Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty2021-07-06, 03:18

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella JPbm1tY
Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty2021-04-14, 21:21

to: Killer of my dog



Szerencsére úgy látom rajta, hogy nem vette észre a táncom. Nem vagyok egy nagyon szégyenlős srác, de azért idegenek előtt nem merem rögtön lejáratni magam. Ha már kicsit ismerjük egymást, akkor nincsenek bennem gátlások, de most még vannak. Főleg előtte, hisz már a bejövetelén is látszik, hogy ő valami elit nő. Sugárzik belőle a tekintély. Vedd elő az illedelmes oldalad Leo, mert ő megesz téged reggelire. Látszik rajta, hogy ad a külsejére, ezért megdicsérem. Általában megérzem, hogy kinek mit kell mondanom, mondjuk általában komolyan is gondolom, amit mondok. Nagyon hamar be tudok lelkesedni. Remélem nem zavarja, hogy tegeztem. Fiatalnak látszik, szóval biztos nem fura neki, hogy tegezik. Jól esik neki, amit mondok, úgyhogy én is elmosolyodok.
- House of DeVil? Jimena García jött be a vendéglőnkbe? Ha ezt tudom jobban kitakarítok - mondom nevetve miközben kicsit zavarba jövök. Ilyen neves ember még nem járt nálunk, nem vagyok erre felkészülve. - Gyakran járok arra, gyönyörű az épület. Meg pár ott dolgozó jár ide és már meséltek rólad, de sose gondoltam, hogy te is be jössz ide egyszer - még a szám is tátva marad, mert én még soha nem találkoztam ismertebb emberrel. - Most már értem, hogy hogyan lett ilyen nagy céged. Nagyon szép ruhákat tervezel - tovább bókolok neki, mert hát ilyen vagyok. - Én amúgy a fehér dolgokért vagyok oda. Mondjuk nem vagyok nagyon otthon a divatban, leginkább sima fehér pólókat hordok. Mondjuk van más ruhám is, de azok csak állnak a szekrényben - kezdek bele lelkesen a ruhatáram elemzésébe. Mondjuk lehet nem egy divatgurunak kéne ilyeneket mondani, mert elsírja magát, amilyen béna vagyok ebben.
- Intézem! - bólintok és már oldalra is fordulok a kávégép felé. Sokkal jobb, mióta átraktuk a bárpultba, mert így tudok beszélgetni a vendégekkel, amíg lefőzi. Be is állítom és már indul is. Frissen őröli a kávészemeket.
- Természetesen! Neked bármit - jó, bevallom, hogy amúgy is lehet, de így jobban hangzik.


306 szó ✥ Coffee ✥Remélem tetszik Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 2732251548  Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 841472469   
Vendég
Vendég
Anonymous

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty2021-04-14, 18:38



Dilis + fáradt
&
Dilis + túl cuki


Néha egyszerűbb lenne az életem, ha az elmegyógyintézetben feküdnék. Bár, nem hiszem, hogy ott hagynának rajzolni engem, márpedig a mai napom másról sem szólt. Hétköznap volt, de muszáj voltam itt hagyni mindent és mindenkit, majd két doboz cigarettával, füzettel és ceruzákkal kiülni a természetbe. Volt annyi előnye mindenképpen, hogy három új ruhadarabot meg is terveztem.
De ezen kívül ismét rájöttem arra, hogy tuti nem vagyok normális. Semmi sem tűnt normálisnak magammal kapcsolatban. Sem a gondolataim, sem a ruházatom, sem az ötleteim. Ha nem félnék ennyire attól, hogy bezárnak, már réges-régen felhívtam volna egy pszichiátert. Bár, jelen pillanatban fogalmam sem volt, hogy merre rejtőzik a telefonom és nem is tudott érdekelni, vezetés közben az útra kell koncentrálni. Akkor is, ha egyedül vagyok a sötét utcákon, de ennek ellenére (vagy pont ezért?) száguldozok. Nincs ebben semmi meglepő, hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy ilyen őrült módon vezessek.
Nem volt kedvem hazamenni a mai nap után, így hálásan pillantottam fel a neoncsöves táblára, ami egy kávézót hirdetett. Oh igen, egy jó nagy adag kávéra lenne szükségem, ami ébren tart. Meg addig sem kell hazamennem, ahol általában elszáll az ihletem. Talán ettől a régies hangulatú kávézótól homlokon csókol a múzsa.
Leparkoltam előtte és lehúztam az ablakot, hogy elszívjak egy cigarettát. Ki tudja, hogy rá lehet-e gyújtani odabent, az a biztos, ha itt kint oldom meg. Miután kipöcköltem a csikket az ablakon, úgy döntötte, ideje lesz bemenni. Odatipegtem az ajtóhoz és benyitottam, egy csengőszó kísérte a léptemet. Tetszett a csengő, így felnéztem rá és elmosolyodtam. Aztán egy kedves férfihang szólított meg engem, be kell valljam, egy pillanatra meg is lepődtem. Igencsak fiatalnak tűnt.
-Izé, helló… -elmosolyodtam, igazán lelkesnek tűnt a tag. Néha a gonoszkodás helyett megéri kedvesnek lenni, ma kivételesen jó kedvem volt, nem volt bennem semmi rosszindulat sem. Azok után pedig pláne nem, hogy ennyire édesen megdicsért. -Oh, de kedves vagy drágám! Ez nagyon jól esik. -a mosolyom még szélesebb lett. -Igazából én magam terveztem. Van egy divatcégem a város közepén, de ezt kifejezetten a magam számára készítettem. Rettenetesen odavagyok a pirosért és a fekete-fehér pöttyös dolgokért. És kérlek kedvesem, egy kávét hozz nekem. Feketén, cukor nélkül. -koppanó léptekkel ültem fel a bárszékre a pult előtt. Mégsem álldogálhatok az ajtóban az örökkévalóságig.
-Igazán kellemes ez a hely, tetszik. Azt hiszem jó választás volt ide betérni. Esetleg még egy kérdés kedvesem. Rá szabad gyújtani az éttermedben? -kérlek, mondj igent. Kell néhány szál cigi, hogy nyugodt maradjak.


Olaf egy cukorborsó ■ I guess I'm just a play date to you ■ Szörnyella is néha, eskü Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 1936549865

Vendég
Vendég
Anonymous

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty2021-04-14, 17:55

to: Killer of my dog



Mondtam már, hogy szeretek ebben a kis vendéglőben dolgozni? A városnak nem a legforgalmasabb helyén van így elég nyugis és nem kell megszakadnom a munkában. Mondjuk szeretem megtömni az embereket. Aki bejön az biztos, hogy teli hassal távozik, pedig sokan csak egy kávéra jönnek be, de amint megérzik Leo tojásait, rögtön rendelnek valami ínycsiklandozó ételt az felhozatalomból. Egyedül dolgozok itt nagyrészt. Van egy kollégám ugyan, de ő csak nagyon ritkán ugrik be és akkor is inkább, csak besegít nekem, szóval elmondhatjuk, hogy én viszem a hátamon az éttermet. Hogy hogy is kell elképzleni a helyet? Egy olyan igazi, tipikus amerikai filmet kis útszéli büfé. Fekete-fehér kockás padló borítja, amin piros bőr főtelek helyezkednek el és cuki kis fa asztalkák. Minden ilyen autós dolgok díszítenek, én nem értek hozzá, én a kolbászt szeretem, szóval legyen elég annyi, hogy autós dolgok. Na meg a neon csövek. Azokat is imádom, kék, rózsaszín és világít. Egy szóval lehet leírni a helyet. Menő. Mondjuk én főleg a pultnál szoktam állni, aminek a másik oldalán nagyon kényelmes, piros bárszékek vannak. Ha nem a pultban vagyok, akkor a konyhában, ugyanis az ételek nagyrészét is én készítem. Nincs nagy választék, palacsinta, rántotthús, tojás és minden féle sütemény. A süteményeket nem én készítem, azokat egy cukrászdából hozzák, de néha átalakítgatom őket vagy készítek sajátot. Mint a rózsaszínálomfánkcsodám.  

Ma is egy pörgős napon vagyok túl. Már közeledik a zárás és már nincs bent vendég. A sok munkától kezdem érezni, hogy összeizzadtam a munkaruhám. Egy fehér ing a vendéglő logójával ellátva, nyakkendő, fekete hosszú nadrág, egy kis aranyos kötény és egy cípő, amely természetesen megfelel az ÁNTSZ előírásoknak, pont mint a mekiben. A nap végén már nincs sok dolgom, ilyenkor szoktam takarítani. Lelkesen tisztogatom az előző hónap, hónap dolgozója képet, amin nyilván én vagyok. Hatalmas vigyor és büszke kiállás, ez jellemez a képen. Tökéletesre pucolom az üveget, hogy csak úgy csillogjon a fogam.  A kép után a pult következik, vagyis következne, de a falra szerelt tévében elindul a kedvenc mesém főcimdala, amire muszáj táncolnom.
- Mirákülösz, Csoda dolog, besuhanok, ha nem megy jól - énekelem lelkesen, miközben a pult tetején rázom a Leo popót. Táncolnék tovább, de meghallom az ajtó felé szerelt csengő idegesítő hangját, ami azt jelenti, hogy jött egy vendég. Gyorsan ugrok vissza a pult mögé, nehogy megint megbüntessenek, mert állítólag nem túl higiénikus, ha a pulton állok. Nem is értem, hogy mi bajuk vele.
- Szia! Köszöntelek izé...nálunk! - kicsit zavarban vagyok, remélem nem látott táncolni. Nem tartom magam egy jó táncosnak. - Mit adhatok? Igazából lassan bezárunk, de annyira gyönyörű vagy és olyan szép a ruhád, hogy most kivételt tehetek. De tényleg, hol szerzel ilyen ruhát, nagyon egyedi - nem tudom leplezni, hogy lenyűgözött. Én ugyan nem értek a divathoz, de erről könnyű megállapítani, hogy különleges.  
453 szó ✥ Coffee ✥Remélem tetszik Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 2732251548  Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella 841472469Leoka ezt énekli  
Vendég
Vendég
Anonymous

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty2021-04-14, 17:21

Late night talks with the host Olaf and the

guest is Cruella
Jimena && Leo

Vendég
Vendég
Anonymous

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
TémanyitásLate night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty

Ajánlott tartalom

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella Empty
 

Late night talks with the host Olaf and the guest is Cruella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» When the spirits do their work ~ Cruella & Facilier
» It's getting late now ~ E&N
» Every night is a time for drink.
» Olaf
» Girls' Night ✦ Tae-Hee & Ha-rin