Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Shilah Tate Catawanee
Ma 17:17-kor


Baba Satoru
Ma 01:55-kor


Baba Satoru
Ma 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
Tegnap 14:12-kor


Baba Mirai
Tegnap 13:41-kor


Baba Mirai
Tegnap 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
hana & hadrian ✦ well this is awkward
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-10-03, 00:13

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
hana & hadrian ✦ well this is awkward JPbm1tY
hana & hadrian ✦ well this is awkward C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
hana & hadrian ✦ well this is awkward 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
hana & hadrian ✦ well this is awkward 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-05-30, 23:13

Hana & Hadrian
John Smith
Mulan
Nem tudok nem bűntudatot érezni, amiért miattam sérült le. Lehet, hogy nem lett maradandó baja, de nagyon sok mindenkinek ártottam a bénaságommal. Egyrészt neki kellett rengeteget ágyhoz kötve pihennie. Másrészt pedig Shirong készít ki mindannyiunkat. Nem meglepő, hogy csakis miattam lett sokkal keményebb és szinte mindenre odafigyel. Ha rajta múlna egy pillanat alatt kiszúrná a tűt a szénakazalban. Még csak keresnie se kellene. Bár talán még valamennyire gyakorolhatnám ezt a képességét és akkor talán sokkal kevesebb hibát véthetnék. Meg aztán ott van Mushu is, aki minden tettemnek az összes terhét cipeli azzal, hogy magára vállalta helyettem a dolgot Shirong előtt. Szerintem csoda, hogy nem dobta ott helyben ki. Viszont azt szerintem mind a ketten tudtuk, hogyha én vállalom magamra a helyzetet, akkor nem lett volna már másnap állásom és minden lehetőségem elúszott volna arra, hogy az apámat és a családomat támogathassam. Pedig szinte már csak ennek élek. Nincsenek önző céljaim, mert úgy érzem, hogy sem időm sem energiám nem lenne rájuk. Bár tény, hogy minden más rovására beszélgetek egy idegennel.
- Előfordulhat.. Elég hasonlóak vagyunk ugye.. - Mármint mindig azt szokták mondani, hogy mindegyik ázsiai pont ugyanúgy néz ki, mint a másik. Most igazából, ha félretesszük, hogy a feltételezés egy picit sértő valamennyire igaz lehet. Bár most tény és való, hogy ugyanaz az ember áll előtte, akit már láthatott a vadászegyesületnél, de ez pusztán részletkérdés.
- Erről szó sincs.. Csak nem olyan rosszak ők ám.. - Meg aztán hibázni sem mindennap hibáznak. Csak aznap, amikor felvettek engem. Az életük legnagyobb átkát uszítottak saját magukra és még csak nem is sejtik. Vagy talán sejtik és idő kérdése míg felrobban újra az életem, hogy utána próbáljam összeszedni a darabokat amelyek valamennyire megmaradtak.
- De annak én nagyon örülök, hogy láthatóan sokkal jobban vagy. - Nem, mintha enyhítene a bűntudatomon. Vajon egy nap képes leszek majd elé állni és bevallani mindent? Az igazságot mégsem fojthatom el magamban. Viszont amíg sajnálatos módon túl sokat veszíthetek miatta nem hiszem, hogy képes lennék rá. - Summer-hez tartasz esetleg? Vagy nem? Bár igazából nem rám tartozik.. - Nem tudom, hogy mégis miért kérdeztem rá, de el tudnám ásni magam érte.
remélem elfogadható
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-05-30, 16:32

Hana & Hadrian

Hiába hittem azt eddig, a türelem egyike kifejezetten jól működő előnyeimnek, rá kell jönnöm, nem minden esetben működik megfelelően. Ha a vadászatról van szó, nem bánom, ha órákon át kell mozdulatlanul várakoznom, talán mert tudom, hamarosan véget ér a tétlenség és elnyerem méltó jutalmamat.
A lábadozást és gyógyulást azonban egyszerűen képtelen vagyok türelmesen kezelni. Minden porcikám zsongva tiltakozik az ágyban maradás ellen, ugyanakkor a mozgást se bírja sokáig. Agyamról nem is beszélve. Hiába tudom, mit kellene tennem azért, hogy minél hamarabb túlessek a kényszerpihenőn, képtelen vagyok legyőzni ezzel kapcsolatos határaimat.
Bólintok csak válaszára. Nem zavar, hogy Summer mesélt rólam a barátainak, állapotom sose volt titok, ahogy az se, miként és miért kerültem hozzá, arról már nem is beszélve, én is szövegeltem a hozzám közel állóknak, pont Summer mért ne tenné?
- Ó? Igazad lehet, minden bizonnyal onnan vagy ismerős vagy hasonlít rád valamelyik vadász - vonom meg vállam, el is engedve a témát. Különösebben nem foglalkoztat, honnan olyan ismerős és mivel igazán sose figyeltem meg se a társaság tagjait, se a Herbs látogatóit, ugyanakkora esélye van, hogy az egyik férfi hasonlít rá néhány vonásában, mint annak, hogy a boltban találkozhattam vele futólag egyszer-kétszer. Főleg, hogy az alapján, Summer mesélt rólam és jóban vannak, minden bizonnyal gyakran megforduló vendég.
- Bocsi, ha beletapostam egy fájó pontba. Nem állok kapcsolatban a vadászokkal, úgyhogy sose foglalkoztam a szabályaikkal - nem szándékosan, de minden bizonnyal olyasmibe tenyereltem bele, amibe nem kellett volna, hirtelen sápadtságából legalábbis erre következtetek.
- Biztos vagyok benne, hogy nem fog előfordulni többet. Meg, lássuk be, én is hibás voltam - felesleges lenne ezt az apró, de annál fontosabb részletet elhallgatni vagy tagadni szerepét a történtekben. Persze, ettől még igazán nem kellett volna lelőni, de megúszhattam volna az élményt, ha a határon kívül maradok.
- Ha akkor nem akarom annyira kilőni azt a szarvast, most nem lenne gond - bár messze nem vagyok boldog és biztosan lenne egy-két keresetlen szavam a tetteshez, tudva, én is hibás vagyok, rosszat nem akarok neki. Jobban is jár talán, ha elhallgatja a tettét.


✥ ✥ ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-27, 23:53

Hana & Hadrian
John Smith
Mulan
Ha valakibe igazán nem akartam belerohanni, akkor az ő volt. De az én szerencsém már csak ilyen. Vonzom a bajt, mintha csak a lételemem lenne. Bár nem tudhatja, hogy én vagyok sebesülésének oka, hiszen egyrészt önmagamként sosem kerülhettem volna be a vadásztársulatba, illetve a bajt elvitte helyettem Hero. Ezért semmi sem mutat igazán rám, de emiatt csak még több bűntudatot érzek, aminek köszönhetően talán sikerült is bevonzanom ezt a találkozást.
Talán nem kellett volna felhoznom a sérülését, de igazából nem olyan nagy ez a város, hogy ne hallana előbb vagy utóbb valaki egy ilyen balesetről bármennyire is szeretnék elrejteni a világ elől. Na, meg persze kifogásom erre tökéletesen volt tekintve, hogy mindig igyekeztem információt gyűjteni arról, hogy pontosan mi a helyzet vele, hiszen a bűntudatomat valamennyire csökkentette a tény, hogy folyamatosan pozitív visszajelzéseket hallottam. Legalábbis amennyit mertem kérdezni anélkül, hogy túlságosan felhívtam volna magamra a figyelmem. - Summer! Jóban vagyunk, úgyhogy így hallottam rólad. - Bár ezzel talán most sikerült egyenesen a busz alá hajítanom Summer-t. De talán nem akkora probléma, hiszen nem mindennap kerül valaki olyan állapotban az üzletükbe, hogy ilyen módon segítségre legyen szükségük. Szóval remélem, hogy a saját bőröm mentésével nem hajítottam őt a tengerbe azzal, hogy mögé bújtam el, mint indok.
Kérdésre egy picit megfagyott az ereimben a vér, hogy felismert. Túlságosan sok múlt az álcámon ahhoz, hogy most mindezt elveszítsem, de nem húzhattam túlságosan sokáig az időt és össze kellett szednem magam, mielőtt addig pumpálom magam míg végül el nem ájulok az idegességtől. - Igazából nem vagyok a tagja. Mármint szerettem volna csatlakozni, de mivel nő vagyok nem lehetett, szóval lehet onnan vagyok ismerős.. Vagy Summer boltjából, mert sokat fordulok meg ott is. De a legjobb barátom viszont tag, szóval biztos vagyok benne, hogy az egész egy véletlen baleset volt, ami soha többé nem fog előfordulni. - Tekintve, hogy az a legjobb barátom vállalta magára az én hibámat talán inkább be kellene fognom a lepénylesőmet, de annyira próbáltam kihúzni magam a gödörből, hogy nem vettem észre, hogy miközben kaparásztam valahogy inkább szélesebb gödröt kreáltam. De legalább nem ástam magam sokkal mélyebbre. Remélhetőleg.
remélem elfogadható
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-27, 20:33

Hana & Hadrian

Ki gondolta volna, hogy az ember az egészen apró dolgoknak is tud ennyire örülni, mint én teszem most, egy ilyen kis sétát követően. Persze, mielőtt elvesztenéd azt, amit természetesnek gondolsz, fogalmad sincs, mekkora szükséged is van rá, hogy mennyivel romlik az életed egy apróság miatt is. Egészen mostanáig, eszembe se jutott, milyen szerencsés vagyok az állóképességemért és azért, hogy szabadon grasszálhatok majdnem bármerre. A sérülésem, az ágyhoz kötöttségem tökéletesen megértette velem, mennyire szerencsés voltam mindig is.
Nem ez az első eset persze, hogy megsérültem. Sok minden történt a múltamban, lehetetlenség is lett volna megúszni könnyebb vagy komolyabb karcolások nélkül, élet és halál között azonban sose lebegtem még. Fogalmam se volt hát arról se, mennyire nehéz lesz felépülni, újra teljessé válni egy ilyen után.
Most se vagyok száz százalékos persze még, de már olyasmiket is megtehetek, amikről alig néhány hete még álmodni se mertem, ez pedig nem csak boldoggá tesz, de meg is nyugtat és reményt ad, hogy egy nap minden visszatérhet az eredeti kerékvágásba.
Mindig örülök a társaságnak, legyen az ismerős vagy épp ismeretlen és az sem érdekel különösebben, hogy milyen módon futunk egymásba. Persze, arra igazán nem számítottam, hogy valaha szó szerint kell majd értenem. Márpedig ezúttal éppen ez a helyzet.
Meglep a váratlan koccanás persze, de ami még jobban összezavar, az a balesetet okozó reakciója. Ennyire nem tűnhetek ijesztőnek vagy őrültnek, hogy rögvest menekülőre is fogja, mintha komolyan attól tartana, valamilyen kegyetlen módon meg fogom torolni a történteket. Pedig előfordulnak ilyen véletlenek, de tulajdonképpen akkor se húztam volna fel magam, ha direkt lett volna, most pedig még annyira se, hiszen egyértelmű, hogy nem az volt.
- Biztos? - kérdőn emelem meg szemöldökömet, erősen kételkedve abban, hogy tényleg tudja, nem fogom bántani, minden mozdulata ennek épp az ellenkezőjét sikítja. - Örülök, hogy semmi bajod. Nincs semmi gond, előfordul. Honnan? - egy pillanatra elkerekednek szemeim értetlenségemben, de ahogy alaposabban is megszemlélem, rájövök, miért is tűnt annyira ismerősnek.
- Egyike vagy a vadászoknak, igaz? - habár szinte biztos vagyok benne, ezért látszott olyasvalakinek, akit nem egyszer láttam már, na meg rajtuk és néhány közelebbi ismerősömön kívül senki nem tudja, mi történt velem, rákérdezek.
- Ha amiatt aggódsz, hogy az egyikőtök meglőtt, ne is foglalkozz vele. Biztos vagyok benne, hogy nem te voltál - kiszélesítem megnyugtatónak szánt mosolyom, leszögezve, ő lenne az utolsó, akit a sérülésemért gyanúsítani akarnék. Lenne néhány tippem, igazán belemenni a találgatásokba azonban nem akarok, csak gond lehet belőle, ha elkezdek olyasvalakire gyanakodni, akinek semmi köze nem volt az egészhez.


✥ Remélem használható ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-14, 23:59

Hana & Hadrian
John Smith
Mulan
Minden egyes alkalommal, ha valamit vagy valakit kerülni szeretnénk szinte garantálható, hogyha valaki belefutunk azaz ember lesz. Mármint nem is állt szándékomban úgy feltétlenül őt kerülni, mert ténylegesen kíváncsi voltam arra, hogy mégis miként épül fel, meg mennyire gyógyult be már a sérülése, amit én okoztam, bár ezt nem hangoztatom tekintve, hogy Hero magára vállalta. Viszont valahogy tényleg úgy éreztem, hogy a lehető legjobb elkerülni a személyes kontaktust, mert úgy akarva-akaratlanul is olyan mély gödröt ásnék magamnak, ahonnét aztán senki nem húzna ki engem még Hero sem.
Erre a szerencsém pont úgy hozza, hogy az utca kellős közepén, mikor rajta rágódom pont belefutok. Talán pont ezért is vonzottam be. Túlságosan sokat jár a gondolataim között. Amekkora bűntudatom van nem is igazán csodálkozom rajta, bár jobban örülnék, ha valamennyire tompítani tudnám a lelkemben ezt az érzést, de azt hiszem ez a találkozó csak fokozni fogja.
Menekülnék, de az még sincs bennem, hogy egyenesen elrántsam a karomat, hiszen nem ártott nekem. Megérdemelnék rosszabbat is, minthogy egyszerűen csak megfogja a karomat, de még ennek sem volt semmi ártó szándéka. A válasz egyértelmű tekintve, hogy nem tudja, hogy tőlem származott a golyó, amit kapott. Hogyan is tudnék egyáltalán a szemébe nézni..
- Nem is félek, hogy bántanál vagy ilyesmi.. - Jelentem ki halkan a tekintetét szinte szándékosan kerülve, mintha csak helyben el tudna égetni azzal, ha tekintetünk találkozik. Meg aztán az is sokat mond, hogy még nem indított ellenünk bosszúhadjáratot. Vagyis sokkal inkább ellenem. Igazán nem kellene többesszámot használnom tekintve, hogy az egész csak az én felelősségem kellene, hogy legyen.  - Én jól vagyok.. Mármint még egyszer bocsánat, hogy csak úgy beléd rohantam. Te vagy akit nem olyan régen meglőttek nekem kellene jobban miattad aggódnom.. - Ami teljesen logikus is, de ugyanakkor én voltam az, aki kis híján fejvesztve menekülni kezdett a helyszínről. De így legalább szemtől-szembe megkérdezhetem, hogy tényleg hogy van. Nem, mintha bármit is javítana a helyzeten. A múltat nem hozná helyre.
remélem elfogadható
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-13, 19:16

Hana & Hadrian

Meglepő lelkesedéssel vettem észre ma reggel vészesen fogyó cigarettaállományomat, minek persze kizárólag azért örültem meg ennyire, mert jó indokot szolgáltat arra, hogy tegyek egy újabb rövid kirándulást. A bolt, ahonnan a szükséges felszerelést megszerezhetem nincs messze ideiglenes otthonomtól, nem is pazaroltam hát az időmet tétlenkedésre, azon nyomban meg is indultam, hagyva, hogy gondolataim messzire kalandozzanak.
Kíváncsi lennék, vajon a vadászok tudják-e, melyikük talált el azon a bizonyos napon. Valószínűleg igen, épp csak arra nem vette a fáradtságot egyik se, hogy elmesélje nekem is, legalábbis eddig. Kevés esélyét látom ugyan, de meglehet persze, maguk se tudják, hogy a tettesnek nem volt elég mersze ahhoz, hogy bevallja, félve a következményektől. Ezt pedig meg is értem tulajdonképpen.
Alaposabban belegondolva jobb is talán, ha nem tudok róla. Nem mintha különösebb bosszúhadjáratot forralnék ellenük vagy akár csak különösebben haragudnék is rájuk. Ami megtörtént, az  megtörtént, a tudás nem fog segíteni visszafordítani az időt, na meg végül is egész olcsón megúsztam. Egy ideig ugyan még élvezhetem a Herbs vendégszeretetét, amit annyira nem is bánok, mint kellene, de maradandó sérülésem nem lesz, s valószínűleg az erdőt meglátva se akarok majd világgá rohanni félelmemben. Túlságosan is hiányzik ahhoz, hogy ennek nagy esélye legyen.
Gyógyulásom második szakaszában, mikor már elég jól voltam ahhoz, hogy a túlélésen kívül másra is legyen energiám, többször is eljátszottam a gondolattal, mi lesz akkor, ha elém áll az a bizonyos vadász és dalolni kezd. A képtelennél képtelenebb elképzelés megnyugtatott eléggé ahhoz, hogy kibírjam a tétlenség kínját. Most viszont, hogy végre kezdem visszanyerni mobilitásomat, egészen meg is feledkeztem az egészről, nem is érdekel már igazán, kinek köszönhetem a sebemet.
Megszólalni sincs időm az ütközést követően, már hallom is a sebtében elhadart bocsánatkérő szavakat, mikre gyorsan  meg is rázom a fejem. - Nem történt semmi - megfordulok, hogy szembenézhessek a hang tulajdonosával. Ösztönösen kapok utána, amint menekülőre fogja. Nem vitázni akarok vele, épp csak megéreztem a lökést, s amúgy se vagyok olyan típus, akit kiakaszt valami ilyen apróság, egyszerűen csak meg akarok bizonyosodni róla, jól van ő is. Persze, ha sikerül kihúznia kezét az enyémből és elrongyol, utána futni nem fogok, ha viszont hajlandó megtorpanni mégis, megszólítom.
- Komolyan nem történt semmi, ne aggódj miatta. Nem foglak bántani vagy ilyesmi - el is engedem rögtön, ha eddig nem rántotta el karját. - Te jól vagy? Elég nagy lendülettel jöttél  - undok dolog az előítélet, tudom, de hozzám képest ő jóval törékenyebbnek tűnik, nagyobb eséllyel ütötte meg magát valahol.

✥ Remélem használható ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-08, 15:48

Hana & Hadrian
John Smith
Mulan
A bűntudattól talán leginkább úgy lehetne megszabadulni, hogy annak az okával szembenéz az ember. De ez az én esetemben koránt sem lenne ennyire egyszerű tekintve, hogy túl sok mindent kellene bevallanom ahhoz, hogy nyílt lapokkal játszhassak. Azzal pedig nem csak a bűntudatomtól szabadulnék meg hanem sokkal többtől és ezt azért bármennyire is marcangol belülről az egész nem kockáztathatok ekkorát. Még mindig nem hiszem el, hogy elvitte helyettem a balhét. Nagyobb bajba is kerülhetett volna, de talán szerencséje van, hogy már régebb óta csinálja, mint én. Engem újoncként élve megnyúztak volna azt hiszem. A legrosszabb, hogy még csak ez is fokozza a bűntudatomat. Lassan már kezdem azt érezni, hogy a bűntudatot egyenesen belélegzem minden egyes pillanatban, már nincs olyan porcikám, amit ne fertőzött volna meg. Ettől pedig bármennyire is szeretne valaki menekülni teljesen lehetetlennek tűnik.
Habár gyakran járok Summer-hez mindig örültem annak, hogy sikerül olyan pillanatokban megjelennem, mikor nincs ott Hadrian. Nem is tudom, hogy mégis mihez kezdenék, ha belefutnék. Bár már így is gyanús lehet, hogy túlságosan sokat érdeklődöm róla Summer-en keresztül. Mondjuk inkább higgyék azt, hogy odavagyok érte, mintsem az igazságot. Ugyanakkor azt hiszem az is csak újabb bajt szülne csak egy kicsit másabbat.
A gondolataimba temetkezve rágcsálom az alsó ajkamat, tökéletesen megfeledkezve a tényről, hogy amúgy oda kellene figyelnem magam elé, ha nem akarok egyenest pofára esni valamiben, akár a lábaimban is, mert az sem állna túl távol tőlem.
Viszont a szerencsém azonban továbbra is hozza a formáját tekintve, hogy habár sikerül elkerülnöm őt Summer környékén, de nem a nyílt utcán, mert először csak egy hátat pillantok meg, aminek nekiütköztem aztán rájövök, hogy kihez is tartozik. - Óóó, bocsánat. Nagyon sajnálom. - Azzal pedig már inkább hátat is fordítok, hogy elinduljak a másik irányba, hiszen már így is kellemetlen helyzetbe hoztam magam ezt pedig csak fokozni tudnám, ha itt maradok. A hátát se tudom nézni akkor mégis, hogy nézzek a szemébe?
remélem elfogadható
Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty2021-04-08, 15:47

well this is awkward
mulan & john smith

Vendég
Vendég
Anonymous

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
Témanyitáshana & hadrian ✦ well this is awkward Empty

Ajánlott tartalom

hana & hadrian ✦ well this is awkward Empty
 

hana & hadrian ✦ well this is awkward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Online dating ✦ Hana && Shiro
» hana & junjie✦ you're my hero
» Vaehina & Hadrian
» Hadrian && Summer
» hana & summer ✦ friendship time