Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Ma 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
it's shiny & i want it ✦ cray & nomi
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty2021-09-02, 20:59

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
it's shiny & i want it ✦ cray & nomi JPbm1tY
it's shiny & i want it ✦ cray & nomi C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
it's shiny & i want it ✦ cray & nomi 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
it's shiny & i want it ✦ cray & nomi 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty2021-05-16, 16:16

Nomi & Cray
✦  i want it so gimme
Egy múzeumhoz képest igazán könnyű út vezetett engem ide, ahol talán a madárnak se lenne szabad járnia. De nem is fogom megkérdőjelezni, hogy mégis mennyire érdeklik őket a kiállítási tárgyaik épsége. Mert pontosan azért vagyok itt, mert az egyiket magaménak akarom tudni. Ebben pedig kevesen tudnának megállítani. Leginkább azért, mert simán kisétálhattam volna innen anélkül, hogy bárkinek is tanúbizonyságot adtam volna arról, hogy egyáltalán itt tartózkodom. Mondhatni igazán nagylelkű tőlem, hogy előre szólok, hogy majd egy kiállítási tárggyal kevesebb lesz a kínálatukban.
Már kezdtem türelmetlenné válni és egy hajszál választott el attól, hogy újra kiáltsak egyet, amikor közeledő léptek zaja csapta meg a fülemet, majd hozzá párosult egy meleg szinte túlságosan is barátságos hang. Tudom jól, hogy ott vagyok, ahol nem kellene ennyire azért még én sem vagyok bolond.
Felé fordulva felmérem az alakot tetőtől talpig majd újra a nyakláncot állapodik meg a tekintetem.
- Igazán veszélyes lehet igen. De leginkább az önök számára. - Jegyzem meg, majd egy apró pillantást vetek rá még a szemem sarkából ezzel is jelezve, hogy eszem ágában sincs innen tágítani amíg meg nem kapom amit akarok. - Igazán kedves voltam, hogy jeleztem itt létemet és nem sétáltam ki csak úgy a kiszemeltemmel. - Azzal teszek egy lépést a nyaklánc felé, hogy szinte csak egy karnyújtásnyira legyen tőlem. - Szóval meg is beszélhetnénk egy árat, vagy kénytelen leszek változtatni az eredeti tervemen. - Persze nem szeretnék hírnevet nyerni magamnak, mint tolvaj ezen a városrészen, hogy ne jöhessek ide többet. Pontosan ezért jó, hogy tudom, hogy mindenkinek megvan a maga ára. Csak meg kell találni azt a bizonyos közös utat, amin megegyezhetünk.
- Úgyhogy mondja csak mégis mit vár eme gyönyörűségért cserébe. - Továbbra is megbabonázva figyelem a nyakláncot őt mindössze csak a szemem sarkából követem figyelemmel. Remélem, hogy nem lesz túl keményfejű és hamar megegyezhetünk. Különben tényleg kénytelen leszek az a gonosz lenni, akit aztán sosem kapnak el, mert a falak még a rendőröknek is korlátok, de nekem aztán nem.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty2021-05-09, 17:21

Nomi & Cray

Orrnyergem mutató- és hüvelykujjam közé csippentve próbálom elűzni kezdődő fejfájásom, sikertelenül, nyilvánvalóan. Biztonsági őrünket, az utóbbi időben felvett szokásához híven, a hátsó bejárat mellett találtam, miközben éppen a legalább hatszázadik rövid szünetét töltötte, alaposan dohányfüstbe burkolózva, telefonnal a fülén. Nincs azzal semmi gond, ha időnként pihenni megy, ő azonban kezdi túlzásba vinni ezt, arról már nem is beszélve, egy ideje már szólni is elfelejt róla. Nekem pedig se időm, se kedvem azt lesni, mikor nincs a helyén éppen és az adott napon hányadszorra játszotta már el ezt. Talán fel kellene venni valakit, aki azt figyeli, hogy a dolgozók elvégzik-e a feladataikat rendesen vagy csak melegedni járnak be.
A gondolatot persze el is vetem abban a pillanatban, hogy megfogant és inkább a raktárak irányába veszem az utam, befejezni, amit tegnap félbehagytam.
Talán jobban járnánk, ha egyáltalán nem is lenne biztonsági őrünk, a feladatait úgyse végzi el, legalább fizetni se kellene. Ezt persze, bármilyen jó is legyen a közbiztonság, nem engedhetjük meg magunknak, nem is az esetleges betörések miatt, sokkal inkább az a dolga úgy is, hogy a látogatókat figyelje, akad közöttük ugyanis nem egy, aki úgy gondolja, a kordonok csak opcionálisak, nyugodtan át lehet mászni rajtuk, ha úgy tartja kedvük és megtapogathatnak mindent. A szép szóra pedig természetesen sose reagálnak pozitívan.
Zárás után is jelen van két őrünk, nyilvánvalóan és a szúrópróbaszerű ellenőrzések alapján, legyen szó a felvétel megtekintéséről vagy személyes látogatásról, velük eddig nem akadt problémánk, ezek után azonban talán őket is gyakrabban kellene megfigyelni. Nekik se volt még semmi különös dolguk az elmúlt években, de mégiscsak komolyabb felelősség hárul rájuk, mint reggeli munkatársukra, nem árt, ha ennyivel lelkiismeretesebbek is.
- Mi a fene? - meglepetten ugrok meg a kiáltás hallatán, meg is torpantva lépteimet rögvest. Néhány pillanatig komolyan eljátszok a lehetőséggel, hogy csak képzelődök a fáradtságtól, az utóbbi időben nem aludtam valami jól, s bár legszívesebben erre fogva hagynám is az egészet, mégis megindulok a hang forrásának feltételezett irányába. Minimális csak, de mégis van esélye annak, hogy valódi legyen a kiabáló, nem hagyhatom, hogy őrizetlenül kóboroljon a  lezárt területen. Különösen, mert az is könnyen elképzelhető, hogy egyszerűen csak elkeveredett.
Nem kell hosszú utat megtennem, hogy megpillantsam a betolakodót, s bár nem tűnik veszélyesnek, megfordul a fejemben mégiscsak, jobb lenne a rendőrséget is értesíteni egyből, az a biztos. Végül mégis elvetem a lehetőséget és csak kezembe veszem a telefonom, készen arra, hogy segítségért kiáltsak, ha szükségét érzem.
- Elnézést, Hölgyem, de ez egy lezárt terület. A látogatók nem tartózkodhatnak itt, de kövessen és visszakísérem a kiállítótérbe - távolságtartó, de barátságos mosolyra húzva ajkamat kartávon kívül megtorpanok előtte, kezemmel a kijárat irányába intve, ami innen nem látható ugyan, de én így is pontosan tudom, hogy arra van.
- Ez a terület nincs olyan jól kiépítve, mint a másik, veszélyes lehet - teszem még hozzá, remélve, hogy ezzel meggyorsíthatom a folyamatot, s tulajdonképpen nem is hazudok nagyot. Tökéletes a biztonság itt is, de valóban nem arra lett kitalálva, hogy olyanok mászkáljanak itt, akik nem ismerik a helyet.

✥ ✥ ✥
Vendég
Vendég
Anonymous

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty2021-04-24, 21:58

Nomi & Cray
✦  i want it so gimme
Elgondolkoztam azon, hogy mégis mennyi mindent megtehetnék ebben a városban tulajdonképpen büntetlenül. Ha minden igaz a határon kívülre nem tudnának üldözni engem, hiszen még a város kisebb részei között sem képesek mozogni. Azt mondjuk még nem próbáltam meg, hogy milyen hatással van, ha elhagyom a várost. Vajon feledésbe merül minden itteni furcsaság? Túlságosan is élvezem a hely adta lehetőségeket, hogy ezt akár csak megkockáztassam.
Az utóbbi időben mindig jó helyen voltam jó időben. Bár más szempontjából ez lehet pont az ellenkezője, de nem bántam az aprócska információmorzsákat. Voltak érdekesebb és unalmasabb események, amelyeknek szemtanúja lehettem. De mindenesetre igyekszem ezeket a saját előnyömre fordítani, hiszen ostobaság lenne másként cselekednem.
Most azonban különösebben nem vezérelt semmiféle csel, de ez könnyedén megváltoztathat. A fal, mint határ úgy tűnik sokaknak okoz gondot így talán még szerezhetnék magamnak valami különleges tárgyat. Tekintve, hogy egy múzeumba sétáltam be az nem is lesz majd olcsó. Viszont nem kifejezetten a kiállítási tárgyak érdekelnek. Amelyek ott pihenek mindenki szeme előtt valahogy már bemocskolódtak. Sokkal inkább oda vezetnek a lábaim, ahová tudom jól, hogy sosem lenne szabad betennem őket, de talán pont ez az izgalmas benne.
Szerencsére különösebb gond nélkül jutok be oda, ahol nem kellene lennem. Talán kevesen vannak? Vagy ennyire nem zavarja őket? Esetleg ezt a múzeumot még nem rabolta ki senki? Vajon, ha a fal túloldalára menekülök mihez kezdenének velem? Megpróbálnák valahogy lekommunikálni a falak között, hogy adjanak ki, vagy kapjanak el? Egy idő után tény és való, hogy utolérnének. Ahhoz pedig túlságosan élvezem a helyzetet, hogy még azelőtt feladjam magam, minthogy ráunhatnék erre a helyre.
A tiltott területen járva-kelve hamar rátaláltam a vágyaim célpontjára egy gyönyörű nyakláncra, amit abban a pillanatban magaménak akartam, hogy megláttam. Egyszerűen tökéletes és szinte hívogat magához, ami elképesztő. De mégsem lophatom el. Valahogy azonban biztos rá tudok venni valakit, hogy kegyesen nekem adja. - Hahóóóóóóóóóóó. - Szólalok meg, hogy ezúttal felhívjam magamra a figyelmet. Engem innen ki sem cibálhat senki az egyszer biztos. Legalábbis addig nem míg a kicsike nem lesz az én tulajdonomban. De valakivel mégis csak alkudnom kell azt pedig egyedül nem tudom végrehajtani.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty2021-04-24, 20:59

it's shiny & i want it
sebby the crab && nomi

Vendég
Vendég
Anonymous

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
Témanyitásit's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty

Ajánlott tartalom

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi Empty
 

it's shiny & i want it ✦ cray & nomi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ✦ cray & mei
» Camille & Cray
» I have a job for you - Nomi & Constance
» Cray & Oscar || The labyrinth of the museum
» where's your boss, friend? ✦ cray & miyoung