást, festést, vagy legalább annyit elérjek, hogy ne legyen önbizalomhiányos.  
Az udvar felé tartottam, hogy magamba szívjak egy kis napfényt, mikor megpillantottam a folyosón Dariát. Elfordultam tőle, el akartam indulni az ellenkező irányba, de mivel megláthatott, így elég kínos szituációba kevertem volna magam. Inkább visszafordultam felé, és haladtam tovább az udvar felé, csak akkor álltam meg, ha ő megállított, vagy esetleg hozzám szólt. Az arckifejezésem azt hiszem nem volt túl vidám.

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty2021-03-27, 13:35

Hate is a weak emotion
Daria Paetrova && Raelin Delaney

Vendég
Vendég
Anonymous

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
TémanyitásHate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty

Ajánlott tartalom

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin Empty
 

Hate is a weak emotion - Daria & Raelin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zinnia & seth ❖ are we on screaming terms again?
» I hate being your postman
» First time - Isaac & Raelin
» Muffins are smart cupcakes - Toby & Raelin
» Daria Paetrova - ❝Anasztázia nagyhercegnõ❞