Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
I have a job for you - Nomi & Constance
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-09-02, 21:21

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
I have a job for you - Nomi & Constance JPbm1tY
I have a job for you - Nomi & Constance C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
I have a job for you - Nomi & Constance 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
I have a job for you - Nomi & Constance 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-05-16, 16:05

Nomi & Constance
✦ my love for money is endless
Néha elgondolkozom azon, hogy valamivel veszélyesebb vizekre kellene eveznem, hiszen egy kicsit már kezd hiányozni a kihívás. Na, de persze ami késik a nem múlik így túlságosan nem aggódom, hiszen az még a végén ártana a szépségemnek. Az pedig egy olyan ár, amit semmiért cserébe nem fizetnék meg. Ugyanakkor a nagyobb veszéllyel a testi épségem is nagyobb veszélybe kerül, ami szintén egy olyan szituáció, amit nem engedhetek csak úgy meg magamnak.
De abban sem kételkedem, hogy az idő múlásával a rám kiszabott feladatok is egyre nehezebbek lesznek. Hiszen az igazán nagy dolgokra való megbízáshoz még azért szükség van némi bizalomra is. Meg aztán nagyon is értek hozzá, hogy mégis hogyan érjek el dolgokat anélkül, hogy igazán be kellejen piszkolnom a kezemet. Türelmes vagyok, ha arról van szó, de nagyon sokszor elfelejtem, hogy annak kellene lennem. Viszont saját magamnak még sosem okoztam csalódást és másnak sem tervezek.
Némán bólintok, majd a felém nyújtott lapot kezdem el vizsgálgatni. Habár tényleges térképpel nem rendelkezem egyik városrészről sem már nagyjából odatalálok mindenhová. Mondhatni, habár kézzel fogható térképem nincs róla a megérzéseim általában pontosan tudják, hogy hova sodorjanak.
- Esetleg valami bővebb információd van a láda kinézetéről? Nem szeretnék esetlegesen egy rossz ládával visszaérkezni. - Nem kell tudnom, hogy mégis mire fogja használni, mire kell avagy mi van benne. Bár a kíváncsiságom majd úgy is eldönti, hogy szükségesek-e adott pillanatban ezek az információk. Ugyanakkor egy kis ládából egy helyen még sok is lehet főleg, ha az egyikük igazi értéket képvisel. Már csak azért is, hogy összezavarja azt, aki megpróbálja azt megszerezni magának. Nem szeretnék csak úgy a semmiér fáradozni, hogy aztán kudarcot kelljen vallanom az információ hiánya miatt. Bár nem hiszem, hogy ez pont vele lenne probléma. Pontosan tudja, hogy mégis mit akar én pedig meg fogom neki szerezni. Részben a jussomért, részben pedig mert valamiért igazán szimpatikus ez a nőszemély. De úgy tűnik, hogy ebben a városban egyre több "lelki társamat" lelem meg. Talán mindig is az volt a sorsom, hogy idesodródjak.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-05-15, 14:14

Nomi & Constance


Vannak feladatok és megbízások, amikor némiképp messzebbre kell nyúlni a megszokottnál. Egyes eseteket nem bízhatok rá a megszokott emberekre, vagy, mert képtelenek lennének elvégezni, bármennyire igyekezzenek is, vagy, mert nem akarom, hogy partnerem megsejtsen valamit. Az utóbbi időben kifejezetten ritka ugyan, hogy a háta mögött vagy egyszerűen csak a tudta nélkül álljon szándékomban  megszerezni valamit, esetleg elintézni valakit, de megesik. A mostani is egyike ezeknek.
Legnagyobb szerencsémre pontosan tudom, kihez érdemes fordulni ilyenkor, ki az, aki előtt gyakorlatilag nincs akadály, aki, bár fogalmam sincs, hogyan, de képes a városok között átjárni és aki a megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe nem mond nemet. Pontosabban, eddig nem fordult elő még olyan, hogy megtette volna, bár persze minden bizonnyal neki is van valahol egy határa, reményeim szerint azonban nem most fogom ezt átlépni.
Türelmesen várom ki érkezését a korábban megbeszélt helyen és időben. Rég túlléptem már azon a ponton, hogy egy ilyen helyzet izgatott aggódással töltsön el, hogy féljek amiatt, nem érkezik meg a másik fél. Üzletünkkel ő ugyanúgy nyer, mint én, miért is ne jönne hát el, ha pedig tényleg így döntene, akkor se kell messzire mennem, hogy találjak mást, aki örömmel tenne eleget kérésemnek.
A fizetéssel, ahogy eddig, úgy most se áll szándékomban fukarkodni, különösen, hogy a megszokottól némiképp nehezebb feladatot készülök kiosztani. Nem veszélyesebb, mint a többi, merényletet se tervezek senki ellen, inkább a felkutatás az, ami több energiát öl majd fel, hiszen ilyen távolságból, esélytelenül arra, hogy átjussak a falon, csak egy kevés információval szolgálhatok.
- Nos, a korábbiakhoz képest ehhez a munkához hozzá fog tartozni némi kutatás is. Annyit tudok, hogy egy másik városrészen van. A térkép alapján ott, ahol levelek színes kavalkádja hullik egész éven át - felé nyújtom a régi, néhol elmosódott és a korábbi helytelen tárolás alapján meggyűrődött lapot, hagyva, hogy figyelő tekintetem alatt kedvére tanulmányozhassa, hátha mond neki olyat, amit nekem nem.
- Amit meg kell keresned, egy kisebb láda. Érintetlenül van rá szükségem - természetesen, az kell nekem, ami benne van, neki azonban nem kell tudnia róla, kinyitni pedig úgyse fogja tudni, hacsak meg nem próbálja felfeszíteni, bízok azonban benne, nem fog próbálkozni ilyesmivel.

✥ ✥ ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-04-27, 23:03

Nomi & Constance
✦ my love for money is endless
Amikor már azt hinné az ember, hogy megvan mindene rátalál egy városra, ami megannyi titkot őriz magában, hogy szinte az egekbe szökik a kíváncsisága és egyenest beszippantja anélkül, hogy lehetőséget adna a menekvésre. Ugyanakkor mégis ki akarna egy ilyen helyzet elől elmenekülni? Az esetek többségében a lehető legkönnyebben jutok pénzhez arról nem is beszélve, hogy valószínűleg a lehető legkönnyebb módon. Ki gondolta volna, hogy egyszer majd gond nélkül átlépek mások számára lehetetlennek tűnő határokat. Na, nem mintha régebben túlságosan sokat foglalkoztam volna a határokkal. Ha léteztek is az esetek többségében ignoráltam őket. Nem voltam oda azért, ha valami hátráltatott, de ugyanakkor tudtam türelmes is lenni, ha a helyzet azt kívánta. Akár hosszú éveket is vártam azért, hogy én nevethessek utoljára. De persze közben sem dugtam homokba a fejemet.
Most is az egyik városban szerzett üzlettársammal volt találkozóm. Habár egyre szaporodott a számuk koránt sem éreztem elégnek őket így mindig kaptam az alkalmon, hogy esetlegesen újabb személyeket nyerhessek meg magamnak. Részben azért is, mert volt, hogy így kiváltképp szórakoztató szituációk kellős közepén találhattam magam. Természetesen azzal is tisztában voltam, hogy koránt sem a legjobb helyeken tapogatózom. Mondhatni veszélyes területen evezek, de az igazság az, hogy mindig sokkal jobban vonzott ez, mint a nyugodt, békés körülmények.
A megbeszélt helyre érkezve tekintetemmel kutatni kezdek egy ismerős arc után, amelyen végül megállapodik a tekintetem és az asztalának az irányába veszem a helyemet, majd helyet foglalok vele szemben. - Biztos vagyok benne, hogy meg tudunk egyezni. Mégis miről lenne most éppen szó? - Volt már pár közös ügyünk és egyiknél sem távoztam úgy, hogy elégedetlen lettem volna az ellenszolgáltatással. Meg persze még olyan feladatot sem rótt rám eddig, amihez nem kifejezetten volt kedvem. A kettőnk kapcsolata igen csak a bizalmon alapszik, hiszen kevés esetben ellenőrizhető a falon túli tevékenységem. Vagy inkább mondhatnám azt is, hogy semmilyen módon. Amíg el nem kap egy hozzám hasonlót és be nem hálózza, de ez tudom jól, hogy egyszerűbb, mint gondolnánk. Hiszen rajtam kívül egy biztosan van.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-04-27, 20:20

Nomi & Constance


Szövetséget kötni a város másik legnagyobb üzletemberével gyümölcsöző ötletnek bizonyult, amit egészen mostanáig nem is bántam meg. Élvezem a közös munkát, azt Seraphin elég agysejttel rendelkezik ahhoz, hogy elsőre is megértse, mit kell tennünk, hogy üzletünk úgy működjön, mint a karikacsapás. Nincs egyértelmű féltékenykedés, áskálódás, s biztos vagyok benne, ha idővel mégis lesz majd, mindketten a felszín alatt végezzük a másik elleni kétes üzletünk. Mindez azonban nem jelenti azt, hogy minden mozdulatomat kizárólag közös ügyünkért teszem. Kevés és ahogy az idő telik, egyre kevesebb, olyan dolog van, amibe nem kívánom beavatni, de akad, a mostani is egy ezek közül. Nos, tulajdonképpen ezúttal nem önzőség vezérel, amit kinéztem, azt éppen Seraphinnak szánom, borzasztóan jönne hát ki, ha vele beszélném meg megszerzésének részleteit.
Még szerencse, hogy az ilyen és ehhez hasonló esetekre akadnak bevethető embereim vagy éppenséggel olyasvalakik, akik megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe kérdés és tétovázás nélkül kisegítenek. A nő is ilyen, akire várok.
Apró mosolyt villantok a pincér irányába, miközben leteszi a bögrét, benne gőzölgő feketekávéval az asztalra, közvetlenül elém. Ujjaim óvatosan fonom apró porcelán füle köré, kecses mozdulattal emelve ajkamhoz, hogy belekortyoljak a forró italba.
Természetesen nem az irodámat választottam találkozónk helyszínéül, ugyanakkor különösebben messzire se mentem tőle, elkerülve, hogy emiatt még inkább gyanúsnak tűnjek. Kiváló középútként választottam a kávézót, mi épp csak néhány sarokra helyezkedik el üzletünktől, s ahol ennélfogva nem egyszer meg is fordultunk mind a ketten. Ha esetleg felbukkanna ma is, elég lesz annyit mondanom, egy régi ismerősre várakozok éppen és még csak hazugság se lenne. Reményeim szerint azonban Seraphinnak van elég dolga ahhoz, hogy ne érjen rá itt tölteni az idejét és anélkül véget érhet a találkozó, hogy bárki észrevenné.
Elégedetten mosolyodok el, ahogy az újfent kinyíló ajtó mögött ismerős alak bukkan fel. Nem intek felé, semmilyen módon nem jelzem neki jelenléte, csupán fejem fordítom felé, s türelmesen várom, hogy észrevegyen és megközelítse az asztalom.
- Foglalj helyet. Reméltem, hogy elfogadod a meghívást. Bízok benne, hogy ezúttal is sikerül majd egyezségre jutnunk - túlfizetni nem fogom, lesz más, aki megoldja a problémámat, ha nagyon nem simulnak egymáshoz érdekeink, ugyanakkor nem is verem fogamhoz a garast, éppen annyit áll szándékomban ajánlani a munkáért, amennyit megér.
✥ Remélem megteszi  ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty2021-04-27, 20:02

I have a job for you
Bae Nomi && Demóna

Vendég
Vendég
Anonymous

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
TémanyitásI have a job for you - Nomi & Constance Empty

Ajánlott tartalom

I have a job for you - Nomi & Constance Empty
 

I have a job for you - Nomi & Constance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» what a nice ass you are ✦ niran & nomi
» it's shiny & i want it ✦ cray & nomi
» pleasure doing business with you ✦ niels & nomi
» what's that look on his face ✦ daniel & nomi & amelia
» the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran