Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
First time - Isaac & Raelin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-08-24, 13:39

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
First time - Isaac & Raelin JPbm1tY
First time - Isaac & Raelin C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
First time - Isaac & Raelin 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
First time - Isaac & Raelin 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-04-11, 23:49



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ afterglow ♡ 633 szó


- Tényleg nem. Viszont ennyi idősen már megtanulhattam volna, hogy ne magamból induljak ki. Csak azért, mert én közvetlen és talán túlságosan barátságos vagyok, nem várhatom ugyanezt másoktól. - vontam vállat, arcomon mégis mosoly ült. Örültem, hogy ő észrevett, de nem nehezteltem az embertársimra, mert nem álltak meg, hogy ugyan mi a problémám, mikor nem volt egy hatalmas baj, másnak biztosan kisebb gondja is nagyobb az enyémnél. Isaac viszont más volt, mint a legtöbb ember, sőt, sokkal másabb, mint bárki, akit ismertem.  
A nevetésétől valahogy olyan ártatlannak, már-már kisfiúsnak tűnt, és figyelmeztetnem kellett magamat, hogy azért ne dőljek be neki. Igaz, nem akartam tőle semmit, illetve egy részem szerette volna, ha Toby helyett inkább őt kedvelném, mert ő talán még elérhető is, de ez nem így működött.  
- Egyáltalán nem gondollak rossznak. - jelentettem ki őszintén, és kicsit alaposabban megnéztem magamnak. Gyanítottam, hogy sok nő odavan érte, és egy kicsit azt is, hogy ő mindezt kihasználja, de ettől még nem volt rossz. Nem tűnt rossz embernek. Annyira jó emberismerő nem voltam soha, mert én mindenkiben a jót láttam, sokszor akkor is, ha nem volt. Isaac kapcsán viszont valamiért jó megérzéseim voltak, ez valahogy más volt. Mintha tudtam volna, milyen, pedig nem is ismertem. - Jó dolog, hogy nem szippantanak be a gondolataid. Már értem, miért veszed észre az apró örömöket az életben. - Utaltam arra, amit korábban mondott. Általában én magam sem vesztem el annyira a saját fejemben, hogy ne vegyem észre, mi történik körülöttem, csak épp... rossz napom volt.
- Őrültnek? - ugrottak feljebb a szemöldökeim, és néhány másodpercig újra csak az arcát tanulmányoztam. Nem tűnt annak, bár talán még soha nem is találkoztam őrült személlyel. Lehet, hogy külsőre meg se mondják róluk az emberek? - Ugyan miért? - Hangom határozottan kíváncsiságról árulkodott, ahogyan az arcom is, meg sem próbáltam leplezni. Nagyon érdekelt, miért gondolhatják ezt róla egyes emberek.
- Az ötleted egyébként zseniális, de ez egy kicsit speciális helyzet. Először is a barát zónában vagyok, ahonnan talán nincs is kiút, másodszor pedig, másvalaki az illető kiszemeltje. Ez egy veszett ügy, én pedig túl béna vagyok ahhoz, hogy megoldjam. Még egy kicseszett muffint sem tudok normálisan megsütni! - jelentettem ki felháborodva, majd elkerekedett szemekkel néztem rá. - Bocsánat. Higgadtabb szoktam lenni, és kulturáltabb. - Kicsit szomorú volt a hangom, mert nem akartam, hogy bárki is az ellenkezőjét gondolja rólam. Tényleg rossz volt az időzítés, máskor kellett volna találkoznunk, normális körülmények között. Bár akkor nem lett volna jobb a kedvem egy hangyányit sem.
- Hihetetlen, mennyire pozitív vagy, és... vidám. - Teljesen lenyűgözött, szerencsém volt, hogy valaki már elrabolta a szívemet, különben totálisan és visszavonhatatlanul belezúgtam volna ebbe a pasiba, mindössze fél óra alatt. Miatta a mosoly csaknem állandó látogató lett az arcomon, az újabb szavai pedig egy nevetést is előhoztak belőlem. A szemforgatására csak újból felvontam mindkét szemöldököm, de nem feleltem semmit. Én a tudtára hoztam, hogy miért akarok vele újra találkozni, az már az ő dolga volt, hogy ezt mennyire értette meg... ugye? Hiszen felnőtt ember volt, és én egyáltalán nem vezettem félre, nem is volt célom ilyesmi.
- Azért azt nem mondtam, hogy tökéletes. - jegyeztem meg szurkálódva, huncut mosollyal. Ne csak ő viccelődjön, én meg nevessek rajta, és üljek mellette fapofával. Ez oda-vissza működik. Hátha egy kicsit én is feldobom az ő napját, máris visszaadva egy keveset abból a jóból, amit én kaptam tőle a jelenlétével.
- Hm... nekem nem szokásom hálátlankodni senkivel. Még akkor sem, ha az illető a másik nemhez tartozik, egészen addig, amíg nem esik túlzásokba. - Azért ezzel azt is leszögeztem, hogy ennél tovább nem fogunk elmenni, mert nem akartam kétes jeleket küldeni felé, de én nem vetettem meg a férfi-nő barátságot. Hiszen a legjobb barátom is a férfiak táborát erősíti. Isaac pedig, ha mást keres, nem pedig barátot vagy beszélgetőpartnert, legfeljebb nem találkozik velem többet.

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-04-10, 20:14


To: Raelin

Az emberek manapság túl keveset is foglalkoznak egymással. Nem hiába kell egy csomó embernek már csak azért is pszichológus, hogy a gondjait kibeszélje, hiszen a többiekkel nem tudja magát megértetni, nem képes elmagyarázni nekik mi a gond, ha meg mégis, akkor sem biztos, hogy komolyan is veszik. Na nem mondom, hogy engem annyira izgatna mások problémája, de most megállok és persze meghallgatom Raelint, hogy mizu van vele, pedig én csak egy kávéra akartam meghívni eredendően és nem egy kezelést lejátszani most. – De mégis kaptál némi figyelmet és azért lássuk be annyira rosszul nem esik. – mondom vigyorogva. Csupán a szerencsén múlott most, hogy tényleg észreveszem vagy sem, és hogy van-e kedvem vele foglalkozni vagy sem. És akadt éppenséggel. Jöhetnék azzal a dumával, hogy a sors akarta így, de nem, én akartam ezt.
Mondatára felnevetek. – Nem, nem szólítok le minden lányt, azért ne nézz ennyire nagyon rossznak. És nem sűrűn akad semmi, amiről elgondolkodhatnék. Illetve persze mindig akad valami, amin éppenséggel törhetném a fejemet, de az nem olyasmi, ami miatt annyira elmerülnék a saját gondolataimban, hogy ne venném észre a nyilvánvalót, vagyis azt, ha valaki szomorú. – Illetve éppenséggel aggódhatnék, hogy kitudódik mennyi mindent loptam már el, hogy kleptomániám van és emiatt segítségre szorulok. Akár attól is félhetnék, hogy megkérdezik honnan van annyi pénzem, ha egyszer mindenki tudja, hogy egész nap csak lopom a napot igazából és semmit sem csinálok, de felesleges. Amíg nem merül fel probléma, addig nem is érdemes vele semmit sem kezdeni. Előre kitalálni rá megoldásokat, amik lehet végül össze sem jönnek… Bízok a képességeimben annyira, hogyha véletlenül kell, akkor elég gyorsan járnak majd a fogaskerekeim és végül megoldom ott helyben az esetleges problémát.
-Tényleg? – kérdezek vissza tettetett meglepettséggel. – Pedig az a szakterületem, hogy hülyeségeket beszélek. A legtöbben őrültnek is neveznek. – De valakinek ez jön be ugyebár. Egy kicsit dilis, de helyes pasi volnék. – Szóval szerelmi bánat? – kérdezek vissza egyből és a rólam szóló részt most még ignorálom. – Gondolom őszintén bevallani nem akarod, hogy tetszik neked. Totál világos, de mondjuk megmutathatnád neki, hogy neked nem kell a boldogsághoz. Simán lehet, hogy észrevesz, de egy férfi szereti magát erősnek és fontosnak érezni, így ha az utóbbi eltűnik azzal, hogy nem rajongsz érte mondjuk egy hétig, akkor már elég frusztrált lesz ahhoz, hogy talán randizni hívjon. – Férfi vagyok és én rendkívül ki tudok akadni, ha egy nő olyan gyorsan túlteszi magát rajtam. Legalább egy kicsit legyen már bánatos mikor kidobom nem? Na mondjuk én azzal a lendülettel megpróbálok nem is foglalkozni vele, de ez sokaknak nem megy. – Sokat nem tudok magamról mondani egyébként. Egy magányos, félénk és visszahúzódó ember vagyok, aki csak egy barátra vágyik. Nos, arra is. – mondom lebiggyszetett ajkakkal és nagyra nyílt szemekkel. Sokáig azonban nem bírom és ismét nevetni kezdek. – Nem, tényleg nem tudom mit mondhatnék, a hobbim a séta, szeretek mászkálni, új emberekkel ismerkedni és jól érezni magam, ennyi. – vonom meg a vállamat.
-Úh, mindjárt elpirulok ezen a bókon! Ne hozz már zavarba. – kezdem el legyezni magamat, miközben mosolygok. De kifejezetten jól esnek a szavai, ezt nem tagadom. – De persze értem, csak köszönetképp. – forgatom meg a szemeimet.
-Örülök, hogy más is úgy gondolja, hogy teljesen tökéletes vagyok úgy, ahogyan. – Igen, saját magamat dicsérem továbbra is, de már vagy egy milliószor elmondtam, hogy ő szép, ha sokat emlegetem, még a végén beleun.
Kérdésére csak a fejemet ráztam. – Fogalmam sincs. Könnyű veled beszélgetni, más lányok már rég elhajtottak volna valószínűleg. – Nem teszek hozzá semmilyen kínosan nyálas szöveget, hogy biztos szerelem első látásra, hiszen honnan is tudhatnám én ezt, ahogyan azt se mondom, hogy biztosan van valami kettőnk között, pedig lehet akadna.



Üdv szépség  First time - Isaac & Raelin 3375341651  ♡ zene ♡ 591
Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-04-08, 00:03



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ afterglow ♡ 558 szó


Fintorogva emésztgettem a szavait, majd megráztam a fejemet. Nem igazán hittem, hogy önzőség, amiért rám se bagóztak, inkább azzal értettem eget, amit ezután mondott. Mindenki a saját gondolataiba merült, a saját problémájával foglalkozott, nem lehetett mindenki olyan, mint én, hogy képes lenne a világ sorsát a vállára venni, vagy legalábbis mások gondját.
- Igazság szerint nem vártam el senkitől, hogy leszólítson, vagy azt, hogy észrevegye a rossz lelkiállapotom. - vontam vállat. Nem kifejezetten azért mondtam, mert sajnáltatni akartam magam, vagy bárkitől is elvártam volna az ellenkezőjét, inkább csak megjegyeztem a dolgot. Tényleg mindenki elhaladt mellettem, kivéve őt, de ennek talán így is kellett történnie. - Nem tudom, melyikre kérdezzek előbb rá. Arra, hogy tényleg leszólítasz minden szomorú lányt, amit már amúgy is sejtettem, vagy arra, hogy tényleg nincs miről filóznod? Vagy hát... végül mindkettőt megkérdeztem. - mosolyodtam el. Valahogy nem is zavar, hogy egy nőcsábásszal van dolgom, amíg kedves dolgokat mond, jobb kedvre derít, és nem nyomul túlzottan. Nem volt egyáltalán zavaró, idegesítő a viselkedése, nem váltam tőle feszültté, sőt, mint említettem, inkább segített rajtam.
A pszichológusos megjegyzésén halkan nevettem, bár tényleg igaza volt. Ő is idegen volt még számomra, kívülről egészen biztos jobban látta volna a helyzetemet, de az az igazság, hogy a helyes pasiktól egy kicsit mindig zavarban voltam. Toby például hiába volt a barátom már évek óta, ha felvillant a helyes mosolya, a hatására olykor badarságokat beszéltem.
- Nem mondasz butaságot. - hunyorítottam rá, mint aki komolyan elgondolkodott a dolgon, és... egy kicsit tényleg így is volt. Végül felsóhajtottam, majd lehunytam a szemem egy pillanatra, mielőtt újra ránéztem volna félszegen. - Volt már úgy, hogy a kiszemelted egyáltalán nem vett észre? Legalábbis úgy nem... - Ahogy kimondtam a szavakat, azonnal meg is bántam. Miért hallgatok egyáltalán egy idegenre? Csak mert jóképű? Ugyan már, Rae! Olyan ostoba vagy... - Tudod mit? Inkább felejtsd el, ez tényleg béna húzás. Mi lenne, ha inkább mesélnél kicsit magadról? - Ez meg úgy hangzott, mint egy állásinterjús kérdés. Inkább elhallgattam, és kínosan vigyorogtam, amivel nem segítettem a helyzeten, de talán nem is rontottam.
- Háát, úgy tűnik kifejezetten jót teszel nekem, ami a kedvemet illeti. Kár lenne kihagyni még egy találkozót. - Kicsit úgy éreztem, félrevezetem őt, nem akartam, hogy azt higgye, játszadozom vele, vagy könnyűvérű nőcske vagyok. Inkább hozzátettem egy mondatot. - Csak, hogy megköszönjem mindezt. - köszörültem meg a torkom. Tényleg helyes volt, kedves, még vicces is, talán minden meg is volt benne, aminek meg kell lennie egy férfiben, ám a szívem nagyon is foglalt volt. Nálam pedig nem igazán fért bele, hogy több vasat tartsak a tűzben. Bár lehet, ő nem is gondolt semmi ilyesmire, és én gondoltam túl a dolgot.
- Igen, azt hiszem nincs vele semmi gond. Ahogy az arcod többi részével sem. - nevettem, bár önkéntelenül belecsempésztem egy bókot, amit nem feltétlenül akartam. Szingliként megtanultam, hogy jobb, ha óvatos vagyok a férfiak közelében, mert nem mondhatok akármit, anélkül, hogy valaki félre ne értené. Isaac nem tűnt olyan típusnak, aki kiakad és elhord mindennek, csak mert nem úgy nézek rá, ahogy azt ő akarná, én azért mégis próbáltam vigyázni.  
- Azt mondanám, hogy naiv vagyok, de ennyire azért nem. - mosolyogtam. - Oké, rendben, tegyük fel, hogy most nem. Ez most miért más? - kérdeztem teljesen ártatlanul, kíváncsian. Érdekelt, és egy kicsit meg is könnyebbültem a válaszától, ugyan egy részem még mindig nagy szívtiprónak gondolta.

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-04-07, 19:27


To: Raelin

Nem fogom nyaggatni, ha nem akarja elárulni mire is gondolt valójában abban a szép kis buksijában.  Pusztán csak érdeklődtem, de hát az én lelkivilágom nem fog összetörni, ha pont erre nem tér ki. – Mert mindenki van olyan önző, hogy csak a maga problémájával törődik. Plusz az emberek nagyon nagy része a gondolataiba merül, mikor sétál. Ellentétben velem, akinek nincs miről filóznia, így tudok gondoskodni a szomorú lányokról. – Ezzel most kissé elárultam magamat, hogy bizony másoknál is megállnék. Persze nem mindenkinél meg nem mindig, ő még így is a kivételesek közé esik, bár ezt nem kötöm a csinos kis orrára. Miért tenném? Azzal túl nagy lesz az önbizalma. Bár így őt elnézve talán pont az nem ártana neki, de bőven lesz még időm neki bókolni és valami olyan lelki fröccsöt önteni belé, ami miatt jobb lesz a kedve, mivel nem mostanában tervezek mellőle távozni.
-Most képzeld el, ha pszichológus lennék, akkor az úgy már kevésbé lenne gáz! Tulajdonképpen ők is ezt csinálják nem? Valami random emberek mesélnek a problémáikról. Így még pénzt is spórolsz, miközben ezt az arcot nézheted. – kezdtem el a szemöldökömet húzogatni. Hát igen, az egy dolog, hogyha egy megértő embernek beszélhetsz, de az már csak külön bónusz, hogyha még ki is néz valahogy. Valamiért amúgy is a jó külsővel megáldott emberekben előbb megbíznak az többiek, mivel elsőre szimpatizálnak vele. Ki érti ezt a baromságot! De azért nem kerüli el a figyelmemet a megjegyzése a külsőmre, repesek is a boldogságtól, amit lehet kifelé csak egy széles vigyor formájában mutatok, de belül ujjongok. Ez az, ezek szerint van esélyem nála! Ah Isaac egyszerűen olyan jó vagy.
-Ohó! Ezek szerint már az újabb találkozót fontolgatod? Rendben, következőleg menjünk inni egyet. – Persze nem egyből alkoholt, mert hát az egy elég béna randi lenne. Rögtön azzal indítani, hogy leitatok egy csajt. Persze van az az alkat, akivel ezt el lehet játszani és meg is csinálnám, de az nem Raelin azt hiszem. Ő nem ilyennek néz ki. Sejtelemem sincs hogy honnan veszem ezeket, meg miért is sikerül őt ennyire gyorsan és könnyen megmosolyogtatnom, mert bár őstehetségnek tartom magam a csajozás terén, de mégis vele nagyon is könnyen megy ez az egész.
-Komolyan? – kezdtem el bökdösni a sajátomat és keresztbenézek, hogy láthassam. – Aha, azt hiszem az enyém egész jó. – jelentem ki, majd ismét normálisan kezdek el nézni, már amennyire az a lefagyhatatlan vigyor annak minősül.
-Áú! Ez valahol fájt, de valahol meg is értem, hogy annak nézel. – kezdem el forgatni a szemeimet. – Mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy van az az eset, mikor az vagyok, de most nem? – Nem fogok neki hazudni, pláne úgy, hogy egyből rákérdezett. Őszinte ember vagyok, mondhatni, időnként talán, így persze, hogy közlöm vele mi is a helyzet.



Üdv szépség  First time - Isaac & Raelin 3375341651  ♡ zene ♡ 448
Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-22, 20:24



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ zene ♡ 418 szó


Csak a fejemet rázom, eszem ágában sincs pont neki elárulni, mire is gondoltam. Jobb volt magamban tartani ezt a sok negativitást, mielőtt még őt is megfertőzöm vele, vagy elüldözöm. Egy ilyen vidám társaságot pedig igazán kár lett volna mellőzni, mikor a béka feneke alatt volt a kedvem.
- Nem is tudod, mennyire hálás vagyok most neked. Nem sokan próbáltak volna felvidítani. Sőt, mindenki elsétált mellettem. - Nem érdekelt, hogy miért szólított le, ha egyszer megtette, és tényleg jobb lett a kedvem miatta. Egyszerűen csak örültem, amiért elterelte a figyelmemet Toby-ról meg a szerencsétlenkedésemről. Nagy szükségem volt rá, hogy valami másra gondoljak, ne emésszem magam, ő pedig megadta ezt nekem. Így ismeretlenül is igazán kedveltem emiatt.
- Nagyon béna húzás lenne tőlem, ha egy jóképű idegennek önteném ki a szívemet. - sóhajtottam, de azért elmosolyodtam. Talán nem kellett volna jóképűnek neveznem és adnom alá a lovat, mikor valaki másvalakibe zúgtam bele, de a férfiaknak is szükségük van a bókokra. Nem csak egy nő érdemli meg, hogy kedves dolgokat mondjanak neki, csak épp ezt sok nőtársam elfelejti. Nem körülöttünk forog a világ, a férfiakat pedig nem szoríthatjuk háttérbe, csak azért, hogy mi előtérbe kerüljünk.
- Egyezzünk meg abban, hogy legközelebb máshol találkozunk. Talán egy ital mellett, egy kellemes helyen. Hiszen goromba volnék, ha nem köszönném meg a mai napot neked. - Kicsit túláradt belőlem a kedvesség, de tényleg pokolian éreztem volna magamat, ha nem hálálom meg neki valahogy. Másoknak talán apróságnak tűnt volna néhány kedves szó, egy mosoly, nekem viszont rengeteget jelentett. Mondhatjuk úgy is, Isaac kihúzott a képletes gödörből, aminek az alján csücsültem magányosan. Még mindig éreztem a furcsa dolgot a közelében, amit nem tudtam hova tenni, azt az ismerős érzést. Olyan volt, mintha emlékeztetne valakire, akit valamikor ismertem, csak épp nem ugrott be egy név sem. Nyilván a szimpátia váltotta ki belőlem az érzést, másra nem tudtam gondolni.
- Köszönöm. Bár azt hiszem, a saját neve a legtöbb embernek elég kényes téma. Mint... az orruk. Olvastam valahol, hogy önmagunk elfogadásához először az orrunkat kell elfogadni. - jegyeztem meg kicsit vicceskedve. Nem volt teljesen hülyeség, tényleg sok mindenki elégedetlen az orrával. Ha mélyen magamba néztem, nekem is nem egy problémám volt a külsőmmel, de előbb vagy utóbb mindenkinek el kell fogadnia önmagát. Kívül-belül.
- Te igazi nőcsábász vagy, ugye? - Nem kritikának szántam, a kérdés végén még nevettem is egy kicsit. Tényleg ezerszer jobban éreztem magam a szavaitól, a jelenlététől, sokkal jobb kedvem volt, mint a megérkezése előtt. Ha nem jön, talán a padon kezdem el itatni az egereket.

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-20, 20:23


To: Raelin

Pozitív vagyok természetesen! Illetve egyesek szerint, csak bolond. Nyilván nem azt mondom, hogy sose fagy le a vigyor a képemről, de határozottan ritkák azok a pillanatok. Ez sokakat idegesít, de a hölgyeknél határozottan előnynek tekintik, hiszen egy ilyen kis vigyori mindenki napját jobbá varázsolja, aki hagyja is neki. Elvégre a mosoly ragadós. Az amit kérdez ellenben nem igaz rám, azért én sem örülök mindennek, de valamit csak mondanom kellett, hogy ne legyen már ilyen szomorú. – Mintha? – nézek rá kérdőn. Mintha totál felesleges egy ember lennék, mivel az ég egy adta világon semmi hasznom sincs? Nem, ezt csak mondani szokták nekem. – Nézd, ezeket mind be is mesélheted magadnak, ha nem így gondolkodsz eleve. De hidd el, mindig van, aminek örülhetsz. Akárcsak valami aprónak is. Például, hogy megdicsérlek, milyen szép vagy! – Na ennek most már tényleg, igazán hatnia kell. Ezek a bókok mindig bejönnek. De lehet neki most valami nagyobb löket kéne. Vagy nem. Az előbbi úgy fest javított, de mindig mikor azt hiszem sikerrel járok, visszaesik. Mi van szerelmes? Az szokott ilyen lenni. Mintha én olyan jól tudnám! Sose zúgtam még bele senkibe, egyszerűen csak van az a nézésük, meg azok a testbeszéd izék, amik miatt látszik rajtuk. Jelenleg ilyet nem vélek felfedezni, de hát nem is ismerem a lányt annyira, hogy esetleg feltűnjön.
-Akkor hajrá! Beszélj csak amennyit akarsz! Egy pártatlan félnek a legjobb mesélni azt mondják. – Mert hát ő elítélni sem tud! Meg megítélni sem, hogy adott történet igaz-e vagy sem, esetleg úgy meséli-e vagy sem, mint ahogy megtörtént. Ő maximum csak hallgat meg bólogat. Legalábbis a pszichológusom ezt szokta. Aztán a végén benyög valami okosságot. Én meg ezért fizetek! Mennyire gáz ez egy tízes skálán? Mert szerintem egy tizenkét pontot megüt.
- Hát igen, kissé furcsa, de természetesen ott vagyunk, ahol szeretnéd, én egy autó alól is szívesen kikiabálok, ha kell. – Nem mintha szeretnék. Annak ellenben kifejezetten örülök, hogy ő is úgy gondolja, hogy érdemes lenne máshová menni. A kérdés már csak az, hogy akkor jön-e?! Persze ezt így nem kérdezem, az már tényleg nagyon nyomulós meg egy kisség siettetés, amit nagyon nem szeretnék. Persze, tök király mikor csak gyorsan felszedsz valakit, de néha időt is kéne nekik hagyni. Néha. Például most.
-Áh! A különleges és a szép nem ugyanaz! És azt ismerd el, hogy szép. – Úh, most bedobhattam volna valami nagyon erős szöveget, de pont egy perce sütöttem el a bókomat, így most csak rálépek egy kicsit a fékre és lassítok. Még a végén kifogyok az udvarlós szövegből, ami nem jó, hát hogy tartom fenn az érdeklődését?
-Tegyük többes számba! Napunk. – teszem még ezt hozzá. – Amúgy látod? Ha vidám vagy, nem csak a kisugárzásod lesz szebb, de te is. – kacsintok rá és ezzel jelzem, hogy igen, így azért máris vonzóbb lett.



Üdv szépség  First time - Isaac & Raelin 3375341651  ♡ zene ♡ 453
Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-18, 00:13



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ zene ♡ 452 szó


Valahogy a férfi közelében kezdtem kevésbé nyomorultul érezni magamat, és halványult kissé a kellemetlen jelenet, amit át kellett élnem néhány órája. Még szerencse, hogy alig néhány órám volt csupán, így korán kiszabadulhattam az iskola épületéből. Nem tudtam volna visszafogni a könnyeimet, ha még egy gyerek nekem szegezi a kérdést a folyosón, hogy ma miért nem vagyok olyan vidám, mint szoktam, avagy miért lógatom az orrom. Megvolt rá az okom, de még gondolati szinten sem akartam ebbe belemenni, amikor már éppen jobban éreztem magam. Csak azt nem értettem, hogyan válthatja ki belőlem ezt egy vadidegen.  
- Ó, ebben teljesen igazad van. Te mindig így gondolkodsz a világ dolgairól? Mintha minden jó lenne? Kicsit sem érzed magad néha úgy, mintha... mintha... - Hirtelen elhallgattam, és elgondolkodva pillantottam a férfire. Nem igazán tudtam, mit akartam mondani, vagy hogyan fejezhetném ki magam. Mintha... jelentéktelen volnék? Talán ez lett volna a legjobb kifejezés rá, de már inkább nem folytattam, csak sóhajtottam egyet. Az ő gondolkodása volt a jó, és nem kerülte el a figyelmemet a helyes idegen kifejezés sem. Tényleg az volt. Olyan nehéz lenne egy szempillantás alatt kivernem a fejemből Toby-t, és inkább beleszeretni Isaac-be? Na, nem mintha az nem lenne totálisan fura és meredek, viszont ő legalább észrevett.
- Egy kis beszélgetés jól esne. - jegyeztem meg halkabban, és zavaromban a hajamat kezdtem piszkálni. Ezzel a tudtára adtam, nem akarom, hogy elmenjen. Kicsit önző dolog volt a részemről, de legalább amíg vele beszéltem, addig sem gondoltam arra, amire nem akartam, és ami egész biztosan a fejembe kúszott volna újra, ha ő nincs velem.
Szimpatikus volt mindaz, amit mondott, és igen, egy kicsit naiv voltam, vagy csak szerettem volna elhinni, hogy tényleg érdeklem őt. Nem kérdőjeleztem meg a kedvességét az irányomba, csak azzal az egy kérdéssel.  
- Mondasz valamit. Ez tulajdonképpen egy szuper hely, csendes és nyugis, mégis elég forgalmas, hogy két idegen beszédbe elegyedhessen egymással. - gondolkodtam el hangosan, szinte észre sem véve a mosolyt az arcomon, ami időközben állandó lett. Tehetséges volt a srác a felvidításban, az egyszer biztos!
- Ami azt illeti, nem igazán. Szerintem semmi különös nincs benne. - Pillantottam rá újból, bár beszéd közben nagyrészt őt néztem. Igazán szép mosolya volt, a kedvessége pedig kicsit magával is ragadott, hiába volt egy pici óvatosság bennem.  
A szavain nevetnem kellett, mármint nem rajta, inkább jókedvűen, amiatt, amit mondott. Valami volt benne, csak épp megfogalmazni nem tudtam volna micsoda. Úgy beszélgettünk, mintha ismernénk egymást évek óta. Igaz, én elég nyitott személyiség voltam, s úgy tűnt, ő is az.
- Akkor azt hiszem ez a szerencsenapom! - Kicsit azért elvicceltem a dolgot, ha nem így tettem volna, baromira zavarba jövök, még el is pirulok talán. Nem tudtam, meddig tudom elnyomni a kislányos zavaromat a közelében.  

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-16, 16:26


To: Raelin

Mondhatnám azt, hogy sose lennék képes egy csinos lányka mellett elsétálni csak úgy, de igazán meg tudnám tenni. Szeretem a nőket és azt hiszem ebbe (férfi emberként) semmi rossz sincs. Akkor néznének nagyot az emberek, ha a pasikra is így hajtanék. Nem mondom azt, hogy rossz, csak nem hozzám illik. Ellenben a csajok fűzése annál inkább. Mégsem állok meg mindegyik mellett, hiába formásak, meg elbűvölőek. Van, aki nem fog meg elsőre ennyi! De azon kevesek, akik mégis felkeltik az érdeklődésemet azok akár egész nap élvezhetik a csodás társaságomat.
Mint például Ő is! Nem tudtam úgy elhaladni előtte, hogy ne tűnt volna fel az a keserves pillantás rajta. Nem sír, ez legalább jó hír. Nem vagyok jó a vigasztalásban, hacsak nem megnevettetem, de egyesek kifejezetten utálják, ha elviccelem a dolgokat. Most őszintén mit várnak tőlem? Nem vagyok pszichológus, hogy minden problémára van megoldásom, illetve akad egy poén formájában, de egyebet én sem tudok tenni. Így jobb ötlet híján megpróbálkozok nála is ezzel. Meg is örültem, mikor láttam a mosolyt az arcán, de nem tartott sokáig. – Mindig lehet találni okot arra, hogy vidám légy! Például süt a nap! Meg meleg van, találkoztál egy helyes idegennel… annyi mindent tudnék még felsorolni. – De remélem nem kér meg, hogy folytassam, mert akkor lebukok, hogy hát tulajdonképpen kifogytam. Ezen kívül már csak a cuki kiskutyákkal tudok neki jönni, meg meghívni egy sütire. A cukor mindent megold! Főleg a nőknél. – De a döntés a tied, hogy akarsz-e beszélgetni. – jegyzem meg egy kedves mosollyal. Kívülről annyira bájos és segítőkésznek tűnhetek most! Egyébként amíg nem egy depressziós csajszival van dolgom tulajdonképpen az is vagyok! Elég őrült vagyok ahhoz, hogy ne féljek csak úgy valakit leszólítani. Nincs nekem baráti társaságom, hogy ne unjam el magamat, ellenben hosszabb ideig sem tudok megmaradni egy embernél. Éppen ezért mindig keresem az új ismerősöket. Valószínűleg ez is elősegíti a nyitottságomat mások felé.
-Ezt úgy mondod, mintha a jelenlegi olyan rémes lenne! Bár tény, hogy egy finom kávé meg talán süti mellett varázslatosabb lenne, de mit tudunk tenni, ha pont itt futottunk össze? – kérdezem vigyorogva, és ezzel utalok is arra, hogyha esetleg megunta már az itteni üldögélést akár egy italra is elmehetünk. De haladjunk szépen lassan, úgy fest nagyon le van hangolva, így azért nehezebb meggyőzni, hogy velem tartson. – Szép név! De gondolom ezt már hallottad. – kezdem el játékosan a szememet forgatni.
Kérdésén elgondolkodok, bár valójában tudom a választ. – Nem! Csak akit érdekesnek és különlegesnek találok. És te hölgyem, megragadtad a figyelmemet. – Hogy mivel, azon kívül, hogy egyedül ült és láttam, hogy szomorú? Halvány lila dunsztom sincs.



Üdv szépség  First time - Isaac & Raelin 3375341651  ♡ zene ♡ 422
Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-15, 17:49



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ zene ♡ 373 szó


Nem gondoltam, hogy bárki is észrevesz, néhány ember volt csak a közelben, ők pedig egész könnyedén elhaladtak mellettem, rám se nézve. Ebben a rohanó világban ez egy jó dolog volt, még a tömegben is lehettél egyedül, amikor arra volt szükséged. Annyi tartás azért volt bennem, hogy ténylegesen ne sírjam el magam, a szánalmas könnyeket otthonra tartogattam, mikor már bebugyoláltam magam egy pléddel. Persze rögtön azután, hogy az otthon maradt süti adagot szertartásosan kihajítottam a kukába. Esküszöm, soha többet nem sütök. Bár magamat ismerve, ezt nagyjából egy hétig fogom betartani, mielőtt újra nekikezdek, de a sótartót egész biztosan máshová fogom tenni. Még egy ilyen baklövést nem követhetek el. Még mindig hajtövemtől egészen nyakig elvörösödtem, ha csak arra a jelenetre gondoltam Toby-val.  
A hangra egy kissé meglepődtem, fel is kaptam rögtön a fejemet, mire egy igen jóképű srácot pillantottam meg. Ez már gyanús volt, mert mit akarhat pont tőlem egy ilyen alak, mikor én senkinek sem kellett. Na nem mintha úgy érdekelt volna a fickó, mert jobb volt, ha felhagyok a férfiakkal, de azért mégis felmerült bennem a kérdés. Mit akarhat?
- Hogy mondod? - kérdeztem vissza, de azért az arcomra egy furcsa mosoly költözik. Vagy valami olyasmi. - Nem sok okom van a jókedvre. - vágtam egy grimaszt. Még a bókja sem tudott annyira felvidítani, hogy ugráljak örömömben, vagy bármi hasonló. Jól esett, azt nem is próbáltam leplezni, az a halovány mosoly is arra utalt, bár nem sokáig időzött az arcomon.
- Csak nyugodtan. Nem az enyém a pad. - jegyeztem meg egy kicsit megdöbbenve, furcsállva is talán. Tényleg nem értettem, mit szeretne tőlem, és miért érdekli egyáltalán, miféle kedvemben vagyok.
- Szia, Isaac. Bárcsak jobb körülmények között találkoztunk volna. - mosolyodok el. Sosem szerettem, amikor valakivel szomorúan vagy letörten találkozok először. Amikor nem vagyok önmagam, az a vidám, túlpörgött, kicsit talán furcsa lány. - Én pedig Raelin. - fejezem be a mondatát, mert annyira azért nem voltam soha udvariatlan, hogy ne mutatkozzak be, amikor valaki ennyire... aranyos? Valójában fogalmam sem volt, milyennek tartottam a férfi próbálkozását, de határozottan volt benne valami... valami megmagyarázhatatlan.  
- Mondd csak, Isaac, te minden lányt leszólítasz az utcán? - kérdeztem rá teljesen őszintén, ártatlanul. Nem volt semmi gúny, vagy rosszindulat a hangomban. Tényleg kíváncsi voltam, milyen ő valójában.  

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-13, 19:30


To: Raelin

Relatíve későn keltem ma. Sokáig fent voltam az éjszaka és csak forgolódtam. Magam sem tudom miért, egyszerűen nem bírtam elaludni. Valamin folyton pörgött az agyam, ami rendkívül idegesítő, mert effektíve meg akkor nem kattog, mikor igazán kéne neki. Ennek ellenére nem keltem ballábbal, csak éppen nem pattogtam reggel nyolckor, hogy akkor hadd menjek végre sétálni.
De amint végre kigurultam a puha és meleg takaró alól már szinte rohantam is ki a friss levegőre. Na persze előbb felöltöztem. Ha valamit szeretek az a mozgás. Ki se nézné belőlem az ember, hogy nem csak egész nap otthon heverek és döglök, hanem igenis olyan izgága vagyok, hogy fogom magamat és gyalogolok egyet a városban, esetleg annak a környékén. Már amennyire messze lehet menni persze. Meg ez egy jó módja annak, hogy valaki levezesse a feszültséget is. Na nem mintha én olyan nagyon ideges lennék! Nyűgös, az igen, azt elismerem, de semmi más. Alapjáraton mosolygós típus vagyok, meg optimista. A séta ellenben egészséges és felettébb kellemes időtöltés, ha unatkozna csak az ember úgy amúgy.
Az utamat még csak alig kezdtem meg, mikor megláttam egy lányt a padon ülni. Uh, csinos! De még csinibb lenne, ha nem nézne ki ennyire… depisnek. – Egy nő akkor igazán szép, mikor mosolyog, szokták volt mondani. Persze van, aki szomorúnak is az, de képzeld, hogyha még jobb kedved lenne milyen gyönyörű lennél! – lépek oda mellé vigyorogva. Nem titkolom valóban szeretem a nőket, ha pedig ilyen kétségbeesettek akkor könnyebben meg lehet őket győzni, hogy velem tartsanak akár csak egy italra. Már ha van pénzem, de most épp akad valamennyi a zsebemben, szóval mázlim van! – Szabad? – kérdezem tőle miközben a fejemmel a mellette lévő szabad hely felé bökök. Nos, ha nem is enged leülni, de itt maradok. Levakarhatatlan vagyok és tudom, hogy neki is jól esne egy kis vigasz. – Egyébként Isaac vagyok. Isaac Reynolds. És te pedig…- nézek rá kíváncsian. Gyors volnék? Minden bizonnyal. Zavar? Dehogy! Ilyen esetekben cselekedni kell és nem megvárni míg a lány lép előbb, mert egy ilyen elkeseredett lélek inkább csak csöndben és bezárkózva marad. Ami NEKI (meg persze nekem) sem jó.



Üdv szépség  First time - Isaac & Raelin 3375341651  ♡ zene ♡ 344
Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty2021-03-12, 19:16



To: Isaac Reynolds


hi there, honey  First time - Isaac & Raelin 1149350199  ♡ zene ♡ 298 szó


A könnyeimmel küszködve, szinte rohantam ki az iskolából, amint vége volt az utolsó órámnak. Nem fért a fejemben, hogy lehettem ilyen béna, ilyen ostoba. Cukor helyett só, komolyan, Rae? Ennyire béna húzást még nem hallottam soha. Mindig jól sikerülnek a muffinjaim, sőt, a legtöbb süteményem, de ha Toby-nak viszek, elcseszem. Mintha nem lennék amúgy is totálisan láthatatlan a számára. Az új tanár viszont tökéletes a vörös hajával, a csodálatos alakjával, és mindig a megfelelő dolgokat mondja vagy teszi. Ő egészen biztosan nem rontana el két tepsi sütit, ráadásul mindenkinek hozna belőle.  
Az egyik utcán találtam magam, de tulajdonképpen nem is érdekelt, merre tartok. Szomorkás arckifejezéssel battyogtam végig a sétányon, miközben magamat ostoroztam. Már nem csak a sütik, de az új tanárnő miatt is, akit teljesen röhejes és buta okból nem kedveltem. Nem kellett volna ennyire meglepnie, hogy Toby-nak megtetszik. Bármelyik normális embernek ő tetszene meg, nem pedig én. Egy túlbuzgó, szerencsétlen rajztanár vagyok, akit csak a diákok szeretnek, és akinek soha nem lesz párkapcsolata.  
Az egyik padra rogytam le szégyenemben és szomorúságomban, még az sem zavart volna, ha tele van a sétány. Olyannyira magamba zuhantam, hogy nem figyeltem arra, ki vagy kik vannak körülöttem. Örültem neki, hogy senki sem zavart meg, így sajnáltathattam magam egy kicsit, mielőtt újra nekilendültem volna az életnek. Csak egy kis kedvre volt szükségem hozzá, amit egyelőre nagyon nem éreztem. Még rosszkedvet sem, inkább megsemmisülve éreztem magam. Ott és akkor tényleg szerettem volna elpárologni, vagy elfeledtetni Toby-val a történteket. A gondolatra csak még inkább elszontyolodtam, nagyon nem segített, ha újra felelevenítettem a jelenetet. Az agyam mégis újra és újra kivetítette elém a képeket, ezzel kínozva a szívemet, ami már apró darabokra tört. Úgy viselkedtem, mint egy gyerek. Sőt! Úgy, mint a saját diákjaim. Semmiben sem különböztem tőlük, csak épp ők sokkalta aranyosabbak voltak nálam.

Vendég
Vendég
Anonymous

First time - Isaac & Raelin Empty
TémanyitásFirst time - Isaac & Raelin Empty

Ajánlott tartalom

First time - Isaac & Raelin Empty
 

First time - Isaac & Raelin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Muffins are smart cupcakes - Toby & Raelin
» The Plan! // Nerida & Isaac
» Let's have a little chit-chat, shall we? // Maksim & Isaac
» Hello future boss! //Richard & Isaac
» Isaac & Benjamin - If you hurt her...